Prestigio Multipad PMP3270B 7" tablet reivew

poruka: 310
|
čitano: 175.470
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Prestigio Multipad PMP3270B 7" tablet reivew

jel možda ima veze šta je taj usb stick 8 gb??

Battlelog CRO_ZeNGe
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio Multipad PMP3270B 7" tablet reivew
ZeNGe_CRO-mt kaže...

jel možda ima veze šta je taj usb stick 8 gb??

Nebitna je veličina, samo napravi kako je Pranja rekao...

Varaždinsko kiselo zelje...najslađe kiselo :D (pogled na avatar) _ _ _ _ _ _ Ako sam ti pomogao, stisni HVALA ili te NUKE-am :P
11 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio Multipad PMP3270B 7" tablet reivew
Pranja kaže...
hattrick1980 kaže...
ttc8923, to mi sad dade ovaj program

 Onda uzimaš verziju firmware-a u kojoj piše ttc8923.

hattrick1980 kaže...

Ako može još nešto, kako da rootam ovo čudo, pokušao sam superoneclick, ali mi on kaže da je uređaj već rootan, a kada to zanemarim zablokira na pola procesa

 On je već rootan.

 

Ipak nije bio u potpunosti rootan, ali sam uspio da ga rootam sa unlockroot.com Od oficijelnog zastupnika za BiH sam dobio e-mail, kažu da će uskoro da bude gotova oficijelna verzija 4.1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio Multipad PMP3270B 7" tablet reivew
Krešo91 kaže...
ZeNGe_CRO-mt kaže...

jel možda ima veze šta je taj usb stick 8 gb??

Nebitna je veličina, samo napravi kako je Pranja rekao...

jučer sam ga ubacio u komp ,sve radi ,upiknem ga u utg kabel na tabletu i opet piše damaged storage.

kaj točno po koracima trebam napravit??

jer sam npr probao izbrisat sve sa usb-a i onda ga prepozna??? a čim nekaj stavim tipa 2 filma,neke pjesme i filove koje imam neželi.

plus toga kad uključim usb net od vip-a ,on ga prepozna,uđem u mobile network i sve on ga nađe pod vip,čak i zasvijetli zelena lampica da net radi ,a kad želim na net nema konekcije.

kao da ga negdje štopa.

šta mogu napravit??

kažem ne razumijem se previše u android ,novi sam u tome,pa bi mi svakava pomoć dobrodošla.

Battlelog CRO_ZeNGe
14 godina
neaktivan
offline
Prestigio Multipad PMP3270B 7" tablet reivew

Stavi USB stick u komp, obavi error check. Ako to ne pomogne i opet pokazuje istu poruku onda probaj promijenit format podataka iz npr. FAT 32 u FAT ili NTFS.

Samo isprobavaj te opcije, trebalo bi proradit.

Varaždinsko kiselo zelje...najslađe kiselo :D (pogled na avatar) _ _ _ _ _ _ Ako sam ti pomogao, stisni HVALA ili te NUKE-am :P
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Prestigio Multipad PMP3270B 7" tablet reivew

on je u formatu fat32 i njega podržava.

sada su mi iz prestigia javili da je možda do utg kabela,možda nevalja,pa ću probat danas sa drugim.

što se tiče usb-a neta (od vipa ) kaže da ga možda ne podržava jer su oni tamo probali sa t-mobile huawai-jem i on radi najnormalnije.

ma mislim nevjerovatno ,star je tek tri dana.

ali je stvarno vrhusnki za te novce bez daljnjeg i odličan tablet.

Battlelog CRO_ZeNGe
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Prestigio Multipad PMP3270B 7" tablet reivew

Zar je toliko tesko skinuti sa stranice proizvodaca popis podrzanih 3g stickovak?

Professional Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop,Noiseblocker,Shuttle.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio Multipad PMP3270B 7" tablet reivew
Pranja kaže...

Zar je toliko tesko skinuti sa stranice proizvodaca popis podrzanih 3g stickovak?

zato što možda nema ,jesi se to pitao?

pa nisam pao s kruške ,poslali su mi mail iz servisa i sami rekli da trenutno nema na njihovoj stranici popis modela koji rade na tom uređaju ,ali da bi "kao" trebao doć ,tj. trebali bi staviti.

možda je problem u utg kabelu tako da ću kad dođem s posla probat drugi kabel ako ga pronađem ili pitam frenda jel ima.

Battlelog CRO_ZeNGe
12 godina
odjavljen
offline
Prestigio Multipad PMP3270B 7" tablet reivew

A vidi vraga,ja ga našao na njihovoj stranici. Ironije li.

 

Ali dobro ako ti kažeš da ga nema.

Professional Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop,Noiseblocker,Shuttle.
Moj PC  
2 0 hvala 1
16 godina
online
Prestigio Multipad PMP3270B 7" tablet reivew

Bogme je simpatičan ovaj Prestigio,Nevinašce ne košta puno a dobar je no sunce mu žarko a pogleč tek garanciju od 2 godine. Poznata priča Apple ipad 4 od 6000kn, ima samo 12 mjeseci garancije mile ti majke šta da se radi neko vudri glavom po zidu što prije to bolje fučkaj ga.{#}{#}{#}

http://dambek.minus.com/mjf1iISZq
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio Multipad PMP3270B 7" tablet reivew
rambox kaže...

Bogme je simpatičan ovaj Prestigio,Nevinašce ne košta puno a dobar je no sunce mu žarko a pogleč tek garanciju od 2 godine. Poznata priča Apple ipad 4 od 6000kn, ima samo 12 mjeseci garancije mile ti majke šta da se radi neko vudri glavom po zidu što prije to bolje fučkaj ga.{#}{#}{#}

Pa i nije baš da se smrda brzo, dosta je robustan ovaj 7.0 Prime. Samo nekad, ali jaaaaako rijetko, se samo zamrzne. Evo jučer je moj samo jednom ali to je zato što moji koriste default web browser koji dođe s njim i otvore jedno 10 tabova i zato to zašteka sve i onda mene zovu na poslu da sredim.

 

A ja im kažem onaj dobri stari:

 

 

{#}

Varaždinsko kiselo zelje...najslađe kiselo :D (pogled na avatar) _ _ _ _ _ _ Ako sam ti pomogao, stisni HVALA ili te NUKE-am :P
Poruka je uređivana zadnji put sub 1.12.2012 1:42 (Krešo91).
16 godina
online
Re: Prestigio Multipad PMP3270B 7" tablet reivew
Krešo91 kaže...
rambox kaže...

Bogme je simpatičan ovaj Prestigio,Nevinašce ne košta puno a dobar je no sunce mu žarko a pogleč tek garanciju od 2 godine. Poznata priča Apple ipad 4 od 6000kn, ima samo 12 mjeseci garancije mile ti majke šta da se radi neko vudri glavom po zidu što prije to bolje fučkaj ga.{#}{#}{#}

Pa i nije baš da se smrda brzo, dosta je robustan ovaj 7.0 Prime. Samo nekad, ali jaaaaako rijetko, se samo zamrzne. Evo jučer je moj samo jednom ali to je zato što moji koriste default web browser koji dođe s njim i otvore jedno 10 tabova i zato to zašteka sve i onda mene zovu na poslu da sredim.

 

A ja im kažem onaj dobri stari:

 

 

{#}

Nisam ja ništ loše mislil vezano za Prestigio,Izlanuo se za tu lovu to je super na kubik s obzirom na 7 veličinu ekrana a uz sve to Prestigio fala bogu nema posrano glossy kučište.Poanta je da Apple nudi za onu svoju precjenenju bižuteriju, samo 12 mjeseci garancije a Prestigio(kao i Samsung tableti) ima dvije godine garancije koja nebuloza užas jedan.Smijeh{#}

http://dambek.minus.com/mjf1iISZq
12 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio Multipad PMP3270B 7" tablet reivew
rambox kaže...

Poanta je da Apple nudi za onu svoju precjenenju bižuteriju, samo 12 mjeseci garancije a Prestigio(kao i Samsung tableti) ima dvije godine garancije koja nebuloza užas jedan.Smijeh{#}

galaxy tab2 uredno ispečatirano sa naznakom, samsung hrvatska 24 mjeseca garancije.  sve je to simpa,ali razlike su itekako vidljive, tek kada sve te uredjaje uzmes u ruku.  ja sam to napravio..cak sam prekojucer i ovog t-com huaweia drzao u ruci.   apple nikada nisam drzao u ruci, pa isto tako nikada niti slova nisam napisao o istome na forumu.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio Multipad PMP3270B 7" tablet reivew
Pranja kaže...

A vidi vraga,ja ga našao na njihovoj stranici. Ironije li.

 

Ali dobro ako ti kažeš da ga nema.

http://www.prestigio.com/faq/common-faq-tablet.xhtml

 

ok

 

i onda odem na features mog modela -downloads i ima samo FW i manuali ???

ponavljam ja nigdje nisam našao i još mi oni sami napisali u mailu da trenutno nema.

ne kužim.

ja imam onaj vodafone od vip-a.

 

jel možda do otg kabela?da mora bit onaj u komadu?

 

ok pronašao sa (valjda)

 

http://marketing.prestigio.com/$Customer_Support/Service_Files/Tablet_PC/Compatibility/PMP5080CPRO_PMP5097CPRO_Supported_3G_dongles.html

 

Battlelog CRO_ZeNGe
Poruka je uređivana zadnji put sub 1.12.2012 11:10 (ZeNGe_CRO-mt).
12 godina
odjavljen
offline
Prestigio Multipad PMP3270B 7" tablet reivew

Zanemari ako pise Vodafone ili Vip na sticku. To su sve Huawei i Zte stickovi. Pise na svakom koji je model. Npr E173 kojeg Vip sada nudi za 200 kn je podrzan.

Professional Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop,Noiseblocker,Shuttle.
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
odjavljen
offline
Prestigio Multipad PMP3270B 7" tablet reivew

Evo i popisa podržanih 3g stickova za 3170B za sve koji ne mogu naći/ne da im se tražiti: http://www.mediafire.com/view/?swigfgm8p4j79t0

 

 

Professional Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop,Noiseblocker,Shuttle.
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio Multipad PMP3270B 7" tablet reivew
Pranja kaže...

Ja sam kupio Pro verziju Multipada 7,oznake PMP3170B.

 

Imam jedno pitanje za korisnike PMP3270B-kakvu ste opremu sve dobili uz njega?

 

Jer ne nalazim niti jednu hardversku razliku između ta dva uređaja(osim vanjštine).

http://www.prestigioplaza.com/news/channel/Prestigio_MultiPad_7.0_Pro_Prime

Damirowski
Poruka je uređivana zadnji put pet 7.12.2012 15:44 (Damirowski).
12 godina
protjeran
offline
Prestigio Multipad PMP3270B 7" tablet reivew

Kak stoji Prestigio sto se tice igranja na njemu i jel se mogu sve igre igrat?

Kao što potpuno ne poznajemo čovjeka ako imamo samo predodžbu o njegovoj vanjštini, tako ne poznajemo ni svijet koji nas okružuje ako o njemu znamo samo ono što nam objavljuju fizička osjet
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Prestigio Multipad PMP3270B 7" tablet reivew
Damirowski kaže...

 Telefunken koji je trenutno na ponudi u Konzumu ima jači procesor (1,2Ghz) i navodno HDMI priključak kako je navedeno u katalogu a sve to za samo 499 kuna!

E ova je fakat povoljna ponuda u Konzumu, ali pocinje tek 13..

 

Back to topic;

Jos uvijek cekam odgovor jel se mogu igrat sve igre na tabletu iz ove teme.

Hvala.

Kao što potpuno ne poznajemo čovjeka ako imamo samo predodžbu o njegovoj vanjštini, tako ne poznajemo ni svijet koji nas okružuje ako o njemu znamo samo ono što nam objavljuju fizička osjet
Poruka je uređivana zadnji put sub 8.12.2012 16:45 (Bugzapper).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Prestigio Multipad PMP3270B 7" tablet reivew

Ja ti mogu potvrditi da Angry Birds radi. Drugo ništa više nisam igrao.

Professional Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop,Noiseblocker,Shuttle.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Prestigio Multipad PMP3270B 7" tablet reivew
Pranja kaže...

Ja ti mogu potvrditi da Angry Birds radi. Drugo ništa više nisam igrao.

Thx, iako me zanimaju i ostale igre, jer sam tablet narucio za klince.

Kao što potpuno ne poznajemo čovjeka ako imamo samo predodžbu o njegovoj vanjštini, tako ne poznajemo ni svijet koji nas okružuje ako o njemu znamo samo ono što nam objavljuju fizička osjet
12 godina
odjavljen
offline
13 godina
neaktivan
offline
Prestigio Multipad PMP3270B 7" tablet reivew

naručio....sad ima li za ovaj model u našim online šopovima kupit zaštitna folija za ekran   

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Prestigio Multipad PMP3270B 7" tablet reivew
ATI HD3870 kaže...

naručio....sad ima li za ovaj model u našim online šopovima kupit zaštitna folija za ekran   

 Ja nisam uspio naći,a nema ni na ebayu. Treba tražiti na ebayu za generičke 7'' tablete.

Professional Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop,Noiseblocker,Shuttle.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio Multipad PMP3270B 7" tablet reivew

Kako vam tablet radi sa internet stickom?

Probao sam sa tele2 stickom vipovim i tmobileom svi huawei.

Trenutno koristim tmobila sam mi se spoji nakon sta ga ustekam prode nekih 20sec. I tako ja sada mogu raditi ali DOSTA bas DOSTA cesto laptop se zamrzne. Nekada samo smrzne nekada baci artifekte nekada baci crte okomito po ekranu... Stick je uredan spojim na laptop on uredno radi vise od 4 sata. Na tabletu mi nekada troka odma nekada troka nakon po ure. Najcescve trokaje svako 5-10minuti nema nikakvog pravila.

EDIT: Koliko vam rama tablet vidi? meni vidi samo 370MB SVEUKUPNO

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.12.2012 19:08 (Duje00).
13 godina
neaktivan
offline
Prestigio Multipad PMP3270B 7" tablet reivew

zna netko odgovor na ovaj problem....zaslon se zamrzne i ne reagira nema svjetla....nema ničega.....jedina opcija je ugasit pa opet upalit...... izgleda da ova verzija androida ne radi kako treba..... tablet je stvarno za ove novce odličan...često se zamrzne a da neznam razlog...   

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio Multipad PMP3270B 7" tablet reivew
ATI HD3870 kaže...

zna netko odgovor na ovaj problem....zaslon se zamrzne i ne reagira nema svjetla....nema ničega.....jedina opcija je ugasit pa opet upalit...... izgleda da ova verzija androida ne radi kako treba..... tablet je stvarno za ove novce odličan...često se zamrzne a da neznam razlog...   

Totalni reset i možda čak upgrade firmware-a. Ovo drugo imaš na njihovoj stranici za svaki uređaj posebno, smao je problem kako instalirat jer nigdje ne piše (barem kod njih) kako update-at firmware.

Varaždinsko kiselo zelje...najslađe kiselo :D (pogled na avatar) _ _ _ _ _ _ Ako sam ti pomogao, stisni HVALA ili te NUKE-am :P
13 godina
neaktivan
offline
Prestigio Multipad PMP3270B 7" tablet reivew

znam postupak na mobitelima a slicno je i na ovom..... bilo bi dobro kad bi netko opisa postupak upgrade firmwarea...mislim da nema novije verzije na stranici od ove koja je u njemu..hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Prestigio Multipad PMP3270B 7" tablet reivew

Ma dosta je bugirana ova verzija androida cekamo Najnoviju verziju. Sta prije dode to bolje pa nece bit zezanja sa ovih "malim" problemima al iritiraju samo tako

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice