Što mislite o Asus-u X50SL?

poruka: 4
|
čitano: 3.138
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Što mislite o Asus-u X50SL?

Nekako mi se cini prejeftin. Dajte mi recite sto mislite o ovom laptopu i o Asusu kao marki općenito.

 

  Notebook ASUS X50SL, Intel Core 2 Duo T5750, 15.4" WXGA, RAM 4GB DDR2, HDD 320GB SATA, ATi Radeon X3470, modem, LAN, WLAN, Vista Home Premium

 

u HGspotu 5000kn.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Što mislite o Asus-u X50SL?

I meni se čini prejeftino, možda je neka greška, ne znam stvarno. a što se tiče asusa kao marke - sve najbolje. I trenutno imam asusa i prezadovoljan sam njime. Prije njega sam imao thinkpad i što se tiče kvalitete, jedino tipkovnica je bila mrvicu bolja na ibm-u. Jako kvalitetno izrađeno kućište, tipkovnica također jako dobra, nakon puno tipkanja ne bole ni ruke (prsti) ni ništ. ekran također kvalitetan, dobar prikaz boja. naravno, sve ovo govorim o svom (asus pro50n).

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Što mislite o Asus-u X50SL?

Nema greške,  4999kn je cijena.  I ja sam na prvi pogled pomislio ono... Nemože bit! Mislim da je sve 1/1, dizajn je isti kao kod serije F5RL koja mi se čini kvalitetnom, evo upravo pišem ovo na jednom takvom. Dakle nema nekakvih labavih dijelova, doima se jako čvrsto. Nitko mi se nikad nije požalio na Asus, pa mislim da ni ja neću biti razočaran...

Samo bi molio ako netko već posjeduje X50SL da napiše par rečenica hvale :). Posebno me zanima trajanje baterije, te grijanje.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Što mislite o Asus-u X50SL?
Eh.. da sam imao 500 kn viska kupio bi x50sl, a ovako sam uzeo x59sl i mogu reci da sam zadovoljan s njime... dugo sam trazio neki laptop i na kraju sam uzeo asusov jer sam cuo da su dosta kvalitetni i po kucistu i po komponentama...
MBO Asus P5KC, P35 // Intel Core 2 Duo E8200, 2,66 GHz, 6MB Cache // Kingmax 2x1 GB DDR 2-800 // Gigabyte Radeon HD 3870, 512 MB, 256 bit, GDDR3 // Seagate Barracuda SATA 320 GB // Chieftec 550W // LG DVD Przilica // Coolermaster kuciste
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice