AMD Ryzen procesori (opća tema) izdvojena tema

poruka: 29.946
|
čitano: 5.062.358
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
AMD Ryzen procesori (opća tema)

Šta mislite hoće ići dolje još cijene Ryzena 5000 serije?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
Hoće ali kad izađe zen 4
Intel i AMD fanboy Po danu navijam za AMD a preko većeri za Intel
6 godina
offline
AMD Ryzen procesori (opća tema)

Tko planira, neka kupuje sada i odmah. Intel, AMD, svejedno. Jeftino je i ima. Tko zna koji poremećaji se mogu dogodit kroz 6-12 mjeseci, nema smisla sada čekat CPU.

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
Moj PC  
6 0 hvala 0
14 godina
offline
AMD Ryzen procesori (opća tema)
Intel i AMD fanboy Po danu navijam za AMD a preko većeri za Intel
Moj PC  
2 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)

šteta sto nema test na 240p vjerovatno bi razlika bila i 50%

12 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)

Zbog ovakvih komentara te pratim 

14 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
Boris grozni kaže...

šteta sto nema test na 240p vjerovatno bi razlika bila i 50%

 ja sam se nadao da ce i na 144p  staviti da se vidi ta snaga procesora 

Intel i AMD fanboy Po danu navijam za AMD a preko većeri za Intel
11 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
dreadmoore kaže...
Boris grozni kaže...

šteta sto nema test na 240p vjerovatno bi razlika bila i 50%

 ja sam se nadao da ce i na 144p  staviti da se vidi ta snaga procesora 

To ti isti shit kad kazu da neki brzi 2% na fullHD. Kbk

 

Koliko je 0x100?

Survivor - eye of the tiger
9 godina
offline
AMD Ryzen procesori (opća tema)

"The comparison is not apples to apples, but the Intel system features an RTX 3090 Ti , DDR5-4800C40 with the same benchmark settings we used." 

Znači koristili su najgoru moguću memoriju za test. 

Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)

To je neki anonimac, cekaju se profi Tech portali.

Survivor - eye of the tiger
14 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
metallic kaže...

To je neki anonimac, cekaju se profi Tech portali.

 Mislis da ce oni nesto postici, kako se vidi iz prilozenog cisto bacanje novaca, znaci ni zen4 nece biti nista bolji pogotovo na veci rezama pa nismo u 2005 pa da nam je premija 720p ili 1080p.E sad jedino ako ce biti od velike pomoci taj 3D cache u novo unreal enginu 5.0 i buduci naslovi koji se budu radili  

Intel i AMD fanboy Po danu navijam za AMD a preko većeri za Intel
14 godina
offline
AMD Ryzen procesori (opća tema)

Ne bi nikada kupio tak skupi cpu za igranje, ali ako bi onda rađe bolji, a to je izgleda AMD 3D u odnosu na također skupi i9. Za ljude koji žele nabrže i nije im to žao platiti.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
dreadmoore kaže...
metallic kaže...

To je neki anonimac, cekaju se profi Tech portali.

 Mislis da ce oni nesto postici, kako se vidi iz prilozenog cisto bacanje novaca, znaci ni zen4 nece biti nista bolji pogotovo na veci rezama pa nismo u 2005 pa da nam je premija 720p ili 1080p.E sad jedino ako ce biti od velike pomoci taj 3D cache u novo unreal enginu 5.0 i buduci naslovi koji se budu radili  

Ne znam, ne zanima me taj cpu. Mislit cu kad vidim sto bude.

 

 

Survivor - eye of the tiger
10 godina
offline
AMD Ryzen procesori (opća tema)

Sto se fanboyi nisu zalili na 939 stranici kad je stavljen ss od 12400 na 720p ? Tu su vam pasali rezultati ? 

 

I eto tako... AMD vraca gaming krunu iako opet kaska za Intelom sto se tice DDR5, kad izadje AM5 socket nece nista ostat od Intela...

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.4.2022 21:47 (hahhaajaads).
Moj PC  
3 1 hvala 1
14 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)

Što uopće nije loše, npr. do nedavno je novi i5 10400f bio 1100 kn. Čim Intel izgubi krunu spušta cijene. Npr. i5 12400F za 1100 kn puna šaka brade.

14 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
hahhaajaads kaže...

Sto se fanboyi nisu zalili na 939 stranici kad je stavljen ss od 12400 na 720p ? Tu su vam pasali rezultati ? 

 

I eto tako... AMD vraca gaming krunu iako opet kaska za Intelom sto se tice DDR5, kad izadje AM5 socket nece nista ostat od Intela...

 Hoce bit ce jeftiniji od konkurencije

Intel i AMD fanboy Po danu navijam za AMD a preko većeri za Intel
14 godina
protjeran
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
hahhaajaads kaže...

Sto se fanboyi nisu zalili na 939 stranici kad je stavljen ss od 12400 na 720p ? Tu su vam pasali rezultati ? 

 

I eto tako... AMD vraca gaming krunu iako opet kaska za Intelom sto se tice DDR5, kad izadje AM5 socket nece nista ostat od Intela...

Spominjes fanboy-e, a istodobno pises da AMD vraca gaming krunu iako to jos ne znamo jer nema nikakvih testova....

Poruka je uređivana zadnji put sub 9.4.2022 0:03 (ansha).
3 godine
offline
AMD Ryzen procesori (opća tema)

ne trebas se sekirati oko pcie 4.0 naredne dvije generacije grafickih kartica, znaci nadolazecu 4000 seriju i jos onu prekosutra

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)

Ne podrzava, PCI-e 4.0 podrzavaju pojedine b550 i x570 ploce.

Moj PC  
2 0 hvala 1
16 godina
offline
AMD Ryzen procesori (opća tema)

Švabe navalili na R5 5600X(224eura) kao muve na gnoj.

 

https://twitter.com/TechEpiphany/status/1513184290753949703

 

 

 

Hm, i3 12100 i i3 12100F zajedno u paketu prodani samo 40komada.

 

Prije nekoliko dana(4.4) lansirani R5 5600 i R5 5500, dvojac je zajedno upisao prodaju 170 procova.

 

Žuto vs plavo ne treba komentirat, dakle znamo da je samo žuto iskoristivo za iGPU gejming bez moždanog udara.

AMD,........is that Epyc or what?
Poruka je uređivana zadnji put ned 10.4.2022 18:40 (rambox).
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
Petar hw kaže...

ne trebas se sekirati oko pcie 4.0 naredne dvije generacije grafickih kartica, znaci nadolazecu 4000 seriju i jos onu prekosutra

 kak se ne treba sekirati kad već sad imaš grafu koja izgubi i do 50% perfomansi kad je na pcie 3.0 u odnosu na 4.0

a tko zna kakvim će nas sličnim sranjima počastiti u budućnosti

14 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
picajzla0707 kaže...
Petar hw kaže...

ne trebas se sekirati oko pcie 4.0 naredne dvije generacije grafickih kartica, znaci nadolazecu 4000 seriju i jos onu prekosutra

 kak se ne treba sekirati kad već sad imaš grafu koja izgubi i do 50% perfomansi kad je na pcie 3.0 u odnosu na 4.0

a tko zna kakvim će nas sličnim sranjima počastiti u budućnosti

 Na pcie 3.0 sam i trenutno na RTX 3060 Ti. Da ju za dvije godine prodam i kupim polovnu RTX 3080 Ti i spojim na pcie 3.0 opet sam na konju, ne gubim ništa 

3 godine
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
picajzla0707 kaže...
Petar hw kaže...

ne trebas se sekirati oko pcie 4.0 naredne dvije generacije grafickih kartica, znaci nadolazecu 4000 seriju i jos onu prekosutra

 kak se ne treba sekirati kad već sad imaš grafu koja izgubi i do 50% perfomansi kad je na pcie 3.0 u odnosu na 4.0

a tko zna kakvim će nas sličnim sranjima počastiti u budućnosti

 kakve su ovo gluposti, nista ne gubi niti rtx3090 niti rx6900

10 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
rambox kaže...

Švabe navalili na R5 5600X(224eura) kao muve na gnoj.

 

https://twitter.com/TechEpiphany/status/1513184290753949703

 

 

 

Hm, i3 12100 i i3 12100F zajedno u paketu prodani samo 40komada.

 

Prije nekoliko dana(4.4) lansirani R5 5600 i R5 5500, dvojac je zajedno upisao prodaju 170 procova.

 

Žuto vs plavo ne treba komentirat, dakle znamo da je samo žuto iskoristivo za iGPU gejming bez moždanog udara.

 U manje od tjedan dana je prodano skoro 200 komada 5600X, u mindstar ponudi za 209€

11 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
Petar hw kaže...

 kakve su ovo gluposti, nista ne gubi niti rtx3090 niti rx6900

to što si ti neupućen ne znači da su gluposti

guglaj rx 6500xt i pcie 3.0

8 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
picajzla0707 kaže...

 kak se ne treba sekirati kad već sad imaš grafu koja izgubi i do 50% perfomansi kad je na pcie 3.0 u odnosu na 4.0

a tko zna kakvim će nas sličnim sranjima počastiti u budućnosti

Ako planiraš uzimati grafu koja ima 4GB VRAM-a, 64bit sabirnicu i PCIe od hebenih x4 umjesto x16, onda se naravno trebaš sekirati. Ali ako se jedna solidna RTX3080 počinje grcati tek na PCIe 3.0 x8, znači da će x16 biti dovoljno i za dosta jače kartice..

ansha: Pomelo te
11 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
Kaby kaže...

Ako planiraš uzimati grafu koja ima 4GB VRAM-a, 64bit sabirnicu i PCIe od hebenih x4 umjesto x16...

ima puno ljudi koji se kurca ne kuže u sabirnice i generacije pcie, a oni koji imaju starije ploče sa pcie 3.0 najčešće i jesu kupci takvih budget grafa

tko je ikad vjerovao da će takvo smeće uopće izaći, a tko kaže da neće u sljedećim serijama biti još takvih primjera, tako da eventualno zagušenje top tier grafičkih kartica očito nije jedini primjer gdje se treba brinuti oko pcie 3.0

ne kažem da je to sad neka drama, osim sramote za amd, ali eto - primjer postoji, a kako su navikli jebat nas gdje god stignu i očito su sve pohlepniji, lako je moguće da će ih biti još

13 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)

Picajzla samo picajzli, kao i obično . Nakači se na neku iznimku ili nešto što misli da je bitno i picajzli. To mu je nick pa valjda i mora 

Poruka je uređivana zadnji put ned 10.4.2022 19:50 (itomic009).
14 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
rambox kaže...

Švabe navalili na R5 5600X(224eura) kao muve na gnoj.

 

https://twitter.com/TechEpiphany/status/1513184290753949703

 

 

 

Hm, i3 12100 i i3 12100F zajedno u paketu prodani samo 40komada.

 

Prije nekoliko dana(4.4) lansirani R5 5600 i R5 5500, dvojac je zajedno upisao prodaju 170 procova.

 

Žuto vs plavo ne treba komentirat, dakle znamo da je samo žuto iskoristivo za iGPU gejming bez moždanog udara.

 gdje samo kopas iz supka interneta takve podatke od lika koji je deklarirani amd fanboy, ima kanala sa 42k preplatinka zadnji 50 benchmarka sto je napravio sve uradio sa amd toliko o njemu i njegovoj vjerodostojnosti same vijesti.

Intel i AMD fanboy Po danu navijam za AMD a preko većeri za Intel
6 godina
offline
AMD Ryzen procesori (opća tema)

Mindfactory daje podatke o prodaji HWa. Sad, možda bi sam mogao pogledat netko koga zanima direktno sa izvora, tj Mindfactory-a.

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice