UŽasno SpoR iNTerneT!!!

poruka: 35
|
čitano: 8.225
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Re: UŽasno SpoR iNTerneT!!!
Lazarus Long kaže...
gudeljenator kaže... 

...aj pričekati ću dok bar još 100 ljudi pogleda temu i barem pola odgovori {#}

 

  Ovo nije Kviskoteka a ti nisi Oliver Mlakar koliko ja vidim. Ovo je koliko-toliko ozbiljan forum. Tu pomazemo ljudima.....

 

Za zahebavanja imas temu "Birc" i "Nespavalice"

 

pa evo ja sigurno pomažem... i preporučio bih svima da promijene kanal, ako nisu zadovoljni s brzinom wirelesa, meni je sad brži no ikad....

 

i kaj ima veze ak sam se malo zezao, ne bu niko poginuo zbog tog...

16 godina
neaktivan
moderator
offline
Re: UŽasno SpoR iNTerneT!!!

Nema veze to sto si se salio ali otvaras "URGENT!!" temu, ljudi uskocili da ti pomognu a ti, da prostis, zah3bav4s te iste ljude. Ispucaj resenja pa idi i deri na Bircu i Nespavalicama

 

U nacelu, nitko ovdje nije protiv malo humora. Ali sa dozom

Naravno da necu imati djece, najvise zbog toga jer znam da bi imali moje gene. Zasto unistavati zivote? by Mentalist
13 godina
protjeran
offline
Re: UŽasno SpoR iNTerneT!!!

danas sam išao provjeriti brzinu netu,pošto mi je izgledalo sve sporo i bio sam u pravu

http://www.speedtest.net/result/1433660127.png

download mi je samo 0.29,ima netk ideju šta da napravim?

prije 2 tjedna sam dobio novi ruter,novi windowsi prije 2 tjedna,očistio povijest

15 godina
neaktivan
offline
Re: UŽasno SpoR iNTerneT!!!
danny007 kaže...

danas sam išao provjeriti brzinu netu,pošto mi je izgledalo sve sporo i bio sam u pravu

http://www.speedtest.net/result/1433660127.png

download mi je samo 0.29,ima netk ideju šta da napravim?

prije 2 tjedna sam dobio novi ruter,novi windowsi prije 2 tjedna,očistio povijest

Nazovi SZK i nek ti oni provjere.

World Championships: 7, GP started: 280, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,473
13 godina
protjeran
offline
Re: UŽasno SpoR iNTerneT!!!

ma nemogu vjerovati,sad sam bzv ugasio ruter na 5 minuta,upalim ga opet i brzina 4.06!bizaran problem

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice