Novi komp se neće upaliti?

poruka: 9
|
čitano: 4.506
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Nestajanje slike nakon minute

Racunalo (kutija) je kupljenjo u ADMu prosli tjedan, a dostavljeno u petak. Kako me cijeli vikend nije bilo doma jucer sam igrao intezivnije na njemu COD2, COD6, LOTRO, SC2. Oko 2 a.m. samo se ugasilo (kao da je sklopka izbacila, a nije). Od onda se vise neda upaliti {#}Struje na tom produznom ima, crni kabel za napajanje sam promjenio bez rezultata, iza na kucistu je ona sklopka na 1 kao i do sad. U cem je problem?

 

p.s. konfiguracija ako ista znaci:

 

PSU: corsair vx550

CPU: amd 955BE

GPU: GTX 560Ti

HDD: F3 1Tb

RAM: 4Gb Corsair XMS3

MBO: Asrock 870 extreme

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.3.2011 16:04 (ajspingvin).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Novi komp se neće upaliti???
Pretpostavljam da iza ima naljepnicu od garancije pa nemozes otvorit komp.Moja preporuka u tom slucaju je servis.
- {CRO}IvanoiLe http://bfbc2.statsverse.com/stats/pc/%7BCRO%7D%20IvanoiLe/
16 godina
neaktivan
offline
Novi komp se neće upaliti???

Crkla napojna ? Pravac servis bez obzira. 

Danas kada postajem pionir ...
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Novi komp se neće upaliti???

reklamiraj ga..al poznavajući naš sustav to se bude odužilo

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Novi komp se neće upaliti???
ivanoile kaže...
Pretpostavljam da iza ima naljepnicu od garancije pa nemozes otvorit komp.Moja preporuka u tom slucaju je servis.

 

zeleni kaže...

Crkla napojna ? Pravac servis bez obzira. 

 

gamer_101 kaže...

reklamiraj ga..al poznavajući naš sustav to se bude odužilo

To sam i mislio. Ja sam u Koprivnici (cca 100 km) i sad ga moram teglit a ne znam kad jer radim. Ne isplati mi se ici u ZG samo radi toga. Sumnjam da imaju povrat novca za troškove pri reklamaciji?

15 godina
offline
Re: Novi komp se neće upaliti???
ajspingvin kaže...
..

To sam i mislio. Ja sam u Koprivnici (cca 100 km) i sad ga moram teglit a ne znam kad jer radim. Ne isplati mi se ici u ZG samo radi toga. Sumnjam da imaju povrat novca za troškove pri reklamaciji?

 -dostavom. Moraš iskoristiti garanciju (inače čemu garancija) i poslati im računalo.

-Jer možda je crklo napajanje, možda nešto drugo (MBO-VGA..)... Praktična stvar je nazvati i pitati ih da ti dozvole otvaranje i provjeru (garancija se time ne gubi, na dijelove). Možda je samo ispao kabel ili ako imaš drugo napajanje s kojim možeš isprobati... -svakako nazovi i dogovori s njima što dalje.

Mislim da je DHL cca 30-50kn, to je tvoj trošak, možeš provjeriti da oni plate kod preuzimanja.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
13 godina
neaktivan
offline
Novi komp se neće upaliti?

Najbolje ti je odnjeti ga na servis,jer može biti mali milijun stvari.Najvjerovatnije ti je kabel otišao,ako baš kada pališ ništa se ne pokrene,onda do toga najvjerovatnije.

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.3.2011 10:57 (TheGh0st).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Novi komp se neće upaliti?
TheGh0st kaže...

Najbolje ti je odnjeti ga na servis,jer može biti mali milijun stvari.Najvjerovatnije ti je kabel otišao,ako baš kada pališ ništa se ne pokrene,onda do toga najvjerovatnije.

Koji kabel? Ako mislis vanjski (crni) onda ne citas postove. A unutra nije samo jedan...

14 godina
neaktivan
offline
Re: Novi komp se neće upaliti???
ihush kaže...
ajspingvin kaže...
..

To sam i mislio. Ja sam u Koprivnici (cca 100 km) i sad ga moram teglit a ne znam kad jer radim. Ne isplati mi se ici u ZG samo radi toga. Sumnjam da imaju povrat novca za troškove pri reklamaciji?

 -dostavom. Moraš iskoristiti garanciju (inače čemu garancija) i poslati im računalo.

-Jer možda je crklo napajanje, možda nešto drugo (MBO-VGA..)... Praktična stvar je nazvati i pitati ih da ti dozvole otvaranje i provjeru (garancija se time ne gubi, na dijelove). Možda je samo ispao kabel ili ako imaš drugo napajanje s kojim možeš isprobati... -svakako nazovi i dogovori s njima što dalje.

Mislim da je DHL cca 30-50kn, to je tvoj trošak, možeš provjeriti da oni plate kod preuzimanja.

Nazvao sam ih i rekli mi da posaljem overseasom natrag na njihov racun, jer sam naravno rekao da ne mislim platiti troskove. Tako ce najvjerojatnije i biti. Samo sad ide ono suludo cekanje ako je stvarno nesto riknulo...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice