Ultimativna tema za odabir prijenosnika izdvojena tema

poruka: 36.716
|
čitano: 13.039.489
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Dok je aktualna rasprava oko M1 Aira.

 

Uzet njega ili nesto ovako kad padne cijena ispod 9k? Namjena sve osim gaminga (uredski/photo/video editing).

 

https://www.sancta-domenica.hr/laptop-asus-zenbook-14-oled-um3402ya-oled-km731x-14-r7-16-1tb-w11p.html?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

Pingu ;)
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.11.2022 17:32 (Vapor).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Vapor kaže...

Dok je aktualna rasprava oko M1 Aira.

 

Uzet njega ili nesto ovako kad padne cijena ispod 9k? Namjena sve osim gaminga (uredski/photo/video editing).

 

https://www.sancta-domenica.hr/laptop-asus-zenbook-14-oled-um3402ya-oled-km731x-14-r7-16-1tb-w11p.html?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

U vašem slučaju kolega, imate dvostruku dilemu, ali ako vam nešto znači,  proizvodi nativno imaju bolje aplikacije za foto/video obradu, no koji OS je definitivno samo vaš izbor. 
Osobno, u svakom slučaju i pogledu M1 Air uvijek prije svega ostalog, moje skromno subjektivno razmišljanje. 

ATJ Lučko
8 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Pozdrav.

Danas sam krenula na neki tečaj za  web programiranje, imam doma vrhunski komp, ali su nam na prvom sastanku rekli da bi bilo najzgodnije da imamo laptope pa da možemo na njima radi zadatke doma a i kad dođemo na predavanje da ih ponesemo i nastavimo raditi na istim laptopima.

Pa eto, molim za neki prijedlog za neki laptop za web programiranje, bilo bi dobro da ekran nije manji od 15" a još bolje ako ne prelazi nekih 3000kn. 

Naravno ako mislite da za taj posao nema smisla kupovati lap. u tom cijenovnom rangu, molim da mi kažete.

Hvala.

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
janena kaže...

Pozdrav.

Danas sam krenula na neki tečaj za  web programiranje, imam doma vrhunski komp, ali su nam na prvom sastanku rekli da bi bilo najzgodnije da imamo laptope pa da možemo na njima radi zadatke doma a i kad dođemo na predavanje da ih ponesemo i nastavimo raditi na istim laptopima.

Pa eto, molim za neki prijedlog za neki laptop za web programiranje, bilo bi dobro da ekran nije manji od 15" a još bolje ako ne prelazi nekih 3000kn. 

Naravno ako mislite da za taj posao nema smisla kupovati lap. u tom cijenovnom rangu, molim da mi kažete.

Hvala.

 

 Ako ucis osnove web developmenta onda iskreno bilo koji pristojniji laptop ti moze posluziti. Bilo bi lijepo da ima 16GB RAM-a cisto da ne moras razmisljati koliko tabova i sta sve ces ostaviti pokrenuto na kompu. 

8 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Oće li ovo biti dobro? 

https://www.instar-informatika.hr/acer-a315-23-r2dc-r3-3250u-156i-16gb/115422/product/#top

 Nw pronalazim podatak dali podržava win 11

15 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Hvala na preporukama

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.11.2022 21:55 (BoL).
15 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika

 Naručeno...stiže za dan-dva

16 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Bencho2211 kaže...
Ja uzeo taj model, za tu cijenu je toppp, laptop leti, pogotovo na linuxu, a win 11 na virtualnoj masini radi bezprijekorno

 I ja sam ga uzeo. Takve spekse za 3300kn kolko je u instaru ne pamtim zadnjih mjeseci. Ja uzeo za 3800 neki dan a to je bila najjeftinija cijena zadnjih 6mj. I eto ispušio 500kn samo tako. Kako je krenulo još će za koji dan pasti ispod 3 soma.

 

Laptop je više manje super, možda sam malo previše očekivao od ips zaslona, jer mi iskreno nije baš ono prevelik skok s tn-a ali za tu cijenu ni ne možeš očekivati oled.

 

E da i još jedna stavka me malo iritira, a to je da kad je spojen na punjač vole ventovi vrtjeti da ih čuješ...ni updejt biosa ni postavke za štednju baterije ne pomažu baš previše. Dok je na samoj bateriji nečujan večinu vremena.

14 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
8 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Da, plus ovako nesto https://www.ebay.com/itm/223976769230?hash=item34260e46ce:g:pRgAAOSwrttefB9l za dodati HDD, i ram mislim da moze ici Crucial od 16gb iako je u spec za taj slot 8 max, bar ekioa tako pisala na forumima, pu mu overkill rama 20gb
14 godina
online
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
janena kaže...

Oće li ovo biti dobro? 

https://www.instar-informatika.hr/acer-a315-23-r2dc-r3-3250u-156i-16gb/115422/product/#top

 Nw pronalazim podatak dali podržava win 11

 

Nikako laptop s r3-3250u, tj. serija amd 3xxx procesora za laptop.

 

Gledat laptop s amd 5xxx (6xxx), može i 4xxx, ako se nađe neki odgovarajući laptop.

16 godina
online
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
janena kaže...

Oće li ovo biti dobro? 

https://www.instar-informatika.hr/acer-a315-23-r2dc-r3-3250u-156i-16gb/115422/product/#top

 Nw pronalazim podatak dali podržava win 11

 

T-bone's kaže...
janena kaže...

Oće li ovo biti dobro? 

https://www.instar-informatika.hr/acer-a315-23-r2dc-r3-3250u-156i-16gb/115422/product/#top

 Nw pronalazim podatak dali podržava win 11

 

Nikako laptop s r3-3250u, tj. serija amd 3xxx procesora za laptop.

 

Gledat laptop s amd 5xxx (6xxx), može i 4xxx, ako se nađe neki odgovarajući laptop.

 Kao sto je kolega napisao taj procesor je sa 2 fizicke i 4 logicke jezgre i nije bas najbolja preporuka, radit ce i osnove web dizajna se mogu raditi na njemu ali ako se krene u recimo malo ozbiljniji rad onda je vec bolje imati nesto malo bolje na raspolaganju. 

 

Ako se vec gleda ova trgovina i ne zelimo ici previse u neki cjenovni trosak ova dva modela nisu losa po mom misljenju, ekran im nije bas neka velika sreca sa paletom boja (ako mislis ici ozbiljnije u web dizajn svako uredjivanje i izgled boja da li je to rad sa CSS-om ili malo grafickog dizajna bi trebao imati malo bolju pokrivenost palete boja) ali moze posluziti u ovoj fazi i uvijek se moze spojiti na eksterni monitor koji vec posjedujes. 

https://www.instar-informatika.hr/lenovo-prijenosno-racunalo-ideapad-3-15alc6-82ku01wxsc/134384/product/ 

https://www.instar-informatika.hr/notebook-lenovo-ideapad-ultraslim-3-82h801h5sc-156-fhd-ips-intel-core-i5-11/113513/product/ 

 

Ako je plan okrenuti se karijeri web developera i ici u tom nekom smjeru sto se tice ucenja i kasnije zanimanja onda ukoliko je moguce ne bi bilo lose odmah kupiti malo bolji laptop jednostavno iz razloga sto je uvijek bolje raditi sav posao na jednom uredjaju na kojem ce ti uvijek sve biti konfigurisano kako treba i onda samo taj laptop nosas na relacijama na kojima se kreces i spajas ih na monitore radi lakseg rada. To je barem moj stav ukoliko se u to sve ulazi malo ozbiljnije. 

17 mjeseci
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Bok!

 

U potrazi sam za novim laptopom. Standardni sam korisnik: multimedija, office, Photoshop, ali ništa napredno i prezahtjevno. Budžet mi je do 6 000, preferiram veći ekran i htjela bi biti mirna sljedećih 5-6 godina..

 

Što mislite o ovoj ponudi?

 

https://www.ekupi.hr/hr/Ra%C4%8Dunala/Laptopi-i-oprema/Laptopi/HP-17-cp0003nm%2C-48K61EA%2C-17%2C3-FHD-IPS%2C-AMD-Ryzen-7-5700U%2C-16GB-RAM%2C-1TB-PCIe-NVMe-SSD%2C-AMD-Radeon-Graphics%2C-Free-DOS%2C-laptop/p/EK000467292

 

Imate neki bolji prijedlog?

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Laptop za Autocad i povremeni gaming, budet do 7000kn, sta mislite o ovome?

 

https://www.ekupi.hr/hr/Ra%C4%8Dunala/Laptopi-i-oprema/Laptopi/Gaming-laptopi/Lenovo-IdeaPad-Gaming-3-15ACH6%2C-82K2008QSC%2C-15%2C6-FHD-IPS-165Hz%2C-AMD-Ryzen-7-5800H%2C-16GB-RAM%2C-512GB-PCIe-NVMe-SSD%2C-NVIDIA-GeForce-RTX-3050-Ti%2C-Free-DOS%2C-laptop/p/EK000424113

 

Takoder ovim putem bih molio ako netko ima kupon za popust na ekupi da posalje u PP, vratim nazad cim kupim.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Isto kao i Agnes, budzet mi je oko 5500 kn - ako se da nesto uloviti za te novce, sad kad su popusti. Potpuni sam laik i koristio bi ga surfanje, light gaming i gledanje filmova. Stvarno ne trazim previse, samo izdrzi bar 4 godine. Hvala svima unaprijed, ako ima neki link s popustom sad 💪🏻
12 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
katodna_cijev kaže...
Hvala na komentarima! Ima recenzija koje su dosta nekonzistentne i kada vidim neku ovog tipa, nisam siguran da li trebam brinuti o buci ventilatora ili ne: https://forum.chuwi.com/t/fan-problem-gemibook-pro/19328

S druge strane, ispada da najnoviji model niti nema ventilator i to bi mi bilo idealno; no doista bih u tom slučaju prvo morao otići do nekog prodavača laptopa da se osobno uvjerim u cijelu situaciju.

 

katodna_cijev kaže...
Na linku koji sam stavio piše sljedeće: "I always have the fan running at maximum speed and the constant noise is very annoying."

Zato sam se brinuo da li uopće taj laptop ima ventilator i koliko je tih/glasan.

Prošla su mi već tri komada kroz ruke, jedan sam i zadržao sebi. Na niti jednom se ventilatori ne čuju kako taj lik piše, i to sam ih dobro opteretio sa paralelnim instalacijama, Adobe programima i ventilator se ne čuje. Temperature su toliko niske da se čak može i skroz isključiti, ali kažem ne čuje se pa nema ni potrebe za tim.

 

Ono što se čuje je nekakav ponavljajući zvuk, nisam siguran je li to ventilator ili coil whine, moram ga otvoriti pa provjerim, ali to se čuje samo kad se uho nasloni na laptop. Znači laptop je bešuman kod normalnog rada sa normalne udaljenosti, ali ako se priljepi uho na njega onda ima taj nekakav tihi ponavljajući zvuk, ništa posebno bitno spomena.

14 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Agnes kaže...

Bok!

 

U potrazi sam za novim laptopom. Standardni sam korisnik: multimedija, office, Photoshop, ali ništa napredno i prezahtjevno. Budžet mi je do 6 000, preferiram veći ekran i htjela bi biti mirna sljedećih 5-6 godina..

 

Što mislite o ovoj ponudi?

 

https://www.ekupi.hr/hr/Ra%C4%8Dunala/Laptopi-i-oprema/Laptopi/HP-17-cp0003nm%2C-48K61EA%2C-17%2C3-FHD-IPS%2C-AMD-Ryzen-7-5700U%2C-16GB-RAM%2C-1TB-PCIe-NVMe-SSD%2C-AMD-Radeon-Graphics%2C-Free-DOS%2C-laptop/p/EK000467292

 

Imate neki bolji prijedlog?

 Pozz, ima li tko od iskusnijih mišljenje o ovom laptopu i da li je neka velika razlika između 12 i 16 GB RAM memorije uz isti procesor.

13 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Pozdrav,

 

Trebao bi mi neki laptop do 3k.

 

Za multimediju, gledanje Netflixa, surfanje, znači neš osnovno.

 

Naišla na ovaj od Della ili lenovojoš jedan

 

Mislila sam neki chuwi, al mislim da je ovo isplativije.

 

Kakva su vaša mišljenja.

 

 

 
0 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
megan2711 kaže...

Pozdrav,

 

Trebao bi mi neki laptop do 3k.

 

Za multimediju, gledanje Netflixa, surfanje, znači neš osnovno.

 

Naišla na ovaj od Della ili lenovojoš jedan

 

Mislila sam neki chuwi, al mislim da je ovo isplativije.

 

Kakva su vaša mišljenja.

 

 

 na ovome je brutalan popust, dobar laptop za male pare:

 

https://www.links.hr/hr/laptop-fujitsu-lifebook-a3511-core-i3-1115g4-8gb-256gb-ssd-hd-graphics-15-6-led-fhd-dos-crni-010101396

14 godina
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
megan2711 kaže...

Pozdrav,

 

Trebao bi mi neki laptop do 3k.

 

Za multimediju, gledanje Netflixa, surfanje, znači neš osnovno.

 

Naišla na ovaj od Della ili lenovojoš jedan

 

Mislila sam neki chuwi, al mislim da je ovo isplativije.

 

Kakva su vaša mišljenja.

 

 

Za to što si nabrojala treba ti laptop sa min. 8GB RAMa, 256GB SSD i dobrim displayom. Ne znam hoćeš li ga često nositi sa sobom i koliko ti je bitna autonomija (baterija) i dimenzije (težina).

Od ta tri što si nabrojala taj Dell ne bi niti da je upola jeftiniji, to je zastarjela cigla sa jako lošim displayom i tu plaćaš prvenstveno brend jer taj laptop ne vrijedi toliko.

 

Lenovo modeli su puno zanimljiviji, s tim da jeftiniji ima dvojezgreni procesor, osobno bi gledao minimalno četiri jezgre, mada će i ovaj biti dovoljan za tvoje potrebe.

Skuplji je već malo ozbiljniji stroj, ali po meni i preozbiljan za ono za što ti treba, na štetu stvari koje su ti bitne. Dodatni 1TB HDD ti vjerojatno nije potreban, touchpad mu je loš, display bolji nego kod Della, ali slaba pokrivenost boja, u pitanju je lošija IPS matrica.

Dizajn je lijep i moderan, težina je podnošljiva.

Razlika u cijeni je samo 90kn, tako da moram birati između ta dva uzeo bi skuplji model, a 1TB HDD ukoliko ti ne treba se može izvaditi i prodati (provjeriti dozvoljava li jamstvo) pa će laptop biti još povoljniji.

 

Od Chuwija trenutno ne vidim dobru ponudu kod nas. Gemibook Pro bi odlično odgovarao za tvoje potrebe, prije koji tjedan se mogao nabaviti za 2300kn kod mall.hr i to je bila odlična cijena. Ako si spremna naručiti iz druge EU države onda ga imaš u službenoj trgovini za oko 2100kn sa dostavom.

11 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Bok!

 

Sestra kupuje laptop u poslovne svrhe koji bi koristila i u privatne svrhe, znaci nikakav teški 60fps Gaming, već isključivo multimedija, posao i možda ako bi sin njen od 6 godina neku htio igricu, al mislim da za to je dovoljna integrirana grafa

Limit je 4000kn plafon...

Hvala

Electronic Dance Music ♥
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Pozdrav , valja li Ovo čemu , iman čovika u minhenu koji to može kupiti u dućanu ? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Isplati li se uzeti ovaj mali laptop kao sekundardno, prijenosno računalo za pisanje u wordu i surfanje? Cijena je 400 kuna, ali je potrebno zamijeniti bateriju (valjda 200-tinjak kuna)

 

Lenovo thinkpad e11

-LCD: 11,6’ HD (1366x768)

-CPU: AMD E2-6110 Quad Core 4/4

-GPU: AMD Radeon R2

-RAM: 4GB DDR3

-HDD: 500GB Segate

-WIFI/SD/HDMI/Bluetoth/USB 3.0

-Windows 11 Home

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Molim preporuku, koji od ova dva laptopa

HP ProBook 450 G9 Intel Core i5-1235U 16GB 512GB SSD W11P 15.6"

HP Probook 455 G9 AMD Ryzen 7 5825U, 16 GB DDR4, 512GB SSD, 15.6"

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
MedO1337 kaže...

Isplati li se uzeti ovaj mali laptop kao sekundardno, prijenosno računalo za pisanje u wordu i surfanje? Cijena je 400 kuna, ali je potrebno zamijeniti bateriju (valjda 200-tinjak kuna)

 

Lenovo thinkpad e11

-LCD: 11,6’ HD (1366x768)

-CPU: AMD E2-6110 Quad Core 4/4

-GPU: AMD Radeon R2

-RAM: 4GB DDR3

-HDD: 500GB Segate

-WIFI/SD/HDMI/Bluetoth/USB 3.0

-Windows 11 Home

 Ne isplati. Cijena je niska, ali moraš zamijeniti bateriju, to je laptop star vjerojatno 7+ godina pa je pitanje koliko će još raditi, može sutra otići pa si bacio novce.

 

Ako i zanemarimo spomenuto, ovo je još veći problem.

Ima loš display 200 nitsa sa vjerojatno najgorom laptop rezolucijom na 11.6" surfanje i rad u wordu je muka na takvom displayu.

Ima samo 4GB RAMa što je malo za Win11, raditi će, ali jako sporo.

Ima klasični stari HDD, u kombinaciji sa Win11 to će biti super sporo.

Ukratko rad na ovom laptopu će biti mučenje.

 

Jedini plus je što je jeftino, cca 700kn sa zamjenom baterije (koliko vidim baterija zamjenska je 300-400kn, kvalitetnije su i skuplje) i to ako je sam zamijeniš.

 

Za cca 500kn više možeš uzeti novi pristojni tablet sa tipkovnicom, ako baš želiš mali display ili novi low-budget laptop sa 8GB RAMa, SSDom i barem fHD rezolucijom koji će opet biti daleko bolji od ovoga.

9 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
mzopg kaže...
MedO1337 kaže...

Isplati li se uzeti ovaj mali laptop kao sekundardno, prijenosno računalo za pisanje u wordu i surfanje? Cijena je 400 kuna, ali je potrebno zamijeniti bateriju (valjda 200-tinjak kuna)

 

Lenovo thinkpad e11

-LCD: 11,6’ HD (1366x768)

-CPU: AMD E2-6110 Quad Core 4/4

-GPU: AMD Radeon R2

-RAM: 4GB DDR3

-HDD: 500GB Segate

-WIFI/SD/HDMI/Bluetoth/USB 3.0

-Windows 11 Home

 Ne isplati. Cijena je niska, ali moraš zamijeniti bateriju, to je laptop star vjerojatno 7+ godina pa je pitanje koliko će još raditi, može sutra otići pa si bacio novce.

 

Ako i zanemarimo spomenuto, ovo je još veći problem.

Ima loš display 200 nitsa sa vjerojatno najgorom laptop rezolucijom na 11.6" surfanje i rad u wordu je muka na takvom displayu.

Ima samo 4GB RAMa što je malo za Win11, raditi će, ali jako sporo.

Ima klasični stari HDD, u kombinaciji sa Win11 to će biti super sporo.

Ukratko rad na ovom laptopu će biti mučenje.

 

Jedini plus je što je jeftino, cca 700kn sa zamjenom baterije (koliko vidim baterija zamjenska je 300-400kn, kvalitetnije su i skuplje) i to ako je sam zamijeniš.

 

Za cca 500kn više možeš uzeti novi pristojni tablet sa tipkovnicom, ako baš želiš mali display ili novi low-budget laptop sa 8GB RAMa, SSDom i barem fHD rezolucijom koji će opet biti daleko bolji od ovoga.

 Kolega, puno hvala na detaljnom odgovoru.

Nije mi za ništa hića. Imam doma gaming laptop kojeg sam kupio prije tri godine ne računajući na budućnost. Za prenosivost mi je pretežak i baterija mu brzo ode, pa gledam nešto sekundarno da kupim isključivo za rad u Wordu i surfanje netom, možda jednom dvaput u tjednu po dva sata.

Kupio sam Lenovo Chromebook 2-u-1 tablet i riješio sam ga se prošli tjedan. Teško mi je raditi na takvoj tipkovnici, a zbilja puno pišem, pa mi treba nešto veće (čak i za tih par sati tjedno mi je užas bio)... Gledam stoga rabljene thinkpade, oni su mi fora..

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.11.2022 15:13 (MedO1337).
12 godina
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Ako koga zanima manji 14" entry laptop, ja prodajem Asus Vivobook F415E (Pentium7505/8GB/256GB,Win11) za ekipu s Buga za 250€ (novo kupljeno na amazon.de).

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.11.2022 21:51 (assassin.st).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
mzopg kaže...
megan2711 kaže...

Pozdrav,

 

Trebao bi mi neki laptop do 3k.

 

Za multimediju, gledanje Netflixa, surfanje, znači neš osnovno.

 

Naišla na ovaj od Della ili lenovojoš jedan

 

Mislila sam neki chuwi, al mislim da je ovo isplativije.

 

Kakva su vaša mišljenja.

 

 

Za to što si nabrojala treba ti laptop sa min. 8GB RAMa, 256GB SSD i dobrim displayom. Ne znam hoćeš li ga često nositi sa sobom i koliko ti je bitna autonomija (baterija) i dimenzije (težina).

Od ta tri što si nabrojala taj Dell ne bi niti da je upola jeftiniji, to je zastarjela cigla sa jako lošim displayom i tu plaćaš prvenstveno brend jer taj laptop ne vrijedi toliko.

 

Lenovo modeli su puno zanimljiviji, s tim da jeftiniji ima dvojezgreni procesor, osobno bi gledao minimalno četiri jezgre, mada će i ovaj biti dovoljan za tvoje potrebe.

Skuplji je već malo ozbiljniji stroj, ali po meni i preozbiljan za ono za što ti treba, na štetu stvari koje su ti bitne. Dodatni 1TB HDD ti vjerojatno nije potreban, touchpad mu je loš, display bolji nego kod Della, ali slaba pokrivenost boja, u pitanju je lošija IPS matrica.

Dizajn je lijep i moderan, težina je podnošljiva.

Razlika u cijeni je samo 90kn, tako da moram birati između ta dva uzeo bi skuplji model, a 1TB HDD ukoliko ti ne treba se može izvaditi i prodati (provjeriti dozvoljava li jamstvo) pa će laptop biti još povoljniji.

 

Od Chuwija trenutno ne vidim dobru ponudu kod nas. Gemibook Pro bi odlično odgovarao za tvoje potrebe, prije koji tjedan se mogao nabaviti za 2300kn kod mall.hr i to je bila odlična cijena. Ako si spremna naručiti iz druge EU države onda ga imaš u službenoj trgovini za oko 2100kn sa dostavom.

 Hvala na ovoj recenziji!

 

Nakon malo promišljanja mislim se rastegnut još nekih 500kn, pa uzet neš malo bolje. Evo ni sama neznam šta bi.

 

Na pamet mi pao Huawei matepad D15 Imate još kakvu preporuku

14 godina
offline
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice