WI FI preko A1 Huawei routera

poruka: 3
|
čitano: 1.383
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
WI FI preko A1 Huawei routera

Pozdrav svima

Imam A1 Huawei router i brzina preko žice je odlična (brzina 0,7 do 1gb) ali WI FI mreža mi se čini spora kada spojim mobitel (Galaxy A41) ne ide preko 100mbps.

Probao sam i 2.4 hgz mrežu i 5g - na 5g je signal jako slab ili ga uopće nema a mob i router su u istoj prostoriji. Zvao sam podršku rekli su da su nešto promijenili sa kanalima u routeru ako sam dobro shvatio ali nisam primjetio promjenu u brzini WI FI mreže niti se 5g signal ojačao.

Ima li netko prijedloge što učiniti ili još provjeriti? Da li bi možda bilo najbolje da nabavim neki access point i spojim žicom na router pa da to bude izvor za WI FI? Da li netko ima preporuku neki AP uređaj? 

Hvala

0 0 hvala 0
11 godina
Re: WI FI preko A1 Huawei routera
marvel82 kaže...

Pozdrav svima

Imam A1 Huawei router i brzina preko žice je odlična (brzina 0,7 do 1gb) ali WI FI mreža mi se čini spora kada spojim mobitel (Galaxy A41) ne ide preko 100mbps.

Probao sam i 2.4 hgz mrežu i 5g - na 5g je signal jako slab ili ga uopće nema a mob i router su u istoj prostoriji. Zvao sam podršku rekli su da su nešto promijenili sa kanalima u routeru ako sam dobro shvatio ali nisam primjetio promjenu u brzini WI FI mreže niti se 5g signal ojačao.

Ima li netko prijedloge što učiniti ili još provjeriti? Da li bi možda bilo najbolje da nabavim neki access point i spojim žicom na router pa da to bude izvor za WI FI? Da li netko ima preporuku neki AP uređaj? 

Hvala

Imaš A41 i tu sva priča prestaje.

13 godina
Re: WI FI preko A1 Huawei routera
Također koristim A1 Huawei router, te jedino preko žice sam uspio dobiti brzinu od 1gbs, koristim i iPhone 13pro, te znam da oni imaju u sebi medju najboljim Wifi odašiljačima te postiže brzinu na wifi od nekih 680mbit/s, tako da do mobitela je sigurno, a najvecu brzinu jedino mozes preko kabla postići..
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice