Grafička vjerojatno rekla papa

poruka: 22
|
čitano: 3.621
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Grafička vjerojatno rekla papa

grafička je Point of view 8600 GT 256 DDR3

 

Pozdrav ljudi, evo ovako.moji problemi počinju otprije mjesec i pol kada mi se komp samo poceo zamrzavati sam od sebe.memtest i drugi programi za testiranje konfiguracije dali su uredne rezultate.sumnjao sam na GPU ali i tu su testovi pokazali da je tobože sve ok.

Danas upalim komp, podignu se windowsi i onda kao da je netko prošarao vilicom cijeli ekran s lijeva na desno, slika mi postane puna crta i nepregledljiva, a nakon pa sekundi monitor ode u stand by kao da niti nema signala od grafičke. par restarteva dovelo je do toga da mi je odmah nakon paljenja kompa, gdj se ispisuje konfiguracija počeli pojavljivati nekakva slova bijele boje sa plavim kockicama u pozadini i   opet ista stvar.ostavim komp da se malo "ohladi" i nakon 10 min normalno se podižu windowsi i sve ok ali prođe minuta i opet isti šit.ž

 

jel to meni rekla grafička adio nakon samo 3 mjeseca od isteka dvogodišnje garancije???

 

 

Jeli moguće da driveri naprave takvav kolaps u kompu?

 

Probao sam ući u safe mode ali velim, te šare i crte se javljaju bez obzira u kojoj frazi komp bio,

 

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Grafička vjerojatno rekla papa

Ja bih isto rekao da je grafa jednom nogom u grobu.

alrighty then
 
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Grafička vjerojatno rekla papa

i još sam probao prebaciti kabel na drugi DVI konektor i ista stvar a zadnji put kad mi je ušao u windowse zatiltala mi je slika, poslije toga se vratila i pojavio se onaj balončić dole u desnom uglu da mi je driver od nvidie prestao reagireat ali da ga je windows uspio ponovo podici. radi se o windows 7 i par sek nakon toga opet isto,stand by i tišina.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Grafička vjerojatno rekla papa
dncrmt kaže...

Ja bih isto rekao da je grafa jednom nogom u grobu.

 -osim broja nogu... rekao bih barem s dvije.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
14 godina
offline
Grafička vjerojatno rekla papa

znači driveri nemogu napravit takve probleme?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Grafička vjerojatno rekla papa

Ovako kako si ti naveo,ne.Mislim,nije na odmet da deinstaliraš,pa instaliraš najnovije drivere,ali sumnjam.

alrighty then
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Grafička vjerojatno rekla papa

Probaj stavit novi windows.

 

Ja bi preporučio ako možeš XP.

Kada nesto ne trebas doc ce kada trebas nece doc....
Poruka je uređivana zadnji put sub 23.1.2010 22:33 (tonyx1209).
14 godina
offline
RE: Grafička vjerojatno rekla papa

pomišljao sam ja na to ali komp zblesira minutu nakon paljenja ako ne i ranije.

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.1.2010 22:34 (zolmajstor).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Grafička vjerojatno rekla papa
zolmajstor kaže...

pomišljao sam ja na to ali kad mi se zblesira minutu nakon paljenja ako ne i ranije.

Može bit da ti se proc pregrijava, meni je bilo tako, samo što mi je uspjelo uć u windows, a temp u IDLE(mirovanje) core 1, 2 - oko 72-75, a u igrama 100 stupnjeva.

Nisam mogo odigrat mw2 10min, ugasi se.

Kada nesto ne trebas doc ce kada trebas nece doc....
15 godina
neaktivan
offline
RE: Grafička vjerojatno rekla papa
tonyx1209 kaže...
zolmajstor kaže...

pomišljao sam ja na to ali kad mi se zblesira minutu nakon paljenja ako ne i ranije.

Može bit da ti se proc pregrijava, meni je bilo tako, samo što mi je uspjelo uć u windows, a temp u IDLE(mirovanje) core 1, 2 - oko 72-75, a u igrama 100 stupnjeva.

Nisam mogo odigrat mw2 10min, ugasi se.

na kojoj rezi i postavkama guras sad MW2 ......Moj PC sam kod tebe  vidio,

14 godina
offline
RE: Grafička vjerojatno rekla papa

Može ti također biti do pregrijavanja grafičke meni je takav isti problem bio kad sam OC-ao svoju pretprošlu grafu. Isto tako i ja preporučam da deinstaliraš drivere i instaliraš svoje prve, koji ti dođu uz grafičku. Skini rivatuner i smanji svu brzinu ispod default pa testaj

Z-1
14 godina
offline
Grafička vjerojatno rekla papa

Grafička je 1000%, ziher, garant... identičan slučaj i ja imal sa nvidia 8600 prije godinu i pol-dvije.. Stavil sam drugu grafulju i sve radilo ko podmazano.

Reklamiraj brzo dok još imaš garanciju..

Nema bombe do napalm bombe
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Grafička vjerojatno rekla papa
Dodi NAPALMIKUS kaže...

Grafička je 1000%, ziher, garant... identičan slučaj i ja imal sa nvidia 8600 prije godinu i pol-dvije.. Stavil sam drugu grafulju i sve radilo ko podmazano.

Reklamiraj brzo dok još imaš garanciju..

 

 

hehe garancija nečoekivano istekla prije 3 mjeseca.lijepo tempiranje

14 godina
offline
Grafička vjerojatno rekla papa

e probaj od nekog nabavit bilo koju graficku da vidis dali ti je sa bilo cim drugim neki defekt....

MOJ AVARTAR = JAMES HETFIELD
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Grafička vjerojatno rekla papa
dogman kaže...
tonyx1209 kaže...
zolmajstor kaže...

pomišljao sam ja na to ali kad mi se zblesira minutu nakon paljenja ako ne i ranije.

Može bit da ti se proc pregrijava, meni je bilo tako, samo što mi je uspjelo uć u windows, a temp u IDLE(mirovanje) core 1, 2 - oko 72-75, a u igrama 100 stupnjeva.

Nisam mogo odigrat mw2 10min, ugasi se.

na kojoj rezi i postavkama guras sad MW2 ......Moj PC sam kod tebe  vidio,

1024 x 768 - sve ono šta ima specular map, shadows.....uključeno,

Detalji redom extra, high, high oko 40fps prosjek.

Kada nesto ne trebas doc ce kada trebas nece doc....
14 godina
neaktivan
offline
RE: Grafička vjerojatno rekla papa

Sorry na double.

 

Probaj novi windows stavit.

Kada nesto ne trebas doc ce kada trebas nece doc....
Poruka je uređivana zadnji put sub 23.1.2010 23:52 (tonyx1209).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Grafička vjerojatno rekla papa
tonyx1209 kaže...
dogman kaže...
tonyx1209 kaže...
zolmajstor kaže...

pomišljao sam ja na to ali kad mi se zblesira minutu nakon paljenja ako ne i ranije.

Može bit da ti se proc pregrijava, meni je bilo tako, samo što mi je uspjelo uć u windows, a temp u IDLE(mirovanje) core 1, 2 - oko 72-75, a u igrama 100 stupnjeva.

Nisam mogo odigrat mw2 10min, ugasi se.

na kojoj rezi i postavkama guras sad MW2 ......Moj PC sam kod tebe  vidio,

1024 x 768 - sve ono šta ima specular map, shadows.....uključeno,

Detalji redom extra, high, high oko 40fps prosjek.

solidna ta grafa znaci  ATI 4650 Cool

14 godina
neaktivan
offline
RE: Grafička vjerojatno rekla papa
dogman kaže...
tonyx1209 kaže...
dogman kaže...
tonyx1209 kaže...
zolmajstor kaže...

pomišljao sam ja na to ali kad mi se zblesira minutu nakon paljenja ako ne i ranije.

Može bit da ti se proc pregrijava, meni je bilo tako, samo što mi je uspjelo uć u windows, a temp u IDLE(mirovanje) core 1, 2 - oko 72-75, a u igrama 100 stupnjeva.

Nisam mogo odigrat mw2 10min, ugasi se.

na kojoj rezi i postavkama guras sad MW2 ......Moj PC sam kod tebe  vidio,

1024 x 768 - sve ono šta ima specular map, shadows.....uključeno,

Detalji redom extra, high, high oko 40fps prosjek.

solidna ta grafa znaci  ATI 4650 Cool

Pa je solidna je, mada sam ja trebo pričekat da u trgovinu dođe HD4670 ona je bolja jel ima DDR3. Dobra je i ova.

Ajd nećemo više da ne spamamo.SmijehSmijeh

Kada nesto ne trebas doc ce kada trebas nece doc....
14 godina
offline
Grafička vjerojatno rekla papa

Evo isprobao sa drugom grafičkom i sve radi kako treba.dakle u kupnju..recite mi jeli napajanje od 350W fortron dovoljno za recimo ATI 4850 1 GB ddr3 ?

 

ostatak konfe je AMD 64 x2 2,5

  2 GB DDR" crucial

msi neo v2

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Grafička vjerojatno rekla papa
zolmajstor kaže...

Evo isprobao sa drugom grafičkom i sve radi kako treba.dakle u kupnju..recite mi jeli napajanje od 350W fortron dovoljno za recimo ATI 4850 1 GB ddr3 ?

 

ostatak konfe je AMD 64 x2 2,5

  2 GB DDR" crucial

msi neo v2

uzmi rađe fortron pnf 400w.

14 godina
offline
RE: Grafička vjerojatno rekla papa

to sam si i mislio,,,kakvih bi problema moglo biti ako ostane 350 w jer takav trenutno imam?

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 24.1.2010 20:46 (zolmajstor).
15 godina
protjeran
offline
RE: Grafička vjerojatno rekla papa
zolmajstor kaže...

grafička je Point of view 8600 GT 256 DDR3

 

Pozdrav ljudi, evo ovako.moji problemi počinju otprije mjesec i pol kada mi se komp samo poceo zamrzavati sam od sebe.memtest i drugi programi za testiranje konfiguracije dali su uredne rezultate.sumnjao sam na GPU ali i tu su testovi pokazali da je tobože sve ok.

Danas upalim komp, podignu se windowsi i onda kao da je netko prošarao vilicom cijeli ekran s lijeva na desno, slika mi postane puna crta i nepregledljiva, a nakon pa sekundi monitor ode u stand by kao da niti nema signala od grafičke. par restarteva dovelo je do toga da mi je odmah nakon paljenja kompa, gdj se ispisuje konfiguracija počeli pojavljivati nekakva slova bijele boje sa plavim kockicama u pozadini i   opet ista stvar.ostavim komp da se malo "ohladi" i nakon 10 min normalno se podižu windowsi i sve ok ali prođe minuta i opet isti šit.ž

 

jel to meni rekla grafička adio nakon samo 3 mjeseca od isteka dvogodišnje garancije???

 

 

Jeli moguće da driveri naprave takvav kolaps u kompu?

 

Probao sam ući u safe mode ali velim, te šare i crte se javljaju bez obzira u kojoj frazi komp bio,

 

 

Imo identićan problem i uzeo tu grafu (još ju imam istu kao tvoju) probao kod starog na kompu ono radi i uzo sam od starog ATI X550 i s njom stavio novi windows i fino usred rada windowsa iskljućio iz struje komp da mu ono bude kao da je nestalo struje i vratio starom njegovu grafu sebi strpo nazad moju nVidia 8600GT 256mb gddr 3 128bit ak je ta što sam sad reko onda to ućini nije bitno koju grafu da strpaš u komp sam nek bude druga!

Slatki Car<3Slatka Carica...steam.luks@gmail.com sluki77@gmail.com mato.lukic.luks@gmail.com sunca.lukic@os.t-com.hr skype:mato.lukic95
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice