Prestigio Multipad PMP3270B 7" tablet reivew

poruka: 310
|
čitano: 172.578
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio Multipad PMP3270B 7" tablet reivew

o čemu ti? jelly bean zaboravi za ovaj tablet....ICS ostaje na njemu...i zaboravi to po forumima xda nema ništa u vezi ovog tableta...nešto malo ima na 4pda....JB ne postoji za ovaj stroj!!!

Poruka je uređivana zadnji put sub 10.8.2013 14:50 (ATI HD3870).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio Multipad PMP3270B 7" tablet reivew

Cuj nema ja stavljo 4.1.2 u njega al mu ne radi tuch screen i kamera.Moze se misem sve radit al jebes to nisam uzo tablet da bi se sa misem zezo.Ne postoji konkretno za njega al za tablete sa istom konfiguracijom postoji zato se i ubacuju drajveri za tac i kameru,koje ja nemam za nas tablet kad bi znao neko izvadit iz naseg software-a i  ubacit u ovaj bilo bi super.

Poruka je uređivana zadnji put sub 10.8.2013 16:26 (komshija).
10 godina
neaktivan
offline
Prestigio Multipad PMP3270B 7" tablet reivew

[IMG]http://i43.tinypic.com/30rs1n8.jpg[/IMG]

evo i slika sto ne moze samo nemoj da te cudi sto pise nexus 7 tako

 je....

Poruka je uređivana zadnji put ned 11.8.2013 0:16 (komshija).
 
0 2 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio Multipad PMP3270B 7" tablet reivew

da {#}

11 godina
neaktivan
offline
Prestigio Multipad PMP3270B 7" tablet reivew

Zanima me da li je ovaj Prestigio tablet kompatibilan s ovim programom - www.accusoft.com/usbscanner.htm  Ako bi netko bio ljubazan da odgovori, tj. da proba ako već ne koristi isti program.

Hvala & pozz..
Davor

Just snatch it!
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Prestigio Multipad PMP3270B 7" tablet reivew

E ljudi trebam pomoc hitno je!!! Imam multipad prestigio pro 7 i neki dan sam izbrisao aplikaciju eReader ( neke knjige ) nakon sto se multipad ispraznio napunio sam ga i ukljucio no kada se pali dodje do te aplikacije eReader i nece dalje , pokusavao sam ga resetovati power off+volume al nista , ako znate kako da taj problem rijesim javite mi . hvala

EldinBajric
Moj PC  
0 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Prestigio Multipad PMP3170B 7"

E ljudi trebam pomoc hitno je!!! Imam multipad prestigio pro 7 i neki dan sam izbrisao aplikaciju eReader ( neke knjige ) nakon sto se multipad ispraznio napunio sam ga i ukljucio no kada se pali dodje do te aplikacije eReader i nece dalje , pokusavao sam ga resetovati power off+volume al nista , ako znate kako da taj problem rijesim javite mi . hvala

EldinBajric
Moj PC  
0 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Prestigio Multipad PMP3270B 7" tablet reivew

IMAM JEDAN PROBLEM,NECE MI ZVUK NA TABLETU I KADA UDEM NA YOU TUBE NISTA NE MOGU PREGLEDATI,ZNA LI NEKO RJESENJE ?

 
0 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio Multipad PMP3270B 7" tablet reivew

update-aj youtube.

Čak Noris :)
15 godina
offline
Prestigio Multipad PMP3270B 7" tablet reivew

Moze li mi neko pmoci, imam Prestigio Multipad 7.0 Ultra+ PMP3670b i nakon sto sam zaboravio Lock Screen Code, skinuo sa oficijalne stranice firmware i ubacio i sada ne radi touch nikako. Ako neko zna ili ima neki custom room za da pokusam napravit.

Hvala!

edis_S
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice