ACER - šrot ili ne?

poruka: 105
|
čitano: 63.357
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
ACER - šrot ili ne?

Zanimaju me vaša iskustva sa ACER laptopima...
Namjeravam uzeti nešto za 4500-5500 kn, a koliko sam gledao, ACER ima najbolji omjer dobiveno/uloženo. No ima samo godinu dana garancije. Pitao sam čovjeka u ovlaštenom servisu za laptope i kaže mi da je ACER šrot koji, ako mu se što dogodi nakon isteka te  godine garancije, mogu slobodno baciti jer ga nitko neće htjeti otvarati i popravljati (slična neugodna iskustva imam s FORCEBOOK-om!).
Sad me zanima:
1. postoji li mogućnost produljenja garancije na 2/3 godine kao što je to slučaj sa HP/DELL/SIEMENS...
2. Jel se kome dogodio kvar nakon isteka garancije i kakva su mu iskustva s time?

Hvala!

Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
RE: ACER - šrot ili ne?
Nisam puno kontakata imao sa Acerom. Osim sa AAO, koji i sam imam.

Nisam do sada imao problema i jako sam zadovoljan. Što se pak tiče klasičnih laptopa, ne mogu reći puno. Ono što znam da mi je većina tih notebooka Acerovih djelovala krhko.
I have visited the hidden parts of the world. I have fought in both world wars, served the liberty in many others. I have saved the world from alien invasions and mutants. I have won the olimpics, and i was awarded the world footballer of the year award. I'm a gamer. And what have you done recently?
16 godina
neaktivan
offline
ACER - šrot ili ne?

Imam Acer i mogu ti reć da nisu loši laptopi, ali jesu pomalo krhki. Nisu najkvalitetniji na svijetu. Nije da mi se kvari, ali - ipak nije za nosanje svaki dan. Ako ga ne misliš nosat svaki dan - preporuka. I da - za stvarno normalnu cijenu dobiješ jako moćan laptop, jak proc, puno RAM-a, a ne fali ni diska, grafička je ok, ima i kameru, čitać otiska prsta, WLAN, Bluetooth, čitać memorijskih kartica, 5.1 izlaz i 101 još stvarčicu...

Asus M3A79 Deluxe, AMD Phenom II 940 @ 3,8 GHz, 4GB RAM Corsair Dominator, ATI Radeon 4870 X2, 2x WD Raptor RAID 0 + 1TB WD, Tagan 800W
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: ACER - šrot ili ne?
bjede kaže...

Zanimaju me vaša iskustva sa ACER laptopima...
Namjeravam uzeti nešto za 4500-5500 kn, a koliko sam gledao, ACER ima najbolji omjer dobiveno/uloženo. No ima samo godinu dana garancije. Pitao sam čovjeka u ovlaštenom servisu za laptope i kaže mi da je ACER šrot koji, ako mu se što dogodi nakon isteka te  godine garancije, mogu slobodno baciti jer ga nitko neće htjeti otvarati i popravljati (slična neugodna iskustva imam s FORCEBOOK-om!).
Sad me zanima:
1. postoji li mogućnost produljenja garancije na 2/3 godine kao što je to slučaj sa HP/DELL/SIEMENS...
2. Jel se kome dogodio kvar nakon isteka garancije i kakva su mu iskustva s time?

Hvala!

 Pozdraf...

Znači čovjek iz ovlaštenog Acerovog servisa ti je rekao da je Acer šrot??? Zanimljivo...
Ja imam dosta pozitivnih iskustava s njima. Zasada j najvise problema bilo s Travelmate serijom (15" verzije), ali i to je zanemarivo s obzirom na broj prodanih računala. Kaj se tiče kvalitete, tu imam podijeljena mišljenja. Ekrane su dosta poboljšali i donekle su riješili uvijanje tipkovnice, ali i dalje to sve ostavlja krhak dojam, makar, kad se usporedi s ostalim prijenosnicima te kategorije, acer nije ništa lošiji.

Produljenje garancije postoji. Cijena je 419kn s jedne na tri godine u HGspotu. Mislim da je to relativno ok cijena s obzirom na to da si miran kaj se laptopa tiče sljedećih 3 godine.

Zed's dead baby, Zed's dead...
15 godina
neaktivan
offline
RE: ACER - šrot ili ne?
Ne, nisi me razumio. To je ovalšteni servis za HP i LENOVO, ali su specijalizirani za popravljanje laptopa. Imaju i prodaju i mogu naručiti i ostale proizvođače ali su ovlašteni samo za ova 2. Taj lik kaže da nitko ne želi otvarat ACER-a. A mislim da u Zadru nema ovlašteni servis za ACER-a. Zato ne znam kad bi mi se dogodio neki kvar gdje bi ga morao nositi i bili uopće itko htio popravljati. On vjerojatno ne mora otvarat laptop proizvođača za koji nije ovlašten ako ne želi, jel' tako?
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.4.2009 18:41 (bjede).
16 godina
neaktivan
offline
ACER - šrot ili ne?

Ako već uzmeš Acera, nemoj sa AMD-ovim procesorom, jer će ti se plastika rastopit.

- ako gori zeleno, ne znači da sam tu -
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
ACER - šrot ili ne?

Imao sam prilike gledati Acere sa crknutim ekranima, mrtvim pikselima, pregorenim plocama, Acer odaje dojam slabe kvalitete izrade cim se malo jace pritisne po njemu i mislim da nisu ni izbliza izdrzljivi ko HP koji ima modele slicne cijene a da nisu ni blizu jednom Lenovo Thinkpadu koji ima i jeftinije serije kao SL a imam osjecaj da bi mogao shraniti pet bilo kojih acera.

E sad mnogi ce reci znas ja ne prenosim puno racunar, ali moje iskustvo kaze da ako nista sa stola na stol, s jedne strane kauca na drugu, sa komodena kojoj stoji kad je ugasen na stol na kojem radim, i mali onaj u mene malo voli udarati po tipkama i cerkica od tri godine naslonila se rukom na poklopac i slicno, tako da smatram da notebook kakav god bio mora biti robustan a acer cini mi se to bas i nije, tu je negdje sa FSCom.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
ACER - šrot ili ne?

Nemoj Acer jadan nebio. Ja sam trebao kupiti 5530G i srećom se predomislio i kupio Asus. Ovaj Asus je slabiji al na njemu sve štima.

Prijatelj mi je kupio 5530G u HGspota pa mu je krepao disk za 15 dana, čekao je 2mj na servis da mu pošalju novi... Po njemu sve škripi i djeluje jeftino.

Uz to, ima dosta bugova u biosu koji te mogu spriječiti da instaliraš išta osim Windowsa na njega.

The Man Who Broke A Dragons Heart...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
ACER - šrot ili ne?

Imam Acera i to 7730 Aspire i nemam NIKAKVIH problema!

Istina imam intelov proc ali vecina ih ima sada! Kada proc radi na 100% temperature ne prelazi 70 (trpi do 100) bas NIKADA. Radi super, kada igram stavim nesto pod nozice da bude na povisenom da traje duze (nize temperature) i to je to! Grafa zna grijati do 90 sebe i proc na 80 jer su jao blizu (9600MGT i trpi do 110) (inace ide oko 80) u idle sve komponente 50...

 

Tako da se danas ne moze za nista reci da je srot ali po meni treba izbjegavati Forceware ili kako se vec zove ona marka laptopa... ali opet tko ih zna koristiti i njemu ce trajati godinama...

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.4.2009 14:34 (Luka).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: ACER - šrot ili ne?
Druze, sve je to isto. Bar po onome sto se nalazi ispod. Za male pare mozes uzeti bolji laptop neko nekih brand laptopa.

Obrati paznju na tipkovnicu, i plastiku. Vidi da li se uvija ili je dosta cvrsta. Ja imam Acera i super sam zadovoljan. Kod mene je model Aspire 5730ZG.
16 godina
neaktivan
offline
ACER - šrot ili ne?

Ne.

(Mislim, odgovor na pitanje:"ACER - šrot ili ne?")

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.4.2009 14:52 (Schumix).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: ACER - šrot ili ne?
Luka kaže...

Imam Acera i to 7730 Aspire i nemam NIKAKVIH problema!

Istina imam intelov proc ali vecina ih ima sada! Kada proc radi na 100% temperature ne prelazi 70 (trpi do 100) bas NIKADA. Radi super, kada igram stavim nesto pod nozice da bude na povisenom da traje duze (nize temperature) i to je to! Grafa zna grijati do 90 sebe i proc na 80 jer su jao blizu (9600MGT i trpi do 110) (inace ide oko 80) u idle sve komponente 50...

 

Tako da se danas ne moze za nista reci da je srot ali po meni treba izbjegavati Forceware ili kako se vec zove ona marka laptopa... ali opet tko ih zna koristiti i njemu ce trajati godinama...

 To je malo prevruće? Meni C2D radi na 32-56 stupnjeva...
Grafa do 50-70. Uz nešto jače, ili igrice ili kompajliranje...
The Man Who Broke A Dragons Heart...
16 godina
neaktivan
offline
ACER - šrot ili ne?

pozZdrav svima. curi sam preporucio 7730G i laptop je mrak, sve zivo jede, ima ga vec pola godina i nikakvih problema nema sa njim. sto se tice hardvera plastika je super kvalitete bar na tom modelu. Vista Home premium je dosla uz laptop i radi izvrsno, rating u VISTI je 4,8. Igrice rade super COD4 i COD5, NFS undercover sve radi super mogu ACER samo pohvalit i dalje ga porucit.

Intel E2140 2x1.6Ghz, Asrock Wolfdale 1333-GLAN/M, 2x1gb Kingmax DDR2 667Mhz, Seagate-Maxtor 250gb 8mb cache + Seagate FreeAgentGo 250gb, PIONEER DVD-RW DVR-111D. Sapphire HD 4550 512mb.
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.4.2009 15:23 (mladen_87).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
ACER - šrot ili ne?

oj ljudi!

imam aspire 5100, niš posebno, a nije ni loš! postoje bolji, naravno! kupljen je u mikronisu, misim da mu ima već 2-3 godine i nemam problema s njim, a ni s rastapanjem plastike jer je AMD procesor... tko zna, svašta se može uvalit! po meni, mislim da su solidni! xD

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tešku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis.
 
0 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: ACER - šrot ili ne?
Ammon kaže...
Luka kaže...

Imam Acera i to 7730 Aspire i nemam NIKAKVIH problema!

Istina imam intelov proc ali vecina ih ima sada! Kada proc radi na 100% temperature ne prelazi 70 (trpi do 100) bas NIKADA. Radi super, kada igram stavim nesto pod nozice da bude na povisenom da traje duze (nize temperature) i to je to! Grafa zna grijati do 90 sebe i proc na 80 jer su jao blizu (9600MGT i trpi do 110) (inace ide oko 80) u idle sve komponente 50...

 

Tako da se danas ne moze za nista reci da je srot ali po meni treba izbjegavati Forceware ili kako se vec zove ona marka laptopa... ali opet tko ih zna koristiti i njemu ce trajati godinama...

 To je malo prevruće? Meni C2D radi na 32-56 stupnjeva...
Grafa do 50-70. Uz nešto jače, ili igrice ili kompajliranje...
Tvoj ima bolje hladenje ali opet, temperature su daleko od kriticne! Ja sam svoj platio 6500, danas je 6000 sto je super cijena za 320 gb; 17'', 9600MGT, C2Duo 2,0, 2 gb (ja prosirio na 4)...
Laptopi takve snage od "jacih" marki (imaju bolje hladenje pa se manje griju) dod preko 10k... (izuzetak toshiba) vidio jedan dobar i jaci za 8k... Ali one (barem koje sam ja vidio) se griju jednako ili cak i vise!

Cimer mi ima mislim 69XX Aspire sa 9500GT(ili GS), isto mrcina i njemu preko 65 ne ide u loadu (ima "tube" dizajn i mislim da mu pomaze pri hladenju) tako da sve ovisi...

Treba biti pametan sa temperaturom, ne igrati se u krevetu osim ako se ima Macbook ili slicno, povisiti ga malo da ima bolji protok zraka i sve 5!
15 godina
neaktivan
offline
ACER - šrot ili ne?

Imam jedan stari Acer Aspire 5020 sa AMD Turion-om pod haubom.Posto je star 5 godina,pun je prasine,koja nikad nije ciscena,grije se malo vise.

Nista nepodnosljivo,osim po ljetu kada radi 0-24h onda je stvarno kipuc,a bome se i cuje,no dobro obavlja svoj posao pa se ne bunimCool

Do sada nije nista krepalo,samo je ekran krhak,pa se malo ostetio,no nista strasno.

Drugi je mjesec dana star,unutra je C2D koji je necujan(doslovce,osim pri full LOAD-u),ne grije se.Stvarno moja preporuka kaj se tice kvalitete.

Jos jedna napomena,pazi gdje kupujes.Ako kupujes u ducanima tipa HGspot(nemoj mislit da imam nesto protiv njih),

postoji mogucnost da je taj laptop bio izlozen,pa je puno ljudi prckalo po njemu,onda je normalno da ce ti se nesto pokvaritNamigiva

...Scooter Tuning is not A Crime!!...
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: ACER - šrot ili ne?

Hvala vam na savjetima pa bih vas još zamolio da mi još samo ukratko date par prijedloga za laptop nekog drugog proizvođača u rangu 5500-max. 6000 kn, ne mogu preko toga...

Znači...

- ne bih ga puno nosao okolo, uglavnom bi bio na stolu

- da ima dobro rješeno hlađenje jer bi bio dugo upaljen (Torrent) i ponekad bi zaigrao nešto ne prezahtjevno

- obavezno Core2Duo (sa što više cache memorije) jer AMD-a više ne želim vidjeti u svom stroju

- da ima 2/3 godine garancije ili mogućnost nadoplate

- 250/320 GB diska (za multimediju)

- 17" ekran

- po mogućnosti memorija na 800 MHz (ne znam koliko je 667 MHz sporija)

- grafika odvojena na kojoj ću moći normalno pokretati neke ne prezahtjevne igre (neću igrat Crysisa na laptopu, eventualno nešto manje zahtjevno kad budem imao vremena)

- HDMI izlaz

- da je što kvalitetnija izrada (eventualno da nisu sve plastični materijali, ako se to u ovom cjenovnom rangu može pronaći)

 

Ne znam jesam li možda prezahtjevan za ovaj cjenovni rang, ne pratim baš tržište u zadnje vrijeme... Vi mi preporučite najbolje šta se može dobit za tu lovu.

Ja sam gledao ovih par modela, ne znam što je od toga najbolje/najisplativije za moje potrebe (ne navodim ACER modele):

ASUS X71SL

http://www.nabava.net/trazilica.php?q=asus+X71SL&cod=&cdo=&firma=-1&order=cijena&smjer=asc&submit=Pretra%C5%BEi

HP 6830s

http://www.nabava.net/trazilica.php?q=HP+6830s&cod=&cdo=&firma=-1&order=cijena&smjer=asc&submit=Pretra%C5%BEi

DELL Studio 17

http://www.nabava.net/trazilica.php?q=dell+studio+17&cod=&cdo=&firma=-1&order=cijena&smjer=asc&submit=Pretra%C5%BEi

DELL Inspiron 1720

http://www.nabava.net/trazilica.php?q=dell+inspiron+1720&cod=&cdo=&firma=-1&order=cijena&smjer=asc&submit=Pretra%C5%BEi

MSI EX720

http://www.nabava.net/trazilica.php?q=MSI+EX720&cod=&cdo=&firma=-1&order=cijena&smjer=asc&submit=Pretra%C5%BEi

 

Može i preporuka neke TOSHIBE da je i malo skuplja ili nekog kvalitetnog 15,4" modela (bilo kojeg proizvođača) do 5-5500 kn.

 

Hvala vam unaprijed!

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.4.2009 19:08 (bjede).
15 godina
neaktivan
offline
ACER - šrot ili ne?

Molim vas, bilo kakvu preporuku za ovo što sam naveo, moram se brzo odlučit, a ni sam ne znam što bi.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
ACER - šrot ili ne?

Ja bi ti preporucio ovak HP 6830 S nije skup a dobar je i ima dobru graficku za jedan laptop tj Radeo HD 3430 dobra firma za laptope i dobar laptop 17 ekran jasno ja bi ga kupio u Linksu kad bi kupovao a ne po ovim internet ducanima!!!Cool

Athlon 64 LE-1620 (3.0ghz) - Golden Orb 2 - Kingmax Mars 1GB ddr2 800 (960mhz) - Seagate Baracuda 160gb - Seasonic S12II 430w - Samsung SM 2232BW - Gigabyte MA790X - DS4 - Ati Crosfire HD 3650 x2
Poruka je uređivana zadnji put sub 11.4.2009 2:29 (rambox).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: ACER - šrot ili ne?
rambox kaže...

Ja bi ti preporucio ovak HP 6830 S nije skup a dobar je i ima dobru graficku za jedan laptop tj Radeo HD 3430 dobra firma za laptope i dobar laptop 17 ekran jasno ja bi ga kupio u Linksu kad bi kupovao a ne po ovim internet ducanima!!!Cool

 e imam taj laptop i mogu reci da je za te pare vise nego dobar, ekran mi se sviđa, vidi se pod dosta malim kutom gledanja, tipkovnica nelošaBelji se, "solidno" vrti cod 4... imam gore vistu i prede kao mačkica... ne grije se puno, stari na poslu mi ima acer grije se ko lud, nemožeš ruku stavit ljevo od laptopa
Bolje ispasti budala nego iz aviona | C'est la vie
15 godina
neaktivan
offline
RE: ACER - šrot ili ne?
leo_819 kaže...
rambox kaže...

Ja bi ti preporucio ovak HP 6830 S nije skup a dobar je i ima dobru graficku za jedan laptop tj Radeo HD 3430 dobra firma za laptope i dobar laptop 17 ekran jasno ja bi ga kupio u Linksu kad bi kupovao a ne po ovim internet ducanima!!!Cool

 e imam taj laptop i mogu reci da je za te pare vise nego dobar, ekran mi se sviđa, vidi se pod dosta malim kutom gledanja, tipkovnica nelošaBelji se, "solidno" vrti cod 4... imam gore vistu i prede kao mačkica... ne grije se puno, stari na poslu mi ima acer grije se ko lud, nemožeš ruku stavit ljevo od laptopa
 Toga mi je nudio i prodavač u ovlaštenom servisu HP-a o kojemu sam na početku pričao. Međutim, što god sam čitao na netu o tom modelu bilo je uglavnom u negativnom kontekstu. Često na servisu, kvarovi i sl. Vi preporučujete taj HP, tako da sad ne znam ni sam. Možete li mi preporučiti koji model drugog proizvođača (DELL, LENOVO, TOSHIBA, FUJITSU/SIEMENS, ASUS...), može i kvalitetniji 15,4'' model.
15 godina
offline
RE: ACER - šrot ili ne?

Imam asusa x58le odličan je,a taj x71 još bolji i ima garanciju 2 god.Asus je inače proizvod sa najmanje reklamacija.Za njega ti je reklama da je prošao svih šest shock testova.

Kako vidiš gori li svitlo u živideru ?
15 godina
neaktivan
offline
ACER - šrot ili ne?

moj bratić ima acer aspire 6530g i super je sve osim grafičke (3650 512mb), ali zato ima AMD Athlon x2 2.1 Ghz, 4 gb ram-a, 640 gb hard disk, 64-bitnu Vistu home premium, dolby home theater, 16" 1440x900 ekran, a platio ga je 6.700 kn..............to je po meni jako dobar omjer cijene i performansi

komp iz konzuma....aha aha
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
ACER - šrot ili ne?

Ja imam Acer Aspire 6920G

Core 2 Duo 2.00Ghz, 512 MB Nvidia GF 9500M, 4GB ram, 250 GB disk ...

Radi odlično, je da izgleda malo krhko ali ima najbolje za tu cijenu. Čak sam imao nezgodu da mi se prolio sok od brusnice :) ali nema problema.

To je moj prvi lap, vidio sam i druge, za ovog mogu reći samo najbolje. I mislim da Acer nije šrot.

Preporučujem ti Acer jer ima najbolji omjer uloženog i dobivenog, a kvaliteta je solidna.

Evo dobra stranica sa koje sam ja kupio lap www.superbit.hr

Poruka je uređivana zadnji put sub 11.4.2009 16:42 (Šef).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
ACER - šrot ili ne?

ja sam imao Acer travelmate do nedavno... bio je pregažen vremenom (256 mb rama) ali se držao do besvijesti!

u penziju je otišao kad mu je riknuo ekran.... ("riknuo ekran" čitaj dobio šaku u ekran zbog mojih živaca lol)

Ako bi oni koji o meni misle loše znali šta si ja mislim o njima,bi o meni mislili još lošije.... eeehhheem...
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
ACER - šrot ili ne?

Moj Pentium 4 bivši je bio na MBO Acer 5 godina bez kvara čitavo vrijeme sa ostatkom konfe!

:) Acer

Intel Q6600 , Gigabyte X38, OCZ DDR2 1000MHz, Sapphire 4870 stoncin3@windowslive.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: ACER - šrot ili ne?

Jos nisam odabrao, a moram uzeti sljedeci tjedan, pa ako moze jos malo pomoci... Budzet sam razvukao do 6500. Suzio sam izbor na par modela, pa ako moze preporuka sto je najbolje s obzirom na moje zahtjeve.

 

DELL Studio 17
http://www.nabava.net/trazilica.php?q=Dell+Studio+17

DELL Inspiron 1720
http://www.nabava.net/trazilica.php?q=Dell+Inspiron+1720

 

Ova dva prelaze budzet, ali bi se rastegnuo ako je stroj zaista dobar:

 

TOSHIBA Satellite P300-1CD
http://www.nabava.net/trazilica.php?q=Toshiba+Satellite+P300-1CD

FUJITSU SIEMENS Amilo Xa 3530 (AMD, oko 6700 kn)
http://prolaptopreviews.info/fsc/fujitsu-siemens-amilo-xa-3530-review-attractive

 

Moze i preporuka za nesto od 15,4'' do 5500-6000 kn ako je isplativije.

 

HVALA!

Poruka je uređivana zadnji put sub 25.4.2009 0:08 (bjede).
15 godina
protjeran
offline
RE: ACER - šrot ili ne?

Vidim da nisi napisao namjenu kompa? Ali dobro za tu cijenu i ne može biti nego neki šireg spektra! ja bih ipak išao na prvi Dell Studio 17 jer daje najviše u smjeru uloženog-dobivenog. Jedino ne znam za Windowse s njim jer piše "slovenian" pa ako nisu slovenski winzi?

Intel Q6600 , Gigabyte X38, OCZ DDR2 Platinum @800MHz, Sapphire 4870 1024MB stoncin3@windowslive.com
15 godina
neaktivan
offline
ACER - šrot ili ne?

ACER Aspire 6920G i slični Aceri (ima ih dosta) - Jako su dobri

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: ACER - šrot ili ne?
stoncin3 kaže...

Vidim da nisi napisao namjenu kompa? Ali dobro za tu cijenu i ne može biti nego neki šireg spektra! ja bih ipak išao na prvi Dell Studio 17 jer daje najviše u smjeru uloženog-dobivenog. Jedino ne znam za Windowse s njim jer piše "slovenian" pa ako nisu slovenski winzi?

Naveo sam vec gore za sto bi mi trebao lap, ali mogu opet...
Namjena je znaci uz standardno (word, power point, net) jos i multimedija, prvenstveno filmovi, tako da bih isao na 17'', povremeno koja manje zahtjevna igra (PES, avanture ili malo stariji FPS) te torrent (lap bi bio dugo upaljen, pa bih isao radije na Intela jer sa AMD-om nemam dobrih iskustava sto se tice pregrijavanja). 
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice