Dell Inspiron 700m baterija

poruka: 10
|
čitano: 4.704
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Dell Inspiron 700m baterija

Danas sam kupio novu zamjensku bateriju za laptop Dell Inspiron 700m, e sada je problem sljedeci vec 10-ak sati je na punjacu i pokazuje mi da je na 5%, ali preko ikonice sto pokazuje power managment, preko utikaca pokazuje mi plavi grom i kada skinem bateriju onda mi samo pokazuje utikac, a kada  skinem punjac pokazuje mi da je baterija prazna i da se treba puniti, ali nikako da se napuni, kada iskljucim laptop, znaci kada je ugasen, baterija je na laptopu, a strujni adapter je izvadjen, blinka mi lampica od baterije zeleno. Strujni adapter nije original, vec je zamjenski.

Poruka je uređivana zadnji put pon 13.8.2012 23:31 (ctodorov).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Dell Inspiron 700m baterija

Izgleda da puni samo bateriju kada je laptop ugasen. Cudno

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Dell Inspiron 700m baterija

opet nece da je napuni skroz

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Dell Inspiron 700m baterija

e stvarno vise nisam pametan, digao sam cak nove windowse i opet nista, pokazuje da puni a nepuni nista, 2 dan mi laptop stajao ugasen  na punjacu sam je 10-ak posto napunilo bateriju i stalo i vise nece dalje da puni Ljudi molim pomoc, baterija je zamjenska kao i punjac. Cudno mi je to sto je samo 10-ak posto napunilo bateriju i stalo. U Cemu je problem POMOC.

 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Dell Inspiron 700m baterija
ctodorov kaže...

e stvarno vise nisam pametan, digao sam cak nove windowse i opet nista, pokazuje da puni a nepuni nista, 2 dan mi laptop stajao ugasen  na punjacu sam je 10-ak posto napunilo bateriju i stalo i vise nece dalje da puni Ljudi molim pomoc, baterija je zamjenska kao i punjac. Cudno mi je to sto je samo 10-ak posto napunilo bateriju i stalo. U Cemu je problem POMOC.

Do servisa i neka vide. Ima previše "zamjenskih" elemenata da bi se dalo reći što je u igri. Nadam se da nisu s ebaya iz Kine.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Dell Inspiron 700m baterija

ne znam, odakle je baterija, kupio sam je preko jednog koji radi u trgovini informatike, a on je nabavio od svog prijatelja, nesto mi sada pada napamet, moj punjac fsp NB90 19 v, 90 w, da li je mozda trebalo da bude 65 wati, i laptop je bio na testiranju 5-6 sati, kod tog tipa u trgovini, sumnjao sam na moj taj punjac, on je stavio neki isto univerzalni punjac iz trgovine da testira, znam da taj punjac kosta 330 kuna, i sa tim punjacem je bateriju za ti 5-6 sati napunio do 10%, pa kada sam kuci na moj punjac stavio da puni, i meni je za nkih 5-6 sati napunilo sa 10% na 25% i tu je stalo punjenje, ali uvijek pokaže da puni.

16 godina
online
Re: Dell Inspiron 700m baterija
ctodorov kaže...

ne znam, odakle je baterija, kupio sam je preko jednog koji radi u trgovini informatike, a on je nabavio od svog prijatelja, nesto mi sada pada napamet, moj punjac fsp NB90 19 v, 90 w, da li je mozda trebalo da bude 65 wati, i laptop je bio na testiranju 5-6 sati, kod tog tipa u trgovini, sumnjao sam na moj taj punjac, on je stavio neki isto univerzalni punjac iz trgovine da testira, znam da taj punjac kosta 330 kuna, i sa tim punjacem je bateriju za ti 5-6 sati napunio do 10%, pa kada sam kuci na moj punjac stavio da puni, i meni je za nkih 5-6 sati napunilo sa 10% na 25% i tu je stalo punjenje, ali uvijek pokaže da puni.

Nije problem što je jači punjač, bio bi da je slabiji.

Malo tih "univerzalnih/zamjenskih" stvari ima previše. Mislim da je baterija u pitanju, ali teško je reći. Imaš mogućnost doći do originalne ili neke druge baterije?

15 godina
neaktivan
offline
Dell Inspiron 700m baterija

ne nemam mogucnosti, to je taj problem zbog toga sto takve baterije nema u trgovinama.

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Dell Inspiron 700m baterija

uzeo sam drugi punjac preko njuskala, isto nije original, ali kompatibilan je sa laptopom, i pise na njemu Dell, jedino sto sve iza pise na kineski osmi brojki. i ista stvar, jucer se napunio svega 3 posto i opet je stalo punjenje. Vidjet cu sa ovim od koga sam kupio bateriju sta da radim dalje.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Dell Inspiron 700m baterija

ispraznio skorz bateriju i ujutro opet provjerim samo do 6 posto napunilo. AAAAAAAA ludnica.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice