Ultimativna tema za odabir prijenosnika izdvojena tema

poruka: 36.714
|
čitano: 13.034.791
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
protjeran
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Stvar je samo do odrzavanja - ako nema tvornickih gresaka, onda je sve stvar do odrzavanja.

Ljudi kupe laptop i koriste ga dok se ne pokvari, nit se informiraju kako se odrzava,

ili da plate nekome da ga odrzava, ako vec ne znaju sami, te ga koriste u cudnim uvjetima,

tipa teenageri ga stave na deku na krevetu, da laptop usisava krevet, i zastopa se za par mjeseci,

pocne se pregrijavati, pa blokira, pa se gasi, to sve fino ignoriraju, dok laptop ne crkne od pregrijavanja.

 

A kad se to desi, kriv je proizvodjac, trgovac, svi su krivi samo vlasnik je pravi.
(tu odmah uskace korisnik vse vas bum tuzil i prijavil inspektoratu)

 

Kod tvornickih gresaka je lako - ne desava se samo jednom korisniku taj problem,

vec svima, kao primjerice kod HP DV6000 serije, gdje grafika jednostavno crkne,

jer sam tvornicki hladnjak nije dobro rijesen, niti je dovoljno efikasan, a ne pomaze

ni to da se radi o grafici koja se nenormalno puno grije - i skoro svi laptopi DV6000 serije imaju istu gresku,

neispravna grafika nakon odredjenog vremena - HP je jedno vrijeme mijenjao ploce van jamstva,

al sta vrijedi kad se desi opet isto.

 

Laptop nije mobitel ili tablet, pa da se koristi dok se ne raspadne, nego se treba znati i rukovati i odrzavati,

ili platiti nekog tko ce ga odrzavati, ako korisnik ne zna ili ne moze sam - a preventiva je 90% odrzavanja.

 

Umjesto da ga bace na deku, stavi ispod njega knjigu, karton, bilo sta, da ne "sauga" krevet.

I drzite radno mjesto uredno. I takav laptop ce trebati manje odrzavanje, bit ce dovoljno dvaput godisnje

ispuhat ga, poslije zime u proljece, i poslije ljeta pred jesen - dakle 4. mjesec i 10. mjesec - i vec je super.

 

Nakon 5 godina se moze napraviti i veci servis zamjene paste, al ako se nikad ne odrzava, onda se to treba

i prije, jer od prekuhavanja ce pasta jednostavno stradati, a tih 10 grama bakrenog hladnjaka se ne moze borit

sa toplinom kad je zastopan protok zraka.

 

Svaki laptop ima i prednosti i mane, nema idealnog laptopa - ako zelis tisi i laksi, padaju performanse,

a ako hoces performanse i da bude tih, u principu je deblji i glomazniji. A ako hoces da ima performanse i da je tanak,

onda opet imas buku. Kako god okrenes, nikad nemas "sve", ali nadjes si laptop za svoje potrebe.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Koja bi bila preporuka laptop do nekih 3.5k kn za sljedecih 5+ godina ? Znaci koristit ce se za osnovne stvari (surfanje internetom je 95% toga). Znaci doticni laptop je star 8 godina, ok je jedino sta izgleda kao da ima 95 godina ako gledamo ljude i opcenito je spor iako ima SSD. Moze izvana no opet, 3.5k kn max sa nasih 25% poreza. Vec sam nesto popratio no ryzena uopce vise bas i nema u tom dijelu, tipa R3 4300 ili R5 4500U kojeg sam prvotno gledao i kladim se da sam ih vidio negdje oko 3500-4000kn no ni sam vise ne znam. No ono, posto se ne koristi nista zahtjevno najbolje mozda otic na 3500U, 8GB rama, 256gb SSDa (i vise nego dovoljno), sta gledat ? Lenovo, Asus, HP, Acer ? Svi su tu negdje sa cijenom...

 

Edit: vjerovatno cu pricekat crni petak, tak da otom potom

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.10.2020 22:55 (hahhaajaads).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Ja bi rađe ryzen 4xxx pa makar i paštetu jeo 3mj nakon. Ako je nemoguće, onda svakako provjeri modele koje gledaš. Znam da je bilo sranja s nekim modelima na ryzen 2xxx i 3xxx da su throttlali procesori i da je bilo urnebes. Tipa cpu je 35W a u laptopu je kao lockan na 15W i naravno da to ne radi nikako...

Kupujem HUAWEI stickove za mobilni internet, ponude na PM ;)
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
hahhaajaads kaže...

Koja bi bila preporuka laptop do nekih 3.5k kn za sljedecih 5+ godina ? Znaci koristit ce se za osnovne stvari (surfanje internetom je 95% toga). Znaci doticni laptop je star 8 godina, ok je jedino sta izgleda kao da ima 95 godina ako gledamo ljude i opcenito je spor iako ima SSD. Moze izvana no opet, 3.5k kn max sa nasih 25% poreza. Vec sam nesto popratio no ryzena uopce vise bas i nema u tom dijelu, tipa R3 4300 ili R5 4500U kojeg sam prvotno gledao i kladim se da sam ih vidio negdje oko 3500-4000kn no ni sam vise ne znam. No ono, posto se ne koristi nista zahtjevno najbolje mozda otic na 3500U, 8GB rama, 256gb SSDa (i vise nego dovoljno), sta gledat ? Lenovo, Asus, HP, Acer ? Svi su tu negdje sa cijenom...

 

Edit: vjerovatno cu pricekat crni petak, tak da otom potom

 

...imas to sto zelis za 3850kn...

 

KLIK (Ryzen 5 4500U, 8GB RAM, 512GB SSD...)

 

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
15 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
srcipesak kaže...
matt750 kaže...

Koje preobleme najčešće imate sa ACER-om? Ja sam imao 17" Aspire V Nitro i nisam imao nikakve probleme. 3 Godine sam na njemu radio i igrao igre. Sad bi ponovo kupio i gledao sam Nitro V 15" ali mi je prodavač rekao da se podosta griju. Ono što je mene dodatno odbilo je ultra crvena tipkovnica. Prejaka mi je i više nije onako otmjena.

 

Konkretno sam imao ovaj model, ajd malo je razlike bilo sa HDD.

https://www.ultrabookreview.com/9680-acer-aspire-v17-review/

 Rekla kazala ali najbolje opisuje citiram "vidi se da se štedi" - Ako ne štediš na komponentama, onda moraš štediti na izradi - ekran, kućište, touchpad tipkovnica i ostale gluposti koje zanemarimo a dio su laptopa. Sve je jesno čim Acer iskače po najboljim cijenama, ili je agresivni marketing ili je citat s početka posta :D Naravno, to je samo moje mišljenje. Dosad imo Dell (inspiron core duo neko groblje tamo 2006te), Toshibu (i5 4200m znaci 2013/14 li la), HP (probook neki intel 3rd ili 4th gen, elitebook i5 8th gen), Asus (zenbook i5 6200u) i Lenovo (thinkpad x240 i x260) tak da imam kilometraže s laptopima, samo ne s Acerom...

Eto, ko da sam vraga prizvao. Prije dva mjeseca sam prodao dotični Acer i danas me nazove čovjek i kaže da je ekran prestao raditi :D Prilikom prodaje sam mu dao račun i produženu garanciju pa će vidjeti što će isposlovati. Rekao sam mu samo da isproba da li lap radi preko nekog monitora da provjeri je li u pitanju ekran ili grafika, al eto Acer krepucnuo. U prijevodu prebacujem se definitivno na Lenovo.

Svi elektronički uređaji rade na bijeli dim! Kad dim izađe uređaj više ne radi!
10 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
djigibao kaže...
hahhaajaads kaže...

Koja bi bila preporuka laptop do nekih 3.5k kn za sljedecih 5+ godina ? Znaci koristit ce se za osnovne stvari (surfanje internetom je 95% toga). Znaci doticni laptop je star 8 godina, ok je jedino sta izgleda kao da ima 95 godina ako gledamo ljude i opcenito je spor iako ima SSD. Moze izvana no opet, 3.5k kn max sa nasih 25% poreza. Vec sam nesto popratio no ryzena uopce vise bas i nema u tom dijelu, tipa R3 4300 ili R5 4500U kojeg sam prvotno gledao i kladim se da sam ih vidio negdje oko 3500-4000kn no ni sam vise ne znam. No ono, posto se ne koristi nista zahtjevno najbolje mozda otic na 3500U, 8GB rama, 256gb SSDa (i vise nego dovoljno), sta gledat ? Lenovo, Asus, HP, Acer ? Svi su tu negdje sa cijenom...

 

Edit: vjerovatno cu pricekat crni petak, tak da otom potom

 

...imas to sto zelis za 3850kn...

 

KLIK (Ryzen 5 4500U, 8GB RAM, 512GB SSD...)

 

 Hm uopce mi taj nije izbacio na nabavi... Hvala 

 

btw jel opcenito valja lenovo ideapad? Izgleda mi nekak siromasno, a i nudi 24mj garancije a ne 36

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.10.2020 10:56 (hahhaajaads).
14 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika

dobri su ti Lenovo, uvijek ti imaju dualChanell RAM (i oni s svim zalemljenim RAMom!) IdeaPad 5 imaju DDR4-3200, a 3-ce imaju 2666

 

imaju i Samsungove NVMe SSDove....

 

ekrani - TN, 220 nita ali velim usporedo, bolji od mog Della Inspiron 5400...

 

i naravno odi na https://psref.lenovo.com/ i provjeri koja je točno specka (upišeš onaj 81.... podmodel)

Ju je je? Je ju je!
10 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Stric_Jura kaže...

dobri su ti Lenovo, uvijek ti imaju dualChanell RAM (i oni s svim zalemljenim RAMom!) IdeaPad 5 imaju DDR4-3200, a 3-ce imaju 2666

 

imaju i Samsungove NVMe SSDove....

 

ekrani - TN, 220 nita ali velim usporedo, bolji od mog Della Inspiron 5400...

 

i naravno odi na https://psref.lenovo.com/ i provjeri koja je točno specka (upišeš onaj 81.... podmodel)

 Narucen je 81W4006QSC, doslovno sam bez gledanja reko koji da uzmem (ono, QSC ili RSC), kad ono zapadne QSC iako nisam znao koja je razlika... Sad vidim da taj QSC ima 10w vecu integriranu bateriju, ajd super 

14 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika

e kad ga dobiješ, daj ga napucaj s zadnjim svime (BIOS, driver) i javi koje su mogućnosti podešavanja dodijeljene memorije za grafu...

 

 

Ju je je? Je ju je!
15 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika

kod mene je Acer Aspire 5 ... plaćen oko 4000 kn .. znači spada u jeftinije uređaje ...

sam od sebe se nije pokvario ali je dijete uspjelo slomiti šarku jednim malo "nespretnijim" otvaranjem ..

to je riješilo osiguranje (ono dodatno produljenje jamstva je pokrivalo jedno HW oštećenje i jedno prolijevanje tekućine)

 

laptop je popravljen i dalje radi kako treba ...

 

međutim, pokazali su mi kako izgleda slomljeni dio .. a to je tanko da tanje ne može biti ... pretpostavljam da nije puno kvalitetnije ni kod drugih proizvođača ove ulazne klase ...

12 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Pozz ekipa,

 

I ja se mislim uzet acer aspire 5, Ryzen 5, 6cores, 20GB. Zbilja spec uredna za danas 4500kn na ekupi. 

Meni grafa nije bitna, ali me brine kako je rijeseno pitanje odvoda topline i to nisam bas uspio naci.

Ono, sto ce i ta konfa ako ju nemos upogonit do 3/4 resursa bez pregrijavanja.

Zato me nekako sve vise vuce Lenovo Legion 5 i to:

https://www.hgshop.hr/laptop-lenovo-legion-5-ryzen-7-4800h-16gb-512gb-ssd-gtx1650-4gb-15-6-fhd-freedos-82b500aqsc/proizvod/272446

Ali ni u HG sPota, ni na ekupi ga nema vise, stovise u HGS nece ni dolaziti, od ekupi jos cekam odgovor.

Ostali na netu vidim ne nude taj.

Ima netko ideju gdje bi se moglo dobaviti?

Hvala

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.10.2020 11:39 (zvoncic).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika

...jel to ovo - KLIK

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
3 godine
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Dakle, ponovit ću post jer imam malo konkretniju predodžbu što želim
- 2.500 kn za uređaj
- do 11 inča
- tipkovnica je najvažnija jer puno pišem
- ako može pisanje po ekranu olovkom, ak ne, nema veze
- spaja se na hdmi (ili s dodatkom)
- koristim ga na nogama i hodam dosta na poslu

Puno hvala!
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
poštarica kaže...
Dakle, ponovit ću post jer imam malo konkretniju predodžbu što želim
- 2.500 kn za uređaj
- do 11 inča
- tipkovnica je najvažnija jer puno pišem
- ako može pisanje po ekranu olovkom, ak ne, nema veze
- spaja se na hdmi (ili s dodatkom)
- koristim ga na nogama i hodam dosta na poslu

Puno hvala!

-opis je iz kategorije tableta dok je u temi ugl o laptopima.. a tad i problem. (naslov pokriva oboje pa je tema primjerena).

-tablet .. koji os? android ili win-mac-lin.. jer o tome konkretno ovisi izbor tj praktički ga tad nemaš.

-problem tableta je npr tipkovnica, ili-ili.. ili imaš laptop ili desktop ili tablet a ako je uvjet i soft kao ms-office + ostalo tad jer recimo win uvjet (što za laptop nije problem).

-realnost, za klasične desktpo taskove možeš koristiti desktop pc ili laptop, ali sjedeći ne s nogu tj tad navedni kriteriji nisu ni dio cijene (dodaš nulu iza.. tj iznad 10kkn).

-realnost-2. kombiniraš, možda mobitel ili tablet koji je samo 'remote' desktop ako je to po nekom uredu-mreža-server-računalo .. tj ovisi i o radnom mjestu jer na nogama može biti i automehaničar i ribić i nogometaš.. kao i osoba na infopultu koja stoji samo zato jer je tako 'elegantnije' ali sam posao to ne traži itd.

-ovisi koliko je potrebna mobilnost, rad s nogu, tad je važna i težina, dimenzije, tipkovnica bilo stvarna ili soft-ekran-touch-pen.. tj više nalik mobitelu kojeg koristiš jednom rukom dok drugu po potrebi a to eliminira npr laptop jer je pretežak za držanje jednom rukom itd. + autonomija rada od par sati do čitav dan.

-pošto je teško naći jedan uređaj koji pokriva sve traženo ili će biti skup ili neki treći problem, često se koristi dva-više, simbioza-povezanost-remote i time eliminiraš npr problem androd-win softa dok npr u slučaju acada ili photospopa nemaš izbora osim win tj ovisi što se radi, .. jer opis je ok ali generički ne pomaže, svaki posao je za sebe specifičan i prije ćeš naći tablet za 1000kn + lap za 3000kn koji možda rade traženo nego jedan uređaj u cijeni ispod 10kkn.. tj tek neki ultrasimbook ili nešto kao yoga, ali što manje.. a praktički je 12-14inča granica kao i obrnuto za tablete 8-11.. ili mob ispod tog.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
13 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
poštarica kaže...
Dakle, ponovit ću post jer imam malo konkretniju predodžbu što želim
- 2.500 kn za uređaj
- do 11 inča
- tipkovnica je najvažnija jer puno pišem
- ako može pisanje po ekranu olovkom, ak ne, nema veze
- spaja se na hdmi (ili s dodatkom)
- koristim ga na nogama i hodam dosta na poslu

Puno hvala!

 Za taj iznos kolko vidim, jedino ti je na raspolaganju ideapad d330, samo što nema nikakav video izlaz.

https://www.nabava.net/prijenosna-racunala/lenovo-d330-10igm-cijena-81h300d8sc-101-4gb-ram-windows-10-93972371

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Hvala.

Da to je taj, ali cca 500kn skuplji. Sad ne znam cekati BF ili ne.

Ima li ko ideju hoce li to biti vise od 10%, malo mi gori, ako smatrate

da ce biti max 10% uzeo bih ga sada, ako ne ako je to recimo 20% pricekao bih.

 

Hvala

 

Lp

12 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Vezano za priču sa Legion 5 sa Razen 7, javili mi iz HG spota da imaju jedan izlozbeni u St-u.

Sad se mislim jel ok kupovat izlozbeni, a ne davaju neki popust.

10% za neke sindikate, ja to nisam.

I ono sta me iznenadilo, +3g jamstva je 466kn, kaze to je jos 50% sada.

Def najskuplje, 200kn vise nego ekupi koji je tu najjeftiniji. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.10.2020 17:37 (zvoncic).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Stric_Jura kaže...

e kad ga dobiješ, daj ga napucaj s zadnjim svime (BIOS, driver) i javi koje su mogućnosti podešavanja dodijeljene memorije za grafu...

 

 

 Evo doso je laptopcic jos danas oko 1 (svaka cast za GLS i Links, narucio jucer a doslo danas), instalirao sve na zadnje sta se dalo jedino ne znam sto tocno mislis podesavanja dodijeljenje memorije za grafu. Pise znaci 512mb vrama, postavki za namjestat imam hrpetina (antilag, radeon chill, image sharpening i jos hrpa postavki, mislim da je sve isto kao i tipa da se radi o jednoj dedicated grafi kao 5700XT)... Sad ne znam ak si na to mislio ili nesto drugo.. no bit je da sam ja prezadovoljan sa ovim toplapom, za 3800kn, ovakvom baterijom koja je jos na 62% iako ga koristim vec cca 4 sata bez stajanja, nevjerovatna brzina i ucitavanje u windows (znaci ispod 5 sekundi sam od gasenja do vec u windowsu i odma je spreman za rad), tipke su izvanredne i imaju onaj kvalitetni klik koji mi se svidja, znaci zvuk ne izlazi iz njega kolko je tih, zvuk (sa dolbyjem) je odlican i smjesten taman na prednjoj strani tak da se sve normalno cuje, touchpad je isto puno precizniji od onog drugog starog laptopa, temperature tokom igranja nezahtjevne igre su cca 35 stupnjeva proc i 30 grafa, isto tako je tanak i lagan... moja ocjena je 10/10. Slike postavim u "Slike vašeg Hardwera".

12 godina
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Kakav ti je zaslon, i vidljivost pod različitim kutevima?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Tony1999 kaže...

Kakav ti je zaslon, i vidljivost pod različitim kutevima?

 Zaslon je nelos, ne znam jel se moze usporedit no kad gledam ravno u njega, kao da gledam VA zaslon jer sve vrvi prelijepim bojama i kontrastima, moguce da neku stvar radi i sam AMD. Pod razlicitim kutevima i nije bas nesto, no to je valjda zbog panela, no inako u ovih 8 godina nisam pogledao ovaj prvi laptop u ti razlicitim kutevima, tak da vjerovatno necu nit ovaj, ili ravno ili nikak

 

Da nepomenem ako je netko gledao kupovat ovak nest slicno, gledajte 81W4006QSC (ima i RSC, no on nudi 10w manju bateriju) za doslovno istu cijenu.

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.10.2020 18:16 (hahhaajaads).
14 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Bok, mislio sam jel ima kakva postavka u UEFIu da mu dodijeliš više od 512 MB VRAMa...

Ju je je? Je ju je!
15 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Stric_Jura kaže...

Bok, mislio sam jel ima kakva postavka u UEFIu da mu dodijeliš više od 512 MB VRAMa...

 -bios nema veze, overajda se, to sve radi dx-driver (obavezno x64 bit os, jer 32bit se urušava kad povuče više od 1,7gb za video, jedan od razloga zašto su igre praktčki isključivo x64).

-jedino što kroz bios možeš rezervirati kao doljnja-minimum granica tj to je stari model.. lupi default, ostalo radi os-dirver-automatika ovisno koliko imaš raspoloživog rama (jer to ipak nije vram) i da koliko app-igra zatraži (a one pak traže ovisno o postavkama + mogućnostima gpu..).

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
13 godina
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Koga zanima, od 28.10. do 10.11. je u Instaru akcija -15% na Acer laptope za placanje Zaba karticama, ima dosta dobrih ponuda.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Jel ovo neki novi trend da nema baš 17.3 laptopa sa novom Ryzen 4xxxx serijom ? Prošle godine je bio puno veći izbor Lenova sa 3200u i 3500u. Sad ovih novi samo u 15.6 veličini ekrana.

 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

trebala bi mi preporuka laptopa za oko 2500 kn, samo za potrebe faksa i surfanja 

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Vezano za 15% u Instara. Nije loše, ali bas gledam cijena bez popusta za model NH.Q9GEX.006, veca nego u Linksa model NH.Q9HEX.006. Tako da...

Poruka je uređivana zadnji put ned 1.11.2020 21:23 (zvoncic).
10 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Znaci ljudi,htia bi si nabavit neki bjesni laptop jer mi PC trenutačno nije opcija zbog malog prostora koji dilim sa ukućanima ,većinom bi ga koristia za ucenje 3d animacije(tipa blender ili slično), programiranje i tu i tamo ako mi koja zajebana igrica upade u oko,e sad budžet mi je cca 10k kn malo više manje,ako imate kakve preporuke puno bi mi značilo,btw uzimam ga na rate sa materine kartice  pa ako ima mogućnost što  više rata to bolje 

SARMA
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Znaci ekipa, trebala bi mi preporuka za laptop u rangu od 5 do 7k kuna. Bit ce za laganu uporabu, nikakav gaming ni zahtjevni programi ali htio bi da je overkill tako da potraje sto duze.

Neke specifikacije koje su mi bitne: display je definitivno najbitniji aspekt da sto manje zamara oci, idealno 17, ali moze i 15 inca, naravno IPS display, SSD idealno 512 gb, 8 gb rama.

 

Hvala unaprijed!

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
zvoncic kaže...

Vezano za 15% u Instara. Nije loše, ali bas gledam cijena bez popusta za model NH.Q9GEX.006, veca nego u Linksa model NH.Q9HEX.006. Tako da...

 

Istina, u svakom slucaju treba pogledat i stanje u drugim trgovina, ali ja osobno se fokusiram na Swift 3 ili Aspire 5 i cijene su definitivno nize nego kod drugih, pogotovo jer je ista cijena i  za rate.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika

gamer34, meni je igrao model sa 20gb ram-a i 6 cores kojeg oni nemaju, ali od kojeg sam ipak ionako odustao buduci su također svi sa kim sam pricao izrazili skepsu oko performansi jer ti laptopi nemaju neko posebno rjesenje za termalno pitanje.

Pa ce u konacnici tih 20gb samo cucit jer se nece moci iskoristiti.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice