Pomoc oko kupnje prijenosnika

poruka: 8
|
čitano: 1.722
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Pomoc oko kupnje prijenosnika

Ovako znam da je vec isfurana tema, ali cijene se mjenjaju i sve s njima... htjeo bih si kupiti laptop 17", neznam od kuda da krenem, imam asusa i zadovoljan sam i mislio sam opet kupiti asusa (ako netko drugi preferira drugu marku ili ako misli da asus nije ok neka napise). nasao sam model koji bi mi odgovarao link ali sam procitao na forumu da graficka bez obzira na kapacitet nije nesto posebno... uzevsi u obzir da laptop kosta 5500kn zamolio bih Vas da mi predlozite neki drugi koji bi bio bolji a da nije puno skuplji, ponavljam da me jedino muci graficka. laptop ne koristim u svrhe igranja zahtjevnih igrica, treba mi za po doma, za filmove eventualno od igara pes 2009.... hvala na pomoci.

darkozg
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Pomoc oko kupnje prijenosnika

evo ovako ona graficka ge force 9300m GS 512mb nije mi nesto

 

 

imaju ti dvije vrste graficka GS i GT,GT je bolja po meni 1000000000000 puta :D :D :D

 

 

sve ostalo je super asus je dobar samo su ti bolji i kvalitetniji toshiba hp,acer

Hajduk zivi vjecno!
15 godina
offline
Pomoc oko kupnje prijenosnika

Ja predlažem ovaj :http://www.optimum-online.hr/shop/view_product.php?product=3903450

 

On ima vistu koja je legalna, mogao bi je promijenit tek kad dođe windows 7

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
Poruka je uređivana zadnji put sub 31.1.2009 15:08 (Mitch).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Pomoc oko kupnje prijenosnika

ubit cu se....zasto nisu stavili malo bolju graficku da mogu taj kupit bez ovoliko razmisljanja... a sto se tice kvalitete asusa, imao sam jedan problem s utorom za zvucnike, nisu mi mjenjali maticnu vec sam dobio novi laptop i vrlo brzo su reagirali u servisu tako da sam zadovoljan s njima, ima 2 godine garancije dok drugi imaju 1 godinu.

a po cemu su ove 3 marke jace od asusa? mislim sta tu moze biti bolje ili losije osim izgleda kad slicne komponente ubacuju u kuciste..

darkozg
15 godina
neaktivan
offline
RE: Pomoc oko kupnje prijenosnika

nebi htjeo uzeti komp s vistom jer ju necu stavljati na komp. stavio bi win. xp, a mozda stavim kad dodu novi win 7 koji su navodno 10x bolji od viste, ako budem mogao stavit... imam preko firme kombinaciju za win. tako da mi nije bitno dal dodu na kompu ili ne

darkozg
15 godina
neaktivan
offline
RE: Pomoc oko kupnje prijenosnika

pazi asus ti je kao grijalica :D prevruc je puno se grije,losa kvaliteta tipki,hp isto grije i acer grije puno..... ali ima nekih kvaliteta...... predlazem ti da kupis neki acer prijenosni....vjeruj mi ;D

Hajduk zivi vjecno!
15 godina
offline
RE: Pomoc oko kupnje prijenosnika
hacker1993 kaže...

pazi asus ti je kao grijalica :D prevruc je puno se grije,losa kvaliteta tipki,hp isto grije i acer grije puno..... ali ima nekih kvaliteta...... predlazem ti da kupis neki acer prijenosni....vjeruj mi ;D

 Posjedujem asusa M70V-7T005, i mogu reć da radi ko urica sa vistom ultimate (32 bitna ) , tipkovnica mi je odlična, ima jako tihi rad gotovo je nečujan, odličan ekran, ne grije se mi uopće, za nepovjerovat, za te novce boljeg nisam mogao kupit!
Ponosni vlasnik PS3 i nekoliko desetaka original igara
15 godina
neaktivan
offline
Pomoc oko kupnje prijenosnika

odluka je pala i narucen je,

 

Notebook ACER Aspire 6530G(LX.AUS0X.113), AMD Turion Ultra ZM-80 (2.1GHz), 16" HD WXGA (1366*768), RAM 4GB DDR2, HDD 320GB, DVD+-RW, ATi RAdeon HD 3650 (512MB), LAN, WLAN, Windows Vista Home Premium

 

mislim da za cijenu od 6300kn (hgspot) najvise nudi, jedina zamjerka mozda garancija od samo godinu dana.

darkozg
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice