[Prodaja] [Prodaja] EVGA GeForce GTX 1080Ti FTW3 1 zaključana tema

poruka: 13
|
čitano: 3.195
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
[Prodaja] EVGA GeForce GTX 1080Ti FTW3 11GB

Besprijekorna, radila u provjetrenom kućištu sa vodenim hlađenjem.

Živim u inozemstvu ali dolazim u Zg (opet) oko 15.11. te tada mogu obaviti primopredaju/testiranje.

 

U Zagrebu sam do petka ujutro (5.3.) nije u pogonu od kad sam i prvi puta objavio oglas.

Zamjene za drugi hardver nisam zainteresiran.

 

Garancija do 25.1.2021.

 

Cijena: 3500kn *PRODANO*

 

Edit:

Dodajem slike jer ljudi traze slike.

 

Kill or be killed!
Poruka je uređivana zadnji put sri 3.3.2021 19:06 (janiq).
9 godina
online
Re: [Prodaja] EVGA GeForce GTX 1080Ti FTW3 11GB

Dobra cijena... bila jučer. Ne bih htio biti bezobrazan, ali...

Pozitivno je što je odličan model i ima garanciju. Ti prodaješ "na viđeno", dakle ono što će kupac vidjeti za 15-ak dana... a vidjet će svašta i od strane nevidije... tako da teško da će ti se netko obvezati na kupnju po ovoj cijeni i čekati 15 dana. Da je sad dostupna eventualno bi i prošlo... a i to upitno.

Po meni, sačekaj dok dodješ, daj dobru cijenu koja bude u tom trenutku i otići će isti dan ili ujutro. Samo moje razmišljanje, jer gledam nešto u tom rangu... bez zamjerke.

LP

13 godina
offline
Re: [Prodaja] [Prodaja] EVGA GeForce GTX 1080Ti FT
Stavio sam oglas na nekoliko mjesta. Između ostalog i na Austrijskom oglasniku tako da Zagreba možda ni ne vidi... Kome bude odgovaralo javit će se. A to što si ti nestrpljiv pa ti smeta jer me nema 15 dana, ti ne mogu pomoći :)

Nitko se ne mora obvezati na ništa. Oglas će stajati dok se ne proda.
Kill or be killed!
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.9.2020 16:56 (janiq).
9 godina
online
Re: [Prodaja] [Prodaja] EVGA GeForce GTX 1080Ti FT

Vidim ja da si oglasio na sva zvona...

Nisam ja nestrpljiv, samo sam te pokusao dobronamjerno savjetovati... ako si shvatio ok... ako nisi jbg

EDIT: Pretpostavljam da se austrijanci potrgaše dati 350€ za 2 gen staru grafulju... pored mjesec dana udaljene... meh... kome pričam...

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.9.2020 21:15 (miki_the_pirat).
12 godina
offline
[Prodaja] [Prodaja] EVGA GeForce GTX 1080Ti FTW3 1

Pa i jesu se potrgali , ovo je samo danas sto je objavljeno , naravno zasto danas?...2 kartice su vec rezervirane , pametni prodaju jer znaju da za karticu ne budu mogli dobit vise od 2000kn ili 300e kada izade ampere a tad ce ih biti hrpa po tim cijenama pa je pitanje kada ce otic onda bolje odmah prodat i uzet ampere.

Ima dosta i 1080 rezerviranih po 250eura.Dogodit ce se upravo ono sto sam govorio 1070 se bude tesko prodala i za jednog Starcevica.

klik

klik2

Po meni je cijena korektna , ima ljudi koji ce dat za nju te novce , naravno ne na BUG forumu.

Ja se premisljam da li da stavim svoju 2060s , ne znam ni sam za koliko bi stavio ako sam ju uzeo pocetkom godine za 460e , mislim da bi realna cijena bila nekih 350e do max 380e.Gura mi zasad sve fluidno na 1080p pa nema ni neke potrebe da ju mijenjam , napajanje mi ima samo jedan 8 pinski tako da mislim da je Ampere za mene prekrizen i nema potrebe da ista kemijam.

10 godina
online
Re: [Prodaja] [Prodaja] EVGA GeForce GTX 1080Ti FT
MGloc kaže...

Pa i jesu se potrgali , ovo je samo danas sto je objavljeno , naravno zasto danas?...2 kartice su vec rezervirane , pametni prodaju jer znaju da za karticu ne budu mogli dobit vise od 2000kn ili 300e kada izade ampere a tad ce ih biti hrpa po tim cijenama pa je pitanje kada ce otic onda bolje odmah prodat i uzet ampere.

Ima dosta i 1080 rezerviranih po 250eura.Dogodit ce se upravo ono sto sam govorio 1070 se bude tesko prodala i za jednog Starcevica.

klik

klik2

Po meni je cijena korektna , ima ljudi koji ce dat za nju te novce , naravno ne na BUG forumu.

Ja se premisljam da li da stavim svoju 2060s , ne znam ni sam za koliko bi stavio ako sam ju uzeo pocetkom godine za 460e , mislim da bi realna cijena bila nekih 350e do max 380e.Gura mi zasad sve fluidno na 1080p pa nema ni neke potrebe da ju mijenjam , napajanje mi ima samo jedan 8 pinski tako da mislim da je Ampere za mene prekrizen i nema potrebe da ista kemijam.

 Dam ti ja 150€ za 2060s, mislim da je to neka realna cijena.

12 godina
offline
[Prodaja] [Prodaja] EVGA GeForce GTX 1080Ti FTW3 1

Vidim da i 2080 idu vec za 400 , izgleda da sam blize 300e.

5 godina
offline
Re: [Prodaja] [Prodaja] EVGA GeForce GTX 1080Ti FT
MGloc kaže...

Vidim da i 2080 idu vec za 400 , izgleda da sam blize 300e.

 pa tako nekako ako su nove vec od 3k, cak je i svemoguci dux svoju na kraju dao za 2400.

13 godina
offline
[Prodaja] [Prodaja] EVGA GeForce GTX 1080Ti FTW3 1

**bump** - update cijene i raspolozivosti u ZG.

Kill or be killed!
13 godina
offline
Re: [Prodaja] [Prodaja] EVGA GeForce GTX 1080Ti FT
janiq kaže...

**bump** - update cijene i raspolozivosti u ZG.

Jel igra možda kakva zamjena?

AMD/Intel ljubitelj/mrzitelj, ovisno kakav mi je dan. :D
13 godina
offline
Re: [Prodaja] [Prodaja] EVGA GeForce GTX 1080Ti FT
Valentin17 kaže...
janiq kaže...

**bump** - update cijene i raspolozivosti u ZG.

Jel igra možda kakva zamjena?

 Ne igra mi zamjena. Visak GPU koji stoji mjesecima.

Kill or be killed!
13 godina
offline
Re: [Prodaja] [Prodaja] EVGA GeForce GTX 1080Ti FT
janiq kaže..

 Ne igra mi zamjena. Visak GPU koji stoji mjesecima.

Mislio sam za cijelo računalo. Nema veze.

AMD/Intel ljubitelj/mrzitelj, ovisno kakav mi je dan. :D
5 godina
offline
Re: [Prodaja] [Prodaja] EVGA GeForce GTX 1080Ti FT

Bolje da ništa ne prognoziraš sa cjenama

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice