[Prodaja] PS5, WH1000X M3, GoPro Hero 8 Black

poruka: 5
|
čitano: 1.684
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
[Prodaja] GoPro Hero 8 Black

Pozdrav,

 

Zbog preseljenja se rješavam stvari koje ne koristim:

 

1. PS5, model sa bluray čitačem, orginal ambalaža i račun, kupljen u HarveyNorman u 9. mjesecu 2021., produljeno jamstvo na 3 godine, 3 fizičke igre: Spiderman Miler Morales, Ratchet And Clank: Rift Apart, Destruction AllStars + film Batman Begins na BluRay disku sa hr titlovima: igrano 2 tjedna dok sam bio na bolovanju, nakon toga jedva da je bio upaljen. Sve radi i izgleda kao novo. Cijena 5.300 kuna 5.200 kuna -PRODANO

 

2. Slušalice Sony WH1000X M3, imam račun ali garancija je istekla, korištene na 3 putovanja, stoje u ormaru cijelu godinu. Nemaju tragova korištenja. Ambalaža je kompletna. Cijena 1.200 kuna  -PRODANO

 

3. GoPro Hero Black 8, imam račun ali garancija je istekla. Nemam kutije. Kamera nema tragova korištenja. Od opreme uz njega dolazi: 2 baterije, microsd kartica 128gb, headstrap + quickclip, the handler plutajuća drška, još nekoliko nekorištenih samoljepljivih držača za na kacigu Cijena 2.500 kuna 2.000 kuna

 

Za sve samo primopredaja, ne šaljem poštom. ZG-VŽ. Bez zamjena. Ako treba slike pošaljem na upit

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.12.2021 12:28 (kimi).
16 godina
offline
Re: [Prodaja] PS5, WH1000X M3, GoPro Hero 8 Black
kimi kaže...
1. PS5, Cijena 5.300 kuna

 

2. Sony WH1000X M3 Cijena 1.200 kuna

 

3. GoPro Hero Black 8 Cijena 2.500 kuna

 Uh svo troje mi želja, ali moram prvo servis motora platiti. Cijena za GoPro 8 nije malo skuplja, vidim na oglasnicima za manje novaca?

LOL: Crobrother
16 godina
neaktivan
offline
Re: [Prodaja] PS5, WH1000X M3, GoPro Hero 8 Black

Moguće da je, nisam imao vremena istraživati detaljno cijene. Ali nije fiksna, možemo se dogovoriti ako si zainteresiran 

16 godina
offline
Re: [Prodaja] PS5, WH1000X M3, GoPro Hero 8 Black
kimi kaže...

Moguće da je, nisam imao vremena istraživati detaljno cijene. Ali nije fiksna, možemo se dogovoriti ako si zainteresiran 

Idem sutra na teren u Njemačku, te ako naberem dosta €urića s drveća ću se povratno javiti

LOL: Crobrother
16 godina
neaktivan
offline
[Prodaja] PS5, WH1000X M3, GoPro Hero 8 Black

smanjena cijena kamere

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.12.2021 12:30 (kimi).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice