Napajanje ne radi nakon spajanja modularnog kabela

poruka: 9
|
čitano: 2.501
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Napajanje - problem

Pozdrav,

 

Imam problem sa napajanjem Coolermaster v850 ,mislim racunalo radi ,nema greske ali kad hocu neki novi ,bilo koji modularni kabel spojiti na napajanje racunalo se nece upali. Nakon sto izvadim ,treba mu jso neko vrijeme da bi ga opet mogao upaliti bez tog kabela.

Bez dodavanja novih kabela ,sve radi bez greske.

 

Jel tko zna sto bi to moglo biti?

 

lp

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Napajanje - problem
Naguljizov kaže...

Neispravno napajanje, za svaki slučaj ga možeš isprobati na nekom drugom PCu, ako imaš garanciju, reklamiraj ga,

ako nemaš, onda budeš morao tako dalje.

Za dodatna pitanja i pomoć obratiti se preko privatne poruke. Hvala. :D
13 godina
neaktivan
offline
Napajanje - problem
Naguljizov kaže...

Pozdrav,

 

Imam problem sa napajanjem Coolermaster v850 ,mislim racunalo radi ,nema greske ali kad hocu neki novi ,bilo koji modularni kabel spojiti na napajanje racunalo se nece upali. Nakon sto izvadim ,treba mu jso neko vrijeme da bi ga opet mogao upaliti bez tog kabela.

Bez dodavanja novih kabela ,sve radi bez greske.

 

Jel tko zna sto bi to moglo biti?

 

lp

 Ako si modularni kabel slučajno krivo spojio onda ti automatski ne radi ništa jer se aktivira zaštita od prekomjernog napona da komponente ne pregore. Ukoliko imaš mogućnost odnesi napajanje na servis u pa ga mogu tamo testirati i provjeriti ispravnost.

Poruka je uređivana zadnji put pon 25.1.2016 23:49 (Brian).
13 godina
offline
Re: Napajanje - problem
Brian kaže...
 Ako si modularni kabel slučajno krivo spojio

Nije moguće modularni kabel krivo spojiti, svaki kabel po konektoru odgovara utoru na napajanju.

Inače što se tiče servisa, servis je ovdje neisplativ jer takvo napajanje novo i zapakirano je čovjek

prodao za 800 kn, kolegi možda na ruku ide što napajanje dolazi sa 5 godina garancije pa ukoliko ista

postoji može je iskoristiti i na reklamaciji tražiti nešto kvalitetnije.

 

Za dodatna pitanja i pomoć obratiti se preko privatne poruke. Hvala. :D
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.1.2016 10:14 (Valentin17).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Napajanje - problem

HVala svima ,odnijet cu ga na reklamaciju.

11 godina
neaktivan
offline
Npajanje - problem

Da neotvaram novi temi a sumnjam na napajanje ugl malo prije igram betu the division komp onako temp visoke proc 77 graficka 70 ja mislim mozda manje . temp govorim iz glave koliko se sjecam tada kad sam igrao. Igrao nekih pol sata komp se sam od sebe ugasi i nece se upaliti vise . klokao sam grafiku kad sam isao igrat sa 1040 mhz na 1100 sta inace radim kad idem igrat gta ili bf4. 

 

Meni tu smrdi na napajanje al mozda netko drugi ima logicniji odgovor .

Vadio sam bateriju od biosa i rastavljao kuciste i cistio i mjenjao pastu na proc . komp je radio naglo se ugasio i sada nula , pomoc hitno 

 

Nemoj se prkosit gravitaciji .
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Npajanje - problem
Adict kaže...

Vadio sam bateriju od biosa 

Što ti piše u uputama za matičnu ploču - da se postavke BIOS-a resetiraju samim vađenjem baterije? Ili treba još nešto napraviti?

13 godina
offline
Re: Npajanje - problem
Adict kaže...

Moguće je da je napajanje otišlo, probaj s drugim.

Po meni je 550W pa i kvalitetnoga napajanja premalo za R9 390 klokanu i to u kominaciji sa klokanim  AMD procesorom,

neko vrijeme to vozi tako, ali nije to za duge staze, zamjeni za model od 650W.

Za dodatna pitanja i pomoć obratiti se preko privatne poruke. Hvala. :D
Poruka je uređivana zadnji put ned 31.1.2016 19:36 (Valentin17).
11 godina
neaktivan
offline
Napajanje ne radi nakon spajanja modularnog kabela

Ma da vjv je napajanje , primjetio sam da kada pokusam upaliti komp na tipku ima neki sitni sitni zvuk cviljenja , bas onako nemogu ga opisat :D I to dolazi iz napajanja itakav je zvuk svaki puta kad pokusam upaliti na tiplu . 

24.3.14 sam kupio napajanje i vozi 390 nekih pol godine prije sma imao 270x ... Nista napajanje pod ruku i u links :D 

Nemoj se prkosit gravitaciji .
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice