Intel Club (opća tema o procesorima) izdvojena tema

poruka: 13.725
|
čitano: 2.098.783
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Intel i5 Club
9 godina
offline
Intel i7/i9 Club

dery, toxic, metallic, dajte se lijepo prebacite u teme koje su vezane za sklapanje konfiguracija, pratim ovaj thread a vi ga sad zatrpavate postovima koji uopće nemaju veze s Intel i7/i9 procesorima.

 
2 2 hvala 0
10 godina
offline
Re: Intel i7/i9 Club
Thinker kaže...

dery, toxic, metallic, dajte se lijepo prebacite u teme koje su vezane za sklapanje konfiguracija, pratim ovaj thread a vi ga sad zatrpavate postovima koji uopće nemaju veze s Intel i7/i9 procesorima.

 Uf da ovdje se inace puno pise pa ga moras pratit 

9 godina
offline
Re: Intel i7/i9 Club
hahhaajaads kaže...
Thinker kaže...

dery, toxic, metallic, dajte se lijepo prebacite u teme koje su vezane za sklapanje konfiguracija, pratim ovaj thread a vi ga sad zatrpavate postovima koji uopće nemaju veze s Intel i7/i9 procesorima.

 Uf da ovdje se inace puno pise pa ga moras pratit 

 Baš zbog toga i gledam svaku novu poruku. A vaša rasprava nema veze s temom pa je stoga shodno raspravu prebaciti u prikladnu temu, ne zbog mene već zbog ostalih kolega koji bi možda i pročitali vaše postove da su unutar prave teme.

11 godina
offline
Re: Intel i7/i9 Club
toxic kaže...
metallic kaže...

Pitaj kolegu dreadmoore , on je radio korisnu usporedbu i7, r5, uopće nije čudno.

Intel 4/8 su zakon za igranje još uvik, iako bi uskoro mogli na odstrel.

 

Ryzen je relevantan i ne možeš ga praktički izbjeći niti u jednoj temo o procesorima.

Može biti offtopic, ali ne mora. Uzmi primjer post od TOXICA i odgovore njemu pa razmisli.

 ajmo dodatno reci da je ovo sto cu sada uzeti mora izdrazi 3 godine sto se tice ploce, rama, procesora..

Zasto zelis sad mjenjat proc/plocu? 

15 godina
offline
Re: Intel i7/i9 Club

 U bilo kojoj temi o hardweru namaš šta novo ni čuti ni reči, sve se zna tako da eto malo se pričamo šta češ. Bilo bi ti dosadno, ovako nek se nešto vrti.

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put uto 11.8.2020 12:59 (dery).
15 godina
offline
Re: Intel i7/i9 Club
MEGATAMA kaže...
toxic kaže...
metallic kaže...

Pitaj kolegu dreadmoore , on je radio korisnu usporedbu i7, r5, uopće nije čudno.

Intel 4/8 su zakon za igranje još uvik, iako bi uskoro mogli na odstrel.

 

Ryzen je relevantan i ne možeš ga praktički izbjeći niti u jednoj temo o procesorima.

Može biti offtopic, ali ne mora. Uzmi primjer post od TOXICA i odgovore njemu pa razmisli.

 ajmo dodatno reci da je ovo sto cu sada uzeti mora izdrazi 3 godine sto se tice ploce, rama, procesora..

Zasto zelis sad mjenjat proc/plocu? 

Mislim da je na to pitanje malo teze odgovorit...

btw ne morate nista slati, neka ovo ostane mrtva tema.. ja cu sam odluciti sta i kako dalje.. mislio sam da ljudi neki racku ovdje znaju vise kad ono ovdje se nista nije promjenilo.

 

 

Bnet: mNik987#2148
Poruka je uređivana zadnji put uto 11.8.2020 13:09 (toxic).
9 godina
offline
Re: Intel i7/i9 Club
dery kaže...

 U bilo kojoj temi o hardweru namaš šta novo ni čuti ni reči, sve se zna tako da eto malo se pričamo šta češ. Bilo bi ti dosadno, ovako nek se nešto vrti.

 

Gle, ne morate mene poslušati, za to postoje moderatori. A forum nije bez veze organiziran po temama. Omogućuje lakše snalaženje korisnicima i brži pronalazak tražene informacije. Ako zakopaš korisne informacije unutar krive teme, one nisu dostupne nikome osim tebi i još dvoje-troje ljudi koji su uključeni u raspravu.

 

Izvadak iz pravila:

"Molimo da poruke pišete tematski - pripazite u koju temu i forum ćete ju napisati, a ukoliko ne postoji adekvatna tema, slobodno otvorite novu."

 

Hvala i pozdrav...

11 godina
offline
Re: Intel i7/i9 Club
toxic kaže...
MEGATAMA kaže...
toxic kaže...
metallic kaže...

Pitaj kolegu dreadmoore , on je radio korisnu usporedbu i7, r5, uopće nije čudno.

Intel 4/8 su zakon za igranje još uvik, iako bi uskoro mogli na odstrel.

 

Ryzen je relevantan i ne možeš ga praktički izbjeći niti u jednoj temo o procesorima.

Može biti offtopic, ali ne mora. Uzmi primjer post od TOXICA i odgovore njemu pa razmisli.

 ajmo dodatno reci da je ovo sto cu sada uzeti mora izdrazi 3 godine sto se tice ploce, rama, procesora..

Zasto zelis sad mjenjat proc/plocu? 

Mislim da je na to pitanje malo teze odgovorit...

btw ne morate nista slati, neka ovo ostane mrtva tema.. ja cu sam odluciti sta i kako dalje.. mislio sam da ljudi neki racku ovdje znaju vise kad ono ovdje se nista nije promjenilo.

 

 

Jednostavno se stvorila zelja za novim hardverom? 😁 to se meni zna desit

Ja cekam kao ozeblo sunce Playstation 5 i RTX3080Ti...... lova odavno spremna a hardver nikako da dodje 😥

15 godina
offline
Intel i7/i9 Club

Konačno sam ušao i ja u i7 klub sa 9700f, proc je zvjerka, ali me zanima koje su prihvatljive temperature u loadu? Danas malo pratio po ovoj žegi dok peglam Battlefield 5 najviša tempertura je bila 79, ostale igre su do 75, ali Bf ždere proc pa je logično da se grije više. Hladim proc sa malim prdavcem od 100 kn  LC-CC-95 pa me zanima trebam li uzeti neki jači cooler ili mogu proći ove temperature?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Intel i7/i9 Club

Meni s ovim vodenim ide do u prosjeku 60 (+/- par stupnjeva) u Bf 5. Još ga nisam OC-ao. Mislim da su Intelovi procesori prilično tolerantni što se tiče zagrijavanja. Ako ne ne varam tek na 100°C se valjda gasi/resetira. U biti i ranije on počne spuštavati napon i frekvenciju. Nema brige. 

 

Ali ako želiš uzmi bolji zračni hladnjak. A biti će ti i tiše.

15 godina
offline
Re: Intel i7/i9 Club
Izzy kaže...

Meni s ovim vodenim ide do u prosjeku 60 (+/- par stupnjeva) u Bf 5. Još ga nisam OC-ao. Mislim da su Intelovi procesori prilično tolerantni što se tiče zagrijavanja. Ako ne ne varam tek na 100°C se valjda gasi/resetira. U biti i ranije on počne spuštavati napon i frekvenciju. Nema brige. 

 

Ali ako želiš uzmi bolji zračni hladnjak. A biti će ti i tiše.

 

Baš zbog spuštanja frekvencije i pitam jer sam to primjetio u Bf naravno, gdje mi se dogodilo da se frekvencija spustila čak na 3000 mhz ali doslovno na sekundu, dok se inače sve jezgre drže između 4200-4500 mhz, najčešće što vidim je boost od 4400 mhz, ali sam u BF primjetio i taj drastični pad što me malo zabrinulo...pretpostavljam da je to uslijed visoke temeprature, u drugim igrama nisam to primjetio,ali tamo temperatura najčešće ne prelazi nekih 72 stupnja.

Za vodeno mi puno love dati, ako bih uzimao onda bih neki Ac Freezer 34 za nešto manje od 250 kn uzeo, mora hladiti bolje od ovog LC-a da ga hebeš

13 godina
offline
Re: Intel i7/i9 Club
lobotomac90 kaže...

Uzmi si Arctic Freezer 34 Esports hladnjak.

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
Poruka je uređivana zadnji put uto 11.8.2020 16:35 (Valentin17).
9 godina
offline
Re: Intel i7/i9 Club
lobotomac90 kaže...

Konačno sam ušao i ja u i7 klub sa 9700f, proc je zvjerka, ali me zanima koje su prihvatljive temperature u loadu? Danas malo pratio po ovoj žegi dok peglam Battlefield 5 najviša tempertura je bila 79, ostale igre su do 75, ali Bf ždere proc pa je logično da se grije više. Hladim proc sa malim prdavcem od 100 kn  LC-CC-95 pa me zanima trebam li uzeti neki jači cooler ili mogu proći ove temperature?

 

Za taj hladnjak mislim da su skroz OK temperature. Ne znam da li bi s boljim/skupljim hladnjakom dobio isplativo niže temperature, neka navede netko tko ima taj procesor. Ja imam 9900K.

15 godina
offline
Intel i7/i9 Club

Ajmo sad na slaganje.

Hvala svima koji su se potrudili putem pm-a i nekima koji su pokusali dati odgovarajuci savjet.

Nadam se da je ovo on topic

 

 

Bnet: mNik987#2148
Moj PC  
9 0 hvala 2
11 godina
offline
Re: Intel i7/i9 Club
toxic kaže...

Ajmo sad na slaganje.

Hvala svima koji su se potrudili putem pm-a i nekima koji su pokusali dati odgovarajuci savjet.

Nadam se da je ovo on topic

 

 

Cestitke kolega! 

Samo u sto nam se pretvorio forum i ova tema kad preko PM moras dobit preporuku i pomoc., katastrofa.

Sigurno Valentin i NickySl.

pozz

p.s. thinkeru ne glumi moderatora , a ni fer kolegu jer su svi tvoji postovi s prosle strane bili beskorisni.

Survivor - eye of the tiger
3 godine
protjeran
offline
Re: Intel i7/i9 Club
toxic kaže...

Ajmo sad na slaganje.

Hvala svima koji su se potrudili putem pm-a i nekima koji su pokusali dati odgovarajuci savjet.

Nadam se da je ovo on topic

 

 

 Jel ima nekakav specifican razlog zasto si uzeo taj CM 240mm?

10 godina
offline
Re: Intel i7/i9 Club
metallic kaže...
toxic kaže...

Ajmo sad na slaganje.

Hvala svima koji su se potrudili putem pm-a i nekima koji su pokusali dati odgovarajuci savjet.

Nadam se da je ovo on topic

 

 

Cestitke kolega! 

Samo u sto nam se pretvorio forum i ova tema kad preko PM moras dobit preporuku i pomoc., katastrofa.

Sigurno Valentin i NickySl.

pozz

p.s. thinkeru ne glumi moderatora , a ni fer kolegu jer su svi tvoji postovi s prosle strane bili beskorisni.

 Nisam ja nažalost vidio temu na vrime ali kupio je baš onako kako bi ja da sad kupujem.

 

AMD prljavi, pokvareni bugoviti gadovi
9 godina
offline
Re: Intel i7/i9 Club
metallic kaže...

Cestitke kolega! 

Samo u sto nam se pretvorio forum i ova tema kad preko PM moras dobit preporuku i pomoc., katastrofa.

Sigurno Valentin i NickySl.

pozz

p.s. thinkeru ne glumi moderatora , a ni fer kolegu jer su svi tvoji postovi s prosle strane bili beskorisni.

 

Stari moj, ti si sad čisti dokaz onog "beskorisnog" što sam napisao i u početku. Kao i oni koji su meni keljili minuse a tebi pluseve, na žalost od drveća ne vidiš šumu. Čudiš se da nitko nije napisao nešto korisno i da se rješavalo preko PM a ne obraćaš pažnju na ono što sam napisao - krive poruke/krivi thread i sad se tu još praviš pametan. Koja je moja greška? To što sam napisao da nitko osim 2-3 ljudi neće vidjeti poruke koje su smještene unutar krive teme? Daj me nemoj... Filozofiraš umjesto da razmisliš što tipkaš.

15 godina
online
Re: Intel i7/i9 Club
lobotomac90 kaže...
Izzy kaže...

Meni s ovim vodenim ide do u prosjeku 60 (+/- par stupnjeva) u Bf 5. Još ga nisam OC-ao. Mislim da su Intelovi procesori prilično tolerantni što se tiče zagrijavanja. Ako ne ne varam tek na 100°C se valjda gasi/resetira. U biti i ranije on počne spuštavati napon i frekvenciju. Nema brige. 

 

Ali ako želiš uzmi bolji zračni hladnjak. A biti će ti i tiše.

 

Baš zbog spuštanja frekvencije i pitam jer sam to primjetio u Bf naravno, gdje mi se dogodilo da se frekvencija spustila čak na 3000 mhz ali doslovno na sekundu, dok se inače sve jezgre drže između 4200-4500 mhz, najčešće što vidim je boost od 4400 mhz, ali sam u BF primjetio i taj drastični pad što me malo zabrinulo...pretpostavljam da je to uslijed visoke temeprature, u drugim igrama nisam to primjetio,ali tamo temperatura najčešće ne prelazi nekih 72 stupnja.

Za vodeno mi puno love dati, ako bih uzimao onda bih neki Ac Freezer 34 za nešto manje od 250 kn uzeo, mora hladiti bolje od ovog LC-a da ga hebeš

 Evo me sa svježe odigrane partije BF-a 5. Dakle, malo sam promašio. Temperatura se kreće koliko sam sada vidio od 60-70°C. Do 70 povremeno dođe na kraće od sekundu. Prosjek je 64-65°C. Frekvencija je stalno na 4.6 GHz. Ima trenutaka kada je procesor i na 100%, ali vrlo kratko i rijetko. Grafička se grije do 83°C. Hlađenje na njoj nije dobro izvedeno (samo 2 toplovodne cijevi), ali barem nije bučno. Tih 83°C za GPU je vrlo toplo, vruće, ali ništa strašno. Sve mi radi super i ja sam zadovoljan!

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.8.2020 22:34 (Izzy).
15 godina
offline
Re: Intel i7/i9 Club
Bag76 kaže...
toxic kaže...

Ajmo sad na slaganje.

Hvala svima koji su se potrudili putem pm-a i nekima koji su pokusali dati odgovarajuci savjet.

Nadam se da je ovo on topic

 

 

 Jel ima nekakav specifican razlog zasto si uzeo taj CM 240mm?

 nema, zasto?

Bnet: mNik987#2148
15 godina
offline
Re: Intel i7/i9 Club
Thinker kaže...
metallic kaže...

Cestitke kolega! 

Samo u sto nam se pretvorio forum i ova tema kad preko PM moras dobit preporuku i pomoc., katastrofa.

Sigurno Valentin i NickySl.

pozz

p.s. thinkeru ne glumi moderatora , a ni fer kolegu jer su svi tvoji postovi s prosle strane bili beskorisni.

 

Stari moj, ti si sad čisti dokaz onog "beskorisnog" što sam napisao i u početku. Kao i oni koji su meni keljili minuse a tebi pluseve, na žalost od drveća ne vidiš šumu. Čudiš se da nitko nije napisao nešto korisno i da se rješavalo preko PM a ne obraćaš pažnju na ono što sam napisao - krive poruke/krivi thread i sad se tu još praviš pametan. Koja je moja greška? To što sam napisao da nitko osim 2-3 ljudi neće vidjeti poruke koje su smještene unutar krive teme? Daj me nemoj... Filozofiraš umjesto da razmisliš što tipkaš.

 sorry stari ali nije bio krivi topic... ja sam pitao kakav je intel jel se ista promijenilo u natrag godinu dvije i sto uzeti s obzirom na moju situaciju koja je bila specificna i bilo gdje da sam posatao bio bi offtopic jer osim 3 stvari koje sam trebao promijeniti trebao sam saznati i nesto vise... ali nvm na kraju sam dobio savjete i preporuke preko pm-a a ostalo sam vise manje sam napravio.

Bnet: mNik987#2148
15 godina
offline
Re: Intel i7/i9 Club

Točno tako pričamo o intelu i dajemo ti savjet koji i7 koja ploća, a on da je offtopic. Preosobno preozbiljno shvatio ovo kao da mu je sve u životu.

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put uto 11.8.2020 23:55 (dery).
14 godina
offline
Re: Intel i7/i9 Club
Covjek je pitao vi se uhvatili pisanja gluposti onaj tamo jedan poceo ryzene spominjati.Da se razumijemo toxic je 12 god na forumu, zna on za amd temu da je zelio amd tamo bi se obratio ocito ima svoje razloge zasto nije.A s obzirom na drugi post njegov pitanje je bio ram, da li ga mora mijenjati.Ja koliko znam da nije nuzno da ces klokanjem rama postići neki veliki fps i to razliku od 20fps ali ceš postići dobar score na cinenbenchu to je sigurno.A njemu nije bitan cinenbench nego fps. Trenutno mu to intel moze ponuditi e sad jel to greska ili ne to će sam saznati kroz par mjeseci.Ja samo znam da su se počeli pojavljivati 4K monitori od 120hz itd. Ako se vec igraš u 80% slucajeva na pc-u onda je bolje uloziti novce u grafičku nego najnoviju generaciju bio to intel ili amd.
15 godina
offline
Intel i7/i9 Club

Nikad lakse na 5ghz cak postoje i ucitani profili za taj proc... klik i gotovo lol...

 

samo cu reci s defaultnim postavkama (dakle boost svih jezgri na 4ghz) u codu sam vidio razliku na prvu... nema tu dileme nikakve.

Bnet: mNik987#2148
Poruka je uređivana zadnji put sri 12.8.2020 0:14 (toxic).
Moj PC  
3 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Intel i7/i9 Club
Thinker kaže...
lobotomac90 kaže...

Konačno sam ušao i ja u i7 klub sa 9700f, proc je zvjerka, ali me zanima koje su prihvatljive temperature u loadu? Danas malo pratio po ovoj žegi dok peglam Battlefield 5 najviša tempertura je bila 79, ostale igre su do 75, ali Bf ždere proc pa je logično da se grije više. Hladim proc sa malim prdavcem od 100 kn  LC-CC-95 pa me zanima trebam li uzeti neki jači cooler ili mogu proći ove temperature?

 

Za taj hladnjak mislim da su skroz OK temperature. Ne znam da li bi s boljim/skupljim hladnjakom dobio isplativo niže temperature, neka navede netko tko ima taj procesor. Ja imam 9900K.

 

Ma kontam si, ipak je hladnjak od 100 kn,a po nekoj logici bi trebao sniziti sigurno za koji stupanj sa Freezerom, ipak je više nego duplo skuplji

 

Izzy kaže...
lobotomac90 kaže...
Izzy kaže...

Meni s ovim vodenim ide do u prosjeku 60 (+/- par stupnjeva) u Bf 5. Još ga nisam OC-ao. Mislim da su Intelovi procesori prilično tolerantni što se tiče zagrijavanja. Ako ne ne varam tek na 100°C se valjda gasi/resetira. U biti i ranije on počne spuštavati napon i frekvenciju. Nema brige. 

 

Ali ako želiš uzmi bolji zračni hladnjak. A biti će ti i tiše.

 

Baš zbog spuštanja frekvencije i pitam jer sam to primjetio u Bf naravno, gdje mi se dogodilo da se frekvencija spustila čak na 3000 mhz ali doslovno na sekundu, dok se inače sve jezgre drže između 4200-4500 mhz, najčešće što vidim je boost od 4400 mhz, ali sam u BF primjetio i taj drastični pad što me malo zabrinulo...pretpostavljam da je to uslijed visoke temeprature, u drugim igrama nisam to primjetio,ali tamo temperatura najčešće ne prelazi nekih 72 stupnja.

Za vodeno mi puno love dati, ako bih uzimao onda bih neki Ac Freezer 34 za nešto manje od 250 kn uzeo, mora hladiti bolje od ovog LC-a da ga hebeš

 Evo me sa svježe odigrane partije BF-a 5. Dakle, malo sam promašio. Temperatura se kreće koliko sam sada vidio od 60-70°C. Do 70 povremeno dođe na kraće od sekundu. Prosjek je 64-65°C. Frekvencija je stalno na 4.6 GHz. Ima trenutaka kada je procesor i na 100%, ali vrlo kratko i rijetko. Grafička se grije do 83°C. Hlađenje na njoj nije dobro izvedeno (samo 2 toplovodne cijevi), ali barem nije bučno. Tih 83°C za GPU je vrlo toplo, vruće, ali ništa strašno. Sve mi radi super i ja sam zadovoljan!

 

Već me štrecnilo kako ti imaš 4.6 boost, a ja 4.4 prosjek, ali onda sam vidio da imaš K verziju proca... Meni grafa prati proc pa bude isto na 79, bitno da nije okruglo 80

Kontam da ću uzeti Freezera ovih dana čisto da vidim kako će se boost ponašati, ubolo me u oči tih 3ghz, iako stvarno sam vidio u 2-3 navrata samo to u Bf, druge igre ga rokaju na 4.4, tu i tamo padne na nekih 4.2 ali rijetko, no proc je u svim ostalim igrama hladniji minimalno 5 celzijusa.

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.8.2020 1:24 (lobotomac90).
9 godina
offline
Re: Intel i7/i9 Club
hahhaajaads kaže...

 

 

 Ides sa 2600 jel ? 2600 na 3700X je ogroman pomak, em sto se tice 0.1 i 1% i avg fpsa koji zna varirat po 30-40 fpsa po igri (ako se igras na manjim postavkama posto si rekao da ganjas svaki moguci fps). Ako si tip koji igra na nizim postavkama (i nizoj rezi) onda ti je i R5 3600 velik pomak jer on pojede i 2600 i 2700x u gamingu, no ja da sam na tvom mjestu, strpio bi se jos koji mjesec pa si uzmes Zen 3 (potencijalno veci klok, bolji ipc i manje CCXa) kojeg ces vjerovatno moc stavit na ovu svoju plocu. Jedino ti je problem sporiji ram, jer intel i amd (pogotovo zen 2) voli brz ram u vecini mp igara tako da ti ne skodi nit uzet novi 2x8 3600 CL16 (cca 700kn), a ovog svog bi vjerovatno mogao nekom utopit za 500kn jer je LED  

 

No ako jos nisi cuo nesto u vezi R5 3600, ovi koji su u trgovini su novi bin, tj. nisu vise one ljencuge koje idu 4.2ghz na 1.35+v, sad lagano mozes natjerat na tom svakom novom 4.4ghz na bar 1.3v (iako vecina koje sam vidio na 4.4 idu i po 1.25v) tak da ti on bude cak davao bolji fps od 3700x ili bilo kojeg ryzena na trzistu.

Ovo ima veze s Intelom?

 

Thinker kaže...

Može li mi netko objasniti zašto se u threadu o Intel i7/i9 procesorima raspravlja da li je bolji Ryzen 1600, 3600 ili 3700x?

Što sam pogrešno pitao?

 

Thinker kaže...

dery, toxic, metallic, dajte se lijepo prebacite u teme koje su vezane za sklapanje konfiguracija, pratim ovaj thread a vi ga sad zatrpavate postovima koji uopće nemaju veze s Intel i7/i9 procesorima.

Koga sam točno uvrijedio ovim komentarom? Vas nekoliko koji raspravljate o sklapanju konfiguracije koja nema veze s i7/i9 procesorom? I koji se na kraju čudite što je rasprava siromašna i bez komentara ostalih kolega?

 

Thinker kaže...
 

Gle, ne morate mene poslušati, za to postoje moderatori. A forum nije bez veze organiziran po temama. Omogućuje lakše snalaženje korisnicima i brži pronalazak tražene informacije. Ako zakopaš korisne informacije unutar krive teme, one nisu dostupne nikome osim tebi i još dvoje-troje ljudi koji su uključeni u raspravu.

 

Izvadak iz pravila:

"Molimo da poruke pišete tematski - pripazite u koju temu i forum ćete ju napisati, a ukoliko ne postoji adekvatna tema, slobodno otvorite novu."

 

Hvala i pozdrav...

Ovo je isto nekome zbacilo krunu s glave? Teme postoje jer se moderatorima tako zbrcnulo ili iz ovdje gore navedenog razloga?

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.8.2020 8:07 (Thinker).
9 godina
offline
Re: Intel i7/i9 Club
toxic kaže...

 sorry stari ali nije bio krivi topic... ja sam pitao kakav je intel jel se ista promijenilo u natrag godinu dvije i sto uzeti s obzirom na moju situaciju koja je bila specificna i bilo gdje da sam posatao bio bi offtopic jer osim 3 stvari koje sam trebao promijeniti trebao sam saznati i nesto vise... ali nvm na kraju sam dobio savjete i preporuke preko pm-a a ostalo sam vise manje sam napravio.

Nisam imao ništa protiv postavljenog pitanja već je rasprava otišla u krivom smjeru, pretvorila se u raspravu koji je Ryzen bolji. A to što sam vas uputio u temu koja je predviđena za slaganje konfiguracija je upravo to da ne moraš rješavati takve stvari preko PM-a. Sada neki kolege ispadaju heroji a ja, eto, crna ovca koja vam ne dozvoljava raspravu.

Zato postoji glavna tema Slaganje PC konfiguracija koja ima hrpu tema Slaganje računala - odabir komponentiSklapanje PC konfiguracija - od 7.000 do 10.000 kn  i slične. I vjeruj mi, da si tamo postavio pitanje dobio bi odgovor od kolega, vjerojatno puno više odgovora nego što si dobio u ovoj temi jer nitko ne pretpostavlja da se rasprava o memoriji i sklapanju računala vodi u Intel i7/i9 temi koja je predviđena za raspravu o navedenim procesorima. I drugi članovi foruma znaju pogledati koje su teme dignute na vrh, popis postoji s desne strane kada uđeš u forum, jednako kao što i ja pogledam, preskačem teme koje me ne zanimaju i pregledam one koje me zanimaju.

Zato ću postaviti pitanje na koje očekujem pametan i konstruktivan odgovor - koliko kolega koji su vlasnici Ryzen procesora gleda/prati Intel i7/i9 temu?

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.8.2020 9:27 (Thinker).
11 godina
offline
Re: Intel i7/i9 Club
Svi :))))
9 godina
offline
Re: Intel i7/i9 Club
picajzla0707 kaže...
Svi :))))

   

13 godina
offline
Re: Intel i7/i9 Club
Thinker kaže...

Nisam imao ništa protiv postavljenog pitanja već je rasprava otišla u krivom smjeru

Da moderatori gledaju na svaki post kako ti gledaš, 99 posto forumaša bi dobilo ban, a ja npr. bi dobio ban još tamo 2010 godine.

ps. vjerujem da si mlad i nadobudan, ne mogu ti zamjeriti, budeš i ti odustao s vremenom jer protiv vjetrenjača nemaš šanse.

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Intel i5 Club
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice