Intel Club (opća tema o procesorima) izdvojena tema

poruka: 13.725
|
čitano: 2.103.471
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Intel i5 Club
2 godine
protjeran
offline
Intel i7/i9 Club
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Intel i7/i9 Club
Tako je riot ispod 1kw/h se ne isplati imati pc
Intel i AMD fanboy Po danu navijam za AMD a preko većeri za Intel
15 godina
offline
Re: Intel i7/i9 Club
StopTrollovima kaže...

 

Ono kad najveći troll na forumu i kmečavac kako drugi prave multyaccounte da sebi nick Stop Trollovima na 'koznakojem accountu po redu.

Gasi internet, motaj kablove. Imaš ti Riot u glavi, men'se čini 

On the Internet you can be anything you want. It's strange that so many people choose to be stupid.
14 godina
protjeran
offline
Re: Intel i7/i9 Club
fromcelltohell kaže...
StopTrollovima kaže...

 

Ono kad najveći troll na forumu i kmečavac kako drugi prave multyaccounte da sebi nick Stop Trollovima na 'koznakojem accountu po redu.

Gasi internet, motaj kablove. Imaš ti Riot u glavi, men'se čini 

Da, kad se Riot bori protiv troll-anja, to je nesto kao kad se HDZ bori protiv korupcije 

15 godina
offline
Re: Intel i7/i9 Club
StopTrollovima kaže...

Ej moj Riote, obični varioc savije plohu u valjak, zavari ga, udari sigurnosni ventil, ubaci grijač i termostat, obloži vunom i lakira ga i dobije vjerovaot ili ne - BOJLER koji troši 2 kW struje i jedina mu je svrha da zagrije vodu ono što moja baba zna uraditi na šporetu.

Sa druge strane, imaš 9 milijardi HW inžinjer,a 11 milijardi SW inžinjera, rade da naprave nešto što se zove Personal Computer a mi skraćeno zovemo PC i ti kukaš kako ti je slabo napajanje... pa ja da sam na tvom mjestu, spojio bi trafu stranicu direct na PC :-D

Kakav je to PC ispod 1 kW napajnje? Uspiješ li na njemu makar kalkulator pokrenuti?

15 godina
offline
Intel i7/i9 Club

Embarsko na Intel ARK i za CPU juče skinut pa također SVE Informacije možete pronaći: ovdje.

Jedva čekam ove male jezgrice da mi rade za Edge u suradnji sa Wintel savezom.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Intel i7/i9 Club

U slučaju ako to nekoga zanima, Mobile/Desktop Alder Lake više nema AVX512 opcije ili tehnikalije.

 

https://www.anandtech.com/show/16881/a-deep-dive-into-intels-alder-lake-microarchitectures/5

 

Sve žute opcije su mrtve, za razliku od Intel Skylake procova ili rastrošnog Rocket Lake koji ima AVX512.

 

 "Intel isn’t even supporting AVX-512 with a dual-issue AVX2 mode over multiple operations - it simply won’t work on Alder Lake. If AMD’s Zen 4 processors plan to support some form of AVX-512 as has been theorized, even as dual-issue AVX2 operations, we might be in some dystopian processor environment where AMD is the only consumer processor on the market to support AVX-512

 

But that all changes with Alder Lake. Both desktop processors and mobile processors will now have AVX-512 disabled in all scenarios. But the silicon will still be physically present in the core, only because Intel uses the same core in its next generation server processors called Sapphire Rapids"

 

 

 

 

Kratki update, ili zašto je Intel isključil AVX 512 na svojoj Big/Little Alder Lake kombinaciji na staklenim nogama.

 

https://twitter.com/davidbepo/status/1429831846112768003

 

Onako ukratko, nisu imali drugih opcija jer samo velike jezgre(prevelike) podržavaju AVX 512.Male CPU jezgre ionako ne podržavaju AVX512, i tu leži veliki problem ako određena aplikacija traži AVX512 instrukcije i eto povuče CPU resurse u mixu velikih i malih CPU jezgri.U to situaciji nastaje đumbus, ukratko nastaje koš problema od kojih boli glava.Ako isključiš male CPU jezgre, u toj situaciji AVX 512 na velikim CPU jezgrama radi bez problema.E fučkaj ga sad, to ne drži vodu i takva praksa je sranje "i zato je Intel moral kulturno potpuno blokirat AVX512."

 

Serverska CPU verzija Alder Lake, tu se ionako koriste samo velike CPU jezgre dakle oko AVX512 nema problema.

AMD,........is that Epyc or what?
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.8.2021 14:42 (rambox).
Moj PC  
2 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Intel i7/i9 Club
rambox kaže...

U slučaju ako to nekoga zanima, Mobile/Desktop Alder Lake više nema AVX512 opcije ili tehnikalije.

 

* * *

Dakle ti ćeš sada dizati u nebesa AMD jer će budući (ili možda sadašnji) mobilni ZEN imati AVX512.
A do prije par mjeseci ili je možda prošla godina - pljuvao si po AVX512.

Ljubi te kolega tvoj 

14 godina
offline
Re: Intel i7/i9 Club
Envy kaže...
rambox kaže...

U slučaju ako to nekoga zanima, Mobile/Desktop Alder Lake više nema AVX512 opcije ili tehnikalije.

 

* * *

Dakle ti ćeš sada dizati u nebesa AMD jer će budući (ili možda sadašnji) mobilni ZEN imati AVX512.
A do prije par mjeseci ili je možda prošla godina - pljuvao si po AVX512.

Ljubi te kolega tvoj 

 Okrenula se ploca rambox je uvidio da je ta fitcher jako bitan na procesorima

Intel i AMD fanboy Po danu navijam za AMD a preko većeri za Intel
16 godina
odjavljen
offline
Intel i7/i9 Club

Ahahahaha, upravo sam to htio i ja napisati. Valjda najbeskorisnija instrukcija u povijesti dok je cak i Intel shvatio da nema smisla. AMD ju sada uvodi a ovaj to prezentira kao dobar ficer (po kojem je pljuvao, naravno). Apsolutno nema tog poteza koji AMD moze napraviti a da ga rambox nece reklamirati kao nesto dobro...

Freak Show Inc.
 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Intel i7/i9 Club
dreadmoore kaže...
Envy kaže...
rambox kaže...

U slučaju ako to nekoga zanima, Mobile/Desktop Alder Lake više nema AVX512 opcije ili tehnikalije.

 

* * *

Dakle ti ćeš sada dizati u nebesa AMD jer će budući (ili možda sadašnji) mobilni ZEN imati AVX512.
A do prije par mjeseci ili je možda prošla godina - pljuvao si po AVX512.

Ljubi te kolega tvoj 

 Okrenula se ploca rambox je uvidio da je ta fitcher jako bitan na procesorima

 

Friday kaže...

Ahahahaha, upravo sam to htio i ja napisati. Valjda najbeskorisnija instrukcija u povijesti dok je cak i Intel shvatio da nema smisla. AMD ju sada uvodi a ovaj to prezentira kao dobar ficer (po kojem je pljuvao, naravno). Apsolutno nema tog poteza koji AMD moze napraviti a da ga rambox nece reklamirati kao nesto dobro...

 

I osim činjenice na linku koji je dao ima gro stvari koje ne mirišu dobro po AMD-a ali... trebalo je iskopati 5 stranica sitnog teksta da se nešto loše nađe o Intelu.

Mislim ja mu skidam kapu jer ne znam niti jednog nogometnog fanatika toliko opsjednutim svojim klubom kao što je rambox AMD-om. Ono kapa do poda.
I to taman misliš evo smirila se situacija na ovim CPU klubovima jedno 7 dana.. a ono - ko grom iz vedra neba.

14 godina
offline
Intel i7/i9 Club

Od sad cu ici na AMD samo zato sto  ima instrukcije za AVX512 a intel to nece imati stvarno ne vidim poente zasto bi imao procoser koji to ne podrzava

Intel i AMD fanboy Po danu navijam za AMD a preko većeri za Intel
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.8.2021 15:30 (dreadmoore).
Moj PC  
2 0 hvala 1
16 godina
odjavljen
offline
Re: Intel i7/i9 Club
dreadmoore kaže...

Od sad cu ici na AMD samo zato sto  ima instrukcije za AVX512 a intel to nece imati stvarno ne vidim poente zasto bi imao procoser koji to ne podrzava

 

Prakticki bi bio seljacina ako nemas AVX512

Freak Show Inc.
2 godine
protjeran
offline
Intel i7/i9 Club

https://semiaccurate.com/2021/08/19/intels-architecture-day-is-anything-but/  Izgleda da ćemo dobiti još jedno razočarenje od Intela, iako smo se navikli, previše opravdanja Intel koristi, previše toga skriva, evo jedan dio članka kome se neda čitati mada preporučujem da se pročita jer je brutalno realan i ne štede ih: 

 

1) "All this said TD (Thread director) is a waste of time and silicon. Why? Big/Little on a phone makes a lot of sense, it is always on, has a tiny battery, and needs to save every milliwatt it can. A PC has a big battery and can sleep cores for the majority of time between keystrokes, the potential savings from a small core aren’t even rounding error, they are likely dwarfed by things like keyboard backlight draw."

 

2) Alder Lake is one of the most anticipated Intel CPUs in a long time, mainly because they are finally breaking down and copying ARM’s Big/Little. It is more like anticipating a car crash than waiting for a game changing tech but we will take what amusement we can get. AMD has been delivering real 16C desktop CPUs for years now, soon Intel will be able to claim the same number, albeit fake, of cores. Yay marketing.

 

3)So overall Alder put in a lot of effort to make something that will give them bullet point parity on the sales floor but is a net negative for the end user. There is no excuse for Intel to not use that die space for two more larger cores, period. Could it get worse? Sure.

 

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.8.2021 13:56 (bloodb0rne).
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Intel i7/i9 Club

Updejtal sam raniji post, pa eto čitajte opet ili zakaj je isključen AVX512 na Alder Lake kombinaciji.

 

Vidim da se na par mjesta oko Alder Lake spominje od milja big.shittle.Pratim situaciju precizno, taj nadimak nije bezveze i to iz više razloga ili sitnica.

AMD,........is that Epyc or what?
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Intel i7/i9 Club

E moj ramboxe, pa kako ces ti spavati danas-sutra kad Intel opet preskoci AMD?

Freak Show Inc.
 
7 0 hvala 2
13 godina
offline
Re: Intel i7/i9 Club
rambox kaže...

Updejtal sam raniji post, pa eto čitajte opet ili zakaj je isključen AVX512 na Alder Lake kombinaciji.

 

Vidim da se na par mjesta oko Alder Lake spominje od milja big.shittle.Pratim situaciju precizno, taj nadimak nije bezveze i to iz više razloga ili sitnica.

 rambox 

ne znam u kojoj si župi, ali pod hitno odi da "išćeraju" AMD iz tebe.

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.8.2021 18:58 (hummer0).
15 godina
offline
Re: Intel i7/i9 Club
hummer0 kaže...
rambox kaže...

Updejtal sam raniji post, pa eto čitajte opet ili zakaj je isključen AVX512 na Alder Lake kombinaciji.

 

Vidim da se na par mjesta oko Alder Lake spominje od milja big.shittle.Pratim situaciju precizno, taj nadimak nije bezveze i to iz više razloga ili sitnica.

 rambox 

ne znam u kojoj si župi, ali pod hitno odi da "išćeraju" AMD iz tebe.

 

On topic, men' se čini da će te Big Little jezgre biti baš fora. Mislim, nije mi nekakav post, ali i tako svi sraćkaju tu na temi pa mogu i ja.

BTW, dobro došao nazad Riot...ovaj, bloodb0rne  

On the Internet you can be anything you want. It's strange that so many people choose to be stupid.
15 godina
offline
Re: Intel i7/i9 Club
fromcelltohell kaže...
* * *

On topic, men' se čini da će te Big Little jezgre biti baš fora. Mislim, nije mi nekakav post, ali i tako svi sraćkaju tu na temi pa mogu i ja.

* * *

Meni to nije nikakvo "sraćkanje" to je prava stvar koja se desila arhitekturi CPU-a.

Evo otvoren imam: Edge, i WhatsApp - za što će mi te velike jezgre kad će u te male ugraditi i extenzije za svašta nešto.

15 godina
offline
Re: Intel i7/i9 Club
bloodb0rne kaže...

https://semiaccurate.com/2021/08/19/intels-architecture-day-is-anything-but/  Izgleda da ćemo dobiti još jedno razočarenje od Intela, iako smo se navikli, previše opravdanja Intel koristi, previše toga skriva, evo jedan dio članka kome se neda čitati mada preporučujem da se pročita jer je brutalno realan i ne štede ih: 

 

1) "All this said TD (Thread director) is a waste of time and silicon. Why? Big/Little on a phone makes a lot of sense, it is always on, has a tiny battery, and needs to save every milliwatt it can. A PC has a big battery and can sleep cores for the majority of time between keystrokes, the potential savings from a small core aren’t even rounding error, they are likely dwarfed by things like keyboard backlight draw."

 

2) Alder Lake is one of the most anticipated Intel CPUs in a long time, mainly because they are finally breaking down and copying ARM’s Big/Little. It is more like anticipating a car crash than waiting for a game changing tech but we will take what amusement we can get. AMD has been delivering real 16C desktop CPUs for years now, soon Intel will be able to claim the same number, albeit fake, of cores. Yay marketing.

 

3)So overall Alder put in a lot of effort to make something that will give them bullet point parity on the sales floor but is a net negative for the end user. There is no excuse for Intel to not use that die space for two more larger cores, period. Could it get worse? Sure.

 

 

 

 

Riote, doslovce sam oko 8 postova iznad tvog objavio taj Intelov Dan Arhitekture sa Guru3D stranice, ali stranica i nije bitna.. ionako su svi mediji isto prenijeli ono što im je Intel servirao a svak iod tih medija ima hyper stručnjaka koji do u tranzistor zna što će valjati a što neće - čudno zar ne! Eto imamo i tebe koji si nam rekao da je CPU smeće, jesi li našao što dobro ako si tako gledao?

Ovo gore što si ti C/P - definitivno se ne zna čemu vodi. Jer ti očigledno ja moram kao papagaj ponavljati da je Wintel savez teško raskidiv i to Alder jezero će puni potencijal pokazati tek sa Windowsom 11 (gdje pravi C programeri ili koji već) rade svoj dio posla koji se ne vidi. Ovo oko centriranje Start menija i sl.. to neka curica se igra zaobljava prozore dok nam mozak mozak ne zaobli u kutevima.

A da ti kažem da će ZEN4 kasniti i to debelo kasniti, jer TSMC nema kapaciteta da se okrene HighEnd čipovima (jer i onaj Mercedes SQE ili kako se zove) želi Entertainment sistem od 24 GB RAM-a!
Onda saberi 2+2 i donesi sam zaključak. Ako za tebe nije Intelov CPU, odaberi konkurenta (sada imaš i M1) i tamo u temi neka ti ljudi pomognu.

Da li si znao? Da će sledeća Appleova radna stanica biti pogonjena - Intelovim čipovima. Gle ti ironije, a grafička ona Pro od AMD-a.

PS: Doslovce he*eš sve ovdje na forumu pravljenju novih računa. Evo nitko te neće prijaviti ali de čovječe budi normalan. Postaješ toliko naporan da sâm sebi skačeš u stomak. Stjepanj i slučaj Arendelle su odavno postali mala maca za tebe. Što ti treba da budeš za 5 godina sinonim za nešto ružno.

15 godina
offline
Re: Intel i7/i9 Club
Envy kaže...
fromcelltohell kaže...
* * *

On topic, men' se čini da će te Big Little jezgre biti baš fora. Mislim, nije mi nekakav post, ali i tako svi sraćkaju tu na temi pa mogu i ja.

* * *

Meni to nije nikakvo "sraćkanje" to je prava stvar koja se desila arhitekturi CPU-a.

Evo otvoren imam: Edge, i WhatsApp - za što će mi te velike jezgre kad će u te male ugraditi i extenzije za svašta nešto.

 Ne znam zašto si mene citirao ovdje, nekad je dobro pročitati napisano s razumijevanjem ;)

On the Internet you can be anything you want. It's strange that so many people choose to be stupid.
15 godina
offline
Re: Intel i7/i9 Club
fromcelltohell kaže...
Envy kaže...
fromcelltohell kaže...
* * *

On topic, men' se čini da će te Big Little jezgre biti baš fora. Mislim, nije mi nekakav post, ali i tako svi sraćkaju tu na temi pa mogu i ja.

* * *

Meni to nije nikakvo "sraćkanje" to je prava stvar koja se desila arhitekturi CPU-a.

Evo otvoren imam: Edge, i WhatsApp - za što će mi te velike jezgre kad će u te male ugraditi i extenzije za svašta nešto.

 Ne znam zašto si mene citirao ovdje, nekad je dobro pročitati napisano s razumijevanjem ;)

Moja greška, oprosti molim te.  

15 godina
offline
Re: Intel i7/i9 Club
Envy kaže...
fromcelltohell kaže...
Envy kaže...
fromcelltohell kaže...
* * *

On topic, men' se čini da će te Big Little jezgre biti baš fora. Mislim, nije mi nekakav post, ali i tako svi sraćkaju tu na temi pa mogu i ja.

* * *

Meni to nije nikakvo "sraćkanje" to je prava stvar koja se desila arhitekturi CPU-a.

Evo otvoren imam: Edge, i WhatsApp - za što će mi te velike jezgre kad će u te male ugraditi i extenzije za svašta nešto.

 Ne znam zašto si mene citirao ovdje, nekad je dobro pročitati napisano s razumijevanjem ;)

Moja greška, oprosti molim te.  

 Ma, nisam ja baš toliko zlopamtilo, nego mi ispalo smiješno...zato sam i stavio na kraju ";)" 

On the Internet you can be anything you want. It's strange that so many people choose to be stupid.
16 godina
offline
Intel i7/i9 Club

Napomena za neupučene, "inače vrlo koristan Geekbench inače ili obično malo vuče na Intel stranu".

 

"Hm u ovom slučaju ne vuče na Intel stranu, čak i kad je R9 5950X testiran na Windows 11 kao i Alder Lake proc".

 

https://browser.geekbench.com/v5/cpu/compare/9509437?baseline=9506226

 

Ovo je optimalno podešeni R9 5950X na Windows 10, to treba posebno istaknut.

 

https://browser.geekbench.com/v5/cpu/compare/9509437?baseline=6050938

 

Netko je usporedil svoj 8/16 Rocket Lake proc(opet Windows 10), sa eto sličnim Alder Lake 8/16 procom.As ti gospe, pa Singletread score je skoro identičan kud je nestal 20% viši Alder Lake IPC.

 

https://browser.geekbench.com/v5/cpu/compare/9492098?baseline=9487530

 

Vrlo čudni rezultati, ali se fino vidi regresija u 4-5 Singlecore testova Zen3 vs Alder Lake, dakle stock R9 5950X i optimizirani R9 5950X.

 

Intel okvirno najavljeni 20% viši Alder Lake IPC, Geekbench to ne vidi.Ljudi su okvirno izračunali, to je nekakav Geekbench IPC napredak Alder Lake vs Rocket Lake barem tamo gdje se to i vidi.

 

 

https://twitter.com/LDKwak/status/1430793140873666564

 

- INT 7.7 %

 

- FP 10%

 

 

 

Nema više nestalo, vjerojatno po naredbi Geekbench ekipa morala je obrisat prve dvije usporedbe vs R9 5950X.

 

Rocket Lake i7 vs Alder Lake i7 i dalje stoji na Geekbench stranici.

 

https://videocardz.com/newz/intel-core-i9-12900k-is-12-faster-than-ryzen-9-5950x-in-leaked-single-core-geekbench-5-benchmark

AMD,........is that Epyc or what?
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.8.2021 17:05 (rambox).
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Intel i7/i9 Club
rambox kaže...

(1) Napomena za neupučene,

(2) "2nače vrlo koristan Geekbench inače ili obično malo vuče na Intel stranu".

 

 

(3) Ovo je optimalno podešeni R9 5950X na Windows 10, to treba posebno istaknut.

 

(4) ...

 

(5) Intel okvirno najavljeni 20% viši Alder Lake IPC, Geekbench to ne vidi.

 

(6) Ljudi su okvirno izračunali, to je nekakav Geekbench IPC napredak Alder Lake vs Rocket Lake barem tamo gdje se to i vidi.

 

(1) Ovdje nitko nije ne-upućen.

(2) (Ne-koriststan) je samo kada Intel vodi, inače koristan ili nekoristan - uvijek pokazuje - nešto.

(3) Optimalno ne postoji.

(4) Odlični rezultati pogotovo za budale gdje koriste prastara rješenja u testiranju za najvećki skok u ARK CPU-a u zadnjih 1,5 desetljeća.

(5) Bonus... nije 20 %nego 19 posto%. tvoja riječ "ovkrno" se ne broji.

(6) Nije nitko ništa izračunao osim fanbojeva... idi župniku i nek izbaci te tranzistore iz tebe... nisi mi čist ni u čemu.

Sledeći...!


15 godina
offline
Intel i7/i9 Club

Intel Core i9-12900K Alder Lake CPU Destroys The AMD Ryzen 9 5950X In Single-Core & Mult-Threaded Benchmark Leak. Izvor: ovdje. Ustvari izvor možete pronaći na svakom portalu na planeti.

Doktor vam je lijepo rekao. Kometa prolijeće kraj AMD-ovog HQ, Raketa udara onako blago u zid, ulagači vjeruju da se neće ništa desiti sa Raketom (to su vrapci znali na grani) nego da prave promjene dolaze sa Alderom.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Intel i7/i9 Club
Envy kaže...

Intel Core i9-12900K Alder Lake CPU Destroys The AMD Ryzen 9 5950X In Single-Core & Mult-Threaded Benchmark Leak. Izvor: ovdje. Ustvari izvor možete pronaći na svakom portalu na planeti.

Doktor vam je lijepo rekao. Kometa prolijeće kraj AMD-ovog HQ, Raketa udara onako blago u zid, ulagači vjeruju da se neće ništa desiti sa Raketom (to su vrapci znali na grani) nego da prave promjene dolaze sa Alderom.

 

 

Da Klikbejt naslov, zato i stavljaju žuto ili uništava da neupučeni kliknu na to.

 

Kad vidiš kolke su to razlike, odma ti je jasno da je to vrlo sitno ili vrlo tanko.

 

"At the same time, the chip justcrushes the AMD Ryzen 9 5950X with an 11% single-core and 4% multi-core performance lead."

 

Ja sam mislil da ti znaš kaj znači žuto ili taj izraz. Ali očito ne znaš, a inače se vrlo često koristi u raznim Klikbejt naslovima.

 

Za CPU energetsku efikasnost nitko niti ne pita, zato niti ne pokazuju(namjerno neče pokazat) te brojke jer su preko 200W za najači Alder Lake proc.

 

Žuto možeš koristit, eto gdje je recimo taman ok za upotrebu to je fini primjer.Da R5 5600X u gejmingu ovo žuto(ne uvijek, iako je IPC razlika prilično velika), ali samo R5 1600X i R5 2600X tu je kvaka ili logika žutoga.

 

 

 

 

AMD,........is that Epyc or what?
15 godina
offline
Re: Intel i7/i9 Club
rambox kaže...
Envy kaže...

Intel Core i9-12900K Alder Lake CPU Destroys The AMD Ryzen 9 5950X In Single-Core & Mult-Threaded Benchmark Leak. Izvor: ovdje. Ustvari izvor možete pronaći na svakom portalu na planeti.

Doktor vam je lijepo rekao. Kometa prolijeće kraj AMD-ovog HQ, Raketa udara onako blago u zid, ulagači vjeruju da se neće ništa desiti sa Raketom (to su vrapci znali na grani) nego da prave promjene dolaze sa Alderom.

 

 

Da Klikbejt naslov, * * * zato i stavljaju žuto ili uništava da neupučeni kliknu na to.

 

* * *

 

 

Dobro ako ti žuto smeta evo ti sledeći naslov:

Intel Core i9-12900K is 12% faster than Ryzen 9 5950X in leaked single-core Geekbench 5 benchmark. Izvor: ovdje

Dalje se navodi ovako: Intel Core i9-12900K is 12% faster than Ryzen 9 5950X in single-core and 3% faster in multi-core tests.

Nego.. imaš li ti što za spavanje večeras? Ja imam brigu kako ćeš ti zaspati.

16 godina
offline
Re: Intel i7/i9 Club
Envy kaže...

 

Dobro ako ti žuto smeta evo ti sledeći naslov:

Intel Core i9-12900K is 12% faster than Ryzen 9 5950X in leaked single-core Geekbench 5 benchmark. Izvor: ovdje

Dalje se navodi ovako: Intel Core i9-12900K is 12% faster than Ryzen 9 5950X in single-core and 3% faster in multi-core tests.

Nego.. imaš li ti što za spavanje večeras? Ja imam brigu kako ćeš ti zaspati.

Meni žuto ne smeta, ja samo ističem da je bedasto citirat Klikbejt gluposti.

 

Internet/Jubitu je pretrpan Klikbejt glupostima, i to često na stranicama(ili Jubitu kanali) koje si ne bi smjele dopustit Klikbejt glupandarije.Wccftech je poznat po zelenom, ali u prošlosti su bili još puno apsurdniji tamo na početku svoje internet karijere.

AMD,........is that Epyc or what?
15 godina
offline
Re: Intel i7/i9 Club
rambox kaže...
* * *

Da znamo kako je Internet/Jubitu pretrpan glupostima po tome jer ti si (što ti odajem počast u svakom smislu te riječi) stručnjak u nalaženju ako treba fluorscentnog kamena na mjesecu.

Citirao sam te opet i dao ti drugi izvor i evo sada ti dajem treći izvor i pripremi se za šok:

Intel Core i7-12700 Alder Lake CPU Up To 15% Faster Than Ryzen 7 5800X In Latest Multi-Threaded Benchmarks [Intel Core i7-12700 Alder Lake CPU Benchmarked, Faster Than The Ryzen 7 5800X In Both Single & Multi-Core Tests]


Intel Core i5-12600K CPU Performance & Pricing Rumors: Faster Than Ryzen 7 5800X In Gaming & Multi-Threading at Ryzen 5 5600X Pricing

 

 

Eh sada kada uzmeš poskupljenje 10-20% iz TSMC-a pa još dodaš da će ZEN4 kasniti saberi 2 i 2 i donesi sâm zaključak.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Intel i5 Club
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice