Online posao od kuće za plaću od 16 tisuća kuna!

poruka: 58
|
čitano: 105.780
|
moderatori: Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
RE: Online posao od kuće za plaću od 16 tisuća kun
Branimir2412 kaže...

Evo da se i ja uključim u temu pošto i sam zarađujem putem net-a i računala.

Inače radim kao freelancer preko vWorker stranice i jako sam zadovoljan s zarađenim novcima i načinom na koji se tamo posluje.

Naravno novci koje ja zarađujem nisu ni približno cifri iz članka, no ja sam skroz zadovoljan s novcima koje zaradim jer uz solidnu zaradu uvijek naučim nešto novo i trudim se uvijek projekt odraditi što kvalitetnije mogu.

Normalno je da to nisu neki veliki projekti, ali opet zahtijevaju određena znanja iz raznih područja.

Moje područje je grafika (2D i 3D), nešto sitno flash-a (nekakve animirane reklamice, baneri i sl,...) Poslovi koje sam odradio i reakcije mojih kupaca na moj rad link.

Napominjem kako je pred mnom još dosta učenja i usavršavanja. Također uz posao freelancera radim kao honorarni radnik (video urednik) za jednu firmu u Hrvatskoj kroz iduću godinu dana te se nadam da će me zaposliti pošto sam im se ponudio za nekakve dodatne poslove.

Eh da novci koje zaradim ulažem u svoje znanje, trenutno završavam s tečajem za 3D dizajnera, a kasnije budem još i upisao za grafičkog i web dizajnera, jer volio bih proširiti svoj spektar znanja na HTML i CSS radi što lakšeg zaposlenja jednog dana.

No ono što je najboje od svega je to da imate priliku raditi s poslodavcima iz cijelog svijeta te samim time usavršavate znanje engleskog jezika.

 

Za sada imam stvarno jako dobro mišljenje što se tiče rada preko net-a i računala. Jer samim time stječete ogromno iskustvo,  em što si naučite organizirati vrijeme em što steknete radne navike i uz to još i zaradite, a da ne izlazite iz kuće. Jer danas svaka kuna je dobro došla pošto je u Hrvatskoj jako teško dobiti posao i to posao za koji ste sigurni da ćete biti plaćeni za odrađeno radno vrijeme, ali i za prekovremeno.

 

 

Odlično, sad ljepo napiši ljudima sa čim da počnu daj neki savjet, napravi tutorial, otvori topic, pomozi kolegama koji nemaju posla, uputi ljude. Ovdje ima dosta web dizajnera , programera itd.... sigurno ima zainteresiranih za freelance poslove.

 

 

 

 

 

http://graffiti-jam.blogspot.com/
16 godina
moderator
offline
RE: Online posao od kuće za plaću od 16 tisuća kun
woodgamesfx kaže...
Vijest preuzeta sa : http://danas.net.hr/hrvatska/page/2010/09/15/0148006.html?pos=n1

PS.
Mene živo zanima kak dotićno web dizajner uspije dić lovu kod nas sa PayPal-a ?
https://www.paypal.com/worldwide/

Dao si link na vijest, a NE i vijest! Ili misliš da je dovoljno to što si napisao u naslovu?

 

Ovo nije u skladu s pravilima podforuma "vijesti forumaša", pa selim topic...

...
14 godina
neaktivan
offline
Online posao od kuće za plaću od 16 tisuća kuna!

Evo uređen post :)da mislio sam većinom, ne smijemo generalizirati :)

 
0 0 hvala 1
16 godina
offline
RE: Online posao od kuće za plaću od 16 tisuća kun
woodgamesfx kaže...im novcima i načinom na koji se tamo posluje.

 

Odlično, sad ljepo napiši ljudima sa čim da počnu daj neki savjet, napravi tutorial, otvori topic, pomozi kolegama koji nemaju posla, uputi ljude. Ovdje ima dosta web dizajnera , programera itd.... sigurno ima zainteresiranih za freelance poslove.

 

Evo dati ću par savjeta jer ima dosta toga da bih radio tutorial. U vezi svih pravila i ponašanja kojih se treba pridržavati najbolje je pročitati na toj stranici gdje je sve lijepo i opširno objašnjeno. Samo treba uhvatiti 1h ili 2h da se sve pročita Osmijeh

 

Ukratko:

 

Znači nakon prijave popunite sve podatke o sebi, sastavite kratku biografiju i napunite portfolio stranicu s svojim radovima.

Odredite si način plačanja. Ja sam odabrao preko Payoneer kartice (najisplativiji i najlakši način isplate). Znači zaradio sam određenu svotu novca koji se nalazio na privremenom računu od te stranice te sam naručio tu Payoneer karticu preko vWorkera (sve to vam se nalazi u postavkama za isplatu tako da neće biti nikakav problem se snaći).

 

Kako do posla:

 

Iskreno svaki početak je najteži pa tako ćete prve poslove morati odrađivati debelo ispod cijene da steknete određeno iskustvo preko te stranice te dobijete što bolje komentare i ocjene od kupaca.

Jer nakon svakog odrađenog posla vi ocjenjujete kupca i kupac ocjenjuje vas. Moj savjet za dobivanje što bolje ocjene je jednostavan, s kupcem budite krajnje profesionalni i uz zadani posao odradite još nešto dodatno jer stranci to cijene i u večini slučajeva taj dodatni trud nagrade lijepim bonusima. Također nađe se tu i tamo kupac koji vas pokušava iskoristiti pa uz posao za koji ste se prijavili traži da odradite hrpu dodatnih stvari no to vi lako možete spriječiti na način da otvorite arbitražu i tu uskače admin i procjenjuje situaciju. Ako vidi da kupac traži više nego što je napisao u opisu posla za koji ste se prijavili, vi dobivate svoj novac i ocjenu 10 dok kupac dobiva loš komentar i ocjenu 1. No kažem rijetki su taki kupci i ja sam od početka naletio samo na jednog takvog.

Eh da kako do posla Osmijeh Znači na stranici imate podjeljene poslove po kategorijama gdje odaberete kategoriju za koju mislite da bi mogli pronaći ono što vas zanima. U toj kategoriji čete pronaći ponuđene poslove s točno određenim opisom i cjenom predviđenom za taj posao. Kada nađete posao koji vam se svidi ostavite svoju ponudu. Napišete nešto ukratko zašto da kupac baš vas odabere za posao te ga uputite prema portfliu. Ako vas kupac odabere za posao dobiti ćete obavjest te će vam se kupac obratiti te opširnije opisati što i kako treba napraviti. Kada obavite posao i kupac je zadovoljan s vašim radom on zatvara posao te se novci prebacuju na taj vaš račun koji se nalazi na stranici.

 

Novci koje zaradite se ne prebacuju odmah na karticu, nego stoje na vašem računu od te stranice i s te stranice vi možete odabrati vrijeme prebacivanja novca na karticu te samo svotu koju želite prebaciti. Ugl. se to prebacivanje vrši 2 puta na mjesec (sredina i kraj mjeseca)

 

Sama kartica vam dođe 20$ (nju kupite nakon što odradite par poslova te skupite novce na račun koji se nalazi na toj stranici)

Svaka transakcija/prebacivanje novca s računa na karticu se plaća 3$.

Novce možete podići na bilo kojem bankomatu s MasterCard oznakom u bilo kojoj valuti (ovisno o državi u kojoj se nalazite). Provizija koju uzimaju na bankomatu je od 1% do 2% od ukupnog iznosa koji ste podigli.

Također s ovom karticom možete kupovati preko interneta i u trgovinama (provjereno).

 

Nadam se da sam sve dobro opisao i da nisam zaboravio nešto, ali kažem na stranici su sva pravila i upute. Tako da si pogledate tamo.

 

Ako nemate nekakvog iskustva ili radova koje možete pokazati kupcu jako teško ćete dobiti prvi posao, no jednom kada odradite par poslova i steknete dobru reputaciju lakše ćete dolaziti do poslova.

Također ako budete imali sreće kao i ja naići ćete na kupce za koje ćete uvijek imati posla. Ja trenutno imam dva stalna kupca za koje radim i sigurno ću raditi za njih možda godinu dvije jer su rekli da imaju dosta projekata u planu.

 

Ugl. uživajte, radite i ne odustajte jer novci koje zaradite će vam sigurno biti isplačeni u zadanom roku. No opet kažem nemojte očekivati nekakve velike cifre. Ako ste voljni raditi i sakupljati radno iskustvo ovakav način rada je odličan za to.

 

Edit: zaboravio sam reči da za svaki posao koji odradite mali dio postotka vaše zarade uzima sama stranica, jer moraju i oni od nečega živjeti.

http://www.metacafe.com/watch/2749951// || http://www.metacafe.com/watch/1248654/3d_animacija/
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.9.2010 9:11 (Branimir2412).
14 godina
neaktivan
offline
Online posao od kuće za plaću od 16 tisuća kuna!
Svaka čast na iscrpnom odgovoru, za svaku pohvalu, još samo da je više ovakovih ljudi.
http://graffiti-jam.blogspot.com/
 
3 0 hvala 1
13 godina
offline
Online posao od kuće za plaću od 16 tisuća kuna!

A koliko se zapravo zaradi? Mislim koliki je prosijek za poćetnike i naprednije korisnike.

Gamers Don't Die, They Respawn.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Online posao od kuće za plaću od 16 tisuća kun
GimmieCorsair kaže...

A koliko se zapravo zaradi? Mislim koliki je prosijek za poćetnike i naprednije korisnike.

  Bez krvi i znoja nema ni zarade... to bi ti trebalo biti jasno...

In Control
15 godina
neaktivan
offline
RE: Online posao od kuće za plaću od 16 tisuća kun
EnlightenedPhoenix kaže...
Samo rijetki mogu imati takav posao i biti dobro placeni... odnosno samo talentirani....


A ovaj clanak ce napraviti puno stete.... Cisto jer ce nisko obrazovani ljudi sada traziti sve te sheme i vise od 80% njih ce nahebat zbog toga...

Ljudi su u pravilu glupi, i vecina ljudi nema ono nesto potrebno da budes dobar web dizajner...

glupi su zato sto si zele nać posao?

Izradujem Pro Clan WEB-ove,Osobne i poslovne WEB-ove!(Webspell,Joomla,HTML,Wordpress,SMF..) Vrlo povoljno, kontaktirajte na live chat xfire:bilypiton ili privatnom porukom na BUG Forumu.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Online posao od kuće za plaću od 16 tisuća kun
UBIZEC cORPORATION kaže...
EnlightenedPhoenix kaže...
Samo rijetki mogu imati takav posao i biti dobro placeni... odnosno samo talentirani....


A ovaj clanak ce napraviti puno stete.... Cisto jer ce nisko obrazovani ljudi sada traziti sve te sheme i vise od 80% njih ce nahebat zbog toga...

Ljudi su u pravilu glupi, i vecina ljudi nema ono nesto potrebno da budes dobar web dizajner...

glupi su zato sto si zele nać posao?

  Jel ti čitaš? NE MOZES NACI POSAO U TOME AKO TO NE ZNAS RADITI... čak ne treba ići ni na tečajeve za takvo nešto... nego samo da prioneš i sam radiš... i onda se pojaviš meni na razgovoru kad znas nesto napokon... onda bih te ja jos poslao i na seminare da naucis nesto vise...

 

Ali nemaš pojma kakvi ljudi dolaze na razgovor za grafickog i/ili web dizajnera... to je sramota...

In Control
15 godina
offline
Online posao od kuće za plaću od 16 tisuća kuna!

Pa zato postoje vanjski suradnici naravno i firme specijalizirane za to, ne zapošljavaš dizajnera ili barem se to izbjegava. Tako jednostavno zaobilaziš ponavljanje i sličan dizajn koji će se redovito pojavljivati.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Online posao od kuće za plaću od 16 tisuća kuna!

A idemo reći da si profesionalan u 2D i 3D znaš koristiti većinu ako ne i sve programe za editiranje/stvaranje grafičkih radova, koliku bi plaću mogao očekivati? Jeli to do kupca/poslodavca ili neke više sile(LOL)?

Gamers Don't Die, They Respawn.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Online posao od kuće za plaću od 16 tisuća kun
Gajotres kaže...

Pa zato postoje vanjski suradnici naravno i firme specijalizirane za to, ne zapošljavaš dizajnera ili barem se to izbjegava. Tako jednostavno zaobilaziš ponavljanje i sličan dizajn koji će se redovito pojavljivati.

  Ne baš... unajmljivanje vanjske firme za ove projekte bi bilo samoubojstvo koliko bi im platio... lakse mi je imati 3 - 4 na lageru i stalnoj plaći nego plaćati vanskoj firmi za takvo nešto... pošto bi im iskeširao puno puno više...

In Control
14 godina
neaktivan
offline
Online posao od kuće za plaću od 16 tisuća kuna!
Dajte se molim vas fokusirajte na tekst koji je čovjek napisao, ova prepucavanja ne vode ničem.
http://graffiti-jam.blogspot.com/
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Online posao od kuće za plaću od 16 tisuća kun
EnlightenedPhoenix kaže...
Gajotres kaže...

Pa zato postoje vanjski suradnici naravno i firme specijalizirane za to, ne zapošljavaš dizajnera ili barem se to izbjegava. Tako jednostavno zaobilaziš ponavljanje i sličan dizajn koji će se redovito pojavljivati.

  Ne baš... unajmljivanje vanjske firme za ove projekte bi bilo samoubojstvo koliko bi im platio... lakse mi je imati 3 - 4 na lageru i stalnoj plaći nego plaćati vanskoj firmi za takvo nešto... pošto bi im iskeširao puno puno više...

To se zove outsourcing i služi racionalizaciji troškova...

 

Inače, malo mi je blesavo uspoređivati plaće kod nas i vani, kad i troškovi života su vanka puno veći...

 

Mislim budimo realni, imati plaću od 12k i neka žena/djevojka/zaručnica/što već ima pola te, sa 18 k ti možeš vile dizati ako hoćeš (karikiram, jel).

Every hole is a goal!
14 godina
neaktivan
offline
Online posao od kuće za plaću od 16 tisuća kuna!
Ako se komunikacija ne promjeni sa već viđenih prepucavanja i ako neće bit konstruktivnih tekstova molim moderatore na LOCK ove teme. Jer šteta je zagaditi ovaj topic posebice sada kad si je jedan član dao truda i potanko opisao poslovni plan .
http://graffiti-jam.blogspot.com/
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Online posao od kuće za plaću od 16 tisuća kun
Bukva kaže...
EnlightenedPhoenix kaže...
Gajotres kaže...

Pa zato postoje vanjski suradnici naravno i firme specijalizirane za to, ne zapošljavaš dizajnera ili barem se to izbjegava. Tako jednostavno zaobilaziš ponavljanje i sličan dizajn koji će se redovito pojavljivati.

  Ne baš... unajmljivanje vanjske firme za ove projekte bi bilo samoubojstvo koliko bi im platio... lakse mi je imati 3 - 4 na lageru i stalnoj plaći nego plaćati vanskoj firmi za takvo nešto... pošto bi im iskeširao puno puno više...

To se zove outsourcing i služi racionalizaciji troškova...

 

Inače, malo mi je blesavo uspoređivati plaće kod nas i vani, kad i troškovi života su vanka puno veći...

 

Mislim budimo realni, imati plaću od 12k i neka žena/djevojka/zaručnica/što već ima pola te, sa 18 k ti možeš vile dizati ako hoćeš (karikiram, jel).

  ma gle slazem se da je to racionaliziranje, ali kad ja trebam (karikiram) 9 mjeseci u godini te dizajnere, onda to nije vise racionalizacija nego bacanje novaca...

 

 

Uostalom... onaj tko je napisao onaj mali tut za freelance poslove... svaka cast... iscrpan i lijep tekst kako poceti raditi... normalno puno ih nece uspjeti... ali oni koji budu su vrlo vjerojatno jako dobri + imaju dobru spregu...

In Control
15 godina
offline
Online posao od kuće za plaću od 16 tisuća kuna!

Tu sam ipak nekako za vanjske suradnike, mada ne znam možda ne bi bilo loše imati dizajnera. Mi to naplačejuemo po satu. Imamo dizajnerske firme s kojim surađujemo i vanjske suradnike. Kada stranka potvrdi dizajn ide kod nas na prijelom a onda cms i  progrmairanje odnosno daljnji postupak, šta več treba.

 

Meni je osobno najgora stvar, koja se pominje u tekstu kooooooooonstantne izmjene i promjene specifikacija od strane klijena i onda zubunjenost kada to pokušaš naplatiti i imaš sve argumentirano. Zato bih ja volio vidjeti kako je surađivati sa strancima a ne riješiš site, isprogramiraš onako pošteno i onda ti kažu. to je super to je odlično to smo htjeli ali nam se sada to više ne sviđa kako smo to zamislili. Mislim ni rokovi, ništa mi ne smeta, nije frka raditi i 20 sati dnevno, napraviti savršeni kod da ti kažu mi bi ipak nešto drugo.

 

Zato sve na potpis, i sve mailove čuvati.

 

Mislim da tu leži jedan od razloga fijaska onog oline upisa ocjena, one afere koja je bila ljetos.

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.9.2010 13:26 (Gajotres).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Online posao od kuće za plaću od 16 tisuća kun
GimmieCorsair kaže...

A idemo reći da si profesionalan u 2D i 3D znaš koristiti većinu ako ne i sve programe za editiranje/stvaranje grafičkih radova, koliku bi plaću mogao očekivati? Jeli to do kupca/poslodavca ili neke više sile(LOL)?

Ovako, tih aplikacija imaš na tone i rijetko tko koristi više od 5-6 zahtijevnijih aplikacija + još neke jednostavnije aplikacije. Na tebi je da odlučiš što želiš raditi i po tome si biraš koju češ aplikaciju koristiti za određeni posao.

Što se tiče plaće, nemoj očekivati neku stalnu plaću. Ti si kao freelancer plaćen po projektu, osim ako se s kupcem ne dogovoriš da budeš plaćen po satu. No to plaćanje po satu ti je uglavnom vezano uz programere i projekte većih omjera.

Ako znaš raditi i imaš volje neki jednostavniji projekat napraviš u par sati i takvi projekti se naplaćuju od 100kn do 500kn (ovo govorim iz svog iskustva), no sve ti ovisi kako se pogodiš s kupcem. Tako da je u večini slučajeva bolje staviti neku manju cjenu za određeni projekt pa si uglavnom siguran da češ dobiti posao i zaraditi nešto za razliku kada staviš veliku cifru pa na kraju ne dobiješ posao i ništa od zarade.

Također imaj na umu prije nego se odlučiš zarađivati preko neta da ti je potrebno određeno znanje i iskustvo rada u određenim aplikacijama koje su ti nužne za obavljanje posla.

Najbolja stvar kada radiš preko neta je ta da te nitko ne pita za papire, nego znaš ili ne znaš.

Npr. ja se već oko "5 godina" bavim s grafikom, no od tih 5 godina sam se zapravo aktivnije počeo s grafikom baviti kroz zadnju godinu dana jer sam tada počeo raditi na određenim projektima i poslovima, jedan od njih je bila izrada igre s kolegama link no kao nismo nastavili s radom i nisam uspio upisati 3god faksa, odlučio sam se za rad od kuće. Istina mogao sam naći neki posao i raditi no imao bih manju plaću i nebih radio ono što volim, ovako spajam ugodno s korisnim. I kada skupim dosta radnog iskustva probati ću se zaposliti tu kod nas.

http://www.metacafe.com/watch/2749951// || http://www.metacafe.com/watch/1248654/3d_animacija/
12 godina
neaktivan
offline
RE: Online posao od kuće za plaću od 16 tisuća kun

 

Uostalom... onaj tko je napisao onaj mali tut za freelance poslove... svaka cast... iscrpan i lijep tekst kako poceti raditi... normalno puno ih nece uspjeti... ali oni koji budu su vrlo vjerojatno jako dobri + imaju dobru spregu...

 

Ako nekoga zanimaju opsežnije analize i konkretni savjeti oko freelance poslova, prevenstveno mislim na Elance, može provjeriti moj blog posvećen upravo tome (treba malo pretražiti arhivu tekstova), a blog se nadopunjava na tjednoj bazi. link

 

Ne zarađujem 16K kuna mjesečno, ali uz stalni posao zaradim još jednu prosječnu plaću mjesečno preko Elance-a (uz 2 sata dnevno), pa mislim da imam što za reći oko freelanceanja.

 

Eto, nadam se da ću još nekoga navući na ovaj način rada, neke već jesam i sretan sam radi toga  :)

LP!

Blog o freelance poslovima na freelance-poslovi.bloger.hr
14 godina
neaktivan
offline
RE: Online posao od kuće za plaću od 16 tisuća kun
freelanceposlovi kaže...

 

Uostalom... onaj tko je napisao onaj mali tut za freelance poslove... svaka cast... iscrpan i lijep tekst kako poceti raditi... normalno puno ih nece uspjeti... ali oni koji budu su vrlo vjerojatno jako dobri + imaju dobru spregu...

 

Ako nekoga zanimaju opsežnije analize i konkretni savjeti oko freelance poslova, prevenstveno mislim na Elance, može provjeriti moj blog posvećen upravo tome (treba malo pretražiti arhivu tekstova), a blog se nadopunjava na tjednoj bazi. link

 

Ne zarađujem 16K kuna mjesečno, ali uz stalni posao zaradim još jednu prosječnu plaću mjesečno preko Elance-a (uz 2 sata dnevno), pa mislim da imam što za reći oko freelanceanja.

 

Eto, nadam se da ću još nekoga navući na ovaj način rada, neke već jesam i sretan sam radi toga  :)

LP!

 

Jel to neka muljaža ?

 

 

"I've seen things you people wouldnt believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser Gate&am
12 godina
neaktivan
offline
RE: Online posao od kuće za plaću od 16 tisuća kun

A što točno bi bila muljaža? :) :) :) 

Pa ne prodajem ništa, ne obećajem"9 950 USD tjedno sa sistemom koji radi na autopilotu", klikanje u nedogled za 1 dolar mjesečno i slične gluposti za lakovjerne i naivne :) 

Radim preko Elance-a (Profile widget sa povijesti poslova je na blogu, a i javno vidljiv na Elance-u), zaradim si još jednu plaću preko toga a radim (na Elance projektima) u prosjeku 2 sata dnevno... 

Jednostavno volim to što radim, ne mislim da SAMO JA (kao neki) to mogu, i znam da dosta ljudi niti ne zna za takve platforme (kao Elance)- ili ne znaju kako početi...pa pišem svoja iskustva, savjete i slično...

Eto, valjda nije muljaža.. :)

Blog o freelance poslovima na freelance-poslovi.bloger.hr
13 godina
neaktivan
offline
RE: Online posao od kuće za plaću od 16 tisuća kun

Volio bi da mi malo bolje objasniš kako dobiti posao na elance-u

Poruka je uređivana zadnji put sub 22.10.2011 19:49 (CodEA).
15 godina
offline
RE: Online posao od kuće za plaću od 16 tisuća kun

Developeri i designeri tu imaju puno više mogućnosti od sistemaca...

11 godina
neaktivan
offline
Online posao od kuće za plaću od 16 tisuća kuna!

Pozdrav!

Imam jedno pitanje u vezi freelancinga. Trebam imati instaliranu neku drugu vrstu windowsa (nisam siguran koju), a ne Windows 7 Home Premium, da bih mogao legalno zaradivati preko racunala?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Online posao od kuće za plaću od 16 tisuća kun
BlackHatHacker kaže...

Pozdrav!

Imam jedno pitanje u vezi freelancinga. Trebam imati instaliranu neku drugu vrstu windowsa (nisam siguran koju), a ne Windows 7 Home Premium, da bih mogao legalno zaradivati preko racunala?

Dafuq ??

I dobar necro btw

imam muda
9 godina
offline
Online posao od kuće za plaću od 16 tisuća kuna!

Sta ne rade svi od kuce danas? :)

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Online posao od kuće za plaću od 16 tisuća kun

Dižeš temu iz mrtvih da promoviraš svoju stranicu, uhvati se lopate mali

 
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Online posao od kuće za plaću od 16 tisuća kun
Paco PG kaže...

 

 

Ako ti je "najjaci" nacin kako zaraditi novac od doma pisanje bloga, onda imas jako limitiran nacin razmisljanja. Sto se i vidi u prilozenom tekstu. Cijeli tvoj tekst je sales pitch. Doslovce.

 

Necu ni ulaziti u detalje gdje pises preporuku da ljudi "zarade" novac sa cashbackom ili investiranjem u dionice/kripto. Prvo treba razumijeti osnove ekonomije i u sto se investira, sto je kapitalna dobit, porez, osnove osnove... 

 

.. lol drzi se ti backenda...

 

Looser ID: ID10T
Poruka je uređivana zadnji put sri 19.1.2022 9:00 (KrpaZG).
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice