Lc Power Lc-cc-120 cpu hladnjak

poruka: 134
|
čitano: 65.581
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Lc Power Lc-cc-120 cpu hladnjak
cvaja997 kaže...

unky  i ostali koji imate ovu ploču i hladnjak. Radi tek kada skinem onaj asrock polychrome rgb bloatware

iako ima neke opcije u biosu. Pretpostavljam da su te opcije za addressable header.

 skinuo program sad svijetli plavo sve ok!!hvala

14 godina
online
Lc Power Lc-cc-120 cpu hladnjak

Pitanje jedno. Složio nećaku komp i uzeo LC-power cosmo cool lc-cc-120-rgb i neće uopće svijetliti. Znači na matičnoj ploči je spojen na CPU FAN i sami cooler radi, ali ništa ne svijetli. Pa jel moguće da je neispravni i led fan i vrh coolera. Ima i kabel za RGB header, ali ploča koju sam uzeo to nema, da li je to problem????

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
online
Re: Lc Power Lc-cc-120 cpu hladnjak
MasterOfDisaster kaže...

Ima i kabel za RGB header, ali ploča koju sam uzeo to nema

 

  

14 godina
online
Re: Lc Power Lc-cc-120 cpu hladnjak
ibme74 kaže...
MasterOfDisaster kaže...

Ima i kabel za RGB header, ali ploča koju sam uzeo to nema

 

  

Ne čitam misli na ovakav odgovor, ali očito ventilator i vrh coolera ne svijetli jer kabel za RGB nije nigdje spojen. Da li postoji neki adapter ili nešto slično da spojim sa napajanjem ili čim već da se spoji pa da proradi taj light show na cpu hladnjaku. 

 

Konektori su ispod na slici.

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.7.2020 12:17 (MasterOfDisaster).
11 godina
online
Re: Lc Power Lc-cc-120 cpu hladnjak

 

Nije nikakvo čitanje mislis nego sam ti citirao dio gdje si sam sebi dao odgovor.

Imaju RGB kontroleri koji se mogu kupiti pa spojiti na to ali koliko sam vidio i nisu baš jeftini.

 

3 godine
protjeran
offline
Lc Power Lc-cc-120 cpu hladnjak

Imam ovaj hladnjak dugi niz godina. Zanima me mogu li zamijeniti ventilator, i ako da koji mi preporučate za 100njak kn. Bitna mi je tišina.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Lc Power Lc-cc-120 cpu hladnjak
user2206 kaže...

Imam ovaj hladnjak dugi niz godina. Zanima me mogu li zamijeniti ventilator, i ako da koji mi preporučate za 100njak kn. Bitna mi je tišina.

Arctic P12 PWM za upola cijene, fino preko BIOSa podesiš okretaje kako ti odgovara s obzirom na temperaturu procesora i buku ventilatora.

 

https://www.nabava.net/search.php?q=arctic+p12+pwm+pst

 

Ako želiš usput uzmeš jedan i staviš ga u kućište na zadnju stranu kućišta da izvlači vrući zrak van, ti ventilatori se mogu povezivati jedan na drugi.

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.8.2020 18:48 (Valentin17).
3 godine
protjeran
offline
Re: Lc Power Lc-cc-120 cpu hladnjak
Valentin17 kaže...
user2206 kaže...

Imam ovaj hladnjak dugi niz godina. Zanima me mogu li zamijeniti ventilator, i ako da koji mi preporučate za 100njak kn. Bitna mi je tišina.

Arctic P12 PWM za upola cijene, fino preko BIOSa podesiš okretaje kako ti odgovara s obzirom na temperaturu procesora i buku ventilatora.

 

https://www.nabava.net/search.php?q=arctic+p12+pwm+pst

 

Ako želiš usput uzmeš jedan i staviš ga u kućište na zadnju stranu kućišta da izvlači vrući zrak van, ti ventilatori se mogu povezivati jedan na drugi.

 Malo ću te ugnjaviti još iako ovo nije prikladna tema. Malcu sam složio računalo 2 Ryzenom 3200G (onaj s integriranom grafom). Kućište nema nikakve ventove pa se komp ugasi zbog pregrijavanja, jel mi dosta jedan Artic F12 za izbacivanje toplog zraka ili trebam još jedan za intake. Kućište je ovaj jad

10 godina
offline
Re: Lc Power Lc-cc-120 cpu hladnjak
user2206 kaže...
Valentin17 kaže...
user2206 kaže...

Imam ovaj hladnjak dugi niz godina. Zanima me mogu li zamijeniti ventilator, i ako da koji mi preporučate za 100njak kn. Bitna mi je tišina.

Arctic P12 PWM za upola cijene, fino preko BIOSa podesiš okretaje kako ti odgovara s obzirom na temperaturu procesora i buku ventilatora.

 

https://www.nabava.net/search.php?q=arctic+p12+pwm+pst

 

Ako želiš usput uzmeš jedan i staviš ga u kućište na zadnju stranu kućišta da izvlači vrući zrak van, ti ventilatori se mogu povezivati jedan na drugi.

 Malo ću te ugnjaviti još iako ovo nije prikladna tema. Malcu sam složio računalo 2 Ryzenom 3200G (onaj s integriranom grafom). Kućište nema nikakve ventove pa se komp ugasi zbog pregrijavanja, jel mi dosta jedan Artic F12 za izbacivanje toplog zraka ili trebam još jedan za intake. Kućište je ovaj jad

 Ubaci jedan na bočnu stranicu da upuhuje svježi zrak u kućište a drugi stavi iza da izbacuje vrući zrak 

AMD prljavi, pokvareni bugoviti gadovi
13 godina
offline
Re: Lc Power Lc-cc-120 cpu hladnjak

Kolega sve odgovorio, samo ventilator bih predložio Arctic P12 PWM PST, u ovom slučaju nemaš problem ako ti nedostaje konektora na ploči

jer ventilatore možeš povezat jedan na drugi i onda zajedno na ploču.

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
Poruka je uređivana zadnji put sub 8.8.2020 10:16 (Valentin17).
4 godine
protjeran
offline
Lc Power Lc-cc-120 cpu hladnjak

nemoj staviti jedan na bok jer ce ubacivati previse prasine, jedan ispuh otraga 120mm arctic ce ti rijesiti problem

 
0 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: Lc Power Lc-cc-120 cpu hladnjak
Valentin17 kaže...

Kolega sve odgovorio, samo ventilator bih predložio Arctic P12 PWM PST, u ovom slučaju nemaš problem ako ti nedostaje konektora na ploči

jer ventilatore možeš povezat jedan na drugi i onda zajedno na ploču.

 Što taj P12 nije za hladit tower od CPU hladnjaka a F12 baš ventilator za kućište?

4 godine
protjeran
offline
Lc Power Lc-cc-120 cpu hladnjak

svejedno, razliku neces vidjeti

 
0 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Lc Power Lc-cc-120 cpu hladnjak
user2206 kaže...

Imam ovaj hladnjak dugi niz godina. Zanima me mogu li zamijeniti ventilator, i ako da koji mi preporučate za 100njak kn. Bitna mi je tišina.

 

Samo da javim. Ovaj Arctic P12 PWM je ogromno poboljšanje naspram starog originalnog LC CC 120 venta, taj je očito odradio svoje. Sada imam tišinu. Hvala Valentin.

user2206 kaže...

 Malo ću te ugnjaviti još iako ovo nije prikladna tema. Malcu sam složio računalo 2 Ryzenom 3200G (onaj s integriranom grafom). Kućište nema nikakve ventove pa se komp ugasi zbog pregrijavanja, jel mi dosta jedan Artic F12 za izbacivanje toplog zraka ili trebam još jedan za intake. Kućište je ovaj jad

 Možda nećete vjerovati ali problem je bio u BIOSu, prvo sam stavio 2 venta ali i dalje sam imao isti problem, onda sam updejtao BIOS na zadnju verziju i temperature ne prelaze 70, tj vrte se od 60 do 70 stepeni. Očito je stari BIOS napucavao voltažu ili što već.

 
2 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice