Novi komp odjednom neće upaliti

poruka: 33
|
čitano: 6.519
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Re: Novi komp odjednom neće upaliti
puma_vkci kaže...

Napajanje?

lako moguce

solvente kaže...
gmiko kaže...
solvente kaže...

a i ko da nemaš laptop,ak si poslovni čovjek moraš ga imat...

 

Imam, upravo pišem na njemu, i imam drugo računalo pokraj, ali ne mogu radit na njima, preslabi su za to što radim tak da ništ od toga.

čime se baviš?

pokerom se bavi covjek :D

gmiko kaže...

Nije ista maticna i nije isti problem. Sad radi normalno sve. Nema nikakvog switcha za automatsko overclockanje. Samo se to jednom dogodilo, da se par puta palio i ugasio sam od sebe pri bootanju (dakle ventilatori se zavrte, pa se ugase, pa se zavrte, pa ugase x3) i onda se dalje normalno upalio i dalje radi normalno.

moguce da je do napajanja, a ovaj OC failed ti moze pisati i zbog memorije (ne znam na kojim latencijama i frekvenciji deafultno radi memorija). ocito je da ga nesto sprecava pri bootanju, ali i ja sam imao gadnih problema a sve zbog napajanja, i to 3 tjedna nakon kupovine

12 godina
neaktivan
offline
Re: Novi komp odjednom neće upaliti

Memorija je 1600. Pa kvragu ak je i napajanje i maticna i ne znam sto sve ne. Nista, sad sve radi, ak opet pocne zezat saznat cu u servisu pa javim..

16 godina
protjeran
offline
Novi komp odjednom neće upaliti

Čuj ovo šta ti sad radi na novoj ploči može bit memorija jer možda nije kompatibilna sa tom novom pločom, treba pogledat na netu user manual od ploče i vidjet dali je tvoja memorija na popisu kompatibilnih.

A možda ako ima noviji bios za tu ploču pa  možda riješi probleme.

Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice