Laptop ugašen,baterija se prazni!¨pomoć !

poruka: 10
|
čitano: 9.426
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Laptop ugašen,baterija se prazni!¨pomoć !

Imam ovaj problem,molim vaše savjete.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Laptop ugašen,baterija se prazni!¨pomoć !

kupi novu bateriju

All software has bugs.Any developer who claims that his or her software is always bug-free is living in a fantasy world.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Laptop ugašen,baterija se prazni!¨pomoć !

A molim te više detalja!! Ali pretpostavljam da nije ugašen skroz nego je u stanby-ju... Štoviše, ne pretpostavljam nego sam siguran!

Ko da me briga za potpis...
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Laptop ugašen,baterija se prazni!¨pomoć !

Ovako laptop je star mjesec danas,normalno ugasim laptop na shut down,kada ga opet upalim postotak napunjenosti mi je manji za nekih 10% u periodu od nekih 24h ,ne znam u čemu je problem.

12 godina
neaktivan
offline
Laptop ugašen,baterija se prazni!¨pomoć !

Jel ima neki uređaj uštekani u njega ? Ja kad ostavim prijenosni HDD zaštekani on se i dalje vrti i svijetli.

Ustajte prezreni na svijetu !
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Laptop ugašen,baterija se prazni!¨pomoć !

Nema,sve je ištekano.

15 godina
offline
Re: Laptop ugašen,baterija se prazni!¨pomoć !

Pogledaj u BIOS-u imaš li uključenu neku opciju tipa "enable USB power in S4/S5 state". Ako imaš, isključi.

Na taj način USB portovi više neće dobivati napajanje uz isključen laptop i baterija se neće prazniti.

KaeR
12 godina
neaktivan
offline
Re: Laptop ugašen,baterija se prazni!¨pomoć !

Ne mogu naci tu opciju.

16 godina
offline
Laptop ugašen,baterija se prazni!¨pomoć !

Tipka za gasenje ti je namjestena da ne gasi komp, nego ga stavlja u standby / sleep mode. Pogledaj u control panel / power options / choose what the power button does i tamo izaberi shut down!

Preimenujmo smjeska *namigiva* u *namiguje*!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Laptop ugašen,baterija se prazni!¨pomoć !

Popzdrav Maxxy ovako provjerio samo tvoj savjet i tipka za gasenje je namjestena na shut down, znaci da je dobro,ali za ono za zatvaranje ekrana bilo je namjesteno na hibernate(stavio sam sada na shut down) budem vidio sta sada bude..napunio sam bateriju do kraja i izvadio je van.Budem pricekao 24h pa vidim u cemu je problem.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice