[Prodaja] MSI Radeon RX 6800 XT GAMING TRIO 16G

poruka: 10
|
čitano: 1.565
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
2 godine
offline
[Prodaja] MSI Radeon RX 6800 XT GAMING X TRIO 16G

Prodajem navedenu grafičku koja je kupljena krajem 2021. Garancija vrijedi do kraja 2024. Uz nju dolazi sve što je potrebano (kutija, sve u kutiji, račun). Sve dodatne informacije, slike ili što vas več zanima u inbox, tj tamo vam dam broj telefona pa se dogovorimo ko ljudi 

Ako netko želi može doci do mene i odraditi neki benchmark da vidi temerature i sl.., ili mogu poslati video. Preferima primopredaju, moguča dostava po Zagrebu, može i slanje poštom ali na vaš trošak

(isprike na lošim slikama, nije mi se dalo skidat staklo )

 

https://www.msi.com/Graphics-Card/Radeon-RX-6800-XT-GAMING-X-TRIO-16G

 

CIJENA: 470€

Turky
Poruka je uređivana zadnji put sri 31.5.2023 20:07 (Kimera).
2 godine
offline
[Prodaja] MSI Radeon RX 6800 XT GAMING TRIO 16G

CIJENA: 450€

Turky
2 godine
offline
[Prodaja] MSI Radeon RX 6800 XT GAMING TRIO 16G

Ili moguča zamjena za neš slabije do 150€, uz vašu nadoplatu... Pošto me več par ljudi pitalo za razlog, tu bum napisao da ne pišem zasebno.., hitno mi treba lova jer mi je riknula AdBlue pumpa a popravak je poprilično skup.. tak da sam primoran na par mj preć na slabiju grafu..., a pare mi trebaju što prije jer mi je auto počeo odbrojavat 😢

Turky
2 godine
offline
[Prodaja] MSI Radeon RX 6800 XT GAMING TRIO 16G

Tak da, osim ak neko želi posudit pare 🫣🤣

Turky
Poruka je uređivana zadnji put sri 31.5.2023 21:03 (Kimera).
2 godine
offline
[Prodaja] MSI Radeon RX 6800 XT GAMING TRIO 16G

Rezervirano za kolegu

Turky
2 godine
offline
[Prodaja] MSI Radeon RX 6800 XT GAMING TRIO 16G

Prodano, može lock 

Turky
3 godine
offline
Re: [Prodaja] MSI Radeon RX 6800 XT GAMING TRIO 16
A jbt, bilo bi bolje da smo svi donirali po par eura da covjek ne izgubi grafu zbog jebene pumpe...
13 godina
offline
Re: [Prodaja] MSI Radeon RX 6800 XT GAMING TRIO 16
Kimera kaže...

Ili moguča zamjena za neš slabije do 150€, uz vašu nadoplatu... Pošto me več par ljudi pitalo za razlog, tu bum napisao da ne pišem zasebno.., hitno mi treba lova jer mi je riknula AdBlue pumpa a popravak je poprilično skup.. tak da sam primoran na par mj preć na slabiju grafu..., a pare mi trebaju što prije jer mi je auto počeo odbrojavat 😢

 Kimera 

Što se tiče ADBlue pumpe ne trebaš ju mijenjati ja sam je softverski ugasio i sve šljaka. Na tehničkom prošao bez problema. Citroen C4 Picasso.

Poruka je uređivana zadnji put čet 1.6.2023 20:39 (hummer0).
2 godine
offline
Re: [Prodaja] MSI Radeon RX 6800 XT GAMING TRIO 16
Gravyri kaže...
A jbt, bilo bi bolje da smo svi donirali po par eura da covjek ne izgubi grafu zbog jebene pumpe...

 Neka, nije bed, taman bum se oporavio do 10 mj pa uzimam 7900xt (svako zlo za neko dobro) 

Turky
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.6.2023 0:24 (Kimera).
14 godina
offline
Re: [Prodaja] MSI Radeon RX 6800 XT GAMING TRIO 16

Soft gašenje i 20 eura uz mjenjač čine čuda. Barem kod mene. Više kombi vozila svake godine prođu kroz takvu besmisao. I svaki put se prave glupi. No meni lakše dati 20 eura da ne gledaju što je površinska  hrđa na zadnjem braniku i nije vizualno lijep nego li plaćanje 1000 eura da netko to pokrpa a novi vozač zagrebe za 3 dana. na žalost prošao više puta istu muku. 

Infarkt... ma kakav god da je... od srca je.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice