Prestigio Multipad PMP3270B 7" tablet reivew

poruka: 310
|
čitano: 172.721
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Prestigio Multipad PMP3270B 7" tablet reivew

radim na JB romu, bit ce objavljeno kad rijesim sve bugove i sve bude radilo, za sada sam ga samo uspijo botat no napreduje se

TD za glupost
 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Prestigio Multipad PMP3270B 7" tablet reivew

ja planiram otici ovih dana kupiti ali me prije toga zanimaju neke stvari pa vas molim da mi hitno odgovorite ako znate....

 

1.jel može  čitati srt ili sub format titlova...

2.jel ima flashplayer na internet programima da možeš npr na firefox igrat poker,belu,farm vill bubam i tako te gluposti

3.jel ima mogučnost spajanja na tv 

 
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio Multipad PMP3270B 7" tablet reivew
Za opcenita android pitanja imate druge teme.
Podrzava flash
Mozes ga spojit na bilo koji ekran putem remote desktopa, ko i svaki android... 2+2 je 4.
i kakve veze ima ovaj tablet sa titlovima? nije ti palo napamet da je to mozda do playera? te da mozes instalirat bilo koji player? 2+2 je uvijek 4.

Sry ljudi ali ja stvarno nemam vise zivaca za glupost.
TD za glupost
12 godina
odjavljen
offline
Prestigio Multipad PMP3270B 7" tablet reivew

Ja sam danas kupio Pro verziju Multipada 7,oznake PMP3170B.

 

Imam jedno pitanje za korisnike PMP3270B-kakvu ste opremu sve dobili uz njega?

 

Jer ne nalazim niti jednu hardversku razliku između ta dva uređaja(osim vanjštine).

Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop,Noiseblocker,Shuttle.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio Multipad PMP3270B 7" tablet reivew
Pranja kaže...

Ja sam danas kupio Pro verziju Multipada 7,oznake PMP3170B.

 

Imam jedno pitanje za korisnike PMP3270B-kakvu ste opremu sve dobili uz njega?

 

Jer ne nalazim niti jednu hardversku razliku između ta dva uređaja(osim vanjštine).

  Pise ti sve na prvome linku koju smo opremu dobili sa njime. Vjerovatno cpu ili gpu kuca na visem taktu al sigurno znam da imas bateriju jacu za 1amper

12 godina
odjavljen
offline
Prestigio Multipad PMP3270B 7" tablet reivew

Ako je to sva oprema,onda ni nema razlike osim u dizajnu i tome što moj ima bateriju od 3000 mAh i mini HDMi priključak.

Hardvere je identičan.

Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop,Noiseblocker,Shuttle.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Prestigio Multipad PMP3270B 7" tablet reivew

Možda je off topic ali evo imam problema sa navedenim tabletom 3270B.

Imam na tabletu kao screen lock podešen pattern i sad se buraz prije koji dan zahebavao i isprobavao patterne tak dugo dok se tablet nije zaključao i tražio google username i pass za unlock.

Pošto znam username i pass nisam  previše doživljavao tablet da ga otključam jer ga nisam trebao.U međuvremenu se i  baterija ispraznila pa kad sam ga sljedeći put uključio i htio upisati user i pass vidio sam da se wireless isključio te je lockan i nemogu ga ukljuciti i prijaviti se...

Dali ima kakav način da se ukljuci wireless pa da se to riješi ili što??

Svaka pomoć je dobrodošla pošto sam novi u android i tablet svijetu...

Ispričavam se i Laxarusu na OT,ali pošto je tema o tabletu eto...

Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio Multipad PMP3270B 7" tablet reivew
napravi glavni reset u recovery (vol+ i power)
wipe data i svega
te se ne zajebavaj vise :)
TD za glupost
13 godina
offline
Re: Prestigio Multipad PMP3270B 7" tablet reivew

Evo pokusavam uci u recovery sa volume up i power i nemogu uci

Ovo se pojavljuje (slika)

I kad ga tako ostavim 5min samo se upali

12 godina
odjavljen
offline
Re: Prestigio Multipad PMP3270B 7" tablet reivew
Intel&ATI kaže...

Evo pokusavam uci u recovery sa volume up i power i nemogu uci

Ovo se pojavljuje (slika)

I kad ga tako ostavim 5min samo se upali

 Skini firmware sa stranice,stavi ga na fat32 memorijsku karticu i onda to napravi.

Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop,Noiseblocker,Shuttle.
13 godina
offline
Re: Prestigio Multipad PMP3270B 7" tablet reivew
Pranja kaže...
Intel&ATI kaže...

Evo pokusavam uci u recovery sa volume up i power i nemogu uci

Ovo se pojavljuje (slika)

I kad ga tako ostavim 5min samo se upali

 Skini firmware sa stranice,stavi ga na fat32 memorijsku karticu i onda to napravi.

hvala, upravo skidam

12 godina
odjavljen
offline
Prestigio Multipad PMP3270B 7" tablet reivew

Nadam se da češ uspjeti.

Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop,Noiseblocker,Shuttle.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Prestigio Multipad PMP3270B 7" tablet reivew
Pranja kaže...

Nadam se da češ uspjeti.

Skinal sam i sad u tom rar folderu ima neki guide, dal da po tome radim ili samo unpack pa na karticu?

12 godina
odjavljen
offline
Prestigio Multipad PMP3270B 7" tablet reivew

Ma radi po guideu.

Ako ne upali,na root kartice i furaj.

Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop,Noiseblocker,Shuttle.
Poruka je uređivana zadnji put čet 22.11.2012 11:21 (Pranja).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Prestigio Multipad PMP3270B 7" tablet reivew

Moze samo par rijeci iskustva sa surfanjem, jel ide glatko bez obzira na flash na stranicama, jer htio bih kupiti svojim klincima za surfanje na netu.

Thx unaprijed.

Kao što potpuno ne poznajemo čovjeka ako imamo samo predodžbu o njegovoj vanjštini, tako ne poznajemo ni svijet koji nas okružuje ako o njemu znamo samo ono što nam objavljuju fizička osjet
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio Multipad PMP3270B 7" tablet reivew

Surfanje

ovisi koji brovser koristis,od svih isprobani(mozzila,bot,delphin,internet explorer 9) opera je definitivno najbolja.

 

15 godina
neaktivan
offline
Prestigio Multipad PMP3270B 7" tablet reivew

Danas sam ima problema sa tabletom. Naime sat i datum su se resetirali i nikako neide naprid sat. spojiom se na wifi a on nemoze ici na internet pomocu nijedne aplikacije osim opere. Pokusa sam uc u recovery vol+ i power on mi napravio hardreset. Znaci sve aplikacije podatke sve sa njegove memorije mi je pobrisao. Zna li itko u cemu je bio problem ono ko da je virus uletio u njega sta je naravno nemoguce.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio Multipad PMP3270B 7" tablet reivew
Tako je to kad tablet dolazi rootan out of the box.. neznalice se igraju i boom sjebu ga.

Ovaj tablet nije uopce namjenjem za kucne korisnike vec je Dev uredaji, sto se jasno vidi i po Dev postavkama u njemu te po tome sto dolazi rootan.

Vise ga nikome ne preporucujem za kucno koristenje, a najmanje djeci da se igraju s pristupom root datotekama i bootloaderu.
TD za glupost
15 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio Multipad PMP3270B 7" tablet reivew
Laxarus kaže...
Tako je to kad tablet dolazi rootan out of the box.. neznalice se igraju i boom sjebu ga.

Ovaj tablet nije uopce namjenjem za kucne korisnike vec je Dev uredaji, sto se jasno vidi i po Dev postavkama u njemu te po tome sto dolazi rootan.

Vise ga nikome ne preporucujem za kucno koristenje, a najmanje djeci da se igraju s pristupom root datotekama i bootloaderu.

  Brate ja bas da sam boot i nisam. Sam komp mi radi na linuxu a da negovorim o flasanju romovima i prepravljanjima za   huawei-a u8650. Tablet je previse nestabilan zna dosta puta trokat pa ga triba reset i to najcesce nakun duzen mirovanja nece monitor da vrati iz sleep moda. A i zna se da je ovi 4.0.3 rom lijebo buggiran. Zato lijepo cekam tebe da ispečeš taj 4.1.1 rom da su svi sritni zadovoljni...

12 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio Multipad PMP3270B 7" tablet reivew
dobro duje, ti jesi tehnicki pismeniji, ali 98% ljudi koji ce kupiti ovaj tablet nije.

i btw ja jos nijedan jedini put nisam morao koristit reset tipku, ne znam sta vi ljudi radite da vam se stalno smrzava.
TD za glupost
11 godina
neaktivan
offline
Prestigio Multipad PMP3270B 7" tablet reivew

na sto lici to kad ubodes usb stick za mobilni net?  osim sto štrči sa strane, modul od sticka je enormni potrosac struje.  strahovit su plus tableti sa 3g modulom. drzao sam u ruci prestigo sa 3g modulom i predosmisljao sam se... rekoh vratit cu se.  kasnije kada sam u ruke uzeo galaxy tab2, 7"(16gb+3g) samo sam izvadio gotovinu za samsunga i posao kuci . 

 

razlika u cijeni jest,ali za sve vrijedi ona, "koliko para toliko muzike".

 

pod minus dodaj jednu jezgru. da je dual Antutu bi bio 5400. i kako sa 2500mAha izvlacis 5 sati surfanja? i jos 50% svjetline?  ja sa 4000mAha imam 5:30 sati surfanja...isto opera. svjetlina na 40%.

ali kada se sve zbroji, 700kn je super cijena...tablet je tablet...necemo sada traziti dlaku u jajetu.

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio Multipad PMP3270B 7" tablet reivew
Da, ti sa 4000mah imas gotovo isto vrijeme surfanja jer su ti 3g i gps ogromni potrosaci koje ovaj prestigio nema, a zna se da mnoge aplikacije stalno traze tvoju lokaciju i ako je gps kao ugasen.
3g modul meni osobno nista ne znaci kad vec imam mob sa wifi hot spot, samo bi placao jos jedan racun telekomu.

i sam kazes da su 3g moduli ogromni potrosaci struje, kaj si mislio da ugradeni nisu? :)
TD za glupost
11 godina
neaktivan
offline
Prestigio Multipad PMP3270B 7" tablet reivew

testirao sam sve unutar tjedan dana.  nikada ne koristim gps.  a njegov 3g i ne trosi nesto posebno, premda je najmanji potrosac 2g(kojeg manualno ukljucs), cak najmanji..i od wifi-a.

 

evo na ovom punjenju je 2 ipol dana. od toga 24 sata na sim kartici 3g. ima jos 35% baterije.  ako ga pritisnem surfanjem i multimedijom, baterija se vrti na 350-370minuta.  6 sati.

 

 

 

 

 

cak sam mislio i ipad kupiti,ali me zanimala samo opcija sa sim karticom,a oni su bolesno skupi.  moje potrebe su drugacije.  ova uredjaj uopce ne koristim u kuci i nemam namjeru kokosarit po cesti trazeci wifi.   imam i ja 1gb preko savrsene vip tarife,ali mi hotspot ubije bateriju na mobitelu...stravicno brzo.   ovako imam bombon sim karticu sa 4gb = 90kn. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 25.11.2012 11:54 (Siskin).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio Multipad PMP3270B 7" tablet reivew
TD za glupost
11 godina
neaktivan
offline
Prestigio Multipad PMP3270B 7" tablet reivew

pa to je puno.. izaci ce cca 16 sati cijela baterija.  prevelika je wifi potrosnja 12%.   kod mene idlanje ,ekran ,opera,  i ostale radnje su slicne + 3g...i potroseno 65% baterije za 2 dana i 12 sati.  sada se ipak vidi velika razlika izmedju 2500 i 4000 mAh.

Poruka je uređivana zadnji put ned 25.11.2012 16:58 (Siskin).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio Multipad PMP3270B 7" tablet reivew

Ovako, nabavio sam model pmp 3170b

Hoće li taj tvoj uradak odgovarati...ako neće, znaš li možda gdje bi mogao da pronađem

12 godina
odjavljen
offline
Re: Prestigio Multipad PMP3270B 7" tablet reivew
hattrick1980 kaže...

Ovako, nabavio sam model pmp 3170b

Hoće li taj tvoj uradak odgovarati...ako neće, znaš li možda gdje bi mogao da pronađem

 Neće odgovarati jer je Pro skroz drukčiji uređaj. Ja ga imam,i ja ću razvijati JB za njega. Samo se strpi mjesec-dva.

Professional Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop,Noiseblocker,Shuttle.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio Multipad PMP3270B 7" tablet reivew
Duje00 kaže...
Pranja kaže...

Ja sam danas kupio Pro verziju Multipada 7,oznake PMP3170B.

 

Imam jedno pitanje za korisnike PMP3270B-kakvu ste opremu sve dobili uz njega?

 

Jer ne nalazim niti jednu hardversku razliku između ta dva uređaja(osim vanjštine).

  Pise ti sve na prvome linku koju smo opremu dobili sa njime. Vjerovatno cpu ili gpu kuca na visem taktu al sigurno znam da imas bateriju jacu za 1amper

Punjač nije USB, nego ima svoj utor...posjeduje mini HDMI izlaz, koji podržava gledanje HD videa na LCD tv...baterija je jača za 500 mA

11 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio Multipad PMP3270B 7" tablet reivew
Pranja kaže...
hattrick1980 kaže...

Ovako, nabavio sam model pmp 3170b

Hoće li taj tvoj uradak odgovarati...ako neće, znaš li možda gdje bi mogao da pronađem

 Neće odgovarati jer je Pro skroz drukčiji uređaj. Ja ga imam,i ja ću razvijati JB za njega. Samo se strpi mjesec-dva.

OK, hvala...budemo u kontaktu...btw, jesi li uspio da instaliraš onaj firmware sa njihove stranice...ja sam pokušao i nisam uspio, iako sam sve uradio prema manualu

12 godina
odjavljen
offline
Prestigio Multipad PMP3270B 7" tablet reivew

Fora je u tome što uređaj ima dvije verzije procesora i firmware-i nisu isti. Prie tjedan i pol sam im poslao upit da mi kažu prema serijskom broju koji proc imam,ali ništa od odgovora.

Professional Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop,Noiseblocker,Shuttle.
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice