Link za skidanje novog procesora i grafičke zaključana tema

poruka: 7
|
čitano: 4.631
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
protjeran
offline
Link za skidanje novog procesora i grafičke

Imam nvidiniu grafičku i intelov procesor. Želio bih nadogradina intel core i7 neki, i neku novu grafičku. Možete mi dati link gdje legalno mogu skinuti NOVU grafičku i porcesor.Čuo sam od frenda da je tako bez kupovine moguće imati novi procesor i komponente uz pomoć nekog koda. Rekao je da još treba samo skinuti procesor i grafičku karticu i upisati taj kod. Sutra ću od njega kupiti kod za novu matičnu koji košat 200 kuna pa mi za to adjte i link za skidanje dobre matične.

 

 

 
3 36 hvala 7
16 godina
protjeran
offline
Link za skidanje novog procesora i grafičke

To su gluposti, nemožeš s neta skinut novi proc i grafu, to su fizičke stvari i moraš ih kupit, jesam napomeno da su to fizičke stvari, i naravno matična je fizička stvari u nju moraš kupit posebno a nemožeš ju skinut sa neta.

 

Jedino možeš skinut nove drivere a oni su besplatni.

 

Napravi ovo, odi kod frenda i nalupaj ga ko idota jer te je htio prevarit.

I don't need sex, T-com fucks me every day
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.9.2010 15:18 (pinkskin).
Moj PC  
30 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Link za skidanje novog procesora i grafičke
SOMEBODY_SIX kaže...

Imam nvidiniu grafičku i intelov procesor. Želio bih nadogradina intel core i7 neki, i neku novu grafičku. Možete mi dati link gdje legalno mogu skinuti NOVU grafičku i porcesor.Čuo sam od frenda da je tako bez kupovine moguće imati novi procesor i komponente uz pomoć nekog koda. Rekao je da još treba samo skinuti procesor i grafičku karticu i upisati taj kod. Sutra ću od njega kupiti kod za novu matičnu koji košat 200 kuna pa mi za to adjte i link za skidanje dobre matične.

 

 

Si stvarno toliko glup il se samo praviš ?

When the power of love overcomes the love of power the world will know peace. Music is my religion.
14 godina
odjavljen
offline
Link za skidanje novog procesora i grafičke

LOL.

 

Troll attack.

One death is tragedy, but million deaths is statistics - Joseph Staljin [One to all Units Let's toast some russians - By James Gastovski ] // OFP Fan
Moj PC  
29 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Link za skidanje novog procesora i grafičke

Tebe taj frend laže malo... kako ćeš skinuti matičnu i grafičku?? stvarno glupo...

 
2 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Link za skidanje novog procesora i grafičke

Gledajte lik mi se kleo da se to može tako. Nemam baš iskustva sa kompjuterima. Znam instalirati neku igru. Za tog tipa kažu da je znalac. Pa sam mu vjerovao.

 

Rekao je da tako svi rade. Jeste li sigurni to što govorite. Dao sam mu 100 kuna za kod.

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.9.2010 15:21 (SOMEBODY_SIX).
 
2 20 hvala 4
15 godina
offline
RE: Link za skidanje novog procesora i grafičke

Pa da je tako onda bi ljudi "skidali" i televizore, mobitele, aute...


Jedan klik i auto za par sati (ovisno o veličini auta i brzini veze) u garaži...


Poslušaj prijedlog kolege forumaša...uključuje fizičko nasilje...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice