Povećanje slike

poruka: 12
|
čitano: 11.434
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Povećanje slike

ovako,zanima me dal je moguće povećati slike koje su slikane sa mobitelom jer je bilo namiješteno na malu rezoluciju i sada kad gledam slike na kompu onda su male,dal postoji koji program da mogu svaku sliku donekle malo povećati a da ostaje isto čista da ne bude mutna,jel postoji što ili ako netko zna pa da mu pošaljem te slike i neka mi ih on poveće samo...
pozdrav

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Povećanje slike
Jack Sparrow 76 kaže...

ovako,zanima me dal je moguće povećati slike koje su slikane sa mobitelom jer je bilo namiješteno na malu rezoluciju i sada kad gledam slike na kompu onda su male,dal postoji koji program da mogu svaku sliku donekle malo povećati a da ostaje isto čista da ne bude mutna,jel postoji što ili ako netko zna pa da mu pošaljem te slike i neka mi ih on poveće samo...
pozdrav

uploadaj ih ovdje pa ćemo ih povećati...to možeš sa bilo kojim foto šopom

ako ti je bed stavljati tu slike  pošalji mi na pp

''Znam da ništa ne znam.''
Poruka je uređivana zadnji put pon 24.1.2011 21:39 (ilija2010lukic).
16 godina
neaktivan
offline
Povećanje slike

Nema tog programa koji će povećat malu i nekvalitetnu sliku i pretvorit je u veliku i lijepu. To zaboravi. Može se djelomično nešto napravit po tom pitanju s nekim alatima. Probaj PhotoZoom.

Ništa nije tako neefektivno kao efikasno izvođenje aktivnosti koje nisu potrebne.
 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Povećanje slike

daj mi reci kako bi ti poslao slike u winraru,zapakirao sam ih u to jer ih ima dosta pa bih trebao puno uplodavati,jel imaš koji email da ti ih pošaljem,javi se...

13 godina
neaktivan
offline
RE: Povećanje slike

to su te slike koje bi trebalo malo povećati a da ostanu ok...koliko se da povećati...

Poruka je uređivana zadnji put uto 25.1.2011 13:44 (Jack Sparrow 76).
13 godina
neaktivan
offline
RE: Povećanje slike

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 30.1.2011 14:42 (Jack Sparrow 76).
13 godina
neaktivan
offline
RE: Povećanje slike

brišem...

Poruka je uređivana zadnji put ned 30.1.2011 14:43 (Jack Sparrow 76).
13 godina
neaktivan
offline
RE: Povećanje slike

evo još

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 30.1.2011 14:43 (Jack Sparrow 76).
13 godina
neaktivan
offline
RE: Povećanje slike

aj ako neko može to malo uspijet povećati

16 godina
neaktivan
offline
RE: Povećanje slike
Maximus kaže...

Nema tog programa koji će povećat malu i nekvalitetnu sliku i pretvorit je u veliku i lijepu. To zaboravi. Može se djelomično nešto napravit po tom pitanju s nekim alatima. Probaj PhotoZoom.

Covjek ti lijepo kaze a ti opet. Ne mozes povecati slike Da to i na sta lice.Uostalom dali su ti soft. Skini pa povecavaj sam.

 

@Maximus

Tebe sam citirao da mu pokazem sta si napisao jer je ocigledno propustio procitati ;)

:)
15 godina
protjeran
offline
Povećanje slike

a zar nije bolje da te "naucimo" kak to napravit nego da radimo tvoj posao 

i privatne slike nije pametno tak stvaljat po internetu

CyberPunk
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Povećanje slike

aj onda mi napiši na privatnu poruku kako to da pokušam a ove slike može neko od moda izbrisati...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice