Ultimativna tema za odabir prijenosnika izdvojena tema

poruka: 36.714
|
čitano: 13.035.080
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
2 godine
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika

I nije da se hvalim ali bio sam u pravu, pročitajte postove s prethodne stranice

9 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Bok ekipa trebao bih savjet oko odabira laptopa. Dakle, trebao bih laptop namijenjen isključivo za faks/posao i ponešto multimedije.

Što se tiče zahtjeva, želim laptop na koji mogu računati da mogu tu i tamo pokrenuti neku (naravno ne prezahtjevnu) CFD simulaciju, koristiti za autocad, programiranje, excel te obradu slike i videa. Bitni su mi cpu i ram, a grafička kartica i ne toliko. Za sve bitnije stvari imam pristup računalu, ali volio bih kupiti neki kvalitetni i lagani prijenosnik s dobrim ekranom za ove potrebe, pa da sam miran kojih par godina.

Budžet bi bio do nekih 10 - 12 tisuća kuna.

 

Windows računala ima gomilu i ni sam nisam više pametan što valja, a zapeo mi je za oko ovaj novi MBA s M1 chipom. Ako bih ga uzimao obavezno bih išao na 16 giga rama. Zanimaju me vaša mišljenja je li uopće pametno uzimati macbook za ove potrebe ili ima neka pametnija i bolja opcija?

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Francesco007 kaže...

Koliko vidim sa slike, Legion Y530 s lijeve strane ima vjerojatno 90+% sRGBa, dok Nitro ima između 50 i 60%, iako sam prvo pomislio da je nitro s lijeve strane, jer nisam mogao vjerovati da ekran od Nitra može biti tako loš, 60% sRGB je po mom skromnom mišljenju nedopustivo malo za laptop koji košta preko 7000 kuna.... Bit ću ti iskren koliko god laptop imao dobre specifikacije nikada ne bih mogao koristiti laptop s tako lošim ekranom, jer igre će izgledati isprano... Po meni ekran 2021 MORA imati 90+% sRGB jer sav sadržaj i igre su napravljene u tom spektru boja... Uglavnom Acer je dobrano uštedio na ekranu za Hrvatsko tržište, vjerujem da za Američko prodaju za 100%sRGB. Ja sam se preporodio kad sam prešao sa 60 na 100% sRGB sve je izgledalo toliko bolje da bukvalno nisam više mogao koristiti 60% sRGB panel. Kolko para tolko muzike

Koliko sam vidio ovdje je većini ekipe bitno koliko ima RAMa, koliko jezgri i koja je cijena, ostalo je sporedno. To mi je razumljivo donekle kod gejmera, ali kod prosječnog korisnika koji će surfati, koristiti office, pogledati film ili seriju, poslati mail, to nema previše smisla. Težina, gabariti, baterija, ekran... manje važno, a diskutiramo u laptop temi. 

 

Kod mene je obrnuto, RAMa i jezgri onoliko koliko mi treba da ono što koristim može raditi dovoljno brzo i fluidno, u tom kontekstu ne treba mi 128GB RAMa ako su moje potrebe 8GB, ALI ekran mora biti kvalitetan. Prošlo mi je kroz ruke dosta Acer i ASUS modela, pa i Lenovo modela i kod njih u segmentu do 6-7kkn display je redovito bio lošija komponenta, čak i oni koji su imali IPS matricu su bili u rangu TN matrice, boje neprecizne, isprane, loš kut gledanja...

 

Problem je možda što ljudi ne idu za tim dok im u ruke ne dođe uređaj s kvalitetnim ekranom, tek onda vide razliku.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Alesto kaže...

Bok ekipa trebao bih savjet oko odabira laptopa. Dakle, trebao bih laptop namijenjen isključivo za faks/posao i ponešto multimedije.

Što se tiče zahtjeva, želim laptop na koji mogu računati da mogu tu i tamo pokrenuti neku (naravno ne prezahtjevnu) CFD simulaciju, koristiti za autocad, programiranje, excel te obradu slike i videa. Bitni su mi cpu i ram, a grafička kartica i ne toliko. Za sve bitnije stvari imam pristup računalu, ali volio bih kupiti neki kvalitetni i lagani prijenosnik s dobrim ekranom za ove potrebe, pa da sam miran kojih par godina.

Budžet bi bio do nekih 10 - 12 tisuća kuna.

 

Windows računala ima gomilu i ni sam nisam više pametan što valja, a zapeo mi je za oko ovaj novi MBA s M1 chipom. Ako bih ga uzimao obavezno bih išao na 16 giga rama. Zanimaju me vaša mišljenja je li uopće pametno uzimati macbook za ove potrebe ili ima neka pametnija i bolja opcija?

 Ako ti je 13" display dovoljan i nemaš ništa protiv MacOSa imaš sad na akciji novi MacBook Air za 8470kn. Nemaš se tu što previše misliti. Windows laptop poznatog brenda u tom rangu će te slično koštati, a opet će MBA izgledati i raditi bolje. I 8GB RAMa je sasvih dovoljno za to što si nabrojao.

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.6.2021 14:36 (mzopg).
2 godine
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Ma ne ide to da ti imaš sve postavke igre na ultra, a ekran je loš...jednostavno će sve izgledati loše i isprano... Pogotovo kod ljudi koji žele igrati AAA naslove igara gdje je najvažnija stvar, jednsotavno ne ide to jedno u drugo... Pokušaj igrati na TVu ili običnom monitoru igru i onda zaigraj onda na laptopu s tako lošim ekranom, jednostavno razlika je nebo i zemlja... Što je najbolja stvar TN monitori star 15-20 godina, kao i još stariji CRT monitori svi redom imaju preko 90% sRGB, istina boje su lošije nego na IPSu s istim postotkom pokrivenosti boja zbog 6 bitnih umjesto 8 bitnih boja na IPSu, ali boje na takvom starom TN  panelu su PUNOOO bolje i ljepše nego na 60% sRGB IPS laptopu, bukvalno ugodnije je za gledati iako je lošija rezolucija i kutovi gledanja... 

 

11 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Francesco007 kaže...

Koliko vidim sa slike, Legion Y530 s lijeve strane ima vjerojatno 90+% sRGBa, dok Nitro ima između 50 i 60%, iako sam prvo pomislio da je nitro s lijeve strane, jer nisam mogao vjerovati da ekran od Nitra može biti tako loš, 60% sRGB je po mom skromnom mišljenju nedopustivo malo za laptop koji košta preko 7000 kuna.... Bit ću ti iskren koliko god laptop imao dobre specifikacije nikada ne bih mogao koristiti laptop s tako lošim ekranom, jer igre će izgledati isprano... Po meni ekran 2021 MORA imati 90+% sRGB jer sav sadržaj i igre su napravljene u tom spektru boja... Uglavnom Acer je dobrano uštedio na ekranu za Hrvatsko tržište, vjerujem da za Američko prodaju za 100%sRGB. Ja sam se preporodio kad sam prešao sa 60 na 100% sRGB sve je izgledalo toliko bolje da bukvalno nisam više mogao koristiti 60% sRGB panel. Kolko para tolko muzike

 Kako je tako je, u te tipove ekrana se ne razumijem ,meni je dovoljno i 144hz ekran, jer mi je na mobitelu razlika izmedu 60 i 90 jasno vidljiva bila.

 

Stvarno mi nije jasno zasto prave razlike izmedu europskog i americkog modela. Te stvari je jako tesko naci i guglanjem, bas sam pokusao naci informacije za moj model laptopa li ne pronalazim nikako, nigdje nista ne pise.

 

Ali evo jedna pohvala, laptop ima dobar i brz touchpad. Napsram lenovo legiona, totalna razlika.

Moj Youtube kanal - DAKI92 (Subscribe me for more videos)
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.6.2021 23:20 (mp3david).
2 godine
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
mp3david kaže...
Francesco007 kaže...

Koliko vidim sa slike, Legion Y530 s lijeve strane ima vjerojatno 90+% sRGBa, dok Nitro ima između 50 i 60%, iako sam prvo pomislio da je nitro s lijeve strane, jer nisam mogao vjerovati da ekran od Nitra može biti tako loš, 60% sRGB je po mom skromnom mišljenju nedopustivo malo za laptop koji košta preko 7000 kuna.... Bit ću ti iskren koliko god laptop imao dobre specifikacije nikada ne bih mogao koristiti laptop s tako lošim ekranom, jer igre će izgledati isprano... Po meni ekran 2021 MORA imati 90+% sRGB jer sav sadržaj i igre su napravljene u tom spektru boja... Uglavnom Acer je dobrano uštedio na ekranu za Hrvatsko tržište, vjerujem da za Američko prodaju za 100%sRGB. Ja sam se preporodio kad sam prešao sa 60 na 100% sRGB sve je izgledalo toliko bolje da bukvalno nisam više mogao koristiti 60% sRGB panel. Kolko para tolko muzike

 Kako je tako je, u te tipove ekrana se ne razumijem ,meni je dovoljno i 144hz ekran, jer mi je na mobitelu razlika izmedu 60 i 90 jasno vidljiva bila.

 

Stvarno mi nije jasno zasto prave razlike izmedu europskog i americkog modela. Te stvari je jako tesko naci i guglanjem, bas sam pokusao naci informacije za moj model laptopa li ne pronalazim nikako, nigdje nista ne pise.

 

Ali evo jedna pohvala, laptop ima dobar i brz touchpad. Napsram lenovo legiona, totalna razlika.

 Pa kao prvo jeftinije je napraviti laptop s takvim ekranom, a zašto prave razliku između američkog i našeg modela, očito zato što nas smatraju zemljom 3 svijeta, i nismo im primarni za prodaju laptopa, pa pokušavaju na svakom koraku uštedjeti, a da cijena bude visoka, evo primjer ekran na ovom nitru, svaki tablet ima bolji ekran od njega, što je nedopustivo... 

11 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Ako ssd iz starog laptopa stavim u novi, hocu li na novom morati formatirati ssd ili ce mi svi podaci odmah biti na njemu vidljivi?
Jer sam si prebacio sve na drugi ssd, i samo bi ga ubacio u novi
Moj Youtube kanal - DAKI92 (Subscribe me for more videos)
2 godine
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika

E to ti ne znam, ali daj pokreni 3D mark timespy da vidimo kakve su performanse na nitru

14 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
tonchy kaže...

Hvala na savjetima, ja osobno naginjem prema laptopu, upravo zbog prenosivosti i toga što bih mogao koristiti isti na svirkama uživo preko pluginova i što sve ne.. što se tiče dodataka za video obradu, periferiju imam, poveći monitor i sve potrebne stvari, a ostalo poput HDDa i ostalih vanjskih komponenti (tipa USB hub) neće biti problem nabaviti pa prištekati. Koristim Sony Vegas Pro i Ableton Live programe, i nisam profić nego eto iz potrebe snimam koncerte u glazbenoj školi gdje radim

edit: prema navedenom čak veliki ekran nije potreba već luksuz

 Isprike ako spammam ali odavno nisam u konfiguracijama, i volio bih da mi preporučite nekoliko konkretnih laptopa, pa da barem znam što otprilike tražiti. Dakle, budžet je oko 8 tisuća kuna, mogao bih se malo i protegnuti ako vrijedi, hvala puno!

|| EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
mp3david kaže...
Ako ssd iz starog laptopa stavim u novi, hocu li na novom morati formatirati ssd ili ce mi svi podaci odmah biti na njemu vidljivi?
Jer sam si prebacio sve na drugi ssd, i samo bi ga ubacio u novi

 Ako su u pitanju samo nekakvi podaci (glazba, video, dokumenti...) onda će ti normalno biti vidljivi, osim ako ne misliš prebaciti windowse i sve instalirane programe, to je isto donekle izvedivo, ali ne bi savjetovao.

11 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
mzopg kaže...
mp3david kaže...
Ako ssd iz starog laptopa stavim u novi, hocu li na novom morati formatirati ssd ili ce mi svi podaci odmah biti na njemu vidljivi?
Jer sam si prebacio sve na drugi ssd, i samo bi ga ubacio u novi

 Ako su u pitanju samo nekakvi podaci (glazba, video, dokumenti...) onda će ti normalno biti vidljivi, osim ako ne misliš prebaciti windowse i sve instalirane programe, to je isto donekle izvedivo, ali ne bi savjetovao.

 Bas sam ga sad rastavljao da ubacim ssd.

Nemos vjerovat kako na youtubu svaki acer model drugaciji nego moj.

Neki imaju 2 ssd slota ispod srebrne plocice koja se skine,neki imaju maltene utor jedan iznad drugog, a na mom je jedan na lijevo drugi na desno.

Neki drugi modeli imaju na straznjoj strani dva poklopca mala koja se skinu i tu ubacis ssd ili rame, sto je zbilja prakticno.

 

 

Uglavnom resetovao sam laptop i ssd je vidljiv sa svim sadrzajem.

 

Tipkovnica mi je na lenovu bila bas ono imala je plitke tipke, na aceru su puno deblje.

Na legionu je tipkovnica dosta nisko bila, a na aceru je dosta visoko, eto to su jos jedne od stvari sto sam primjetio.

 

3d mark cu isprobati pa javim

 

 

Moj Youtube kanal - DAKI92 (Subscribe me for more videos)
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.6.2021 23:08 (mp3david).
11 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
mzopg kaže...

Koliko sam vidio ovdje je većini ekipe bitno koliko ima RAMa, koliko jezgri i koja je cijena, ostalo je sporedno. To mi je razumljivo donekle kod gejmera, ali kod prosječnog korisnika koji će surfati, koristiti office, pogledati film ili seriju, poslati mail, to nema previše smisla. Težina, gabariti, baterija, ekran... manje važno, a diskutiramo u laptop temi. 

jbga, ti gledaš laptope sa sasvim druge strane, gdje su upravo težina, gabariti, ekran i baterija tebi najbitniji, zato su ti i super chuwi laptopi s mizerijom od hardvera, a dobrim ekranima

ali diskutiralo se o gejming laptopima (nitro vs legion), jer tema je zbirna i normalno da su kod laptopa s oznakom 'gaming' perfomanse na prvom mjestu, možda još i ekran, a baterija, težina i gabariti su zadnja stavka

 

meni osobno je i ekran bitan, još bitnija je buka, pa kad bi uzimao gejming laptop radije bi bolji ekran i manju buku nego 20-30% veće perfomanse

plus što je hlađenje vrlo bitno za perfomanse, pa dobro hlađena 3060 može imati vrlo blizu perfomanse lošije hlađenoj i tdp-om ograničenoj 3070

nažalost, nitro je meni osobno fail, bez obzira na cijenu jer mu je ekran debelo, dakle ne malo lošiji, nego debelo lošiji i to je meni osobno big no-no

nekom drugom možda nije toliko jer se lakše navikne, pa mu je bitna poprilična ušteda i njemu je nitro best buy

2 godine
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
picajzla0707 kaže...

jbga, ti gledaš laptope sa sasvim druge strane, gdje su upravo težina, gabariti, ekran i baterija tebi najbitniji, zato su ti i super chuwi laptopi s mizerijom od hardvera, a dobrim ekranima

ali diskutiralo se o gejming laptopima (nitro vs legion), jer tema je zbirna i normalno da su kod laptopa s oznakom 'gaming' perfomanse na prvom mjestu, možda još i ekran, a baterija, težina i gabariti su zadnja stavka

 

meni osobno je i ekran bitan, još bitnija je buka, pa kad bi uzimao gejming laptop radije bi bolji ekran i manju buku nego 20-30% veće perfomanse

plus što je hlađenje vrlo bitno za perfomanse, pa dobro hlađena 3060 može imati vrlo blizu perfomanse lošije hlađenoj i tdp-om ograničenoj 3070

nažalost, nitro je meni osobno fail, bez obzira na cijenu jer mu je ekran debelo, dakle ne malo lošiji, nego debelo lošiji i to je meni osobno big no-no

nekom drugom možda nije toliko jer se lakše navikne, pa mu je bitna poprilična ušteda i njemu je nitro best buy

 Ja baš zato mislim da je legion 5 s RTX 2060 od 115W, ryzen 7 4800h i 100%sRGB ekranom apsolutno najbolji overall laptop, jer je po performansama tu negdje s RTX 3060 85W, možda u prosjeku 2-3 fpsa u igrama slabiji u odnosu na RTX 3060, ali izrada, hlađenje i ekran su fantastični i provjereni, a cjenovno je tu negdje kao acer s RTX 3060... Još je i tipkovnica i na legionu bolja nego na aceru, malo lošija nego na thinkpadu, ali među najboljima na gaming laptopima

3 godine
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Ja naručio osti Nitro 5, pošto mi je primarno  video i foto editing najvjerojatnije ću ili zamjenit za panel iz "američke" verzije ili čak za 4K i na konju sam 😁

 
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
marushin kaže...

Ja naručio osti Nitro 5, pošto mi je primarno  video i foto editing najvjerojatnije ću ili zamjenit za panel iz "američke" verzije ili čak za 4K i na konju sam 😁

 Poništava ti se garancija ako ugradiš drugi ekran na laptop

16 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
marushin kaže...

Ja naručio osti Nitro 5, pošto mi je primarno  video i foto editing najvjerojatnije ću ili zamjenit za panel iz "američke" verzije ili čak za 4K i na konju sam 😁

 Pa zar kvaliteta ekrana nije jedan od primarnih uslova kod foto i video obrade.  

I zar ti nije lakse bilo dodati novac koji ces dodatno uloziti za nabavku novog ekrana i uzeti neki laptop u startu koji ima kvalitetniji panel 

3 godine
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Dr. Vicko kaže...
marushin kaže...

Ja naručio osti Nitro 5, pošto mi je primarno  video i foto editing najvjerojatnije ću ili zamjenit za panel iz "američke" verzije ili čak za 4K i na konju sam 😁

 Pa zar kvaliteta ekrana nije jedan od primarnih uslova kod foto i video obrade.  

I zar ti nije lakse bilo dodati novac koji ces dodatno uloziti za nabavku novog ekrana i uzeti neki laptop u startu koji ima kvalitetniji panel  

 Istina, al na recenziji koju sam gledao je bilo rečeno da ima preko 100% sRGB spektra.. Laptop istih specifikacija je cca 5 tisuća kuna skuplji od ovog a ekran me košta 100-150 eura.. Imam ja "pravi" ekran BENQ baš za te potrebe al ako zatreba negdje na terenu..

Apropo garancije, uzeo sam neku opciju da ga mogu razbit, polijat zapalit etc i da dobivam novi (u trajanju od 2 godine).. ako šta ode, zamjenit ću nazad na originalni ekran i GG 😁

Poruka je uređivana zadnji put sub 19.6.2021 21:58 (marushin).
11 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Preskup je za staru verziju, da je cijenom bliži nitru koji ima noviji hardver možda bi bio ok. Radije onda ići na asus tuf sa 5800h i 3060, mislim da asus ima i duplo veći ssd.
Kad će novi legion izaći?
3 godine
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
picajzla0707 kaže...
Preskup je za staru verziju, da je cijenom bliži nitru koji ima noviji hardver možda bi bio ok. Radije onda ići na asus tuf sa 5800h i 3060, mislim da asus ima i duplo veći ssd.
Kad će novi legion izaći?

 Iskreno, 2500kn skuplji od Nitra ( mojem slučaju) a isto ima sranje od ekrana..

11 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Dali je taj Asus bolji od nitra 5?

Specifikacije su im iste.
A kakvo je stanje sto se tice srgb postotka i jacine napajanja graficke?

Mogao bih napraviti video za Youtube benchmark testovi acera.
Pa koje programe jos preporucate,pa cu se zabaviti time kad stignem
Moj Youtube kanal - DAKI92 (Subscribe me for more videos)
11 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Kako misliš isto sranje kad su na novom modelu poboljšali ekran, bar tako kažu u domaćoj recenziji
https://pcchip.hr/moby/prijenosnici/asus-tuf-gaming-a15-fa506qr-2021-recenzija-odlican-omjer-ulozeno-dobiveno/

Osim toga, to sam odgovorio kolegi koji preporučuje stariji lenovo legion koji ima bolji ekran, pa zato kažem da je onda bolja opcija od starog legiona novi asus
2 godine
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Ekran na Asusu je loš 62% sRGBa, isti kao i prošle godine, uz užasno loše boje još je i užasni response time... RTX3060 je malo bolja sa 95W, izrada nije na nekom zavidnom nivou kao ni hlađenje... Po meni je i dalje legion s rtx 2060 best buy jer od njega po grafičkim performansama je jedino znatnije bolja RTX 3060 sa 130W... Legion je kompletan i za klasu bolji laptop, a ovi aceri i asusi su niskobudžetni škart laptopi primarno napravljeni za indijsko tržište... Evo i ponuda u instaru pa sami pogledajte u specifikacijama kakav ekran nudi: https://www.instar-informatika.hr/notebook-asus-gaming-tuf-a15-fa506qm-hn005-156-fhd-ips-144hz-amd-ryzen-7-5800h-up-to-44ghz-16gb-ddr4-1tb-nvme-ssd-nvidia-geforce-rtx3060-6gb-no-odd-dos-2-god-maxi-ponuda/4116642/product/

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Jebeš specke od trgovine, to je prva stvar koja se ne uzima pod ozbiljno.
Ako je ekran kao na recenziji onda je daleko bolja opcija od starog legiona, bolji proc i grafa, duplo veći ssd. Da je novi legion onda da
2 godine
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Evo ja sam usporedio i ekran je sasvim sigurno 60%sRGB, evo zašto sam toliko siguran u to, prva slika koja prikazuje ekran ona traka gore od pc chip stranica izgleda narančasto umjesto crveno kako treba izgledati, to sam naravno sve gledao na 100%sRGB ekranu, a i boje kolko vidim izgledaju isprano, i ljudi na reddit kažu da 240Hz verzija asus tuga ima 100%sRGBa, a da je ova verzija ostala na jadnom IPS displayu kao i na prošlogodišnjem modelu, i na kraju krajeva trgovina nema razloga lagati, pogotovo ako to njima ne ide u korist, imaš na internetu recenzije ekrana asus tufa pa si pogledaj, ali ja sam 99.99% siguran u ovo što pišem, jer sam barem pola sata proveo istraživajući o ekranu asus tufa

2 godine
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

I ljudi se na forumima žale da su i dalje temperature na asusu visoke, Ryzen 7 5800h ide do 94C, a Rtx 2060 se vrti oko 80C, tako da hlađenje nije popravljeno naspram prošlogodišnjeg modela

 
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Evo našao sam specifikacije asus tufa 2021 sa službene njihove stranice: https://www.asus.com/Laptops/For-Gaming/TUF-Gaming/2021-ASUS-TUF-Gaming-A15/techspec/

 

Ako oni lažu o ekranu onda zaista hahahaha

 
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Baš sam sad pogledao asus tuf s RTX 3060 i ryzen 7 5800h ima 7900 timespy score, dok legion 5 s rtx 2060 i 7 4800h ima 7500 bodova, tako da razlika i nije tako velika, u gamingu je praktički zanemariva razlika.

 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Meni je bolji ekran, 500gb više memorije + veći kapicetet baterije dovoljan razlog da potrošim 2000kn više tako da zbogom Aceru koji još nije ni stigao 

Ako ga tko želi otkupiti od mene prodajem ga za koliko sam ga i kupio-javite se na PP. Ima 5 godina garancije..

 
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Samo što asus tuf nema bolji ekran ako si na njega mislio...

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice