AMD Ryzen procesori (opća tema) izdvojena tema

poruka: 29.946
|
čitano: 5.057.263
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
mariolla79 kaže...

Zato sam i mislio ga uzet crig jer ima crnu plocicu na vrhu pa da to i efektno izgleda...sutra idem po aorus gaming 5 ili killer sli...crno bijelo bum slagao..jedino bu mi crno crvena grafa malo iskakala ali kaj je tu je...mozda zalijepim bijeli 3m carbon na crveni dio coolera...

 Onda definitivno Gigabyte Aorus GA-AX370-Gaming 5.

 

 

Knowing is not enough; we must apply. Willing is not enough; we must do.
10 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
Erm, Macho ti isto ima crnu plocicu gore i jos tisi 140mm, a ne 120mm, takodjer bijeli vent i kao sto rekoh 2x vise heatpipeova pa si razmisli jer vidim da ti nije problem platiti malo vise. Ako ces na crno-crvenu kombinaciju razmisli o MSI Frozr L. Btw. osim malo bijelog naglaska ne vidim iz kojeg razloga ides na gaming 5 umjesto k5..?
14 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
The_Fichek kaže...
Erm, Macho ti isto ima crnu plocicu gore i jos tisi 140mm, a ne 120mm, takodjer bijeli vent i kao sto rekoh 2x vise heatpipeova pa si razmisli jer vidim da ti nije problem platiti malo vise. Ako ces na crno-crvenu kombinaciju razmisli o MSI Frozr L. Btw. osim malo bijelog naglaska ne vidim iz kojeg razloga ides na gaming 5 umjesto k5..?

Vidiš da čovjek slaže prvenstveno po boji i estetici, nek radi ono što ga veseli :)

 

 

 

 

 

 

 

Knowing is not enough; we must apply. Willing is not enough; we must do.
11 godina
offline
AMD Ryzen procesori (opća tema)

Kad kazu da ta k5 i nije nesto....ali razlika je 500kn

razorblade
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
AMD Ryzen procesori (opća tema)

A i dosao sam do nekih para pa da obnovim pc nakon skoro 5godina....

razorblade
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
AMD Ryzen procesori (opća tema)

Uzmi što si i planirao, složi si build po svom guštu i uživaj. Vjeruj mi nebuš primjetio nikakvu razliku...

Bene docet, qui bene distinguit.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
mariolla79 kaže...

Kad kazu da ta k5 i nije nesto....ali razlika je 500kn

Tko to kaze? Mislis na ovaj post?:

Colossus7 kaže...
The_Fichek kaže...

..................

K5 je lošija ploča,  a opise i detalje imaš u linkovima koje sam stavio na prvoj stranici linkovima studiraj malo. Mnogi su se žalili na tu k5 ploču i da ne vrijedi tih para. Radije bi uzeo onda gaming 3 b350 ili Gigabyte Aorus GA-AX370-Gaming 5, jer ova gaming 5 giga ima istu VRM izvedbu kao Asus X370 Prime-Pro.

A nemam pojma, kupi kaj mislis da je najbolje, eventualno jos malo pogledaj na internetu kaj ljudi vele. Ja cu linkat najnize HR cijene za te 2 ploce:

1350kn: http://www.adm.hr/maticna-ploca-asus-prime-x370-pro-s-am4-90mb0td0-m0eay0/93010ADM/product/?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

1655kn: http://www.adm.hr/maticna-ploca-gigabyte-aorus-ga-ax370-gaming-5-sam4/93012ADM/product/?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

Kaj je najbolje, najniža cijena te Aourus je u najjeftinijem i najboljem .de dućanu samo 100kn manje, a Asusica im je jeftinija jedno 200kn. Znači cijene u HR i nisu tako nabijene, ali za Asus se redovno nabije cijena u HR kolko sam primjetio. Imaš i dvije Asus Crosshair na Njuškalu, ne tolko skuplje od te Aorus 5 iz dućana: http://www.njuskalo.hr/?ctl=search_ads&keywords=Asus+Crosshair+VI+Hero

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.4.2017 19:05 (The_Fichek).
14 godina
offline
AMD Ryzen procesori (opća tema)

 

 

 

 

Knowing is not enough; we must apply. Willing is not enough; we must do.
Poruka je uređivana zadnji put pon 17.4.2017 19:42 (Colossus7).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)

Eto, dobri videji. Nek si pogleda hoce li koristiti 10% svih tih silnih opcija. Ja se tolko raspravljam jer tocno znam u kakvoj je napasti. Ja isto tako nisam upgradeo 100g pa bio na laptopu, a komp iz potpisa imam tek pola godine. Kad mi je dosla Asus Ranger sam se divio, wow, mega. Malo pogledas kaj sve ima, nest sitno clockas, namjestis fan krivulje i par gluposti i to je to. To moze i ova Giga Gaming 3 za hiljadu kuna. Da se razumijemo ja sam tu plocu kupio radi dobrog deala i jer nije bilo Z170 sa ALC 1150 (ono sto je sada 1220) za pristojnu cijenu. Pricam za prosjecnog usera kakav sam ja i kakav mi se cini mariolla79 i zato ga odgovaram od toga da da vise od 1350kn za plocu, a ako vec daje prek 1600 nek ide na Crosshair sa njuskala, ali sa oprezom. Po meni je tih 1350kn neka granica i vidim da je to neki rang gdje se i kod Intela i kod AMDa javljaju neke bolje ploce u odnosu na rang od oko 1000kn. Iznad toga je prestiž po meni. Vjerujem da ima dost ljudi na ovom forumu kaj si svaki dan gledaju kuciste, ali da se ides divit bijelom naglasku maticne svaki dan ne vjerujem. Bolje te pare uloziti u bolju periferiju gdje ces itekako osjetit napredak za +300kn. Poanta price: treba ostati realan, ali ako imas para i ostatak kompa/periferije je isto tip-top udri brate.

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.4.2017 19:53 (The_Fichek).
14 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)

Upravo tako, netko voli imati najbolje iako neće koristiti 80% toga što proizvod nudi ili mu uopće realno ne treba, mnogi se pale na RGB i jos neke điđe na ploči koje dizu cijenu u nebesa i to neka svatko odredi sebi da li zeli plaćati taj premium. 

 

Ovo su dobri opisi ploča od strane testera :

 

For Europe the X370 Prime Pro is a solid choice.

 

https://geizhals.eu/?cat=mbam4&xf=317_X370

 

Gigabyte Aorus GA-AX370-Gaming K3 ~ € 142 --- overpriced RGB board with a BCLK that is not going to help with a weaker B350 - level VRM

 

MSI X370 SLI Plus ~ € 147 --- supposed to be okay VRM (same as X370 Pro Carbon) but everything else is cut down (audio is ALC892, LAN is Realtek , 2nd M.2 slot gone, etc)
ASUS Prime X370-Pro ~ € 159


ASRock X370 Killer SLI ~ € 160 ---- typically weaker VRM than X370 Prime Pro , weaker audio ALC892 , missing USB 3.1 Gen2 on specsheet

 

MSI X370 Krait Gaming ~ € 160 supposed to be okay VRM (same as X370 Pro Carbon) but everything else is cut down (audio is ALC892, LAN is Realtek , 2nd M.2 slot gone, etc) , difference to X370 SLI Plus is mainly better capacitors,

 

ASRock Fatal1ty X370 Gaming K4 ~ € 162 ---- typically weaker VRM than X370 Prime Pro , adds post code debug LED

 

Gigabyte Aorus GA-AX370-Gaming K5 ~ € 178 --- it's a very overpriced RGB board with BCLK that is not going to help with a weaker B350 - level VRM , Intel LAN is only major difference to K3

 

MSI X370 Gaming Pro carbon ~ € 180 --- supposed to be same VRM as X370 SLI Plus

 

Biostar X370GT7 ~€ 184 --- top tier VRM , with Realtek LAN

 

Gigabyte Aorus GA-AX370-Gaming 5 ~ € 208 --- extras that add on to the price (dual LAN/audio , RGB), the VRM is on par with ASUS Prime X370 Pro

 

Gigabyte Aorus GA-AX370-Gaming K7 ~ € 248 --- extras that add on to the price (dual LAN/audio, RGB), the VRM is on par with ASUS Prime X370 Pro , BCLK gen

 

ASRock X370 Taichi ~ € 252 --- top tier VRM , BLCK gen , wifi+BT, overkill memory VRM uses TI NexFET components in 2 phase configuration

 

ASUS ROG Crosshair VI Hero ~ € 258 ---- top tier VRM , BLCK gen

 

ASRock Fatal1ty X370 Professional Gaming€ 287 = Taichi + 5GBps LAN + power/reset buttons

 

MSI X370 XPower Gaming titanium€ 300 = decent VRM, hilariously bad pricing

 

 

Evo i usporedna tablica sve na jednom mjestu pa se da malo vagati :

 

https://us.hardware.info/comparisontable/products/386370-386388-386372-386371-386380-386379-386378-391120-386375-391119-391118-386381-386364-386635-386387-386377-386373-386634

 

 

Knowing is not enough; we must apply. Willing is not enough; we must do.
Poruka je uređivana zadnji put pon 17.4.2017 20:01 (Colossus7).
8 godina
neaktivan
offline
AMD Ryzen procesori (opća tema)

Ajde napokon su počele konstruktivnije rasprave :D

 

Ako može netko napisat best buy matičnu ploču za R7 1700 uz OC na 3.8GHz.. koja nema problema s memorijom itd..

 

Vidim da svi hvale Crosshair VI Hero ali evo što kaže vlasnik iste:

“Najviše komp koristim za Solidworks i SolidCAM(popravci modela, modeliranje i programiranje za obradne centre),i to na Intelu radi neusporedivo bolje(na poslu radim na i7 6700k pa imam sa čime usporedit), ne samo to nego i rad u windowsima, surfanje, itd., s druge strane o stabilnosti neču ni pričati. Promijenio sam tri kita memorije i tek sa ovim zadnjim Corsairom radi donekle dobro (do dva rušenja dnevno, prije ih je bilo i po 7-8, nemogučnost ulaska u windowse itd., i sve to na default postavkama bez OC-a), a najmanje mi treba da mi se komp smrzne dok radim nekaj za posao,pa mi se sje.. projekt ili program u kojem radim.“

 

Ploča može biti i B350, samo mi je bitno da podržava bržu memoriju i da PC radi stabilno..

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)

Colossus7

Ja tek sad vidim sto je mariolla79 pisao otpocetka i ne vjerujem da ce biti tolko zanešen da da jednako ili vise za maticnu, nego za procesor, pogotovo sto je razmisljao o R5 1500. Halo, tko uopce misli upariti taj procesor sa Gigom Aourus 5 osim naseg mariolle :D Onaj tko voli imati najbolje obicno ima sve najbolje. Ovo meni vise izgleda kao pokusaj da ima jednu komponentu vrhunsku, a ostalo kak se sklepa. Ja sam bio isti. Z170 Ranger mi je stajala 4 mjeseca u ormaru dok nisam skupio novce za ostalo, ali sam ju kupio radi dobrog deala u kombinaciji sa SSDom. Ne vidim cemu zurba ovdje uopce, a memorija moze samo poskupiti za 2-3mj. Samsung tu drzi glavnu rijec, svi zele njihovu memoriju i svi ce je nastaviti traziti.

 

VRl46

https://www.nabava.net/search.php?q=GA-AB350+Gaming+3&s=2

https://www.nabava.net/search.php?q=asus+prime+plus+b350

https://www.nabava.net/search.php?q=msi+b350+tomahawk

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.4.2017 20:13 (The_Fichek).
12 godina
protjeran
offline
AMD Ryzen procesori (opća tema)

bome cijena ddr4 memorija samo raste i nema naznaka za prestanak, grabi dok mozes

 

http://www.guru3d.com/news-story/ddr4-memory-prices-keep-on-rising.html

lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Poruka je uređivana zadnji put pon 17.4.2017 20:13 (Stjepanj).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
AMD Ryzen procesori (opća tema)

Kad sam o tome pricao prije 3 mjeseca niko nije slusao, cak sam stavio dobre ponude od onda u temu klik, znaci cijena je otisla cca 30 posto gore u samo 2 ipo mjeseca, a cijena je generalno skocila i ranije (negdje 10mjesec) i to osjetno ali se to odrazilo samoo na sporije module i samo 4GB i 8GB verzije, dok su 16GB paketi od 3000-3200MHz ostali po staroj cijeni i tek su od prije 2 mjeseca explodirale njihoe cijene.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
Stjepanj kaže...

bome cijena ddr4 memorija samo raste i nema naznaka za prestanak, grabi dok mozes

Tek 2018 bi se cijene trebale vrati u normalu, kad potražnja padne.

Za dodatna pitanja i pomoć obratiti se preko privatne poruke. Hvala. :D
10 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)

Prvi skok je bio krajem 10. i pocetkom, sredinom 11. mj. da. Sjecam se kad sam kupovao Ripjaws V 3Ghz 2x8GB i sad gledam u mejlu, ponuda je bila spremna za isporuku 10.11., cijena oko 720kn. Bili su 660kn tjedan prije kupovine, a 800 i nešt, skoro 900kn tjedan nakon kupovine. Isto se sjećam da je bilo kitova sa manjom frekvencijom, tipa 2400Mhz 620kn 2 tjedna prije kupovine, al onda su skresali sve te kitove i ostavili samo 3000+Mhz kaj se Ripjaws tice. 

 

Mislim da se nece nikad vratiti u normalu, eventualno kada izadje DDR5. Razlog je taj da mobiteli imaju sve vecu potraznju Samsung memorije, a trziste mobitela je vrlo tesko obuzdati.

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.4.2017 21:07 (The_Fichek).
13 godina
offline
AMD Ryzen procesori (opća tema)

Crosshair VI Hero ploca je hirovita, ne znam kakve su ostale.

Nova iz kutije je bila cigla, morao sam radit update BIOSa (na 0902) da pokrenem novoslozeni PC (a prije toga izpremjestao RAMove, cak i cooler skidao i proc vadio i vratio).

Memorija je 2x8 GB GSkill Trident Z 3.000 MHz.

Danas, spojio eksterni disk na USB 3.0 front panel, restartam PC dok je disk ukljucen... maticna daje kod 0d. Upali ekran do "press F2 or del to enter BIOS" i to je to.

Restartam bez diska, nista, gotovo.

Na maticnoj svijetli lampica za DDR.

Opet otvaraj, vadi ramove i namjestaj, stavi samo jedan, nista.

Stavljam BIOS 1002, sada radi OK.

Uopce mi se ne upusta u overclockiranje dok je sve prilicno nesigurno (da ne spominjem ocitanja temp u windowsima od 20C u idle).

Doduse, jednom kad se PC pokrene, nema rusenja niti blokiranja, radi glatko i elegantno.

Novac ne kupuje srecu. Ali ljepse je plakati u Porscheu nego u Yugu.
Poruka je uređivana zadnji put pon 17.4.2017 21:18 (Andor).
Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
offline
AMD Ryzen procesori (opća tema)

Jel ima neki bench Ryzena sa grafama tipa r9 280/380/380x rx 470/480 gtx 960/970/1050ti/1060 non stop gledam bencheve sa 1080ti i Titan xD

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)

I sa plocama od 200+ eura jer sve je to worth it, must upgrade. Dobro da 240Hz monitori nisu postali norma za recenziranje.

13 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
chaselol kaže...

Jel ima neki bench Ryzena sa grafama tipa r9 280/380/380x rx 470/480 gtx 960/970/1050ti/1060 non stop gledam bencheve sa 1080ti i Titan xD

 Ima ih hrpa sa GTX 1060 i RX 480. Tu je tek sve još izjednačenije jer su upola snage, odnosno i manje od toga od GTX 1080 Ti. Za takve grafe tek nemaš potrebe za skupim procesorima pored ovih do 200 eura tipa i5 ili čak i Pentium te R5 1500X ili malo skuplji R5 1600.

11 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
The_Fichek kaže...

Colossus7

Ja tek sad vidim sto je mariolla79 pisao otpocetka i ne vjerujem da ce biti tolko zanešen da da jednako ili vise za maticnu, nego za procesor, pogotovo sto je razmisljao o R5 1500. Halo, tko uopce misli upariti taj procesor sa Gigom Aourus 5 osim naseg mariolle :D Onaj tko voli imati najbolje obicno ima sve najbolje. Ovo meni vise izgleda kao pokusaj da ima jednu komponentu vrhunsku, a ostalo kak se sklepa. Ja sam bio isti. Z170 Ranger mi je stajala 4 mjeseca u ormaru dok nisam skupio novce za ostalo, ali sam ju kupio radi dobrog deala u kombinaciji sa SSDom. Ne vidim cemu zurba ovdje uopce, a memorija moze samo poskupiti za 2-3mj. Samsung tu drzi glavnu rijec, svi zele njihovu memoriju i svi ce je nastaviti traziti.

 

VRl46

https://www.nabava.net/search.php?q=GA-AB350+Gaming+3&s=2

https://www.nabava.net/search.php?q=asus+prime+plus+b350

https://www.nabava.net/search.php?q=msi+b350+tomahawk

 pa planiram odmah u startu kupit kvalitetniju plocu..a stavit ili 1500 ili 1600 ryz...a kroz godinu do godinu i pol jaci proc...

razorblade
14 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
The_Fichek kaže...

I sa plocama od 200+ eura jer sve je to worth it, must upgrade. Dobro da 240Hz monitori nisu postali norma za recenziranje.

A gle kod njih je sve puno jeftinije, neke komponente su kikiriki prema našim cijenama , pogotovo za njihovu kupovnu moć, dok sa druge strane svi ti jači youtube review kanali su dobivali review samples od AMDa ili sponzora, tako da su radili recenzije sa onim što su imali.

 

Ali da ima retardiranih buildova i bencheva i to tonu, stvarno ih ima. Uvijek je spika kao da se makne mogući bottleneck da se vidi maksimum koliko neka komponenta moze dati, dok nas jednostavno boli briga za takvim scenarijem, hoću rezultate i recenzije sa uparenim bestbuy-midrange komponentama koje bi realno uzimao uz ostatak konfe a ne testat sa grafičkom  i monitorom koji koštaju pojedinačno više nego ostatak cijelog stroja.

 

 

Knowing is not enough; we must apply. Willing is not enough; we must do.
10 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)

mariolla79

Ne isplati ti se to. Za god i pol ce definitivno izaci 2. generacija Ryzena, mozda i treca. Za god i pol ce ti biti DDR5 u igri, vjerojatno ne za obicne consumere, ali ce bit. Ne isplati ti se nista kalkulirati na tako duge vode kod hardvera. Kupi si normalnu plocu ili onu Asus Prime X370 Pro ili nesto trece, ali po meni racionalno nema smisla probijati 1350kn za maticnu. Kupi sve u komadu, a nesto prije, samo ako naletis na super deal.

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.4.2017 22:13 (The_Fichek).
11 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
itomic009 kaže...

 Ima ih hrpa sa GTX 1060 i RX 480. Tu je tek sve još izjednačenije jer su upola snage, odnosno i manje od toga od GTX 1080 Ti. Za takve grafe tek nemaš potrebe za skupim procesorima pored ovih do 200 eura tipa i5 ili čak i Pentium te R5 1500X ili malo skuplji R5 1600.

Ono stoji mi rx 470 u kutiji, gledam situaciju na trzistu a lova u dzepu tesko da ce dugo mirovati :D

Kad ce Ryzeni R3 jel tek poslije ljeta?

ovaj HT i 6c/12t mi je bacen novac za gaming csgo/eso/f1/single player shit igara realno..

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
10 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)

Ma nije bacen novac. Ako ti se neda cekati R3 mozes ici na onaj famozni Intel Pentium pa ga prodas kad ovi dodju.

 

CCX moduli za medjusobnu komunikaciju vole ne samo infinity fabric, nego i po mogucnosti cim vise jezgara ili cim manje iskljucenih jezgri po modulu. Zato se vidi razlika izmedju R5 1500 i 1600 u nekim igrama i u tim istim igrama je razlika veca, nego 1600 vs 1700, ako se dobro sjecam recenzija.

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.4.2017 23:44 (The_Fichek).
10 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)

Review (Paul's Hardware) 1600X i 1500X oba na 3.9Ghz vs i5-7600K na 4.8Ghz; oba sistema sa 2x8GB 2933Mhz 16-16-16-39 i Galax OC gtx 1070.

Prednost Ryzena u gamingu je kod 1% i 0,1% fps-a, najbolje se vidi u ovim igrama:

GTA5:

Metro Last night:

Overwatch: 

Izmedju ima jos par igara u kojima su vise manje podjednaki. U Witcheru Intel ima bolji 1%, a losiji 0,1% fps.

Poruka je uređivana zadnji put uto 18.4.2017 16:11 (The_Fichek).
Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
AMD Ryzen procesori (opća tema)

1. Ne nisu max postavke

 

2. Kazem ti da je zahtjevnije nabit 100Hz na 3440x1440p nego 60hz na 4k.

 

3. Nevidim gdje sam se ja na ista prebacio, rekao sam da je 3440x1440 pojacanj WQHD, to sta ti nekuzis kako rezolucije funkcioniraju nije moj problem.

 

4. Cak ces i 165hz jako tesko natjerat na obican 2560x1440p monitore koji su vec nekoliko godina ovdje, tako da za sve iznad 1080p zahtjeva SLI najjacih grafi ako imas velik refresh rate, i debelo teze ces ostvarit tako visoke FPSove na 2560x1440 i 3440x1440 nego sitnih 60 na 4k.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
AMD Ryzen procesori (opća tema)

odi jest više, ohladit će ti se ručak 

Moj PC  
12 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
Lucidius kaže...

1. Ne nisu max postavke

 

2. Kazem ti da je zahtjevnije nabit 100Hz na 3440x1440p nego 60hz na 4k.

 

3. Nevidim gdje sam se ja na ista prebacio, rekao sam da je 3440x1440 pojacanj WQHD, to sta ti nekuzis kako rezolucije funkcioniraju nije moj problem.

 

4. Cak ces i 165hz jako tesko natjerat na obican 2560x1440p monitore koji su vec nekoliko godina ovdje, tako da za sve iznad 1080p zahtjeva SLI najjacih grafi ako imas velik refresh rate, i debelo teze ces ostvarit tako visoke FPSove na 2560x1440 i 3440x1440 nego sitnih 60 na 4k.

 

1. jesu, sve igre su ili na ultra ili na epic postavkama sto je jasno naznaceno u videu

 

2. da i? zelis reci da je rzyen preslab za 3440x1440@100Hz? imas dokaz za to ili cemo se i dalje vrtiti u krug oko ovog argumenta? 

 

3. super ti je definicija rezolucije "pojacan WQHD" lel

 

4. mozes pisati sta hoces, no dok ne vidim brojke nista ti ne vjerujem 

i SLI ti uopce nije potreban ako imas Freesync/Gsync ili ako ikad planiras upgrejdati graficku 

10 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)

Drito to, nemre pojesti rucak bez da se ne dodje "raspravljati" na forum. Lucidus znamo svi da si entuzijast i da bi volio imati najbolji hardver, ali brate, ako postoji osoba koja ce to kupovati (a da to nisi ti) i ako dodje na Bug i ako ju zanima pomoc, onda ce najvjerojatnije pitati na temu slaganja konfi iznad 10K, a ne ovdje.

 

Fanu

Nema smisla, bolje sad stati dok se nije razvuklo na iducih 10 stranica. Tema je ipak frisko napravljena iz tocno ovog razloga, besmislenog raspravljanja, ali ako ti je gust onda sve5 :)

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 18.4.2017 13:26 (The_Fichek).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice