[Prodaja] Ryzen 5 3600, RX 5700 XT....

poruka: 5
|
čitano: 2.221
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
online
[Prodaja] Ryzen 5 3600, RX 5700 XT....

Prodajem racunalo, koristeno par dana za probu..., dakle sve je novo, bez ikakvih tragova koristenja, graficka i ssd potpuno novi, ostalo sve kupljeno kroz zadnja dva mjeseca, sa prisutnim ambalazama te racunima...

Bez nerazumnih ponuda, pokusajte sastaviti ovakav komp bilo gdje pa ce te vidjeti koliko ce Vas izaci, dakle sve je gotovo novo, sa ambalazom te racunima, bez trunke prasine i bilo kakvih nedostataka..., Slike prilozene...

 

Komp je trenutno bez kucista, ali ce i ono doci kroz par dana i ukljuceno je u ovu cijenu...


Varazdin i okolica...

 

Cijena: 6900kn sa Fractalom R5 ili 6500kn sa noname kejsom...

Case: Fractal Design Define R5 White/Gold Limited Edition,


Cpu: Ryzen 5 3600, 30.08. 2019, Caseking EU,

Mbo: Msi B450 Tomahawk, 15.07 2019, Adm Zagreb,

Ram: Corsair Vengeance RBG Pro 2x8gb, 30.08.2019,Caseking,

Gpu: XFX Radeon RX 5700 XT, THICC II, 21.09.2019, Links Varazdin,

Psu: FPS Fortron Hyper 700w, 07.01.2019, Zagria Zagreb,

Ssd: SSD 120GB Adata SU560, 12.10.2019, Links Varazdin...

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.10.2019 4:10 (shecky).
5 godina
online
[Prodaja] Ryzen 5 3600, RX 5700 XT....

Zbog dosta upita, da napomenem, kuciste u kojem ce doci komp bit ce neko normalno, dakle nista fancy, eventualno ako netko zeli mogu dodati Fractal R5, mislim da imam i crni i bijeli, po zelji uz doplatu od 400kn na navedenu cijenu. 

Kartica za sad vise nije samostalno na prodaju, kao ni ostale komponente, tako da me ne pitate za pojedinacnu prodaju.

Isto tako ne saljem postom ni ikako drugacije, jer tu ima dosta kutija i glomazno je sve u kompletu te ne zelim da se nesto osteti, ovo nisu male pare dakle dakle dodji, isprobaj i uzmi ako ti odgovara, ili se ogovori s nekim frendom/rodinom, dakle samo osobno u Varazdinu i okolici ili eventualno ponekad Zagreb ako mi bude usput...

 

 

Evo komp je sklopljen u Fractal Design R5 White/Gold limited edition kuciste, takodjer full bundle, bez i jedne ogrebotine u savrsenom stanju, te je sa ovim kucistem cijena 6900kn jer je kuciste placeno preko 1300kn. Za 6500kn i dalje mozete uzeti komp u nekom obicnom jeftilen kucistu ako vam tako bolje odgovara. Slike dodajem uskoro...

 

 

Edit: Jos jedna napomena, od sada vise ne odgovaram na pp sa cijenom nizom od navedene u oglasu ili sa pitanjima koja su vec odgovoren u oglasu. I to zbog ponuda od 2000kn pa na dalje za graficku sto je po meni nerealno jer za te pare ni 1080 bez garancije ne mozete naci te zbog upita za dijelove pojedinacno te "koja je zadnja cijena za racunalo" i tome slicno a sve lijepo pise u oglasu te je cijena postena, nadjite mi bolji komp sa garancijom za manje para i ja cu Vam svoj pokloniti iste sekunde. Hvala.

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.10.2019 4:52 (shecky).
5 godina
online
[Prodaja] Ryzen 5 3600, RX 5700 XT....

Evo slike:

5 godina
online
[Prodaja] Ryzen 5 3600, RX 5700 XT....

Do sutra rezerviran za decka sa njuskala, ako on ne uzme tad je rezerviran za kolegu "mommmistake" ovdje na forumu, pa ako odustanu oba ide dalje u prodaju...

5 godina
online
[Prodaja] Ryzen 5 3600, RX 5700 XT....

Racunalo u kompletu sa grafickom prodano kolegi "mommmistake". Hvala svima na upitima...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice