Network connection driver

poruka: 8
|
čitano: 4.825
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Network connection driver

ovako...   kupio sam laptop HP 625, i instaliro sam win 7 ultimate na njega...
kada sam se htio spojit na wireless router, shvatio sam da laptop uopce ne prepoznaje da ima wireless modul.. nakon toga sam otiso u device manager i prkazao se upitnik pokraj "network controller", otisao sam na "update driver" i winsi su mi rekli, windows cannon find the driver, il tak nesta. zatim sam otisao na HP-ovu stranicu i skinuo Atherosov driver(neznam dal je problem alna onom izborniku na hp-ovoj stranici, kad me pita za koji OS zelim drivere, nema navedenog Win 7 ultimate, pa sam skido za win7 professional)

kad sam instaliro te atherosove drivere, u instalaciji mi je reko da nemre nac hardware....
sad nezna sta da vise radim.... 

Molim Vas pomognite

90% forumaša ovdje ima u potpisu neku foru sa 90% ovoga i 10% onoga,a ako si među 10% onih koji to nemaju stavi ovo u potpis. Bolje ispasti budala nego iz aviona.Ajde zuri u sunce ili tako nešto
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Network connection driver

Pa ako imas cd od maticne na njemu imas Network driver.....(Bar je tako kod mene)...

Softwer
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: Network connection driver

Dal uopće svijetli lampica od Wlana negdje na laptopu (tj. jesi upalio wlan)?

 

@ Softver - šugavi HP sa ovim novijim laptopima ne daje CD/DVD sa driverima, samo recovery DVD za linux (osim ako nije došao sa predinstaliranim windowsima).

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
Poruka je uređivana zadnji put ned 7.11.2010 21:12 (Sum_of_all_fears).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Network connection driver
Sum_of_all_fears kaže...

Dal uopće svijetli lampica od Wlana negdje na laptopu (tj. jesi upalio wlan)?

na laptopu, tocnije tipkovnici, postoji gumb koji izgleda kao štapić, i oko njega koncentrične kružnice(ja mislim da je znak za wlan) ja ga stisnem, i upali mi se bluetooth, i lampica iznad tipke ostane gorit žuto(trebala bi gorit plavo kad se upali)

 

laptop je dosao sa linuxom, i tamo mi je ta lampica gorila plavo

90% forumaša ovdje ima u potpisu neku foru sa 90% ovoga i 10% onoga,a ako si među 10% onih koji to nemaju stavi ovo u potpis. Bolje ispasti budala nego iz aviona.Ajde zuri u sunce ili tako nešto
Poruka je uređivana zadnji put ned 7.11.2010 21:14 (Somebody).
15 godina
odjavljen
offline
RE: Network connection driver

Plavo znači da je sve ok. Taj lap mislim da ima Broadcomm čip. Potraži na HP stranici driver za njega..

 

 

Ja sam prije 3 dana imao cirkusa sa jednim HPom. Wlan nikako da radi - prvo Realtek, pa Atheros i onda konačno Broadcomm i proradi. Dobar ti je i driver za Professional verziju samo pazi na 32/64 bit.

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
Poruka je uređivana zadnji put ned 7.11.2010 21:19 (Sum_of_all_fears).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Network connection driver
E care HVALA TI!!!!!!!!
Sad radi!!!
90% forumaša ovdje ima u potpisu neku foru sa 90% ovoga i 10% onoga,a ako si među 10% onih koji to nemaju stavi ovo u potpis. Bolje ispasti budala nego iz aviona.Ajde zuri u sunce ili tako nešto
11 godina
neaktivan
offline
Network connection driver

Da ne otvaram novu temu, gdje mogu naći network drivere za GIGABYTE M61PME-S2.

Hvala unaprijed. 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Network connection driver
hrca5 kaže...

Da ne otvaram novu temu, gdje mogu naći network drivere za GIGABYTE M61PME-S2.

Hvala unaprijed. 

 -ovako, (što te modernim čudesima dovodi do MBO-supporta) pa onda koji OS itd. Ako nema odgovarajućeg drivera (za neki OS), tad tražiš dalje, npr realtek, atheros, intel.. s oznakom chipa.

-npr za Win8 može driver od Sedmice (bitno je paziti bitove 32-64) pa i od XPa (ugl samo 32bit). Ovisno o veziji OSa može biti odbijen driver jer nije certificiran, ako si siguran da je odgovarajući, samo 'naredi' windowsima da ga koriste. Linux bi trebao podržavati outofbox samo možda noviji krenel.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice