[Prodaja] Napajanje Super flower fx 650w +80 bronz zaključana tema

poruka: 8
|
čitano: 1.286
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
[Prodaja] Napajanje Super flower fx 650w +80 bronz

Prodaja radi nabave novog modularnog napajanja.
Cijena 350 kn, nije fixno! 
Ekipa lijepo bih Vas zamolio da ne spamate sa komentarima!
Zainteresirani kao što sam naveo cijena nije fixna za više info se slobodno javite  u pm! 
<3

Bero
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.9.2020 16:51 (Bero_ng95).
10 godina
offline
Re: [Prodaja] Napajanje Super flower fx 650w +80 b

Imam isto napajanje samo 450W u dnevnom boravku i mogu ga samo pohvalit, takodjer cuvam kutiju za prodaju i nakon 5 godina :) Cijena mozda 300kn pa ce lakse ici, a 350 za njusku.. Ja sam Fractal Edison gold 550W polumodularni sa par god starosti jedva prodao za 350kn.. Sretno s prodajom, nadam se da ne smatras post spamom.

4 godine
protjeran
offline
[Prodaja] Napajanje Super flower fx 650w +80 bronz

jel to moze gurati 3900x sa rtx3080?

15 godina
neaktivan
offline
Re: [Prodaja] Napajanje Super flower fx 650w +80 b
ivan_iv kaže...

jel to moze gurati 3900x sa rtx3080?

 Ne.

"99% igra nije optimizirano da iskoriste više od dvije jezgre procesora... ( to ti je kao da imas 4 radnika koji tovare ugljen, a od njih 2 rade, a druga dvojca ih gledaju)" (mtopol)
10 godina
offline
[Prodaja] Napajanje Super flower fx 650w +80 bronz

Ivane dragi ja se nadam da se ne razumiješ ili da se šališ.
Uostalom nije niti bitno!
Taj procesor je zeljan energije i boosta, vjerojatno pri gejmanju neće prijeći svojih 130w, ali rtx 3090 sama vuče pri loadu 370w 
U komplet takvom setup u je potrebno minimalno napajanje od 800w kako nebi bilo stalno u velikom opterecenju 
No gledajući proizvođače i napajanja za taj setup trazis 850w  plus 80najbolje gold certifikat.
Od brandova gledaj seasonic, ritoro enigma, corsair, bequit 
Realno dat 15000kn za 30fpsa vise u gejmu od 3080 koja ce doci cca 6000kn je ludost, naravno to se odnosi samo na igrice neznam koje su tvoje potrebe.
Nadam se da sam pomogao, 3070 ce ovo napajanje terati kao od šale, i 3080 bi teralo ove 2x8pinske grafe ali bi tada vilo na knap.

Ako sam nesto pogrješio slobodno ispravite nebih volio nekoga krivo uputiti.

The_Fichek Realno ovo napajanje koje prodajem je hladno kao špricer teralo i5 8600k pri svojih 4.8 gh  i rx 5700xt gaming  x na 2100mhz. Opravdalo je i cijenu i sve ako mi iduće bude takvo nitko sretniji od mene.
Prodajem ga najviše radi toga što želim modularno preliepo mi je kad je sve lijepo uredno složeno.

Bero
10 godina
offline
[Prodaja] Napajanje Super flower fx 650w +80 bronz

Uz kupnju napajanja gratis dobijete Domaćicu po Vašem izboru ili kraš expres.
Pa nek netko sada kaže da sam cicija! :D

Bero
10 godina
offline
Re: [Prodaja] Napajanje Super flower fx 650w +80 b
ivan_iv kaže...

jel to moze gurati 3900x sa rtx3080?

 Moze ali nema potrebe tak jako, radije si kupis MSovo od 500W, taman za tu konfu.

 

btw odlicna cijena, to napajanje bez problema moze poterat i 10900k + 2080ti, tak da onom kome je potrebno jeftino a kvalitetno napajanje je odlicna ponuda

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.9.2020 19:52 (hahhaajaads).
10 godina
offline
[Prodaja] Napajanje Super flower fx 650w +80 bronz

Prodano! 

Puno sreće i puno potrošeni kw želim dotičnom kupcu, naravno uz što manje grijanja i buke.

Bero
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice