Gdje kupiti Apple laptop

poruka: 8
|
čitano: 4.651
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Gdje kupiti Apple laptop

Gledam kupit Macbook Air. I to po mogucnosti s 512GB. U Hr ih ima nesto slabo i kostaju jao jao. Mislim svuda su skupi ali valjda je porez + marza toliko visoka... Imate neka iskustva di ga mogu kupit iz Hr? Thx

Obalo suncana, ti moj si cijeli svijet
 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Gdje kupiti Apple laptop
Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.3.2020 13:07 (Čitatelj).
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Gdje kupiti Apple laptop

Dostavljaju i u Hrvatskoj. Mozes odabrati hrvatsku tipkovnicu kada kupujes na ovoj stranici

https://shop.mcshark.at/mac/macbook-air-1

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.3.2020 13:21 (HunterXHunter).
 
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Gdje kupiti Apple laptop

Evo samo da javim s iskustvom kupovine od Sharka :) HunterXHunter 

 

Prvo im je webshop izbacivao gresku cim bi odabrao bilo koju tipkovnicu osim njemacke na datom laptopu. Nakon nekoliko mailova popravili su to i sad sam dosao do placanja. Pokusao u nekoliko navrata kupiti preko webshopa odbijena mi je kartica. Zovem svoju banku kazu nema problema. Onda im se javim kazu provjerit ce. Nakon par dana se javljaju da njihova banka odbija moju uplatu i da im ne zele rec zasto... da se strpim dan dva da ce rijesit oni to. Proslo tjedan i kazu da ipak ne mogu dobit info od banke u cemu je problem. Onda ja kazem da mi posalju invoice i ja cu im uplatit preko net bankarstva i sve 5. Dobija sam vec 2 maila di mi se ispricavaju i govore kako ce mi zaista i poslat taj invoice, ali sam invoice ne salju... Na granici Monty Pythona. Trazim drugi shop ovi su totalno izgubljeni.

Obalo suncana, ti moj si cijeli svijet
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Gdje kupiti Apple laptop

cyberport.at, ako želiš neku tipkovnicu koju nemaju u ponudi šalji mail i nabavit će i tu verziju. nemaš se što misliti, jeftiniji su i od Apple store u AT i DE, možeš i preko njih uzet Apple Care, tako da su definitivno way to go

 
0 0 hvala 0
21 mjesec
offline
Gdje kupiti Apple laptop

Da oživim temu, gledam si uzeti macbook pro 16 verziju, u Njemačkoj i Austriji se može dosta povoljnije nabaviti nego kod nas, u kojim se trgovinama može zatražiti HR tipkovnica??

Poruka je uređivana zadnji put ned 14.1.2024 17:46 (Trilogija).
 
0 0 hvala 0
8 mjeseci
offline
Re: Gdje kupiti Apple laptop
Trilogija kaže...

Da oživim temu, gledam si uzeti macbook pro 16 verziju, u Njemačkoj i Austriji se može dosta povoljnije nabaviti nego kod nas, u kojim se trgovinama može zatražiti HR tipkovnica??

 nikojim, eventualno ako naletiš na IT shop nekog Bosanca. 

 

šala, ali mislim da nisam daleko od istine.

10 godina
offline
Gdje kupiti Apple laptop

Može se na https://mcshark.at/ - to ti je CTO narudžba pa se čeka, prosjek 5+ tjedana.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice