[Prodaja] Radeon RX 5700XT Red Devil zaključana tema

poruka: 79
|
čitano: 6.827
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: [Prodaja] Radeon RX 5700XT Red Devil
ibme74 kaže...

ne preferiram ni ja, ja sam uvijek za ono najbolje sto se moze dobiti za lovu koju imas a tp što neke bode jer je to trenutno AMD je drugi par opanaka, iako mi nije jasno što to ima veze s ovim? RX5700XT je brža od RTX2060/RTX2060 Super i obicne RTX2070 a rame uz rame sa RTX2070S i GTX1080Ti, ne kuzim sta ti tu nije jasno? I čovjek hoće dati tu RX5700XT i još doplatiti, i tebi je to okej? Problem je što sam ga na to upozorio, odma sam fanboy? Da je kojim slučajem nudio RTX2070S u zamjenu za RX5700/5700XT ili Vegu64 + nadoplatu i da sam mu napisao isto onda bi dobio "TU" i "Hvala" predpostavljam? Jadno.

Ovo za "prodavača" neću ni komentirati, već ste izlizali uzduž i poprijeko u ovih 7-8 godina koliko sam na forumu tu priču sa prodavanjem, Futurom, ADM-om, Centrom.hr...

 Shvaćaš previše osobno kritiku na spam čovjekova posta,niti je AMD niti Intel niti Nvidia nekakav dobrotvor da ih se veliča..Stvar je jednostavna,ako želiš nešto premium to ćeš masno platiti nebitno ko ih proizvodi jer nažalost cijena govori sama za sebe.A ti dosadno reklamiraš AMD toliko da i sam pitam sebe koja je pozadina toga.Jer  nitko od njih nije bolji od nikoga,dapače imaš izbora za svakoga po potrebi.

13 godina
offline
[Prodaja] Radeon RX 5700XT Red Devil

Sto mislite kada ce Trump priznati poraz, i hocete li se cjepiti kada stignu prva Pfizerova rjesenja?

Ljudi, nemojte biti glupi, molim vas.
11 godina
online
Re: [Prodaja] Radeon RX 5700XT Red Devil
funny games kaže...
ibme74 kaže...

ne preferiram ni ja, ja sam uvijek za ono najbolje sto se moze dobiti za lovu koju imas a tp što neke bode jer je to trenutno AMD je drugi par opanaka, iako mi nije jasno što to ima veze s ovim? RX5700XT je brža od RTX2060/RTX2060 Super i obicne RTX2070 a rame uz rame sa RTX2070S i GTX1080Ti, ne kuzim sta ti tu nije jasno? I čovjek hoće dati tu RX5700XT i još doplatiti, i tebi je to okej? Problem je što sam ga na to upozorio, odma sam fanboy? Da je kojim slučajem nudio RTX2070S u zamjenu za RX5700/5700XT ili Vegu64 + nadoplatu i da sam mu napisao isto onda bi dobio "TU" i "Hvala" predpostavljam? Jadno.

Ovo za "prodavača" neću ni komentirati, već ste izlizali uzduž i poprijeko u ovih 7-8 godina koliko sam na forumu tu priču sa prodavanjem, Futurom, ADM-om, Centrom.hr...

 Shvaćaš previše osobno kritiku na spam čovjekova posta,niti je AMD niti Intel niti Nvidia nekakav dobrotvor da ih se veliča..Stvar je jednostavna,ako želiš nešto premium to ćeš masno platiti nebitno ko ih proizvodi jer nažalost cijena govori sama za sebe.A ti dosadno reklamiraš AMD toliko da i sam pitam sebe koja je pozadina toga.Jer  nitko od njih nije bolji od nikoga,dapače imaš izbora za svakoga po potrebi.

 

Koliko si naporan čudo jedno. Jel RX5700XT brža od rtx2060/2060 super/rtx2070? Jeste. Jel rame uz rame RTX2070S? Jeste. Jel isplativo ići sa RX5700XT s punom garancijom na GTX1080Ti bez ikakvog jamstva staru po 3+ godine? Nije. Ne kužim šta ti nije jasno iz mog posta i upozorenja, to što ti vidiš "AMD" u nazivu RX5700XT je tvoj problem.

6 godina
offline
Re: [Prodaja] Radeon RX 5700XT Red Devil
Možda mu treba za unreal engine igre a tamo amd nije baš ravan tim grafama ipak je malo slabiji na tom enginu
11 godina
offline
Re: [Prodaja] Radeon RX 5700XT Red Devil
ibme74 kaže...
funny games kaže...
ibme74 kaže...

ne preferiram ni ja, ja sam uvijek za ono najbolje sto se moze dobiti za lovu koju imas a tp što neke bode jer je to trenutno AMD je drugi par opanaka, iako mi nije jasno što to ima veze s ovim? RX5700XT je brža od RTX2060/RTX2060 Super i obicne RTX2070 a rame uz rame sa RTX2070S i GTX1080Ti, ne kuzim sta ti tu nije jasno? I čovjek hoće dati tu RX5700XT i još doplatiti, i tebi je to okej? Problem je što sam ga na to upozorio, odma sam fanboy? Da je kojim slučajem nudio RTX2070S u zamjenu za RX5700/5700XT ili Vegu64 + nadoplatu i da sam mu napisao isto onda bi dobio "TU" i "Hvala" predpostavljam? Jadno.

Ovo za "prodavača" neću ni komentirati, već ste izlizali uzduž i poprijeko u ovih 7-8 godina koliko sam na forumu tu priču sa prodavanjem, Futurom, ADM-om, Centrom.hr...

 Shvaćaš previše osobno kritiku na spam čovjekova posta,niti je AMD niti Intel niti Nvidia nekakav dobrotvor da ih se veliča..Stvar je jednostavna,ako želiš nešto premium to ćeš masno platiti nebitno ko ih proizvodi jer nažalost cijena govori sama za sebe.A ti dosadno reklamiraš AMD toliko da i sam pitam sebe koja je pozadina toga.Jer  nitko od njih nije bolji od nikoga,dapače imaš izbora za svakoga po potrebi.

 

Koliko si naporan čudo jedno. Jel RX5700XT brža od rtx2060/2060 super/rtx2070? Jeste. Jel rame uz rame RTX2070S? Jeste. Jel isplativo ići sa RX5700XT s punom garancijom na GTX1080Ti bez ikakvog jamstva staru po 3+ godine? Nije. Ne kužim šta ti nije jasno iz mog posta i upozorenja, to što ti vidiš "AMD" u nazivu RX5700XT je tvoj problem

 Ajmo biti objektivni do kraja.Je li RX5700XT brža od rtx 2060/2060S? Da.Je li rame uz rame RTX2070S?Nije.Brža je Rtx 12% na 1440 te oko 20 u 1% low.Da li je isplativo ići sa RX5700XT na gtx 1080ti bez ikakvog jamstva? Naravno da nije isplativo u pogledu finanacija međutim u pogledu preformansa naravno da je.Nisu GPU kompomente tako krhke da odma nakon garancije  slijedi kvar tako da za nekoga ko voli preformase sigurno ima minimalno dvije godine eksploatacije do iduće nadogranje.Vrijedi dodati da RX55700XT ima problema za grijanjem tako da i to vrijedi napomenuti.Dodatno,da kolega ostavi postojeću grafičku na korištenje isto je dobra opcija.

Sumirano što god napravio neće napraviti kardinalnu pogrešku.

Eto toliko od mene forumski prodavaču,LP

12 godina
offline
[Prodaja] Radeon RX 5700XT Red Devil

2060s i 2070 necu tu ni spominjat jer nisu u tom rangu.Nova 5700XT kosta oko 3500kn , 1080ti vise ni nema jedino polovne koje vrijede oko 2500kn , toliko otprilike vrijedi i 5700xt polovna.Posto ima jamstvo a 1080ti vjv.NE morao bi biti bedak da nadoplatim jos za nju.

Stari pascal ne bi vise uzimao ni pod razno osim budzet friendly 1060-tke za 500-600kn.

Vrijedi mijenjat za 2070s uz nadoplatu , a vjerujem da se autor krivo izrazio oko nadoplate.

11 godina
online
Re: [Prodaja] Radeon RX 5700XT Red Devil

Ja ne znam jel ti trollas ili si ozbiljan? Slika dolje, najnoviji testovi sa zadnjim driverima (na grafu i RTX3xxx serija), iz 14 igara na 1440p razlike između rtx2070s i rx5700xt je 2fps-a u avg i 2fps-a 1% low, gdje ti vidiš 12% i 20%? 
GTX1080Ti 4fps-a avg i 1fps 1% low? Ponovno pitam gdje ti vidiš tolike razlike u performansama? Doslovno ih nema, i sve što radiš je mjenjaš karticu sa punim jamstvom za ono rabljeno sa manje ili bez jamstva.

Dalje, "Nisu GPU kompomente tako krhke da odma nakon garancije  slijedi kvar" otkud to znas? Imas kristalnu kuglu? Moze crknut sutra dan nakon isteka jamstva a moze radit jos 6 godina, tu nema pravila tako da ti ova teza nema nikakvg smisla.

On ako hoće upgrade uz nadoplatu RTX2080Super/RTX3070/RX6800 je minimalno na što treba ići, sve ovo što je ovdje je prelazak sa magarca na magarca ili niže (čitar RTX2060/2060S/2070 non s).

Toliko od mene formska trollčino.

11 godina
offline
Re: [Prodaja] Radeon RX 5700XT Red Devil
ibme74 kaže...

Ja ne znam jel ti trollas ili si ozbiljan? Slika dolje, najnoviji testovi sa zadnjim driverima (na grafu i RTX3xxx serija), iz 14 igara na 1440p razlike između rtx2070s i rx5700xt je 2fps-a u avg i 2fps-a 1% low, gdje ti vidiš 12% i 20%? 
GTX1080Ti 4fps-a avg i 1fps 1% low? Ponovno pitam gdje ti vidiš tolike razlike u performansama? Doslovno ih nema, i sve što radiš je mjenjaš karticu sa punim jamstvom za ono rabljeno sa manje ili bez jamstva.

Dalje, "Nisu GPU kompomente tako krhke da odma nakon garancije  slijedi kvar" otkud to znas? Imas kristalnu kuglu? Moze crknut sutra dan nakon isteka jamstva a moze radit jos 6 godina, tu nema pravila tako da ti ova teza nema nikakvg smisla.

On ako hoće upgrade uz nadoplatu RTX2080Super/RTX3070/RX6800 je minimalno na što treba ići, sve ovo što je ovdje je prelazak sa magarca na magarca ili niže (čitar RTX2060/2060S/2070 non s).

Toliko od mene formska trollčino.

 Znam da sam uvrijedio tvoj forumski prodavački ego ali nema veze.Ljudi sami vide o kakvoj se osobi radi.Prikaže graf game average bez ikakvih drugih podataka.Naravno,da se vratim na prethodni post..zvati nekoga trolčina jer se upustio u konstruktivnu raspravu sa tobom je u najmanje ruku djetinjasto.Kao što bi Milanović rekao Plenkoviću "Idi Mami".

 

2070S

6% razlike na 1440 i 9% na 4k

 

1080ti

11% na 1440 

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.11.2020 14:24 (funny games).
10 godina
offline
Re: [Prodaja] Radeon RX 5700XT Red Devil
funny games kaže...
ibme74 kaže...

Ja ne znam jel ti trollas ili si ozbiljan? Slika dolje, najnoviji testovi sa zadnjim driverima (na grafu i RTX3xxx serija), iz 14 igara na 1440p razlike između rtx2070s i rx5700xt je 2fps-a u avg i 2fps-a 1% low, gdje ti vidiš 12% i 20%? 
GTX1080Ti 4fps-a avg i 1fps 1% low? Ponovno pitam gdje ti vidiš tolike razlike u performansama? Doslovno ih nema, i sve što radiš je mjenjaš karticu sa punim jamstvom za ono rabljeno sa manje ili bez jamstva.

Dalje, "Nisu GPU kompomente tako krhke da odma nakon garancije  slijedi kvar" otkud to znas? Imas kristalnu kuglu? Moze crknut sutra dan nakon isteka jamstva a moze radit jos 6 godina, tu nema pravila tako da ti ova teza nema nikakvg smisla.

On ako hoće upgrade uz nadoplatu RTX2080Super/RTX3070/RX6800 je minimalno na što treba ići, sve ovo što je ovdje je prelazak sa magarca na magarca ili niže (čitar RTX2060/2060S/2070 non s).

Toliko od mene formska trollčino.

 Znam da sam uvrijedio tvoj forumski prodavački ego ali nema veze.Ljudi sami vide o kakvoj se osobi radi.Prikaže graf game average bez ikakvih drugih podataka.Naravno,da se vratim na prethodni post..zvati nekoga trolčina jer se upustio u konstruktivnu raspravu sa tobom je u najmanje ruku djetinjasto.Kao što bi Milanović rekao Plenkoviću "Idi Mami".

 

2070S

6% razlike na 1440 i 9% na 4k

 

1080ti

11% na 1440 

 

 

 

 

 Jel tebi jasno da si upravo izvukao video star godinu dana, a pred ocima ti je bio link star kad je izasla RTX 3080tka na trziste.

15 godina
offline
[Prodaja] Radeon RX 5700XT Red Devil

Dobro jeste vi mutavi tu kolektivno? Ocete prestat zagadivat oglase sa svojim sranjima, imate teme di se mozete prepucavat ak vam je to zabavno. Mislim da je krajnje vrijeme da se onemogući postanje u oglasu ikome osim autoru.

11 godina
offline
Re: [Prodaja] Radeon RX 5700XT Red Devil
hahhaajaads kaže...
funny games kaže...
ibme74 kaže...

Ja ne znam jel ti trollas ili si ozbiljan? Slika dolje, najnoviji testovi sa zadnjim driverima (na grafu i RTX3xxx serija), iz 14 igara na 1440p razlike između rtx2070s i rx5700xt je 2fps-a u avg i 2fps-a 1% low, gdje ti vidiš 12% i 20%? 
GTX1080Ti 4fps-a avg i 1fps 1% low? Ponovno pitam gdje ti vidiš tolike razlike u performansama? Doslovno ih nema, i sve što radiš je mjenjaš karticu sa punim jamstvom za ono rabljeno sa manje ili bez jamstva.

Dalje, "Nisu GPU kompomente tako krhke da odma nakon garancije  slijedi kvar" otkud to znas? Imas kristalnu kuglu? Moze crknut sutra dan nakon isteka jamstva a moze radit jos 6 godina, tu nema pravila tako da ti ova teza nema nikakvg smisla.

On ako hoće upgrade uz nadoplatu RTX2080Super/RTX3070/RX6800 je minimalno na što treba ići, sve ovo što je ovdje je prelazak sa magarca na magarca ili niže (čitar RTX2060/2060S/2070 non s).

Toliko od mene formska trollčino.

 Znam da sam uvrijedio tvoj forumski prodavački ego ali nema veze.Ljudi sami vide o kakvoj se osobi radi.Prikaže graf game average bez ikakvih drugih podataka.Naravno,da se vratim na prethodni post..zvati nekoga trolčina jer se upustio u konstruktivnu raspravu sa tobom je u najmanje ruku djetinjasto.Kao što bi Milanović rekao Plenkoviću "Idi Mami".

 

2070S

6% razlike na 1440 i 9% na 4k

 

1080ti

11% na 1440 

 

 

 

 

 Jel tebi jasno da si upravo izvukao video star godinu dana, a pred ocima ti je bio link star kad je izasla RTX 3080tka na trziste.

 Evo ti i noviji video.

 

 

I evo ti detaljno objašnjeno.Bez uključenog RTX i DLSS-a.

 

RX 5700 XT vs RTX 2070 Super vs RTX 3070FPS and Percentage Comparison

( 104 vs 108 vs 130 ) ( 100% vs 103.8% vs 125% ) Death Stranding
( 88 vs 93 vs 123 ) ( 100% vs 105.7% vs 139.8% ) Battlefield V
( 62 vs 67 vs 82 ) ( 100% vs 108.1% vs 132.3% ) Horizon Zero Dawn
( 48 vs 54 vs 66 ) ( 100% vs 112.5% vs 137.5% ) Watch Dogs Legion
( 60 vs 63 vs 71 ) ( 100% vs 105% vs 118.3% ) Assassin's Creed Odyssey
( 120 vs 135 vs 158 ) ( 100% vs 112.5% vs 131.7% ) Forza Horizon 4
( 86 vs 100 vs 129 ) ( 100% vs 116.3% vs 150% ) Metro Exodus
( 52 vs 56 vs 72 ) ( 100% vs 107.7% vs 138.5% ) Red Dead Redemption 2 Average of 8 Games :-( 77.5 vs 84.5 vs 103.9 ) ( 100% vs 112.9% vs 134.1% )Dollars per Frames per Second Comparison :-RX 5700 XT = 5.16RTX 2070 Super = 5.92RTX 3070 = 4.81(Lower is Better)

 

Kao što sam i rekao čovjek ne gubi nista na što god se odlučio osim manje frame-va sa 2060 i 2060S ali dobije nešto love.

10 godina
offline
[Prodaja] Radeon RX 5700XT Red Devil

Sad napada sa fake videima, pa ja cu se ranit 😂

11 godina
offline
Re: [Prodaja] Radeon RX 5700XT Red Devil
hahhaajaads kaže...

Sad napada sa fake videima, pa ja cu se ranit 😂

 Molio bi te nekakav argument jer lupkanje po TD up and down te ovakav komentar nije nikakav vokabular odrasle osobe.

10 godina
offline
Re: [Prodaja] Radeon RX 5700XT Red Devil
funny games kaže...
hahhaajaads kaže...

Sad napada sa fake videima, pa ja cu se ranit 😂

 Molio bi te nekakav argument jer lupkanje po TD up and down te ovakav komentar nije nikakav vokabular odrasle osobe.

 Cekaj, a sam ti ja tu lupio td ? Dovoljno je sto zelis preokrenut zadnji review od pouzdane osobe, do nekakvog znj lika koji uopce nema te grafe.

 

Edit: o RTXu i DLSSu necu nit pricat... RTX ON=FPS OFF, tak da ti jedna 2070s u nekakvoj normalnoj igri dolazi na performanse jedne GTX 1050Ti, a DLSS zasad jedino radi na 1440p i 4k i to u 2.5 igre koje igra sve skupa  5k ljudi (u fortniteu uopce neradi DLSS btw)

Poruka je uređivana zadnji put pon 16.11.2020 12:26 (hahhaajaads).
12 godina
offline
Re: [Prodaja] Radeon RX 5700XT Red Devil
Uglavnom autoru teme se jedino isplati zamjena za 2070S. Ove ispod su slabije jedino 2070 obična je dosta blizu toj 5700XT.
13 godina
offline
[Prodaja] Radeon RX 5700XT Red Devil

Autor teme bi vas sve trebao stjerat u K koliko ste mu zaspamali

11 godina
offline
Re: [Prodaja] Radeon RX 5700XT Red Devil
hahhaajaads kaže...
funny games kaže...
hahhaajaads kaže...

Sad napada sa fake videima, pa ja cu se ranit 😂

 Molio bi te nekakav argument jer lupkanje po TD up and down te ovakav komentar nije nikakav vokabular odrasle osobe.

 Cekaj, a sam ti ja tu lupio td ? Dovoljno je sto zelis preokrenut zadnji review od pouzdane osobe, do nekakvog znj lika koji uopce nema te grafe.

 

Edit: o RTXu i DLSSu necu nit pricat... RTX ON=FPS OFF, tak da ti jedna 2070s u nekakvoj normalnoj igri dolazi na performanse jedne GTX 1050Ti, a DLSS zasad jedino radi na 1440p i 4k i to u 2.5 igre koje igra sve skupa  5k ljudi (u fortniteu uopce neradi DLSS btw)

  Nitko ne preokreće ništa nego se tu pišu krive informacije stoga moram reagirati.Znj lik koji ima 355k subcribera vs forumski prodavači ?! "tak da ti jedna 2070s u nekakvoj normalnoj igri dolazi na performanse jedne GTX 1050Ti" ?! Mislim da se odjavljujem iz ove rasprave,sretno dalje 

11 godina
offline
Re: [Prodaja] Radeon RX 5700XT Red Devil
quickr kaže...

Autor teme bi vas sve trebao stjerat u K koliko ste mu zaspamali

 Znam i ja se autoru osobno ispričavam,stvarno nije bila namjera ali stvarno kolika količina gluposti se tu napisala tako da sam jednostavno morao  reagirati.Sumirano na kraju čovjek neće pogriješti što god napravio,sve su maleni plusevi i minusi koji ne čine prevagu.Toliko od mene u ovoj temi.Sretno čovjeku što god napravio.

10 godina
offline
Re: [Prodaja] Radeon RX 5700XT Red Devil
funny games kaže...
hahhaajaads kaže...
funny games kaže...
hahhaajaads kaže...

Sad napada sa fake videima, pa ja cu se ranit 😂

 Molio bi te nekakav argument jer lupkanje po TD up and down te ovakav komentar nije nikakav vokabular odrasle osobe.

 Cekaj, a sam ti ja tu lupio td ? Dovoljno je sto zelis preokrenut zadnji review od pouzdane osobe, do nekakvog znj lika koji uopce nema te grafe.

 

Edit: o RTXu i DLSSu necu nit pricat... RTX ON=FPS OFF, tak da ti jedna 2070s u nekakvoj normalnoj igri dolazi na performanse jedne GTX 1050Ti, a DLSS zasad jedino radi na 1440p i 4k i to u 2.5 igre koje igra sve skupa  5k ljudi (u fortniteu uopce neradi DLSS btw)

  Nitko ne preokreće ništa nego se tu pišu krive informacije stoga moram reagirati.Znj lik koji ima 355k subcribera vs forumski prodavači ?! "tak da ti jedna 2070s u nekakvoj normalnoj igri dolazi na performanse jedne GTX 1050Ti" ?! Mislim da se odjavljujem iz ove rasprave,sretno dalje 

 Pa prate ih takvi likovi ko ti, ne vjeruju u prave reviewe neg bacaju nekakve upravo kak sam rekao, znj likove koji UOPCE NEMAJU GRAFE. Za RTX, odkud mislis da je dosla rijec RTX ON = FPS OFF ? To i dan danas vrijedi jer Ampere arhitektura nije donesla nista novo sto se tice RTXa.

Poruka je uređivana zadnji put pon 16.11.2020 12:33 (hahhaajaads).
11 godina
online
[Prodaja] Radeon RX 5700XT Red Devil

Koliko napacen moras biti da nekoliko dana nakon zavrsetka rasprave se vratis ponovno ju otvoris covjeku na temi i to jos sa fake yt kanalom 

 

Evo ti rezultati sa stranica gdje ljudi actually zive od takvih stvari

 

https://www.techpowerup.com/review/nvidia-geforce-rtx-3070-founders-edition/

 

Kao sto mozes vidjeti negdje je neka kartica brza ovisno dali je naslov radjen u suradnji sa AMD/Nvidiom, na kraju prosjek iz svih tih testiranih naslova je "pobjeda" RTX2070S sa 6 frejmova avg 1080p, 6 frejmova avg 1440p i 4 frejma avg 4K.

Dakle 6 ili 4 frejma vise za cca 800+ kuna vise? Nova RX5700XT Red Dragon je 3.250kn na nabavi, najjeftinija RTX2070S na nabavi je 4.000kn ako gledam onu neku "nikada cuo trgovinu" , ako gledamo poznate najjeftinija je 4.400kn.

 

To na stranu, jel se isplati ici sa kartice na drugu karticu uz nadoplatu radi par frejmova?

 

Da stvar bude gore kolega koji je kreirao oglas zeli nadoplatiti za jos sporiji RTX2070 non Super ili onu starudiju GTX1080Ti i na to sam ga i upozorio i zbog toga je tu par trollova zatrolalo temu.

 

RT i DLSS necu ni komentirati, jedan feature koji ti dodaje odsjaje u vodi i napravi pod u zgradama kao da hodas po zrcalu i sreze fps radi toga (wow) a drugi je odlicna stvar ali je zastupljen u toliko popularni naslova da ih nabrojis na prste jedne ruke.

 

I jos nesto, ti gore trazis neke dokaze za nesto, hajde ti dokazi da ovo gore nije fake yt kanal. Nadji mi jedan video sa tog kanala gdje je on snimio neku od komponenti koje testira, bilo sto - ikada! Znao je objavljivati rezultate testiranja nekih komponenti prije nego do njih dodu popularni kanali kao hardware unboxing, nexus gaming, linus tech tips i sl (mozes misliti).

Lik obrce lovu na yt sa fejk videima zbog likova poput tebe 

 

Tolikl od mene na ovu temu, vec sve vidjeno, receno, prozvakano i pljunito 

Poruka je uređivana zadnji put pon 16.11.2020 14:00 (ibme74).
9 godina
neaktivan
offline
[Prodaja] Radeon RX 5700XT Red Devil-- PRODANO!!!

Evo nakon par dana od otvorene teme da se obratim, i bit cu brutalno iskren, makar sam ju prodavao pa si nek bilotko misli sta god hoce
Uspjesno sam zamjenio Rx5700xt za RTX2070 
Razlog zamjene je bio taj sto amd je tesko smece sto se tice drivera
Graficka je bila okej, vrtjela rdr2 na ultra, cod na ultra preko 130+ fps itd
Najvece probleme sam imao sa driverima, od 10 paljenja kompa, 5 puta mi se dogodilo da prije pojave radne povrsine izbaci zeleni ekran, znaci samo boja bez slova, brojki, icega...
A znalo mi se to događat i usred igranja, jako cesto ali znalo se dogodit, i onda nemam sta drugo nego prisilno resetirat komp
Isprobano valjda preko 15-20 verzija drivera za grafu i svaki put koristio ddu u safemode, reinstaliran windows 3 puta, bios resetiran i update,  sve moguce zivo i mrtvo na kompu update, probao prebacit prekidac na njoj sa OC na Silent mod, ista stvar, probao sam mjenjat kablove, isprobao 3 monitora + tv, prebacio sam ju u drugi slot na maticnoj, znaci ne postoji to sto nisam probao, opet mi bacala zeleni ekran (to je valjda bila poruka da kupim Nvidiu :D )

Zvao sam Links i jos 3 druga ducana jer me zanimalo sta ce mi u kojem rec, da li to garancija pokriva, naravno da NE jer nije do njih...
Nisam jedini sa tim problemom, na stranim forumima ima jako jako puno tema bas na RX5700XT seriju grafa sa tim istim problemom

Uglavnom, sto se tice grafickih kartica amd me vise NIKAD nece vidjet
Nek je RTX 2070 i malo slabija ali barem vise nemam "smece" u kompu, i radi kao sat, bez ikakvih problema i mana

PRODANO (hvala bogu) !!!

Poruka je uređivana zadnji put pon 16.11.2020 17:16 (LukaSokol1).
11 godina
offline
Re: [Prodaja] Radeon RX 5700XT Red Devil-- PRODANO
LukaSokol1 kaže...

Evo nakon par dana od otvorene teme da se obratim, i bit cu brutalno iskren, makar sam ju prodavao pa si nek bilotko misli sta god hoce
Uspjesno sam zamjenio Rx5700xt za RTX2070 
Razlog zamjene je bio taj sto amd je tesko smece sto se tice drivera
Graficka je bila okej, vrtjela rdr2 na ultra, cod na ultra preko 130+ fps itd
Najvece probleme sam imao sa driverima, od 10 paljenja kompa, 5 puta mi se dogodilo da prije pojave radne povrsine izbaci zeleni ekran, znaci samo boja bez slova, brojki, icega...
A znalo mi se to događat i usred igranja, jako cesto ali znalo se dogodit, i onda nemam sta drugo nego prisilno resetirat komp
Isprobano valjda preko 15-20 verzija drivera za grafu i svaki put koristio ddu u safemode, reinstaliran windows 3 puta, bios resetiran i update,  sve moguce zivo i mrtvo na kompu update, probao prebacit prekidac na njoj sa OC na Silent mod, ista stvar, probao sam mjenjat kablove, isprobao 3 monitora + tv, prebacio sam ju u drugi slot na maticnoj, znaci ne postoji to sto nisam probao, opet mi bacala zeleni ekran (to je valjda bila poruka da kupim Nvidiu :D )

Zvao sam Links i jos 3 druga ducana jer me zanimalo sta ce mi u kojem rec, da li to garancija pokriva, naravno da NE jer nije do njih...
Nisam jedini sa tim problemom, na stranim forumima ima jako jako puno tema bas na RX5700XT seriju grafa sa tim istim problemom

Uglavnom, sto se tice grafickih kartica amd me vise NIKAD nece vidjet
Nek je RTX 2070 i malo slabija ali barem vise nemam "smece" u kompu, i radi kao sat, bez ikakvih problema i mana

PRODANO (hvala bogu) !!!

 Sve je to od serije proizvoda do proizvoda,šteta što si imao problema jer je to super grafička,svakako mogao si tražiti i nekakvu nadoplatu.A ovi TD od fanboyčina su dno dna,može ih biti sram jer si ti kao korisnik foruma podijelio svoje iskustvo.Sretno sa novom grafičkom!

14 godina
offline
[Prodaja] Radeon RX 5700XT Red Devil

Eto vidiš ja ni nemam najnovije drivere jer ih netrebam (rađe igram nego snimam). I sve razmišljam oču uzet novu rx 6800xt na godinu ili ne, rad 10-20fps-a više. A to si trebao vratiti i reklamirat. A baš mi te žal što si se tolko iz....bo s to grafom, ajd sretno.

13 godina
offline
[Prodaja] Radeon RX 5700XT Red Devil

Žao mi je što si imao toliko problema ali kriviti cijelu seriju (RX5700) ili firmu (AMD) po meni nema smisla. Ako malo pogledaš reviews, powercolor slovi kao jedna od onih koje treba izbjegavat. Kolega sa posla ju je kupio, i samo problemi, užasan thermal throttling.

Pitam se bih li imao iste probleme da si uzeo recimo sapphire pulse/nitro ili ROG strix.

12 godina
offline
[Prodaja] Radeon RX 5700XT Red Devil

Bitno da si ti zadovoljan i da si se rijesio vraga.

Jedino sta mogu nadodat nadam se da sa 6000 serijom ne bude problema.

11 godina
offline
Re: [Prodaja] Radeon RX 5700XT Red Devil
MGloc kaže...

Bitno da si ti zadovoljan i da si se rijesio vraga.

Jedino sta mogu nadodat nadam se da sa 6000 serijom ne bude problema.

 I da budu koliko toliko normalne cijene,i sam se nadam kupovini iste serije.

5 godina
offline
Re: [Prodaja] Radeon RX 5700XT Red Devil-- PRODANO
funny games kaže...

 Sve je to od serije proizvoda do proizvoda,šteta što si imao problema jer je to super grafička,svakako mogao si tražiti i nekakvu nadoplatu.A ovi TD od fanboyčina su dno dna,može ih biti sram jer si ti kao korisnik foruma podijelio svoje iskustvo.Sretno sa novom grafičkom!

Nisam nikakav fanboy. TD je dobio zato sto nigdje nije napisao da ima problema s grafickom sto znaci da ju je pokusao uvaliti ljudima na forumu i osobno smatram da je to supcinski potez.  Ako je vec htio podijeliti svoje iskustvo trebao je to napraviti u oglasu. Ovi njegovi problemi zvuce kao nesto sto mora ici pod garanciju. Umjesto ovog zvanja i ispitivanja da li to moze pod garanciju je samo trebao snimiti problem i odnijeti na prodajno mjesto i poslali bi je pod garanciju bez problema.

9 godina
neaktivan
offline
[Prodaja] Radeon RX 5700XT Red Devil

A sto cu ju nosit pod garanciju zbog drivera?!?
Pa nisam ja jedini s tim problemom, nije grafa u kvaru, nego je stvar do drivera...
Po najvise stranim forumima postoji brdo tema sa tim problemom i kad bi garancija to pokrivala i kad bi svi vracali grafe amd bi propao haha
Ugl to mi je škola, nikad vise amd grafa, a i kolko god netko pricao da je rtx2070 sporija naspram rx5700xt, onda molim objasnjenje kako u furmarku na strestestu imam 20 fps vise nego sa rx5700xt, cod mw radi na vise fps, rdr2 također

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.11.2020 11:46 (LukaSokol1).
10 godina
offline
Re: [Prodaja] Radeon RX 5700XT Red Devil
LukaSokol1 kaže...

A sto cu ju nosit pod garanciju zbog drivera?!?
Pa nisam ja jedini s tim problemom, nije grafa u kvaru, nego je stvar do drivera...
Po najvise stranim forumima postoji brdo tema sa tim problemom i kad bi garancija to pokrivala i kad bi svi vracali grafe amd bi propao haha
Ugl to mi je škola, nikad vise amd grafa, a i kolko god netko pricao da je rtx2070 sporija naspram rx5700xt, onda molim objasnjenje kako u furmarku na strestestu imam 20 fps vise nego sa rx5700xt, cod mw radi na vise fps, rdr2 također

 Pa eto to ti je dokaz da je grafa bila faulty...

12 godina
protjeran
online
Re: [Prodaja] Radeon RX 5700XT Red Devil
LukaSokol1 kaže...

A sto cu ju nosit pod garanciju zbog drivera?!?
Pa nisam ja jedini s tim problemom, nije grafa u kvaru, nego je stvar do drivera...
Po najvise stranim forumima postoji brdo tema sa tim problemom i kad bi garancija to pokrivala i kad bi svi vracali grafe amd bi propao haha
Ugl to mi je škola, nikad vise amd grafa, a i kolko god netko pricao da je rtx2070 sporija naspram rx5700xt, onda molim objasnjenje kako u furmarku na strestestu imam 20 fps vise nego sa rx5700xt, cod mw radi na vise fps, rdr2 također

Daj score iz Furmarka, evo moj sa 5700XT Nitro+ Se...

 

T.L. - za zahvalu udri hvala // WoT and pubg: tomo53nja
Poruka je uređivana zadnji put sri 18.11.2020 13:22 (Tomo53nja).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice