Nemoguće formatirati USB

poruka: 12
|
čitano: 4.511
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Nemoguće formatirati USB

Pozdrav svima.
Molim pomoć oko formatiranja USB-a. Formatirao sam preko cmd-a da bi ga napravio bootabilnim. Na njega sam prebacio instalacijske fileove Windows 7 i sve je bilo uredu i instalirao sam s njega i sve. Onda sam ga htio formatirati s Rufusom i na njega staviti bootabilni Windows 8.1. Nakon toga je izbacio error i ne mogu ga formatirati ni na jedan način

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
online
Re: Nemoguće formatirati USB

Pokušaj ga formatirati ovim alatom - ako on ne uspije, onda je moguće da je došlo do nekog nepopravljivog problema s tim stickom.

15 godina
offline
Re: Nemoguće formatirati USB

Ma i ja sam imao problema s formatiranjem putem cmd-a kada sam radio bootabilni usb, ali sam taj dio odradio "normalim" putem i instalacija windowsa prođe normalno. 

16 godina
offline
Re: Nemoguće formatirati USB
mbaksa kaže...

Pokušaj ga formatirati ovim alatom - ako on ne uspije, onda je moguće da je došlo do nekog nepopravljivog problema s tim stickom.

 Čim krene

16 godina
moderator
online
Re: Nemoguće formatirati USB
ParaNO1d kaže...
mbaksa kaže...

Pokušaj ga formatirati ovim alatom - ako on ne uspije, onda je moguće da je došlo do nekog nepopravljivog problema s tim stickom.

 Čim krene

U otpad. Ne obični, nego tehnički. 

11 godina
neaktivan
offline
Nemoguće formatirati USB

probaj i sa ovim jos izvrstan program

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Nemoguće formatirati USB
max012 kaže...

probaj i sa ovim jos izvrstan program

 

15 godina
offline
Re: Nemoguće formatirati USB

ImašOVDJE nešto slično, možda uspiješ nešto srediti (ako nisi već čitao)

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.7.2015 22:41 (steve90).
14 godina
offline
Nemoguće formatirati USB

Formatiraj GParted live cd-om, ako on ne pomogne, u kantu sa stickom.

Ne obaziri se na TD. To su trollovi.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Nemoguće formatirati USB

Digni Linux Ubuntu live pa pokušaj formatirati pod Linux-om.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Nemoguće formatirati USB

Evo da ne otvaram novu temu imam isto jedan problem pokusao sam instalirat windows 7 sa usb preko ovog videa : https://m.youtube.com/watch?v=uUGHn77fhdA napravio sam sve kako treba ali samo mi dođe ova poruka slika dolje,pa me zanimankako bi ja to mogao popravit

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.7.2015 19:34 (black2).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Nemoguće formatirati USB
black2 kaže...

Evo da ne otvaram novu temu imam isto jedan problem pokusao sam instalirat windows 7 sa usb preko ovog videa : https://m.youtube.com/watch?v=uUGHn77fhdA napravio sam sve kako treba ali samo mi dođe ova poruka slika dolje,pa me zanimankako bi ja to mogao popravit

Postoji već otvorena tema pa istraži tamo: http://www.bug.hr/forum/topic/windows/upute-instalacija-win-viste-7-usb-sticka/25080.aspx

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice