Laptop Acer 5050 ne preponaje przilicu

poruka: 7
|
čitano: 4.275
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Laptop Acer 5050 ne prepoznaje przilicu

Latop odjedanput mi je prestao prepoznavati przilicu. kada ubacim dvd, cuje se kako ga hoce pokrenuti i zelena lampica radi, u windowsima ne pokazuje u my computer opciju za dvdrom, a tako ni u devixe manageru ne pokazuje dvdrom. U bious-u isto ne pokazuje dvdrom nego samo hdd, probao sam sa load defaults i izvadio sam cmos bateriju, ostavio sam je 5 minuta vani i isto se dogadja, to ni se desilo jucer da je odjedanput presto prepoznavati. Imam Windows Xp SP3.

Poruka je uređivana zadnji put ned 11.12.2011 17:45 (ctodorov).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Laptop Acer 5050 ne preponaje przilicu

To se i meni dogodilo na Aceru 5520G i nije mu bilo pomoći. No, pričekaj savjet iskusnijih...

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Laptop Acer 5050 ne preponaje przilicu

rijesen problem przilica je izasla iz kontakta samo je trebalo vratiti nazad.

12 godina
neaktivan
offline
Laptop Acer 5050 ne preponaje przilicu

i meni isto ne prepoznaje pržilicu, ali ona lampica na przilici ne svijetli... u mom računalu ga više ne vidim.

 

jučer sam ju koristila, i onda mi laptop sam od sebe, počeo glasno zujati i nisam mogla ništ osim istekati iz struje i ponovno upaliti...od tada mi ne vidi pržilicu, i ko da je sporiji, jer mi se zateli, a do sada nijednom...

 

rekoh si, prvo ću pitati tu, prije nego ga saljem na popravak...

 

model je acer aspire 5333

Truth is the truth hurts ... Don't you agree??
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Laptop Acer 5050 ne preponaje przilicu

Ako nije pod jamstvom, trebalo bi izvaditi uređaj pa ga ponovno vratiti. Možda je i kod tebe problem s kontaktom...

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Laptop Acer 5050 ne preponaje przilicu
meni moj asus ni kad je novi bio nije prepoznavao przilicu.... phh sreca pa je nikad nisam ni trebao.... hvala bogu na modernizaciji i usb stick memorijama....
Ako bi oni koji o meni misle loše znali šta si ja mislim o njima,bi o meni mislili još lošije.... eeehhheem...
14 godina
neaktivan
offline
Re: Laptop Acer 5050 ne preponaje przilicu
AxLiNa kaže...

i meni isto ne prepoznaje pržilicu, ali ona lampica na przilici ne svijetli... u mom računalu ga više ne vidim.

 

jučer sam ju koristila, i onda mi laptop sam od sebe, počeo glasno zujati i nisam mogla ništ osim istekati iz struje i ponovno upaliti...od tada mi ne vidi pržilicu, i ko da je sporiji, jer mi se zateli, a do sada nijednom...

 

rekoh si, prvo ću pitati tu, prije nego ga saljem na popravak...

 

model je acer aspire 5333

Dali si isprobala izvadit i ponovno postavit? Lakše je kad laptop ugašen izvadit i natrag postavit i upali ga i pogledaj jel u BIOS prepozna dvd pržilicu? Ako ne vjerovatno kvar kontroler na čipsetu. I dali se poisebno vrijeme jače zagrijava? Instaliraj Speccy i kakve su temperature?

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice