Asus Rog problem

poruka: 6
|
čitano: 1.033
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Asus Rog problem

Pozdrav svima,

 

imam Asus Rog laptop, koji sam kupio novi prije cca. 2 godine. Danas prvi put problemi s njim,

radio sam nesto u photoshopu i odjednom mi se sve zamrzlo i bio sam prisiljen ugasiti ga na tipku

jer nije bilo nikakve reakcije ni na crrl+alt+delete.

Nakon sto sam ga upalio opet pocinju problemi, uglavnom se gasi sam dok se podizu windowsi, bio

na punjacu ili ne svejedno. Dvaput mi je cak taman usao u windowse ali nakon 10 sekundi se opet sam

izgasi laptop. Moze li tko pomoci sa savjetom ili reci sta bi moglo biti?

 

hvala puno

 

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Asus Rog problem
Je li do pregrijavanja od prašine?
Može bit da je riknuo hdd/ssd ili kvar na matičnoj ploči tog komunikatora za ssd/hdd što nema popravka.

Sve navedeno se dogodilo meni pa onako iz iskustva.
SSD koliko si mi života uštedio...
14 godina
neaktivan
offline
Re: Asus Rog problem

Nije od pregrijavanja, sad sam ga otvorio i ocistio, ali nije ni bilo puno prasine.

Znaci ili hdd ili maticna? Kako je najlakse ustanovit, jedino da novi disk uzmen pa probam?

9 godina
offline
Re: Asus Rog problem
Pitaj prijatelje ako imaju kakav ssd za posuditi da testiraš. Ako sve normalno instaliraš i pokreneš windowse bez štekanja onda je problem riješen, ako i dalje zamrzava ili ruši onda je vjerojatno matična. Baš na Asusu sam imao taj problem, nije bio Rog model.
SSD koliko si mi života uštedio...
14 godina
neaktivan
offline
Re: Asus Rog problem

Ok hvala, probati cu tako onda

12 godina
offline
Asus Rog problem

Probaj sa drugim hardom...Meni se isto zamrzavao rog gl702vmk dok nisam instalirao zadnje drivere.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice