Čudno paljenje ekrana nakon što se ugasi??

poruka: 22
|
čitano: 5.754
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Čudno paljenje ekrana nakon što se ugasi??

U zadnje vrijeme sam primjetio da se ekran nekako cudno pali nako sto se ugasi (ono kad nista ne radis) prvo se pokaze kao lagano zatamljena slika tj desktop  i onda se upali do kraja ... da li je to normalno ? hvalaaaaaaaaa

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Čudno paljenje ekrana nakon što se ugasi??
Comfort kaže...

U zadnje vrijeme sam primjetio da se ekran nekako cudno pali nako sto se ugasi (ono kad nista ne radis) prvo se pokaze kao lagano zatamljena slika tj desktop  i onda se upali do kraja ... da li je to normalno ? hvalaaaaaaaaa

 Katodni ili LCD monitor?
Konfa: athlon x2 5000+ BE @3,0Ghz /HD4870 512MB/ 2x2GB kingmax 800MHz / corsair TX650W / WD 6400AAKS blue edition / Pioneer 215-DBK / Gigabyte MA 770-ds3 rev2.0/ logitech x-530, Samsung T220(s-panel) LAPTOP - ACER 5630G ( t5800, hd3470,2GBram ,320GB hdd) MSN- drazen016@net.hr Windows 7 x86
15 godina
neaktivan
offline
RE: Čudno paljenje ekrana nakon što se ugasi??

LCD...

nema gaaa...
15 godina
offline
RE: Čudno paljenje ekrana nakon što se ugasi??
Comfort kaže...

LCD...

 Provjeri kontakte kabela koji ide u monitor i u graficku. Ako ti nesmeta onda ostavi kak je, ako je to samo traje 1-2sec.
Konfa: athlon x2 5000+ BE @3,0Ghz /HD4870 512MB/ 2x2GB kingmax 800MHz / corsair TX650W / WD 6400AAKS blue edition / Pioneer 215-DBK / Gigabyte MA 770-ds3 rev2.0/ logitech x-530, Samsung T220(s-panel) LAPTOP - ACER 5630G ( t5800, hd3470,2GBram ,320GB hdd) MSN- drazen016@net.hr Windows 7 x86
15 godina
neaktivan
offline
Čudno paljenje ekrana nakon što se ugasi??

koje je marke LCD????Iznenađen

MB Gigabyte EP45-DS5,s775,ip45 Intel Core 2 Quad Q8300 Box 4×2.5GHz,1333MHz-ddr2 4GB(2×2GB kit)pc8500(1066MHz)OCZ,Reaper--OCZ 700W SLI-ready--Nvidia 8800ultra×2
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Čudno paljenje ekrana nakon što se ugasi??

Jel imas TV karticu u kompu i koju?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Čudno paljenje ekrana nakon što se ugasi??

Neznam da li se je autor zabunil ili vi ostali,ali ova tema je u rubrici za prijenosna računala tak da nek autor veli da li misli na laptop ili monitor?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Čudno paljenje ekrana nakon što se ugasi??
toma kaže...

Neznam da li se je autor zabunil ili vi ostali,ali ova tema je u rubrici za prijenosna računala tak da nek autor veli da li misli na laptop ili monitor?

 

To sam cekao ali nitko nije pogledao ali nema veze ... lcd je u pitanju i MARKA je  Acer ....
nema gaaa...
15 godina
neaktivan
offline
Čudno paljenje ekrana nakon što se ugasi??

ja kad tek upalim monitor onda je slika malo tamnija, za 2-3min je slika svjetlija. (LCD , ACER).

to sam primjetio i na lcd televizoru. a valjda je normalno.

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.2.2009 10:41 (nadimak888).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Čudno paljenje ekrana nakon što se ugasi??
nadimak888 kaže...

ja kad tek upalim monitor onda je slika malo tamnija, za 2-3min je slika svjetlija. (LCD , ACER).

to sam primjetio i na lcd televizoru. a valjda je normalno.

 Ja imam acerov laptop, 5630g i nemam tog, a nemam ni na samsung monitoru T220, ni na starom lcdu 710N ni na starom katodnom nisam imao to.

Nebi to smjelo biti, naravno mozda je ekran jako loš pa je to valjda normalno.
Konfa: athlon x2 5000+ BE @3,0Ghz /HD4870 512MB/ 2x2GB kingmax 800MHz / corsair TX650W / WD 6400AAKS blue edition / Pioneer 215-DBK / Gigabyte MA 770-ds3 rev2.0/ logitech x-530, Samsung T220(s-panel) LAPTOP - ACER 5630G ( t5800, hd3470,2GBram ,320GB hdd) MSN- drazen016@net.hr Windows 7 x86
15 godina
neaktivan
offline
Čudno paljenje ekrana nakon što se ugasi??

pa ono nije velika razlika, malo je tamnije u pocetku al dosta da se primjeti.

monitor nije high end (acer v193w, 5ms), ali slika je dosta bolja od samsunga 720n na drugom kompu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Čudno paljenje ekrana nakon što se ugasi??

Probaj ištekati monitor iz struje i ako ima isti učinak onda je to normalno za takvu vrstu aka marku monitora odnosno kvalitetu. Jawohl!

s.t.a.l.k.e.r.
15 godina
neaktivan
offline
Čudno paljenje ekrana nakon što se ugasi??

to su ti duhovi, zovi ghostbustere Smijeh

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Čudno paljenje ekrana nakon što se ugasi??
Hyperion kaže...
nadimak888 kaže...

ja kad tek upalim monitor onda je slika malo tamnija, za 2-3min je slika svjetlija. (LCD , ACER).

to sam primjetio i na lcd televizoru. a valjda je normalno.

  a nemam ni na samsung monitoru T220,
  e vidis ja na takvom monitoru imam istu situaciju ...
Isto tako ugasi se i odma upali sam .... i radilo je ok od pocetka i pre koju nedelju mi pocelo pravit probleme...
nije tu hadverski problem vec softwerski ;)
neki softver to zeza e sad ne mogu skontati koji.....
poslednje sto sam instalirao su drajveri i program za bluetooth ,nadimak888 imas li ti mozda instaliran program za blutut?
drugo mi nista ne pada na pamet....
K'eni pa te vat' ;)
15 godina
neaktivan
offline
RE: Čudno paljenje ekrana nakon što se ugasi??

Nisi precizirao da li se to događa kada se monitor sam ugasi odnosno ode u stand-by ili se isključi dok je još pc upaljen (screensaver?) odnosno dok radi ili dok gasiš računalo? Jawohl!

s.t.a.l.k.e.r.
15 godina
offline
RE: Čudno paljenje ekrana nakon što se ugasi??
BugSU kaže...
Hyperion kaže...
nadimak888 kaže...

ja kad tek upalim monitor onda je slika malo tamnija, za 2-3min je slika svjetlija. (LCD , ACER).

to sam primjetio i na lcd televizoru. a valjda je normalno.

  a nemam ni na samsung monitoru T220,
  e vidis ja na takvom monitoru imam istu situaciju ...
Isto tako ugasi se i odma upali sam .... i radilo je ok od pocetka i pre koju nedelju mi pocelo pravit probleme...
nije tu hadverski problem vec softwerski ;)
neki softver to zeza e sad ne mogu skontati koji.....
poslednje sto sam instalirao su drajveri i program za bluetooth ,nadimak888 imas li ti mozda instaliran program za blutut?
drugo mi nista ne pada na pamet....
 I ti imas samsung T220?
Nije nista krivo nego ti je dosao sa nekim kineskim panelom, dok ja imam samsungov panel.

Provjeri koji panel imas.
Konfa: athlon x2 5000+ BE @3,0Ghz /HD4870 512MB/ 2x2GB kingmax 800MHz / corsair TX650W / WD 6400AAKS blue edition / Pioneer 215-DBK / Gigabyte MA 770-ds3 rev2.0/ logitech x-530, Samsung T220(s-panel) LAPTOP - ACER 5630G ( t5800, hd3470,2GBram ,320GB hdd) MSN- drazen016@net.hr Windows 7 x86
16 godina
offline
RE: Čudno paljenje ekrana nakon što se ugasi??

sad si lupio glupost , SVAKI monitor iz T serije dolazi sa ORIGINALNIM samsungovim panelom(jedino ako nisu poceli ove godine da stavljaju i druge panel)...i proverio sam samsung je..

da si malo trazio po forumu video bi da je bilo vec reci o panelima....npr ovaj post

http://www.bug.hr/forum/topic/monitori/samsung-t220-original-panel/10172.aspx?page=0&jumpto=128811&sort=asc&view=flat

.. i da nisam bio precizan , namesteno mi je bilo da se monitor nakon 10min ne koriscenja racunara sam ugasi ...i radilo neko vreme sad nece... i 100% sam uveren da je softverski problem ali ne mogu da otkrijem koji program zeza....neki program radi u pozadini i daje signal dase koristi racunar...samo nzm koji ...sumljam na IVT BlueSoleil...

K'eni pa te vat' ;)
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.2.2009 17:12 (BugSU).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Čudno paljenje ekrana nakon što se ugasi??

Ljudi radi se o laptopu, i to mi se dogadalo kad je otisao u screen saver ... neznam mozda mi je monitor bio nagnut u krivi kut pa mi se to cinilo nemam pojma ...

nema gaaa...
16 godina
neaktivan
offline
RE: Čudno paljenje ekrana nakon što se ugasi??
Comfort kaže...

Ljudi radi se o laptopu, i to mi se dogadalo kad je otisao u screen saver ... neznam mozda mi je monitor bio nagnut u krivi kut pa mi se to cinilo nemam pojma ...

 To ti se samo jednom dogodilo i na forum? :D
15 godina
neaktivan
offline
RE: ekrani na laptopu...

i kodmene kad ga upalis slika je malo tamnija 1-2min a onda se posvjetli hp-laptop a tako i lcd-tv samsungov treba 3 do 4 min da posvjetli to ja normalnoSmijeh

15 godina
neaktivan
offline
RE: Čudno paljenje ekrana nakon što se ugasi??
Luka kaže...
Comfort kaže...

Ljudi radi se o laptopu, i to mi se dogadalo kad je otisao u screen saver ... neznam mozda mi je monitor bio nagnut u krivi kut pa mi se to cinilo nemam pojma ...

 To ti se samo jednom dogodilo i na forum? :D
 
Je da pa bas takvav BAKSUS  nisam ... bilo mi je tako tjedan dana znaci svaki dan 24 sata ....
nema gaaa...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Čudno paljenje ekrana nakon što se ugasi??

jel ima tko kakvu ideju o ovom problemu jer se jos uijek cudno pali kad izlazi i Screen savera .... hvalaaaa

nema gaaa...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice