Intel Club (opća tema o procesorima) izdvojena tema

poruka: 13.727
|
čitano: 2.112.852
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Intel i5 Club
12 godina
offline
Intel Club (opća tema o procesorima)

12400f kodnog imena metla pomeo konkurenciju i gurnuo AMD u drugi plan.

 
7 0 hvala 5
12 godina
offline
Re: Intel Club (opća tema o procesorima)

Ooo prijatelju i ti se vratio , nesto dugo nisi bio aktivan nadam se da je sve ok kod tebe

15 godina
offline
Re: Intel Club (opća tema o procesorima)
ansha kaže...

Dok vi prdite, meni stigao 12600K 

 

Threadripper je uglavnom nezaposlen pa ce ga ovo zamijenit..

 

Pa dobro nam došao u Club. Kolega što će te popiti? Kuća časti 

13 godina
online
Re: Intel Club (opća tema o procesorima)
ansha kaže...

Dok vi prdite, meni stigao 12600K 

E sirotinjo, da je barem i7 kad već nije i9, ne bi ništa rekao.

Intel ljubitelj, život dajem, ali na Intel ne dam. :D
15 godina
offline
Intel Club (opća tema o procesorima)

Treba mi savjet, kupiti Gigabyte B560M Aorus Pro ploču ili Gigabyte Z590M Gaming X za i5 11400?

Razlika u cijeni je mala i nešto mi govori da uzmem Z590 međutim postoje nek manje razlike na IO i nikako da se odlučim...

4 Gigabyte B560M Aorus Pro
5 Gigabyte Z590M Gaming X
Yippee ki-yay, motherfucker! :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Intel Club (opća tema o procesorima)
boxer kaže...

Treba mi savjet, kupiti Gigabyte B560M Aorus Pro ploču ili Gigabyte Z590M Gaming X za i5 11400?

Razlika u cijeni je mala i nešto mi govori da uzmem Z590 međutim postoje nek manje razlike na IO i nikako da se odlučim...

Da li ti je trenutno dovoljno 5 USB portova. Ako ti zatreba vise hoces li uzest PCI-e karticu. Hoces li duze koristiti konfu, te eventualno nadograditi procesor. 

Ovisno o potrebama i planovima, najbolje ces sam sebi dati odgovor, ali ovako generalno, osobno naginjem prema Z590 ploci.

 

Jedna lasta ne čini proljeće, a kamoli dvije.
11 godina
online
Re: Intel Club (opća tema o procesorima)
Sve ovisi koliko ti treba 'oprema' skuplje ploče, jer za 11400 sasvim je svejedno. Imaš pcie 4.0 za grafu i za bar jedan nvme ssd (drugi nvme je vjerojatno 3.0), imaš otključane power limite i otključano ocanje rama na b560, tako da sa jačim čipsetom ne dobivaš apsolutno ništa osim eventualne razlike u spomenutoj 'opremi' ploče
11 godina
offline
Re: Intel Club (opća tema o procesorima)

Pa preporuci mu neke best buy modele a ne tako opcemito, zar ne..?

Survivor - eye of the tiger
15 godina
offline
Re: Intel Club (opća tema o procesorima)
boxer kaže...

Treba mi savjet, kupiti Gigabyte B560M Aorus Pro ploču ili Gigabyte Z590M Gaming X za i5 11400?

Razlika u cijeni je mala i nešto mi govori da uzmem Z590 međutim postoje nek manje razlike na IO i nikako da se odlučim...

Zašto LGA 1200? Zbog CPU-a koji imaš ili kako zašto.. objasni? 

15 godina
offline
Intel Club (opća tema o procesorima)

Ovo već postaje tragikomično što kada "pukne film" jednoj kompaniji pkkaže drugoj:

Intel Core i5-12400F Alder Lake CPU Slays The AMD Ryzen 5 5600X In Latest Benchmarks, Faster Than i7-11700K In Gaming.

Izvor: ovdje.

Nema ni E (energetske) jezgre samo P (performanse). Prosto ne mogu da vjerujem. 

Moj PC  
0 4 hvala 0
9 godina
offline
Re: Intel Club (opća tema o procesorima)
Envy kaže...

Ovo već postaje tragikomično što kada "pukne film" jednoj kompaniji pkkaže drugoj:

Intel Core i5-12400F Alder Lake CPU Slays The AMD Ryzen 5 5600X In Latest Benchmarks, Faster Than i7-11700K In Gaming.

Izvor: ovdje.

Nema ni E (energetske) jezgre samo P (performanse). Prosto ne mogu da vjerujem. 

 Što je i bolje. Jer u igrama Alder Lake daje bolje rezultate samo s P jezgrama uključenim.

14 godina
offline
Intel Club (opća tema o procesorima)

Sad će se amd 5600x prodavat kao kiflice bite će ih po 150€.Sad zamisli da si prije 2-3 mjeseca platio procesor 300€ i već su u startu izgubio na njemu duplo. 

Intel i AMD fanboy Po danu navijam za AMD a preko većeri za Intel
Poruka je uređivana zadnji put sub 18.12.2021 0:20 (dreadmoore).
Moj PC  
1 0 hvala 1
5 godina
offline
Re: Intel Club (opća tema o procesorima)
dreadmoore kaže...

Sad će se amd 5600x prodavat kao kiflice bite će ih po 150€

 Hahaha. Tako nesto. Doduse, zao mi je sto su neki clanovi foruma pokupili banove... Neki nikada da odrastu.

15 godina
offline
Re: Intel Club (opća tema o procesorima)
SamoPitam3 kaže...
dreadmoore kaže...

Sad će se amd 5600x prodavat kao kiflice bite će ih po 150€

 Hahaha. Tako nesto. Doduse, zao mi je sto su neki clanovi foruma pokupili banove... Neki nikada da odrastu.

Internet je čudo! Kada je nešto WOW ne možeš to više zaustaviti ;-) 

11 godina
online
Re: Intel Club (opća tema o procesorima)
Pa pitao je za konkretne modele koji su mu zapeli za oko, samo za razliku čipseta. A koju b560 je teško savjetovat, dosta ovisi o potrebama, budgetu i naklonosti brendu koja je kod njega očito na strani gigabyta.
Meni osobno asus je uvijek prvi izbor za matične, najbolji bios, odličan fan xpert za kontrolu ventova, a i navikao sam na njihove ploče
15 godina
offline
Re: Intel Club (opća tema o procesorima)
GdjeSuBikovi kaže...

Da li ti je trenutno dovoljno 5 USB portova. Ako ti zatreba vise hoces li uzest PCI-e karticu. Hoces li duze koristiti konfu, te eventualno nadograditi procesor. 

Ovisno o potrebama i planovima, najbolje ces sam sebi dati odgovor, ali ovako generalno, osobno naginjem prema Z590 ploci.

 

 Ma dovoljno je USB portova jer nemam dodatno priključenih uređaja, osim miša i tastature, eventualno po potrebi USB stik i eksterni disk, ništa više.

picajzla0707 kaže...
Sve ovisi koliko ti treba 'oprema' skuplje ploče, jer za 11400 sasvim je svejedno. Imaš pcie 4.0 za grafu i za bar jedan nvme ssd (drugi nvme je vjerojatno 3.0), imaš otključane power limite i otključano ocanje rama na b560, tako da sa jačim čipsetom ne dobivaš apsolutno ništa osim eventualne razlike u spomenutoj 'opremi' ploče

 Oprema je zapravo ista kod obje ploče, no Z590M ima nešto manje USB portova, ostalo je umal identično.

Envy kaže...

Zašto LGA 1200? Zbog CPU-a koji imaš ili kako zašto.. objasni? 

 Da, kupio sam i5 11400 i u dolasku je, trebam još matičnu i RAM.

picajzla0707 kaže...
Pa pitao je za konkretne modele koji su mu zapeli za oko, samo za razliku čipseta. A koju b560 je teško savjetovat, dosta ovisi o potrebama, budgetu i naklonosti brendu koja je kod njega očito na strani gigabyta.
Meni osobno asus je uvijek prvi izbor za matične, najbolji bios, odličan fan xpert za kontrolu ventova, a i navikao sam na njihove ploče

 Nisam nešto sklon nekom brandu, ali koliko sam vidio Gigabyte Aorus Pro u rangu ploča do 150Eura ima najbolju VRM regulaciju i nešto su hladniji, a isto su opremljene i zato bolje od Asusa u tom rangu koji ima dobru ali nešto slabiju regulaciju. Gigabyte Z590M je zanemarivo skuplji pa sam se omišljao što dobivam s time i da li sada uzeti za neki budući i7 kao upgrade.

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
5 godina
neaktivan
offline
Re: Intel Club (opća tema o procesorima)
boxer kaže...
GdjeSuBikovi kaže...

Da li ti je trenutno dovoljno 5 USB portova. Ako ti zatreba vise hoces li uzest PCI-e karticu. Hoces li duze koristiti konfu, te eventualno nadograditi procesor. 

Ovisno o potrebama i planovima, najbolje ces sam sebi dati odgovor, ali ovako generalno, osobno naginjem prema Z590 ploci.

 

 Ma dovoljno je USB portova jer nemam dodatno priključenih uređaja, osim miša i tastature, eventualno po potrebi USB stik i eksterni disk, ništa više.

picajzla0707 kaže...
Sve ovisi koliko ti treba 'oprema' skuplje ploče, jer za 11400 sasvim je svejedno. Imaš pcie 4.0 za grafu i za bar jedan nvme ssd (drugi nvme je vjerojatno 3.0), imaš otključane power limite i otključano ocanje rama na b560, tako da sa jačim čipsetom ne dobivaš apsolutno ništa osim eventualne razlike u spomenutoj 'opremi' ploče

 Oprema je zapravo ista kod obje ploče, no Z590M ima nešto manje USB portova, ostalo je umal identično.

Envy kaže...

Zašto LGA 1200? Zbog CPU-a koji imaš ili kako zašto.. objasni? 

 Da, kupio sam i5 11400 i u dolasku je, trebam još matičnu i RAM.

picajzla0707 kaže...
Pa pitao je za konkretne modele koji su mu zapeli za oko, samo za razliku čipseta. A koju b560 je teško savjetovat, dosta ovisi o potrebama, budgetu i naklonosti brendu koja je kod njega očito na strani gigabyta.
Meni osobno asus je uvijek prvi izbor za matične, najbolji bios, odličan fan xpert za kontrolu ventova, a i navikao sam na njihove ploče

 Nisam nešto sklon nekom brandu, ali koliko sam vidio Gigabyte Aorus Pro u rangu ploča do 150Eura ima najbolju VRM regulaciju i nešto su hladniji, a isto su opremljene i zato bolje od Asusa u tom rangu koji ima dobru ali nešto slabiju regulaciju. Gigabyte Z590M je zanemarivo skuplji pa sam se omišljao što dobivam s time i da li sada uzeti za neki budući i7 kao upgrade.

ako je razlika stvarno mala, preporucio bih Z.

 

i svakao bih preporucio da usporedis koje su ti BIOS opcije iskljucenje na B plocama, cisto zbog vise slobode kod regulacije napona i power limita.

 

nisam nikada koristio B ploce, ali jesam ove low end H i kod njih sa non K procesorima, nisam mogao niti napon niti power limite mijenjati, pa sam to radio preko Throttlestop programa. da li je to tako na svim H plocama neznam, ovih par sto sam imao nisam mogao nista podesiti.

 

ako imas dobro hladenje, na non K procesorima mozes mjenjanjem PL1 i PL2 powerlimita drzati max clock na svim jezgrama, prakticki konstatno, zavisno od hladenja, a s druge strane takoder mozes smanjiti PL2 ako nemas adekvatno hladenje, pa smanjis koliko wata vuce i onda su ti temperature puno nize, naustrub all core performansi, dok ti single core za gaming radi normalno

 

ako netko imas iskustva sa BIOSom na B plocama moze provjeriti, pa ti mozda i to pomogne u odluci

 

 

www.youtube.com/TerabitTV
15 godina
offline
Re: Intel Club (opća tema o procesorima)
Mitohondri kaže...

* * *

ako je razlika stvarno mala, preporucio bih Z.

 

* * *

 

 

Da, Z je Z. Nema tu puno filozofiranja.

Nadam se da će na nove ploče nekim BIOS Updateima moći i Xeone one početne primati, da ne kupujemo još skuplje W ploče.

15 godina
offline
Re: Intel Club (opća tema o procesorima)
pqweasdyxc kaže...
Envy kaže...

Ovo već postaje tragikomično što kada "pukne film" jednoj kompaniji pkkaže drugoj:

Intel Core i5-12400F Alder Lake CPU Slays The AMD Ryzen 5 5600X In Latest Benchmarks, Faster Than i7-11700K In Gaming.

Izvor: ovdje.

Nema ni E (energetske) jezgre samo P (performanse). Prosto ne mogu da vjerujem. 

 Što je i bolje. Jer u igrama Alder Lake daje bolje rezultate samo s P jezgrama uključenim.

Ali ne igramo stalno igre.. tek se ova Hybridna arhitektura razvija jer jednom kada dosedne puni pacitet kroz Wintel zavez, nadam se da će E jezgre biti dovoljne za Surfanje, Torrent, Youtube i sl. 

14 godina
protjeran
offline
Re: Intel Club (opća tema o procesorima)
Envy kaže...
pqweasdyxc kaže...
Envy kaže...

Ovo već postaje tragikomično što kada "pukne film" jednoj kompaniji pkkaže drugoj:

Intel Core i5-12400F Alder Lake CPU Slays The AMD Ryzen 5 5600X In Latest Benchmarks, Faster Than i7-11700K In Gaming.

Izvor: ovdje.

Nema ni E (energetske) jezgre samo P (performanse). Prosto ne mogu da vjerujem. 

 Što je i bolje. Jer u igrama Alder Lake daje bolje rezultate samo s P jezgrama uključenim.

Ali ne igramo stalno igre.. tek se ova Hybridna arhitektura razvija jer jednom kada dosedne puni pacitet kroz Wintel zavez, nadam se da će E jezgre biti dovoljne za Surfanje, Torrent, Youtube i sl. 

Kakav puni pacitet? Naravno da su E jezgre vec sad dovoljne za navedenje, krajnje nezahtjevne, radnje...

 

15 godina
offline
Re: Intel Club (opća tema o procesorima)
ansha kaže...
Envy kaže...
pqweasdyxc kaže...
Envy kaže...

Ovo već postaje tragikomično što kada "pukne film" jednoj kompaniji pkkaže drugoj:

Intel Core i5-12400F Alder Lake CPU Slays The AMD Ryzen 5 5600X In Latest Benchmarks, Faster Than i7-11700K In Gaming.

Izvor: ovdje.

Nema ni E (energetske) jezgre samo P (performanse). Prosto ne mogu da vjerujem. 

 Što je i bolje. Jer u igrama Alder Lake daje bolje rezultate samo s P jezgrama uključenim.

Ali ne igramo stalno igre.. tek se ova Hybridna arhitektura razvija jer jednom kada dosedne puni pacitet kroz Wintel zavez, nadam se da će E jezgre biti dovoljne za Surfanje, Torrent, Youtube i sl. 

Kakav puni pacitet? Naravno da su E jezgre vec sad dovoljne za navedenje, krajnje nezahtjevne, radnje...

 

Pa Alder radi punom parom tek na Windowsu 11 a Updateovi stalno stižu, kako kroz MS OS tako kroz drivere za Aldera.

Kontam nešto da li se mogu te P jezgre ugasiti pa onda vidjeti kako se OS ponaša. Sve to radi Intel Thread Director.

14 godina
protjeran
offline
Re: Intel Club (opća tema o procesorima)
Envy kaže...
ansha kaže...
Envy kaže...
pqweasdyxc kaže...
Envy kaže...

Ovo već postaje tragikomično što kada "pukne film" jednoj kompaniji pkkaže drugoj:

Intel Core i5-12400F Alder Lake CPU Slays The AMD Ryzen 5 5600X In Latest Benchmarks, Faster Than i7-11700K In Gaming.

Izvor: ovdje.

Nema ni E (energetske) jezgre samo P (performanse). Prosto ne mogu da vjerujem. 

 Što je i bolje. Jer u igrama Alder Lake daje bolje rezultate samo s P jezgrama uključenim.

Ali ne igramo stalno igre.. tek se ova Hybridna arhitektura razvija jer jednom kada dosedne puni pacitet kroz Wintel zavez, nadam se da će E jezgre biti dovoljne za Surfanje, Torrent, Youtube i sl. 

Kakav puni pacitet? Naravno da su E jezgre vec sad dovoljne za navedenje, krajnje nezahtjevne, radnje...

 

Pa Alder radi punom parom tek na Windowsu 11 a Updateovi stalno stižu, kako kroz MS OS tako kroz drivere za Aldera.

Kontam nešto da li se mogu te P jezgre ugasiti pa onda vidjeti kako se OS ponaša. Sve to radi Intel Thread Director.

Mozes ugasiti P jezgre i  normalno koristit pc, bilo w10, bilo 11...

Osobno ne vidim puno smisla u E jezgrama al dobro...

11 godina
offline
Re: Intel Club (opća tema o procesorima)

Bit ce te jezgre super za laptope, ni ja ne vidim smisao na desktopu. Doduse mozda jedino donekle one drze TDP u sadasnjem stanju.

Survivor - eye of the tiger
9 godina
offline
Intel Club (opća tema o procesorima)

Po testovima koje sam vidio E jezgre su samo dobre za multi core benchmarke. Pri gamingu daju niži fps, kod normalnog korištenja P jezgre su brže, kod streamanja samo P jezgre mogu odraditi posao bez problema... Na papiru izgledaju super, ali u praksi nemaju baš smisla jer su im P jezgre prebrutalne. Možda se stanje promijeni s ažuriranjima Windowsa jer za sad nema neke osjetne razlike između 10 i 11. 10 je u nekim situacijama brži jer gleda na sve jezgre jednako.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Intel Club (opća tema o procesorima)
pqweasdyxc kaže...

Po testovima koje sam vidio E jezgre su samo dobre za multi core benchmarke. Pri gamingu daju niži fps, kod normalnog korištenja P jezgre su brže, kod streamanja samo P jezgre mogu odraditi posao bez problema... Na papiru izgledaju super, ali u praksi nemaju baš smisla jer su im P jezgre prebrutalne. Možda se stanje promijeni s ažuriranjima Windowsa jer za sad nema neke osjetne razlike između 10 i 11. 10 je u nekim situacijama brži jer gleda na sve jezgre jednako.

Zapravo su E jezgre tu kako bi mogli skinut AMD-ov 5950X, bez njih bi to bilo neizvedivo..

Ne znam gdje si to vidio, ali razlika zna bit drasticna izmedju W10 i W11, nema smisla imat Alder-a sa W10.. 

14 godina
offline
Intel Club (opća tema o procesorima)

Konfiguracija složena. 12900K je zvijer od proca.

 

Slike u temi i jedna ovdje

 

 

Moj PC  
9 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Intel Club (opća tema o procesorima)

znači u q1 2022g dolazi ovaj za sirotinju i3 12100.

ovo čekam jer mi treba dodatan pouzdan strojčić.

 

sve skupa jako solidno prema ovim procurenim podacima. 

za koji dan stižu povoljne ploče H670, B660 i H610 .

 

sorry, kasno vidim da ste općili na ovo prije par dana.

 

*ori se pljesak u pučkoj kuhinji

 

 

 

[XF 專題] $1000 玩入門級 12 代 12100 vs 3300X vs 3100 效能大對決 - XFastest Hong Kong

 

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
Poruka je uređivana zadnji put ned 19.12.2021 17:08 (torrente).
 
4 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Intel Club (opća tema o procesorima)
torrente kaže...

znači u q1 2022g dolazi ovaj za sirotinju i3 12100.

ovo čekam jer mi treba dodatan pouzdan strojčić.

 

sve skupa jako solidno prema ovim procurenim podacima. 

za koji dan stižu povoljne ploče H670, B660 i H610 .

 

sorry, kasno vidim da ste općili na ovo prije par dana.

 

*ori se pljesak u pučkoj kuhinji

 

 

 

[XF 專題] $1000 玩入門級 12 代 12100 vs 3300X vs 3100 效能大對決 - XFastest Hong Kong

 

Očekuj više cijene za zeleno (u odnosu na 1200 matične iste klase), tak kažu likeri+žuto je navodno otpisano ili otkazano.

 

https://videocardz.com/newz/intel-b660-h610-motherboards-to-launch-on-january-5th-h670-series-might-be-canceled

 

https://twitter.com/harukaze5719/status/1472899626659647490

 

Kad vidim kolko košta ova 1200 matična, a nema niti osnovni pasivni hladnjak naponskog djela= teška glavobolja.Još jeftinije Intel B510 matične nema smisla niti komentirat. 

 

https://www.protis.hr/products/details/maticna-ploca-gigabyte-b560m-ds3h-r20-intel-b560-ddr4-matx-s-1200--1011gen-procesora/174913

 

- stari HDMI 1.4=4K/30hz, iako Alder Lake IGPU 700 serija podržava rezoluciju 4K/60hz ili HDMI 2.0

 

https://www.protis.hr/products/details/asus-prime-h510mk--motherboard--micro-atx--lga1200-socket--h510/168123

 

Na AMD strani, pogleč kolko košta i kak izgleda matična koja ima podršku za apsolutno sve Ryzen procesore.

 

https://www.protis.hr/products/details/maticna-ploca-gigabyte-b450m-ds3h-sam4-matx/133650

 

- HDMI 2.0

 

Tko cilja na socket 1700 B660 matičnu, a valjda če se na matičnu od 1000kn isplatit stavit barem osnovni hladnjak naponskog djela.

 

Dalje je lako procjenit, kolko je Gigbyte-u stalo do sadašnjih ili aktualnih Intel matičnih ploča.

AMD,........is that Epyc or what?
16 godina
neaktivan
offline
Intel Club (opća tema o procesorima)

Lijepo je to sve, samo ja sam ušao u pozne godine i nemam više tog entuzijazma, da se nezaposlen probudim u podne i onda do ponoća flešam biose.

Ili svako 15 dana svane nova rupa i čekaj windows zakrpu, kao i sada na relaciji windows 11 / AMD.

 

Zbilja nemam vremena. Zadnja dva računala sam slagao Intel i Nvidiu. Prvi puta u životu da je sve od prvi radilo nakon sklapanja.

Bitan je to današnji faktor za nas penziće.  Želim da nešto radi od prve...zaposlen sam i plaćam svakog vraga skuplje, samo da me ne smara.

 

Tako u svim ovim điđama sa foruma...nekada seedbox , filezila...danas platim Netflix jer mi se gleda sada/odmah i da je stabilno.

 

Al ruku na srce, lijepo je imati iskustvo iz mlađih dana.  Cooleri, paste, primari slave, secondari master...svi mi ovuda imamo li-la solidno iskustvo, ali nekima se više ne da zajebavat.  

 

 

 

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
6 1 hvala 1
16 godina
offline
Re: Intel Club (opća tema o procesorima)
torrente kaže...

Lijepo je to sve, samo ja sam ušao u pozne godine i nemam više tog entuzijazma, da se nezaposlen probudim u podne i onda do ponoća flešam biose.

Ili svako 15 dana svane nova rupa i čekaj windows zakrpu, kao i sada na relaciji windows 11 / AMD.

 

Zbilja nemam vremena. Zadnja dva računala sam slagao Intel i Nvidiu. Prvi puta u životu da je sve od prvi radilo nakon sklapanja.

Bitan je to današnji faktor za nas penziće.  Želim da nešto radi od prve...zaposlen sam i plaćam svakog vraga skuplje, samo da me ne smara.

 

Tako u svim ovim điđama sa foruma...nekada seedbox , filezila...danas platim Netflix jer mi se gleda sada/odmah i da je stabilno.

 

Al ruku na srce, lijepo je imati iskustvo iz mlađih dana.  Cooleri, paste, primari slave, secondari master...svi mi ovuda imamo li-la solidno iskustvo, ali nekima se više ne da zajebavat.  

 

 

 

"Ma da lip je bit prestar", pa potpuno ignorirat činjenice i pravit se tošo da je Intel nonstop baš super.

 

https://forum.bug.hr/forum/topic/procesori-mbo/intel-club-opca-tema-o-procesorima/202738.aspx?page=373&jumpto=6453570&sort=asc&view=flat

 

Plačat duplo za smeče, može i to pod stare dane ali velika večina ljudi to ne radi fučkaj ga sad.Da ne buš rekel da ti nisam dao primjera, eto ti dolnji linkovi ili samo činjenice fučkaj ga sad.Ak pod stare dane ignorioraš činjenice, onda eto možemo reč da je Dubrovnik u Crnoj Gori pa nema frke.

 

https://forum.bug.hr/forum/topic/procesori-mbo/amd-ryzen-procesori-opca-tema/249569.aspx?page=920&jumpto=6410088&sort=asc&view=flat

 

https://forum.bug.hr/forum/topic/procesori-mbo/amd-ryzen-procesori-opca-tema/249569.aspx?page=917&jumpto=6404708&sort=asc&view=flat

 

Vezano za žuto slabo pratiš ono najbitnije, dakle segment gdje se vrti velika lova zato sam dal link ili pitaj serversku CPU ekipu.

AMD,........is that Epyc or what?
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Intel i5 Club
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice