Usporilo se računalo

poruka: 13
|
čitano: 3.622
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Usporilo se računalo

Ovako,  prije sam mogo normalno igrati pes 2011 na najvišoj rezoluciji i na high quality i danas sam išao igrati morao sam staviti skoro pa sve na minimum da mi nebi štekalo. To je problem i na ostalim igricama a i računalo mi nekad zna zaštekati pa moram restart pa da normalno radi. Može mi tko reći što bi to moglo bit? I da u međuvremenu nisam ništa mjenjao na računalu sve je.

 

Unaprijed Hvala na odgovorima

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Usporilo se računalo

Ispuni Moj PC, tek ti onda možemo reći.

 

Najvjerojatnije je pregrijavanje.

I want to taste you but your lips are venomous poison, you're poison, running through my veins
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Usporilo se računalo
sokre_from_zg kaže...

Ovako,  prije sam mogo normalno igrati pes 2011 na najvišoj rezoluciji i na high quality i danas sam išao igrati morao sam staviti skoro pa sve na minimum da mi nebi štekalo. To je problem i na ostalim igricama a i računalo mi nekad zna zaštekati pa moram restart pa da normalno radi. Može mi tko reći što bi to moglo bit? I da u međuvremenu nisam ništa mjenjao na računalu sve je.

 

Unaprijed Hvala na odgovorima

Jel možeš da daš par informacija o računaru?? Komponente?? Što sve imaš instalirano od programa? 

Posjetite www.isz.internationalschool.ba
12 godina
neaktivan
offline
Re: Usporilo se računalo

To sam i ja mislio. Imam laptop... napisat ću ti ovdje specifikaciju ako može.

 

OS: Windows 7(64 bit)

Procesor: Pentium Dual Core T4300 2.10 GHz

RAM: 4 GB

Grafička:  ATI Mobility Radeon HD 4650 1GB

Hard disk: 500 GB

 

Dal je dovoljno?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Usporilo se računalo

Jel ti se pregrijava laptop????? Jesi li ikada pokušao da uz pomoć nekoga programa kontroliraš toplotu matične i komponenti??

Posjetite www.isz.internationalschool.ba
12 godina
neaktivan
offline
Re: Usporilo se računalo
To sam i ja mislio. Imam laptop... napisat ću ti ovdje specifikaciju ako može.

OS: Windows 7(64 bit)
Procesor: Pentium Dual Core T4300 2.10 GHz
RAM: 4 GB
Grafička: ATI Mobility Radeon HD 4650 1GB
Hard disk: 500 GB

Dal je dovoljno?
14 godina
neaktivan
offline
Re: Usporilo se računalo
12 godina
neaktivan
offline
Re: Usporilo se računalo
Ma imam hladilo ispod i skoro uvijek je hladan ali prije nisam imao pa se dosta pregrijavao kad sam igrao neke zahtjevne igrice.
13 godina
neaktivan
offline
Usporilo se računalo

skeniraj također laptop sa antivirusom.skini ccleaner  sa njim malo počisti laptop i sa glary utilities registry počisti

Avenged Sevenfold foREVer!
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Usporilo se računalo

Koliko procesa podiže računar? U polje Run upiši komandu msconfig pa klik na startup. Ako imaš previše procesa koji se podižu sa sistemom, nepotrebne isključi i dobićeš nešto na RAM-u.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Usporilo se računalo

Idle i load temperature? Zdravlje diska?

Prodajem RAGE za PS3: http://www.bug.hr/forum/topic/igre-accounti-igrama/prodaja-igra-rage-playstation-3/129629.aspx?page=0&jumpto=2529211&sort=asc&view=flat
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Usporilo se računalo

Evo i moje racunalo se usporilo, a uzrok vjerojatno znam i sam no trazim od vas potvrdu ... 

 

Evo uvijek sam prije kad sam kupio laptop mogao igrati skoro sve igre na high bez stekanja, medutim evo vec godinu dana te iste igre se uzasno vuku bez obzira jel high il low .. Medutim, sad je doslo do toga i da npr. dugo treba da otvori chrome, novi tab ili neku pjesmu u bsplayeru itd.. Temperature su mi tad u pokretanju igara skakale do 90, medutim sad i kad apsolutno nis ne igram temperatura je 80-90 ... Jel to sigurno problem ili mozda nekaj trece ? 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Usporilo se računalo
fakEEE kaže...

Evo i moje racunalo se usporilo, a uzrok vjerojatno znam i sam no trazim od vas potvrdu ... 

 

Evo uvijek sam prije kad sam kupio laptop mogao igrati skoro sve igre na high bez stekanja, medutim evo vec godinu dana te iste igre se uzasno vuku bez obzira jel high il low .. Medutim, sad je doslo do toga i da npr. dugo treba da otvori chrome, novi tab ili neku pjesmu u bsplayeru itd.. Temperature su mi tad u pokretanju igara skakale do 90, medutim sad i kad apsolutno nis ne igram temperatura je 80-90 ... Jel to sigurno problem ili mozda nekaj trece ? 

Pregrijava ti se, potrebno čišćenje i zamjena termalne paste, možeš ako znaš sam ili nosi u Links, cijena je 200 kn, kad ga očiste fino reinstaliraj windowse i moralo bi opet radit glatko.

Valentin
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice