Trebam pomoć oko konfiguracije

poruka: 5
|
čitano: 1.232
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Trebam pomoć oko konfiguracije

Pozdrav. Malo sam tražio ali nisam uspio naći temu o ovome pa ako postoji, molio bi da se prebaci. Hvala.

Stvar je sljedeća

Windows 7 Ultimate 32-bit SP1 Intel P 4 CPU 2.80GHz, 1,5GB RAM, ATI Radeon HD 3450 Imam samo C particiju od 110GB, trenutno slobodno prostora cca 10GB.

I koristim Ccleaner bar jednom tjedno a trenutno ne mogu gledati filmove od 720p kao niti preko neta s kojima imam problema i na 480p a ni sa 3-4 otvorena taba ne mogu normalno pretraživat.

Dakle, mene zanima šta mi treba da mogu pogledat ponekad film od 720p (meni sasvim ok) i da mogu simultano radit na bar 5 tabova bez štekanja (Youtube, Forum, i još 2-3 stranice) i meni sasvim ok jer sam prije i 30 tak tabova otvarao a sad banana :( Da rušim windowse i da stavim XP ili? Hvala.

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Trebam pomoć oko konfiguracije

I cca 300 tinjak bookmarksa u Mozili :)

 
0 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Trebam pomoć oko konfiguracije
Maruska kaže...

I cca 300 tinjak bookmarksa u Mozili :)

Ta konfiguracija je debelo obsolete za bilo što. Treba ti nova konfiguracija. Reci koliki ti je budžet za PC, pa ćemo složiti nešto. Navedi i način plaćanja.

7 godina
neaktivan
offline
Trebam pomoć oko konfiguracije

Pa... nisam baš raspoložen nešta ulagat a prvenstveno mi je za net i tu i tamo pogledat koji video na kompu od 720p i/ili max 360p online. A kad bi prebacio na XP i stavio 2GB rama?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Trebam pomoć oko konfiguracije

Eh, možda da si staviš neki Linux, tipa Mint ili šta već...

 

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice