Slike vašeg Hardvera izdvojena tema

poruka: 11.882
|
čitano: 3.450.648
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori, Slike vaših mobilnih uređaja
6 godina
offline
Re: Slike vašeg Hardvera

Napokon.

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.12.2021 6:14 (_itsmoriarty).
11 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Nakraju uzeo opet TCL,ovaj puta qled 50c725 i mogu rec samo WOW naspram starog 4k led tcl660,mislio sam samsunga q60a uzet ali ga nemaju skoro nigdje gdje je akcija a u Elipsu su se izmotavali u samo jednom ducanu ga imaju u Zg,nakraju nije novi nego su mi htjeli izlozbeni uvaljat,a u Sd bih ga morao cekat 7 dana,a iskreno 1000-1500kn vise mi se nije davalao za q70 i q80 na akciji ili neki lg ili sony..tih 1000-1500 ide na AIO,ako ovaj TCL ima takvu sliku a neki srednji rang je mogu mislit kakvu sliku imaju high tier TV..ali za moje pottebe ovo je Space ship nakon bivseg TV..

Btw TV je prodan kolegi Strm s foruma,jucer se javio i danas dosao po njega,nek je sa srecom kolega

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.12.2021 19:49 (mariolla79).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Slike vašeg Hardvera

Rtx 2080 Super zamjenula staru Rtx 2070 (prije 20ak dana)
i ryzen 5600x zamjenuo starog ryzen 2600 (danas)

Procesor je bio jako potreban jer stari zen+ je jednostavno bio ogroman bottleneck u multiplayer igrama kao warzone i novi battlefield.

Super stvar sto nisam morao mijenjati maticnu

fps u warzone skocio sa prosjek 110 fpsa na 170-180

konačno vidim kako je zapravo igrati na 165hz😁

nemam kutije hardwarea jer zena bi me ubila da je vidila da sam opet potrošio na PC 😅

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.12.2021 17:21 (mersimh).
9 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Stigao Djed Božićnjak i donio prekrasan komad hardvera. Logitech G Pro X Wireless Headset 

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.12.2021 21:27 (BeLLicus).
12 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Kao malo dijete sam, kod mene sve mora blještiti.

Zadnje što sam uzeo je UH700 usb hub, usb portova nikad dosta.

11 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Stigao frend iz Njemačke a s njim i Amazon Fire TV Stick 4K 

9 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Novi mobitel .

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
14 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Bio dobar, žena kupila za pod bor :)

[URL=https://www.speedtest.net/result/12321352167][IMG]https://www.speedtest.net/result/12321352167.png[/IMG][/URL]
16 godina
offline
Re: Slike vašeg Hardvera
Kad te zena iznenadi ;)
To ask why we fight, is to ask why the leaves fall. It is in their nature...
6 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

nije HW, ali sam morao, ispricavam se na off topicu. 

 

pokupio danas novu figuru za kolekciju, uskoro stize i Joker. 

 

 

11 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Ewo stigli keycapovi..sutra montaza,znam znam kutija je 👍 i jedan hardware za noge..lol ultraboost 21

Sorry na off topicu

Evo slozeno malo,narucio par mint green keyeva i onu malu plastiku zastitnu za psu cover da se zatvori rupa izmedju covera i ventova..te plastike nema na netu za kupit osim s corsair us stranice pa im poslao email..i poslali mi za hr tu plastikicu..hvala Corsair

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.12.2021 18:34 (mariolla79).
6 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

well... ipak je hardver :D

NULL!=NULL
16 godina
offline
Re: Slike vašeg Hardvera
Kupio dva Surface pro uredjaja, oba se prodavali kao neispravni.
Prvi Pro pete generacije je dosao cak i sa tastaturom, lik koji ga je prodavao tvrdio da je neispravan jer nije imao punjaca za njega. Imao punjac od svog Book-a, spojio upalio i uredjaj radi 😊

Drugi se prodavao kao pokvaren jer mu je bio pao sistem, a bios zakljucan i nije se mogla odraditi klasična instalacija ili popravka windowsa. Njega otvorim, izvadim SSD, stavim u PC, bacim windowse na njega i vratim ga u Surface i proradio. Pro 4 sa i7 i 16 GB RAM-a.

Oba su kupljena za po 50 Eura i uzeo sam dodarni punjac za 20 eura, ukupna cijena 120 Eura 😊
4 godine
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Mali upgrade 

14 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Malo poklona:

 

Google Nest Mini gen2 - 19.99 € u MediaWorldu (zato je kutija na talijanskom), malo mi je žao da nisam uzeo Nest Audio za 49.99 (sad je 53.99), ali sasvim dosta za upite i puštat glazbu (imam YouTube Premium po indijskoj cijeni 😁)

 

Xiaomi Mi Lite 11 5G + Mi Band 6 - za 1999 kn kupio izravno kod Bijelića, mob je za suprugu, a vurica je kod klinke... dojmovi o mobu ću napisati u forumskoj temi za Mi 11

 

 

Ju je je? Je ju je!
Slike vašeg Hardvera

Mi Computer Monitor Light Bar

 

Genijalno za kasnonočno programiranje ili uređivanje fotki. Ima daleko veći CRI od klasične LED žarulje, a jeftinije nego da kupujem one Philips HUE žarulje, koje mijenjaju temperaturu boje.

Ima i taj mali dial za jačinu svjetla i toplinu boje.

Dial za svjetlinu. Bez žica (za razliku od doslovno sve ostale periferije) Dial za svjetlinu. Bez žica (za razliku od doslovno sve ostale periferije)
Odsjaj se ne vidi pod normalnim kutem gledanja, kao ni prašina. Da, pobrisati ću prašinu sad, hvala. Odsjaj se ne vidi pod normalnim kutem gledanja, kao ni prašina. Da, pobrisati ću prašinu sad, hvala.
The planet broke before the Guard did!
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.1.2022 15:12 (imsonotgonnatellyoumyname).
11 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Doslo od corsaira za kuciste,sitnica ali me veseli,barem cablove negledam vise...to je bio corsair freebee jer nema za kupit skoro nigdje.hvala Corsair

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
13 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Nije baš hardware, prije držač hardwarea 😉 Čvrsto u pm, ako ne želite bušiti zidove ovo je prava stvar.

 

 

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
13 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Pokušaj broj 2....

To Each His Own.
Poruka je uređivana zadnji put pon 10.1.2022 21:31 (lmutak).
5 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Iqunix A80 Explorer tipkovnica

 

TTC, Gateron ili Cheery, na kraju sam uzeo sa Cherry Linear Red Silent, posto su bili najtisi

 

2 tjedna od narudzbe do isporuke, nisu imali non rgb cherry red silent na Poljskom skladistu, pa je dolazila iz Kine

 

WiFi 2.4GHz, Bluetooth 5.0, USB-C za zicu, 4000mAh baterija, tiha i robusna, mogu preporuciti 

www.youtube.com/TerabitTV
10 godina
offline
Re: Slike vašeg Hardvera
ThinkCentre m93p tiny. Malo stariji hardware ali za mene najlakse instaliran hackintosh u životu. Bukvalno radi sve kao da je mac mini. Iskrena preporuka za nekog tko želi instalirati macos a da nije mac još ovo malo dok je intel podržan.
15 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Prvo sam kupio MSI RTX 3060 Ti Gaming X . Ali da budem iskren, još uvijek osječam magareče uši na glavi zašto sam kupio grafičku karticu po ovim ludim cijenama. Jebiga želja je bila velika . Onda sam si rekao kad je bal nek je maskenbal, pa sam kupio Gigabyte G27QC, budget Curved Gaming Monitor.

 

13 godina
online
Slike vašeg Hardvera

nakon xy godina koristenja g15 stiglo je vrijeme za zamjenu s g413

13 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Xperia 5 III maskica....

To Each His Own.
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.1.2022 9:12 (lmutak).
12 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Unazad 10 godina kupovao sam isključivo G502, pa reko treba tu i tamo promijeniti...nisam ni malo požalio. Jedino me srci boli kada račun pogledam haha

14 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Say hello to my little friend...

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
8 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Stiglo kućište XPG Battlecruiser white sa dodatna 4 venta...sad samo prebaciti sve iz starog kućišta

13 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Stigao dodatni ssd za PS5 i zamjenska žena kada je moja na servisu.

 

 

P.S. ovo za ženu se šalim vidim da ste svađalački raspoloženi pa reko da malo podignem atmosferu

 

 

13 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Sitnice :

 

- Logitech G333 Black

- Xiaomi Mi Body Compositon Scale 2

Origin/Steam/YouTube : Dom1natoRRR
14 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Novi član sobnog postrojenja, AOC Q27G2U!

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori, Slike vaših mobilnih uređaja
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice