Abnormalno visoko zauzeće procesora

poruka: 36
|
čitano: 12.224
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Abnormalno visoko zauzeće procesora

Nevjerojatno, Youtube video se ne može reproducirati bez jako, jako iritantnog zvuka krckanja i 'preskakanja', a to se normalizira tek kad se cijeli video učita. Ako prilikom učitavanja videa ugasim zvuk na Youtubeu, a upalim neku pjesmu preko Foobara ili bilo čega, pjesma također živcira. Browser učitava stranicu, pjesma preskače; ili browser učitava stranicu bez da pjesma svira, ali je učitava tako nestabilno i buguvito da mi miš po ekranu ne ide glatko već skače sa jednog mjesta na drugo. Komp se klasičnom metodom i ne može ugasiti, čekao sam ga više od 5-6 minuta i na kraju ga prisilno ugasio. Inače, radi se o laptopu Acer Aspire 5920G, čija instalacija Viste nije mijenjana otkada je kupljen (od početka listopada '08. g.).

Dakle, šta da radim? Razmišljao sam o System Restoreu, ali to je nemoguće jer sam obrisao točke vraćanja TuneUpom koji mi to uvijek nudi prilikom redovitog oslobađanja prostora na disku C:\ koji se pretrpa. Na viruse sam skenirao, i ne vjerujem da je do toga, pošto imam Outpost firewall i updateanu Aviru, ali dok netko od vas genijalaca proba smislit nešto pametno, mogu ostavit da skenira opet, zaposlit ću Aviru i Malwarebytes Osmijeh Uz post prilažem sliku koja prikazuje kako je mi procesor zauzet skoro 100 % zbog par aplikacija koje bi Core 2 Duo u kombinaciji sa 2 GB RAM-a trebao 'gutati' Iznenađen

Hvala na idejama

Down goes the window, out goes the heat!
Poruka je uređivana zadnji put sub 20.6.2009 21:05 (asusdvd).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Abnormalno visoko zauzeće procesora

A neznam. Mogao si prije ovakvog posta reinstalirati windowse jer sigurno je nešta softwerske prirode. Ciljam na virus 100%, ali ta Avira i nije neš :/

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Abnormalno visoko zauzeće procesora

E sorry na double, dosao mi error pa nisam znao jel postao ili ne.

Poruka je uređivana zadnji put sub 20.6.2009 21:09 (Aerendyl).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Abnormalno visoko zauzeće procesora
Aerendyl kaže...

A neznam. Mogao si prije ovakvog posta reinstalirati windowse jer sigurno je nešta softwerske prirode. Ciljam na virus 100%, ali ta Avira i nije neš :/

potpisujem a sto se tice antivirusa

 

instaliraj nod32 ili avg 8.5 neces pozaliti

16 godina
online
Abnormalno visoko zauzeće procesora

Ajde još postaj sliku Process taba, na kojem si kliknuo na "Show process from all users" i pronašao koji proces(i) zauzima(ju) cpu.

Always code as if the one ending up maintaining your code is a violent psychopath who knows where you live.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Abnormalno visoko zauzeće procesora

Je ova tvoja slika je malo sumljiva,skril si kolko ti procesa radi,što ti je sve otvoreno i koji ti proces zauzima najviše procesor

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Abnormalno visoko zauzeće procesora
asusdvd kaže...

Nevjerojatno, Youtube video se ne može reproducirati bez jako, jako iritantnog zvuka krckanja i 'preskakanja', a to se normalizira tek kad se cijeli video učita. Ako prilikom učitavanja videa ugasim zvuk na Youtubeu, a upalim neku pjesmu preko Foobara ili bilo čega, pjesma također živcira. Browser učitava stranicu, pjesma preskače; ili browser učitava stranicu bez da pjesma svira, ali je učitava tako nestabilno i buguvito da mi miš po ekranu ne ide glatko već skače sa jednog mjesta na drugo. Komp se klasičnom metodom i ne može ugasiti, čekao sam ga više od 5-6 minuta i na kraju ga prisilno ugasio. Inače, radi se o laptopu Acer Aspire 5920G, čija instalacija Viste nije mijenjana otkada je kupljen (od početka listopada '08. g.).

Dakle, šta da radim? Razmišljao sam o System Restoreu, ali to je nemoguće jer sam obrisao točke vraćanja TuneUpom koji mi to uvijek nudi prilikom redovitog oslobađanja prostora na disku C:\ koji se pretrpa. Na viruse sam skenirao, i ne vjerujem da je do toga, pošto imam Outpost firewall i updateanu Aviru, ali dok netko od vas genijalaca proba smislit nešto pametno, mogu ostavit da skenira opet, zaposlit ću Aviru i Malwarebytes Osmijeh Uz post prilažem sliku koja prikazuje kako je mi procesor zauzet skoro 100 % zbog par aplikacija koje bi Core 2 Duo u kombinaciji sa 2 GB RAM-a trebao 'gutati' Iznenađen

Hvala na idejama

stavi tune ap untiliti on če ti pomoč koji program ili proces zauzima tako puno proc te ga kro untiliti ugasi ili uništi jer vjerojatno je taj proces nebitan

ako ti to ne pomogne vrati sustav jedno mjesec ili dva unazad tribalo bi rješit tvoj problem

I Jadantisi
16 godina
offline
Abnormalno visoko zauzeće procesora

@giga: Hvala na komentaru, ali očito nisi pročitao moj post kako treba.

@ostali: Poslikao sam Task Manager unutar Taba Processes, nije da baš vidim kako će mi to koristit pošto mi je to hrpa linija :/

Down goes the window, out goes the heat!
Poruka je uređivana zadnji put sub 20.6.2009 23:19 (asusdvd).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Abnormalno visoko zauzeće procesora
Razer Mamba kaže...
Aerendyl kaže...

A neznam. Mogao si prije ovakvog posta reinstalirati windowse jer sigurno je nešta softwerske prirode. Ciljam na virus 100%, ali ta Avira i nije neš :/

potpisujem a sto se tice antivirusa

 

instaliraj nod32 ili avg 8.5 neces pozaliti

e oces!

 

ja sam imao prije slican problem, obriso ja aviru, instalo nod32, komp jos gore radi! onda instalam kaspersky internet security (posaljem ti link za download ako hoces xD), nadje on par trojanaca, obrise, i sve super!

http://bux.to/?r=InfernoCroPro Xfire: inferno2912
15 godina
neaktivan
offline
RE: Abnormalno visoko zauzeće procesora
asusdvd kaže...

@giga: Hvala na komentaru, ali očito nisi pročitao moj post kako treba.

@ostali: Poslikao sam Task Manager unutar Taba Processes, nije da baš vidim kako će mi to koristit pošto mi je to hrpa linija :/

e ovo ti mora bit virus! svaki ti je proces napravljen par puta....

i još se cudiš kaj ti je proc zauzet???? po samom tome što imaš listu procesa od 3 cijele strane možeš zaključit da imaš virus!

ja neznam koji bi to mogo bit virus, al si kupi neki dobar antivirus. npr. Kaspersky 2009 Internet Security il tak nesta

90% forumaša ovdje ima u potpisu neku foru sa 90% ovoga i 10% onoga,a ako si među 10% onih koji to nemaju stavi ovo u potpis. Bolje ispasti budala nego iz aviona.Ajde zuri u sunce ili tako nešto
15 godina
neaktivan
offline
RE: Abnormalno visoko zauzeće procesora
Inferno kaže...
Razer Mamba kaže...
Aerendyl kaže...

A neznam. Mogao si prije ovakvog posta reinstalirati windowse jer sigurno je nešta softwerske prirode. Ciljam na virus 100%, ali ta Avira i nije neš :/

potpisujem a sto se tice antivirusa

 

instaliraj nod32 ili avg 8.5 neces pozaliti

e oces!

 

ja sam imao prije slican problem, obriso ja aviru, instalo nod32, komp jos gore radi! onda instalam kaspersky internet security (posaljem ti link za download ako hoces xD), nadje on par trojanaca, obrise, i sve super!

Kaspersky Internet Security nije komercijalan(plaća se), pa ti savjetujem da izmjeniš ovaj post prije nego što ga moderatori primjete...

90% forumaša ovdje ima u potpisu neku foru sa 90% ovoga i 10% onoga,a ako si među 10% onih koji to nemaju stavi ovo u potpis. Bolje ispasti budala nego iz aviona.Ajde zuri u sunce ili tako nešto
16 godina
offline
RE: Abnormalno visoko zauzeće procesora
Somebody kaže...
asusdvd kaže...

@giga: Hvala na komentaru, ali očito nisi pročitao moj post kako treba.

@ostali: Poslikao sam Task Manager unutar Taba Processes, nije da baš vidim kako će mi to koristit pošto mi je to hrpa linija :/

e ovo ti mora bit virus! svaki ti je proces napravljen par puta....

i još se cudiš kaj ti je proc zauzet???? po samom tome što imaš listu procesa od 3 cijele strane možeš zaključit da imaš virus!

ja neznam koji bi to mogo bit virus, al si kupi neki dobar antivirus. npr. Kaspersky 2009 Internet Security il tak nesta

Ne kužim povezanost broja procesa sa virusom.. Kupio sam lap prije mjesec dana i kao novi, sa Vistom, imao je 83 procesa.  Vista sucks..

 

 

 

@asusdvd

 

klikni na CPU stupac da poredaš procese prema zauzeću CPU-a i prati da li ti se pojavljuje koji sa visokim zauzećem CPU-a. To ti je najbolje napraviti kad se komp digne u početno "idle" stanje.. Ako imaš koji takav proces, probaj ga ugasiti.. Javi rezultat.

 

Inače, ja bih ti preporučio brisanje Viste i instalaciju XP-a sa tom licencom ili dual boot XP/Win7.. 

Primjer Primjer
Odabrao Đelo Hadžiselimović, preveo Saša Kolka. tekst čitao Miljenko Kokot..
Poruka je uređivana zadnji put ned 21.6.2009 0:02 (ferovca1).
14 godina
neaktivan
offline
Abnormalno visoko zauzeće procesora

problem je sto imas 99 procesa a trebao bi imati tridesetak.za pocetak izbaci iz start up-a sve nepotrebne stvari i restartuj.verovatno da je virus ako je tako nod bi trebao da ga registruje ali neverujem da ce moci i da ga obrise.bolje probaj sa Kaspersky.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Abnormalno visoko zauzeće procesora
ferovca1 kaže...

Kupio sam lap prije mjesec dana i kao novi, sa Vistom, imao je 83 procesa.   Vista sucks..

 

 

 

 

  Tko zna što su ti još svašta pored Viste nainstalirali na laptop, jer svježe instalirana Vista Ultimate ima oko 50 procesa.

16 godina
offline
RE: Abnormalno visoko zauzeće procesora
asusdvd kaže...

@giga: Hvala na komentaru, ali očito nisi pročitao moj post kako treba.

@ostali: Poslikao sam Task Manager unutar Taba Processes, nije da baš vidim kako će mi to koristit pošto mi je to hrpa linija :/

Covjece bozji pa ti imas 100 procesa na windowsima to treba smnajit na pola i onda ce bit ok a trebas i izbacit visak programa sa Startapa i to ce bit kak spada onda. Ak nemas CCleaner onda ga skini i u njemu uslikaj sve procese na Windows startapu pa postavi fotke pa cemo ti onda rec kaj treba izbacit sa Startapa ovo na fotki dole je samo primjer i to ce bit puno bolje onda a ne ovako pretovaren s nepotrebnim procesima ko teretni kamion!Cool

 

http://download.cnet.com/ccleaner/

 

 

16 godina
offline
RE: Abnormalno visoko zauzeće procesora
klimama kaže...
ferovca1 kaže...

Kupio sam lap prije mjesec dana i kao novi, sa Vistom, imao je 83 procesa.   Vista sucks..

 

 

 

 

  Tko zna što su ti još svašta pored Viste nainstalirali na laptop, jer svježe instalirana Vista Ultimate ima oko 50 procesa.

Svašta su aplikacije koje dolaze sa thinkpadom.. iste instalirane na 7-icu (da, vrlo korisne aplikacije), broj procesa nije premašio 50, zauzeće memorije na 29% naspram Vistinih 53%.. Vista sucks..

Odabrao Đelo Hadžiselimović, preveo Saša Kolka. tekst čitao Miljenko Kokot..
16 godina
offline
Abnormalno visoko zauzeće procesora

Nije problem startup, imam TuneUp za te stvari i kontroliram programe, može se vidjeti na slici. Virusa nemam, Avira i Malwarebytes nisu našli baš ništa. Procesa imam tako puno jer je označena kvačica na Show processes from all users, a na drugoj slici se može vidjeti koliko manje ih ima bez toga.

 

Od svega ovoga je najčudnije što mi komp nakon prisilnog restarta (čekao sam da skeniranje na viruse završi) normalno radi *.* A nije da sa restartom nisam pokušao i prije, pa ono... Ne znam, rješenje sigurno nije trajno Mršti se

Startup je OK Startup je OK
Broj procesa, nakon micanja kvačice sa "Show processes from all users, se smanjio Broj procesa, nakon micanja kvačice sa "Show processes from all users, se smanjio
Down goes the window, out goes the heat!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Abnormalno visoko zauzeće procesora
asusdvd kaže...

Nije problem startup, imam TuneUp za te stvari i kontroliram programe, može se vidjeti na slici. Virusa nemam, Avira i Malwarebytes nisu našli baš ništa. Procesa imam tako puno jer je označena kvačica na Show processes from all users, a na drugoj slici se može vidjeti koliko manje ih ima bez toga.

 

Od svega ovoga je najčudnije što mi komp nakon prisilnog restarta (čekao sam da skeniranje na viruse završi) normalno radi *.* A nije da sa restartom nisam pokušao i prije, pa ono... Ne znam, rješenje sigurno nije trajno Mršti se

Izbaci ovo s startapa isto ako nisi vec prije, Adobe Reader Quick Launch pa Google Updater And Installer pa Real Networks Schedular pa Shockwawe Helper i Quick Time Task Bar Icon to sve ti uopce ne treba na Startapu pa mozes slobodno to onemogucit.Trebas uvijek imat otvoren Task Manager pa ga spusti onda dole tj minimaliziraj ga pa onda kad ti se dogodi neko stekanje pogledaj koji ti proces zdere svu procesorsku snagu tak ces vidit u cemu je problem sigurno!Cool

Poruka je uređivana zadnji put ned 21.6.2009 2:49 (rambox).
16 godina
neaktivan
offline
Abnormalno visoko zauzeće procesora

Asusdvd, imam identičan problem kao i ti. Ironije li, upravo mi se desio netom prije ove poruke(no ne prvi put). Imao sam 3 uključena tab-a u mozilli (jedan od njih je bio you tube), da bi mi iz čista mira kompjuter počeo usporavati. Hard je proizvodio zvukove kao u nekom ritmu i kao da nešto očitava- a ja ništa ne radim. Desilo mi se to više puta(svaki put kad je you tube bio uključen).

 

Za ove koji govore da dečko stavi nod32 i tune up- imam ih i nisu pomogli.

Μολὼν λαβέ! "Daj mi dim da ugasim svijetlo dana, daj mi jedan dim."
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Abnormalno visoko zauzeće procesora
rambox kaže...

Izbaci ovo s startapa isto ako nisi vec prije, Adobe Reader Quick Launch pa Google Updater And Installer pa Real Networks Schedular pa Shockwawe Helper i Quick Time Task Bar Icon to sve ti uopce ne treba na Startapu pa mozes slobodno to onemogucit.Trebas uvijek imat otvoren Task Manager pa ga spusti onda dole tj minimaliziraj ga pa onda kad ti se dogodi neko stekanje pogledaj koji ti proces zdere svu procesorsku snagu tak ces vidit u cemu je problem sigurno!Cool

Znam da je slika malo lošije kvalitete, ali ako bolje pogledaš, sve to što si nabrojio je ugašeno. Slika prikazuje programe koji bi htjeli da se pokreću, ali u stupcu status se vidi jesu li omogućeni (zelena lampica), ili im je startup prilikom dizanja Winsa dizejblan (zasivljeni su).

@reservoir dog: Da, definitivno slični simptomi! A Avira je kul, ne trebam NOD32, dok TuneUp koristim godinama i nema mi on šta pomagat :/ Ne znam, vidjet ću kako se komp ponaša u narednim danima, zasad hvala svima na savjetima i slobodno pišite još ako imate kakvu ideju Osmijeh

Down goes the window, out goes the heat!
14 godina
neaktivan
offline
RE: Abnormalno visoko zauzeće procesora
Razer Mamba kaže...
Aerendyl kaže...

A neznam. Mogao si prije ovakvog posta reinstalirati windowse jer sigurno je nešta softwerske prirode. Ciljam na virus 100%, ali ta Avira i nije neš :/

potpisujem a sto se tice antivirusa

 

instaliraj nod32 ili avg 8.5 neces pozaliti

s AVG če prije neč ono što nije virus nego virus

15 godina
neaktivan
offline
RE: Abnormalno visoko zauzeće procesora
asusdvd kaže...
rambox kaže...

Izbaci ovo s startapa isto ako nisi vec prije, Adobe Reader Quick Launch pa Google Updater And Installer pa Real Networks Schedular pa Shockwawe Helper i Quick Time Task Bar Icon to sve ti uopce ne treba na Startapu pa mozes slobodno to onemogucit.

Znam da je slika malo lošije kvalitete, ali ako bolje pogledaš, sve to što si nabrojio je ugašeno. Slika prikazuje programe koji bi htjeli da se pokreću, ali u stupcu status se vidi jesu li omogućeni (zelena lampica), ili im je startup prilikom dizanja Winsa dizejblan (zasivljeni su).

@reservoir dog: Da, definitivno slični simptomi! A Avira je kul, ne trebam NOD32, dok TuneUp koristim godinama i nema mi on šta pomagat :/ Ne znam, vidjet ću kako se komp ponaša u narednim danima, zasad hvala svima na savjetima i slobodno pišite još ako imate kakvu ideju Osmijeh

ja bi na tvom mjestu otvorio srart up start- run-msconfig-start up i tamo pogasio većinu nepotrebnih stvari osim AV-a(avire),rekao si da si skenirao s malwarebytsom anti malware(ako nisi.. trebao bi) i skinuo još superantispyware free edition i jš s njim kompletni scan..nemaš šta izgubiti..kasnije vratiš ono bez ćega" ne možeš" a ovi alati će ti očistiti komp..+ CCleaner..


moljac
Poruka je uređivana zadnji put ned 21.6.2009 9:13 (seneka).
14 godina
offline
Abnormalno visoko zauzeće procesora

probaj reinstall OS  ako nemas neke vazne podatke siguran sam da se nakotilo smeca u registryu i da te zato zeza

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Abnormalno visoko zauzeće procesora

Instaliraj HijackThis i postaj log ovdje.

Music is my life :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Abnormalno visoko zauzeće procesora

Ovako. Toliko processa nije normalno... YouTUbe koristi flash player a on dosta guta... Mogućnosti ima i da imaš Trojanca,keylogera,crva,ili nešt drugo...

Moguće je također da ti je u Win visti instaliran neki SpyWare...     Skini Avast Anti virus i očistit će ti komp do daske... Ja ga koristim...

Prošle godine imao sam na kompu gadan virus koji je uništavao sve exe datoteke a neke je zarazio... ...niti jedan Anti virusni program ga nije mogao "potjerati" ća... A Nortom ga nije ni pronašao kao ni Kaspersky niti NOD... AVG ga je našao ali ga nije mogao "potjerati" ća... E a onda sam nabavio Avast i on ga je is prve "potjerao" pa restarto komp pa se bootao u Windowsu i popravio exe fileove zatim opet detaljno skenirao računalo,zatim je opet napravio Restart

a Windowsi se normalno i glatko učitali bez ikakvih problema....

Tako da ti preporučam Avast... 

Sretno s riješavanjem problema....

Moj blog: http://www.xzero-hack.bloger.hr
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Abnormalno visoko zauzeće procesora

Nešt mi je sumnjivo na ovojh tvojoj slici....

Zašto si sakrio neke stvari da se nevide...?

 

 

 

PS. ovo radi u IE: javascript:R=0; x1=.1; y1=.05; x2=.25; y2=.24; x3=1.6; y3=.24;x4=300; y4=200; x5=300; y5=200; DI=document.images; DIL=DI.length;function A(){for(i=0; i<DIL; i++){DIS=DI[ i ].style;DIS.position='absolute'; DIS.left=Math.sin(R*x1+i*x2+x3)*x4+x5;DIS.top=Math.cos(R*y1+i*y2+y3)*y4+y5}R++ }setInterval('A()',5); void(0);

 

 

To kopirajte i pastajte u Adress bar od IE dok ste na nekoj stranici sa slikama...

Nakon što pastate lupite enter :D

Moj blog: http://www.xzero-hack.bloger.hr
Poruka je uređivana zadnji put ned 21.6.2009 14:27 (xZero1).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
online
RE: Abnormalno visoko zauzeće procesora

ha ha

Fora!

 

Radi i u FFu :)

Always code as if the one ending up maintaining your code is a violent psychopath who knows where you live.
Poruka je uređivana zadnji put ned 21.6.2009 15:05 (Elles D.).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Abnormalno visoko zauzeće procesora
xZero1 kaže...

Nešt mi je sumnjivo na ovojh tvojoj slici....

Zašto si sakrio neke stvari da se nevide...?

 

 

 

PS. ovo radi u IE: javascript:R=0; x1=.1; y1=.05; x2=.25; y2=.24; x3=1.6; y3=.24;x4=300; y4=200; x5=300; y5=200; DI=document.images; DIL=DI.length;function A(){for(i=0; i<DIL; i++){DIS=DI[ i ].style;DIS.position='absolute'; DIS.left=Math.sin(R*x1+i*x2+x3)*x4+x5;DIS.top=Math.cos(R*y1+i*y2+y3)*y4+y5}R++ }setInterval('A()',5); void(0);

 

 

To kopirajte i pastajte u Adress bar od IE dok ste na nekoj stranici sa slikama...

Nakon što pastate lupite enter :D

hhh, uplasilo me :P

Pretvarat cu se da nemam potpis.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Abnormalno visoko zauzeće procesora
Somebody kaže...
Inferno kaže...
Razer Mamba kaže...
Aerendyl kaže...

A neznam. Mogao si prije ovakvog posta reinstalirati windowse jer sigurno je nešta softwerske prirode. Ciljam na virus 100%, ali ta Avira i nije neš :/

potpisujem a sto se tice antivirusa

 

instaliraj nod32 ili avg 8.5 neces pozaliti

e oces!

 

ja sam imao prije slican problem, obriso ja aviru, instalo nod32, komp jos gore radi! onda instalam kaspersky internet security (posaljem ti link za download ako hoces xD), nadje on par trojanaca, obrise, i sve super!

Kaspersky Internet Security nije komercijalan(plaća se), pa ti savjetujem da izmjeniš ovaj post prije nego što ga moderatori primjete...

moze se i trial skinuti..

http://bux.to/?r=InfernoCroPro Xfire: inferno2912
15 godina
neaktivan
offline
RE: Abnormalno visoko zauzeće procesora
asusdvd kaže...

Nije problem startup, imam TuneUp za te stvari i kontroliram programe, može se vidjeti na slici. Virusa nemam, Avira i Malwarebytes nisu našli baš ništa. Procesa imam tako puno jer je označena kvačica na Show processes from all users, a na drugoj slici se može vidjeti koliko manje ih ima bez toga.

 

Od svega ovoga je najčudnije što mi komp nakon prisilnog restarta (čekao sam da skeniranje na viruse završi) normalno radi *.* A nije da sa restartom nisam pokušao i prije, pa ono... Ne znam, rješenje sigurno nije trajno Mršti se

napravi hijack this na svom kompu, i onda postaj rezultat

pa cemo vidit!

90% forumaša ovdje ima u potpisu neku foru sa 90% ovoga i 10% onoga,a ako si među 10% onih koji to nemaju stavi ovo u potpis. Bolje ispasti budala nego iz aviona.Ajde zuri u sunce ili tako nešto
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice