NETBOOK koji imate i kakvi su dojmovi ?

poruka: 7
|
čitano: 5.911
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
NETBOOK koji imate i kakvi su dojmovi ?

Evo pošto sve više ljudi posjeduje netbooke odlučio sam se pokrenuti ovu temu da vidimo sta sve ima na trzistu , koji su dojmovi, šta valja a šte ne valja i tako to.

 

ja trenutno imam Acer Ferrari one , evo taman je neki dan došao jer sam morao čekati 22.10 za izlazak windowsa 7.

Šta reč nego da sam prezadovoljan . Najviše performansama jer sam prije njega imao Acer One 751h , a ovdje dvojezgreni procesor i ATI 3200 odrađuju odličan posao. Tako da se mogu gledati  hd filmovi a čak sam mogao i igrati need for speed underground u full detaljima i to glatko :) ..no igru sam pokrenio čist da vidim koliko mališan može potegnuti ne igram se baš , a netbook mi sluzi najvise za internet.

 

minus za ferrari one su po meni  nedostatak hdmi-a i da baterija drži malo duže. Isto tako cijena mu je malo previsoka za rang netbooka no eto ko voli nek izvoli :) 

 

Plusevi su mu 11,6 " ekran, dizajn i performanse.

 

 

Intel Core i7 920 @3.3 GHZ, Asus P6T, 6 GB DDR3 1333, Asus NVIDIA 295 GTX, 2*1 TB HDD WD, Samsung T220, Antec Skeleton Case + Asus 550W Power Supply [img]http://img301.imageshack.us/img301/8008/horn
Poruka je uređivana zadnji put ned 25.10.2009 23:35 (Horned Reaer).
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: NETBOOK koji imate i kakvi su dojmovi ?
Horned Reaer kaže...

Evo pošto sve više ljudi posjeduje netbooke odlučio sam se pokrenuti ovu temu da vidimo sta sve ima na trzistu , koji su dojmovi, šta valja a šte ne valja i tako to.

 

ja trenutno imam Acer Ferrari one , evo taman je neki dan došao jer sam morao čekati 22.10 za izlazak windowsa 7.

Šta reč nego da sam prezadovoljan . Najviše performansama jer sam prije njega imao Acer One 751h , a ovdje dvojezgreni procesor i ATI 3200 odrađuju odličan posao. Tako da se mogu gledati  hd filmovi a čak sam mogao i igrati need for speed underground u full detaljima i to glatko :) ..no igru sam pokrenio čist da vidim koliko mališan može potegnuti ne igram se baš , a netbook mi sluzi najvise za internet.

 

minus za ferrari one su po meni  nedostatak hdmi-a i da baterija drži malo duže. Isto tako cijena mu je malo previsoka za rang netbooka no eto ko voli nek izvoli :) 

 

Plusevi su mu 11,6 " ekran, dizajn i performanse.

 

 

Tema mi se sviđa, ali imam neke primjedbe, kao zašto nisi naveo cijenu i gdje si kupio taj "ferrari One", dao neke linkove sa neta o tome netbooku, malo više detalja o tome, tj. specifikacija, dalis e grije.

 

Nemoj tako suho nego malo detaljnije, ovolko mogu i ja znati o njemu, samo da pročitam jedan review.

 

EDIT: sada sam malo potražio imformacije o tom notbooku i mogu reči da ovaj ima puno veče preformanse nego ostali na atomu i GMA 950, a cijena nije ni previše višlja(cijena), i neki rewievi 1, 2, i 3

S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.10.2009 0:40 (ivan262).
15 godina
neaktivan
offline
RE: NETBOOK koji imate i kakvi su dojmovi ?
Horned Reaer kaže...
...ja trenutno imam Acer Ferrari one...

Jao Ferrari!!! Cijena i trgovina?

World championships:7, GP started:250, GP wins:91, Podium finishes:154, Pole positions:68, Fastest laps:76, Points:1,369
14 godina
neaktivan
offline
RE: NETBOOK koji imate i kakvi su dojmovi ?
ivan262 kaže...
EDIT: sada sam malo potražio imformacije o tom notbooku i mogu reči da ovaj ima puno veče preformanse nego ostali na atomu i GMA 950, a cijena nije ni previše višlja(cijena), i neki rewievi 1, 2, i 3

skupa bebica

Ako kome treba Lockerz pozivnica neka se javi pp
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.10.2009 2:53 (mbaksa).
15 godina
offline
RE: NETBOOK koji imate i kakvi su dojmovi ?
F1-IVO kaže...
Horned Reaer kaže...
...ja trenutno imam Acer Ferrari one...

Jao Ferrari!!! Cijena i trgovina?

ja sam ga uzeo kod sebe u firmi imoam  informatičku trgovinu ali mi je glupo  pisati koliko košta i kako se zove firma da ne mislite da se tu sad reklamiram ili ne znam šta.. uglavnom problem je dobavljivost jer prva tura koja je došla je odmah nestala u nekih sat vremena kod dobavljača heheh...

 

kad budem imao vremena budem napisao neki dulji review ukratko, ne grije se jako, tih je u radu gotovo se ne čuje , stigao sam odvrtiti 3d mark 2003 daje 2280 bodova što je super za netbook.

 

PS: svi ovi sa intel gma 950 grafikom su jad i bjeda nazalost imao sam takav i ne moze youtube vrtiti normalno, stranice pri skrolanju trzaju i tako nije baš ugodan rad

Intel Core i7 920 @3.3 GHZ, Asus P6T, 6 GB DDR3 1333, Asus NVIDIA 295 GTX, 2*1 TB HDD WD, Samsung T220, Antec Skeleton Case + Asus 550W Power Supply [img]http://img301.imageshack.us/img301/8008/horn
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.10.2009 14:15 (Horned Reaer).
15 godina
neaktivan
offline
NETBOOK koji imate i kakvi su dojmovi ?

Acer Aspire ONE D250 Blue

Netbook kupljen u Super bitu za 2.600kn u 6 mjesecu.

Stigao je postom za 2 dana, jako sam zadovoljan s uslugom.

 

Kakteristike:

- Intel Atom 1.66Ghz

- 1GB ram DDR2

- 160GB HDD

- Web kamera 1.3mpx

- Multi touchpad

- Windows 7 Ultimate 32bit

 

Kučište:

- Oko ekrana je neka jako jeftina i lako grebljiva plastika, vec prvi dan su se vidjele ogrebotinice od maramice.

- oko tipkovnice je metal ili nesto slicno, jako lijepo izgleda i ne grije se.

- jako je cvrst i nekoliko mi je puta pao ali nije se vidjelo nikakva oštecenja.

- Ispod se jednostavno mogu promjeniti RAM, HDD i WLAN kartica.

 

Ekran:

- Glossy je i jako je dobar i na svijetlu, nemam nikakve zamjerke.

- 10.1"

Tipkovnica:

- Ipak je malo premala, ali posto je i sam netbook mali mogu prijeci preko toga.

- Tipke su dosta mekane i malo skljocaju.

 

Igre:

- Do sada sam probao samo NFS Underground i Sims sa svim ekspanzijama

- Simsi rade glatko na high postavkama i najvecoj rezi

- NFS uopce nije igriv nazalost, ali to i nije igraic prijenosnik.

 

Programi:

- Photoshop CS4

- Office 2007

- Opera

- Google Maps

- Svi rade normalno.

 

Baterija traje do 6 sati uz "power saver" postavke

 

 

Windows 7 radi savrseno! Nemam nikakve zamjerke, radi i kao na mom stolnom racunalu.

  Ukljucen je AERO.

 

Ugl. netbook svakome preporucujem, sada je cijena pala pa kosta 2.400kn

 

Ocijena 10/10

Usporedba Usporedba
Moj PC  
2 0 hvala 1
15 godina
offline
RE: NETBOOK koji imate i kakvi su dojmovi ?

jel ima tko onaj Asusov Seashell 1008ha model?

 

Ovaj Acer D250 je kolega baš lijepo recenzirao , svaka čast !!

Intel Core i7 920 @3.3 GHZ, Asus P6T, 6 GB DDR3 1333, Asus NVIDIA 295 GTX, 2*1 TB HDD WD, Samsung T220, Antec Skeleton Case + Asus 550W Power Supply [img]http://img301.imageshack.us/img301/8008/horn
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice