Prilikom poziva na skype pc zamrzne

poruka: 6
|
čitano: 1.595
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Prilikom poziva na skype pc zamrzne

Vecer.Danas sam ubacio novu graficku,radeon r7 250.Upalim skype i sve je normalno dok nekoga ne zovem na skype,cim kliknem na poziv komp zamrzne i nemogu nista sa njim osim restarta ili prisilnog gasenja.Sa starom grafom je sve bilo ok,sad mene zanima dali je to do graficke ili neceg drugog?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Prilikom poziva na skype pc zamrzne
Xperiax1 kaže...

Vecer.Danas sam ubacio novu graficku,radeon r7 250.Upalim skype i sve je normalno dok nekoga ne zovem na skype,cim kliknem na poziv komp zamrzne i nemogu nista sa njim osim restarta ili prisilnog gasenja.Sa starom grafom je sve bilo ok,sad mene zanima dali je to do graficke ili neceg drugog?

 Pokušaj sa updateom drivera grafičke ili izbriši skype pa ga ponovo instaliraj. 

11 godina
offline
Prilikom poziva na skype pc zamrzne

Deinstalirao sam i instalirao skype i isti problem. Probati cu ujutro vidjeti dali je do drivera graficke. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Prilikom poziva na skype pc zamrzne

Driveri graficke su najnoviji.Instalirao par verzija skype-a i opet isto,neznam stvarno do cega bi moglo biti.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Prilikom poziva na skype pc zamrzne

Driveri su 100%. Ja imam web kameru koju skype uredno ne prepoznaje(drivere) i svaki put rusi sustav kada hocu nekog nazvat preko video calla.

11 godina
offline
Re: Prilikom poziva na skype pc zamrzne
antimon95 kaže...

Driveri su 100%. Ja imam web kameru koju skype uredno ne prepoznaje(drivere) i svaki put rusi sustav kada hocu nekog nazvat preko video calla.

 Cini se da si u pravu.Sad obrisao drajvere i probao onaj test poziv za mikrofon i sve je u redu.Sad cu probati opet skinit drajvere pa cemo vidjeti.

 

EDIT:Rijeseno,do drajvera je bilo.Hvala na pomoci

Poruka je uređivana zadnji put sub 10.1.2015 15:46 (Xperiax1).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice