Na nekima malo folijica pokidana zbog seljakanja igara,ali ništa strašno,sve novo zapakirano!160 eura komplet(Po komadu isto idu,cijene u inbox)10 eura realno po komadu,ima igara koje vrijede dosta više!
Wii igre,očuvano,malo igrano,guilty gear još zapakiran-80 eura komplet!
