Laptop se pali ali nema slike

poruka: 36
|
čitano: 64.588
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: Laptop se pali ali nema slike
Laptop je popravljen i radi.... zalemio je chip, promjenio pastu i stavio neki limic ispod ventilatora da bolje hladi proc.... radi a sad koliko dugo to neznam.... nadam se da će biti ok bar neko vrijeme, bitno da radi :)
7 godina
neaktivan
offline
Laptop nece da se upali

Pozz.Acer aspire nece da se upali,kad stisne dugme za paliti,kao upali se ventilator i tako sam cetiri puta pocne pa prestane i ugasi se skroz,da li neko zna sta bi moglo biti,Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Laptop nece da se upali
maci77 kaže...

Pozz.Acer aspire nece da se upali,kad stisne dugme za paliti,kao upali se ventilator i tako sam cetiri puta pocne pa prestane i ugasi se skroz,da li neko zna sta bi moglo biti,Hvala

 Acer ti ima neku kombinaciju tipki za popravak toga, mislim da se bios pobrko, ja sam to popravio na Acer 7520, isto tako je bilo, upali se lampica zasjetli na par sekundi i ugasi se. Zaboravio sam koje su to tipke, uglavnom jednu tipku držiš pritisnutu i pritisneš power tipku. Ima negdje opisana procedura, malo proguglaj https://tektype.wordpress.com/2011/09/21/my-acer-laptop-wont-turn-on-what-should-i-do/

Za zahvalu klikni na Hvala
7 godina
neaktivan
offline
Re: Laptop nece da se upali

Trazio sam po netu i sve sto sam nasao u vezi ovog probao ali ipak nece.

snimio sam kako izgleda:

14 godina
offline
Laptop se pali ali nema slike

Ovaj link što sam ti stavio gore, trebalo bi riješit, meni nije uspjelo od prve, prati pažljivo proceduru, ja sam isto mislio da nema pomoći, da je matična pošla, ali evo i dalje radi, ima već pet mjeseci.

Za zahvalu klikni na Hvala
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Laptop se pali ali nema slike

Bok.Kada upalim laptop i upisem lozinku pojavi mi se sivi desktop.Laptop je bio prije 2 tjedna na servisu i sad je opet u ku**u.Sa je po vasem misljenu sada u kvaru.Hvalaaa :)

Marka je HP probok 4530s

Nikolaskudar
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice