Slike vašeg Hardvera izdvojena tema

poruka: 11.881
|
čitano: 3.442.616
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori, Slike vaših mobilnih uređaja
6 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

evo i danas se malo ponovio, znaci mis je pre lagan. kao da nema nista u njemu. 

 

savrsenstvno. 

 

Logitech G PRO X Superlight

4 godine
protjeran
offline
Slike vašeg Hardvera

Ovaj mjesec puni 4 godine, trenutno kod moje mame.

mali blast from the "past" ode nam blackberry, htc, nokia

i ovih dana odlazi nam i LG.

 

G6 jedan od telefona koji su mnogi tada vjerojatno

preskocili zbog tada lanjskog chipa i ips lcd-a.

Jedan od ponajboljih telefona koje sam imao

vrijeme ga je malo hardverski pregazilo, ali i dalje

ide neda se. Počastit ću ga uskoro novom baterijom

da "živi" i dalje. Šteta za LG, planirao sam se jednog

dana vratiti opet u LG tabor, ali izgleda da je taj plan

propao jednako kao i za HTC. Legende odlaze kinezi ostaju

 

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
11 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Napokon...jos sve moram instalirat od programa...malo smo se zezali sto nevalja jer je komp prvi boot pistao 1 dugo 2 kratko a to je kao vezano za gpu a nakraju smo q flashali najnoviji bios jer naravno mb nije imala bios za 5xxx nego za 3xxx ryzene..kupio opet nove 10 pro i office..nekih 165 kn oba keya i vezao ih na microsoft acc i sad sam miran...na onoj staroj ploci je win preko microsofta bio vezan za plocu pa mozda kolega cindrix je dobio orgigi win 10..znam da ce te me zezat radi stock coolera ali nisu imali kaj sam ja htio..to ce naknadno doc..bijeli cotsair cappelix cu najvjerojatnije stavit..to bi bilo to za next 3 godine od proca i mb...moram jos malo sredit ove extenzije od gpu..i vidjet s cime cu rijesit sag...lego kockice ili nekak..u bivsem casu se nije tak objesila puno...ovo je malo flimsey lim

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Poruka je uređivana zadnji put čet 8.4.2021 19:20 (mariolla79).
15 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Odradio "mali" upgrade miša sa Logitech M220 Silent-a na Logitech G305. Preporod s obzirom na dodatne tipke sa strane i da je jednako lagan kao i M220 Silent.

Još nabavit novi Unifiying reciever da spojim tipkovnicu plus ostala 2 Logi (uz M220 Silenta imam još M185 koji je u rezervi) miša na jedan reciever (uz G305 koji je special one)

 

Edit: G305*, Markec i brzo tipkanje modela miša :P

https://idzan.eu
Poruka je uređivana zadnji put čet 8.4.2021 13:44 (midzan21).
10 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Nešto što stvara mir za um i nemir za bug forum.

Battlelog: D3lBoy-00
15 godina
offline
Re: Slike vašeg Hardvera

Nakon samo 1god i 3mj dosle slusalice.

Kickstarter projekt: placene 101.50 Usd, sada dodju 69$.

https://www.himivo.com/collections/all

 

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Poruka je uređivana zadnji put pet 9.4.2021 18:36 (Patrick_cro).
13 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Home setup/s.

Upozorenje: Sva elektronika radi na bijeli dim, kad on ode pouzdano možemo zaključiti da je mrtva.
11 godina
online
Slike vašeg Hardvera

Malo da pojačamo WIFI signal

 

Xiaomi Mi Wi-Fi Range Extender Pro

11 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Eto..u adm nije bilo della2721 2k ips,za istog lg kojeg sam imao mi se nije davalo 3900..uzeo agon ag273qxp 170hz 2k nano ips pa kud puklo.da puklo...hardware unbox ga nije popljuvao i tu su negdje sva 3..tak da meni bu dobar...stavio cyberpunk 2k medium i bolje mi.izgleda nego fhd ultra na kojim postavkama sam igrao...samo.moram jos nac icc profil za agona ili negdje one idealne postavke..stavio medium overdrive..kaze hw unboxed da su mu to najnolje postavke...btw stari lg otiso borisugroznom a zvucnici pero 7777,decki sretno i uzivajte,sutra edifiere slazem..sad idem malo davit u ryzen grupu...

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Poruka je uređivana zadnji put uto 13.4.2021 20:29 (mariolla79).
11 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Old rig na New

 

- i7 4770k na i9 10900k

 

- MBO asus hero VI na Asus Tuf Gaming Z590 plus

 

- Ram G-skill 16gb 1600mhz na G-skill 3200mhz CL14

 

Igram na 3440x1440 i skok u fps-u je bio jako velik (50/60fps) kolko god ekipa govorila CPU ne igra ulogu na tako big rezoluciji. 

http://steamcommunity.com/id/BluePill/
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.4.2021 2:24 (Nvidia GTX 680).
11 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Spojio jutros..sve radi prek optike osim netflix app koji je s ms storea..on radi ak ga spojim na rca i 3.5 mm...usporedbe radi zvuk mi nekak bolji preko optike..setup je gotov i vise nis ne radim osim coolera najvjerojatnije..monitor je super jos sam se danas igrao s postavkama..to je to.fhd bye bye..jedino nekaj moram kupit za printer pa ispod stola

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.4.2021 9:55 (mariolla79).
13 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Ono kad u 2021. nabaviš novi zapakirani i7 7700 sa 2 god garancije.

 

Napokon GTA 5 LETIIIII.

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.4.2021 13:23 (DiRT).
8 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Par novih stvarčica kod mene.

Model O Wireless i GMMK Compact su kod mene od početka 3. mjeseca, sa mišem sam prezadovoljan, ima samo jednu manu, o tome ću kasnije, tipkovnica mi se isto jako sviđa, switchevi su Gateron Brown, rekao bih da su između plavih i crvenih, sve u svemu jako zadovoljan, no malo mi fale arrow keys moram priznat, na sve ostalo sam se navikao ali oni će mi uvijek falit... Ovo dvoje sam uzeo nakon poprilično lošeg iskustva s HyperX tipkovnicom i mišem koje sam trpio nešto više od pola godine.

Monitor je tu od kraja 3. mjeseca, radi se o AOC 24G2U s kojim sam prezadovoljan, on je kupljen isključivo radi 144Hz, pošto većinom igram kompetitivne igre i prezadovoljan sam sa njim. Uz monitor uzeo sam i nosač, Icy Box, radi svoj posao, nemam nikakve pritužbe.

I na kraju, lubrikant Krytox 205g0, stigao danas. Kupljen je radi miša, s kojim sam imao problema, nakon malo istraživanja shvatio sam da se velik broj ljudi žali na Glorious miševe radi škripanja, nekome kotačić, nekome desna tipka, nekome obje, mene je zadesilo da mi i lijeva i desna tipka jako škripe, njih sam danas podmazao i problem je riješen.

Model O Wireless Model O Wireless
GMMK Compact GMMK Compact
AOC 24G2U AOC 24G2U
Četkicu kupio da budem fensi šmensi njnjnj. Četkicu kupio da budem fensi šmensi njnjnj.
14 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

TecWare Phantom RGB tenkeyless

 

https://www.tecware.co/phantom

 

Prilično čvrsta, solidno teška, kvalitetno napravljena (opleteni USB kabel s kapicom), s donje stranice je i hvatač za skidanje tipki.

 

Na stranici gore imate i software u kojem možete za svaku pojedinačnu tipku odrediti boju, te uzorak osvjetljenja (jednobojno, prelijevanje)....

 

Zgodan detalj, kad ju spojite na USB, ide od gornjeg desnog kuta bijelo osvjetljenje ukrug, tipka po tipka, do sredine, kao mali test....

Ju je je? Je ju je!
11 godina
online
Slike vašeg Hardvera

Jedna konfica za multimediju i surfanje

CPU: Ryzen 5 2400G 4C/8T 
COOLER: ID-Cooling SE-213V2
MBO: GIGABYTE A320M-H
RAM: Patriot Viper Steel 8GB 3200Mhz CL16

GPU: RX Vega 11
SSD: Kingston A400 120GB
HDD: 2x500GB SATA3
PSU: SilentiumPC Vero L3 500W 80+ Bronze
CASE: ZALMAN S4

9 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Nova Grafička kartica u ovim ludim vremenima. Prije 2 mjeseca sam prodao 1080Ti za 3500kn i nije me bilo 2 mj kući zbog obaveza, i jučer sam se vratio gledam što ću uzeti već sam pao u očaj kad sam vidio te cifre na njuškalu ili IT trgovinama. I danas odem čisto bezveze u lokalni IT shop tu kod mene u mjestu ugledam 2070 super na polici i vidim cijenu 4299kn sa 3 godine garancije potpuno nova. Kupio sam je istog trena, za 1440p gaming meni ni ne treba ne znam ti ja šta. Ja sam prezadovoljan sa obzirom na situaciju. Grafa je tiha u full loadu i to mi je najbitnije. 

Poruka je uređivana zadnji put sub 24.4.2021 15:50 (BeLLicus).
8 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Nove komponente za konfu: mbo, cpu i hladnjak, grafa je još iz 12mj dok su cijene bile normalne.

 

9 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

nakon desetljeća raznih androida i Samsunga flagshipova u zadnje vrijeme, malo smo se ponovili i prebacili kompletno na iOS. 

iPhone 12 Pro Max 128GB Pacific blue

AirPods PRO

Apple Watch S6 44mm

dbrand skin MKBHD icons i screen protector

 

tko zna zna tko ne zna ima ko zna
15 godina
online
Slike vašeg Hardvera

Kum Raab nedavno radio upgrade svojeg stroja pa sam mu ja pomogao sa slaganjem komponenti, kako je i red.

Nadogradio je platformu sa Haswella i5 4690K MBO Z97 16 Gb 1866MHz DDR3 na:

 

CPU: i5-9600K
CPU Cooler: Noctua NH-D15 Cromax Black
Dual NF-A15 140 mm
MBO: Gigabyte Aorus Master Z390
GPU: R9 380 4Gb GDDR5
RAM: GSkill Trident Z RGB 2x8 Gb 3600 MHz DDR4
SSD: 970 EVO Plus NVMe M.2 SSD 500GB
HDD: 2x2 TB Toshiba P300 7200 RPM
PSU: Corsair RM 750W 80+ Gold
Case: Fractal Design R6 Define, Blackout
Case Cooling: Noctua 2x NF-A14 140 mm Front
+ Fractal Design Dynamic X2 GP-14 140 mm

 

A to izgleda ovako:

 

Tigar Krezumica From all the things i lost, i miss my mind the most!
Poruka je uređivana zadnji put čet 29.4.2021 22:05 (fromcelltohell).
15 godina
online
Slike vašeg Hardvera

A, onda je počastio mene novom periferijom:

 

Mišonja: White Shark Cyrus 3200 DPI

- sasvim jednostavan miš, ali solidne izrade za low cost kategoriju

  gumirani finiš, 4 color led...

 

Tipkovnica: Red Dragon Karura2

         -Chiclet tipke, 7 različitih boja osvjetljenja, gumirani finiš...

 

Podloga: EShark Karuta XL 900x400x3mm, opšiveni rubovi

 

Sve u svemu ja itekako zadovoljan, jbg...ima nas na forumu koji volimo sve što mladi vole... al' nam je preskupo, pa se nekako krpamo onak kako možemo ;)

Tigar Krezumica From all the things i lost, i miss my mind the most!
12 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Vratio se u komplet crvene sa MSI RTX 2060s na Gigabyte RX570 nemre uvijek biti upgrade mora nekad i downgrade.

Poruka je uređivana zadnji put sub 1.5.2021 8:10 (MGloc).
10 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Iako stariji, mislim da je za 220 eura još uvijek vrlo dobra kupnja.

Macbook pro 15 mid 2012, 16gb ddr3 + 1tb ssd.

Poruka je uređivana zadnji put sub 1.5.2021 18:39 (Chico12).
12 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Nakon skoro punih 10 godina, doduše tokom godina totalno izmjenjeno i moddano, nzxt m59 kućište je zasluženo otišlo u mirovinu.

Zamijeniti će ga Phanteks P360A.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 2.5.2021 14:07 (MasterOdisasteR).
11 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

U zadnjih par mjeseci sam uzeo dosta toga pa da stavim par slika.

16 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Prešao u console peasant dok čekam pad cijena grafičkih. Taman za ubiti vrijeme u izolaciji 😁

LOL: Crobrother
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.5.2021 10:25 (Najbrži).
15 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

mali upgrade:

 

Asrock B550 Steel Legend

Amd Ryzen 5 5600X

 

proc je ima iskrivljene pinove pa sam se prezojia, nikad mi neće biti jasno kako ljudi na silu ide ugurat

Zadnji rodeo na ASUS Crosshair 6 Zadnji rodeo na ASUS Crosshair 6
sve složeno za paljenje sve složeno za paljenje
11 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Tata,tata kupi mi switch...dijete drago to je puno novaca za rucno igralo,opadne ti na pod i tata bacio 3.5k u vjetar...mos dobit ps4...onda dobro tata,moze i ps4 ali i mincraft..i onda tata ode i kupi princezi mincraft i ps4 i jos par igara,ne....!?!? 👍😀🤣😂

P.s uzeo fifa21 bundle u harweyu za 2300 s dodatnim jamstvom od 36 mj...rekose u 1 godini pokrivaju i mehanicka ostecenja na sve

P.s 2 btw zna tko di kupit 2 ordjiji yoy i stiker nalju za ps slim..da ga obucem

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Poruka je uređivana zadnji put čet 6.5.2021 21:32 (mariolla79).
16 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

uletio ryzen 5800x po odličnoj cijeni

u warzoneu boosta do 4.9 ghz što je odlično :D

[url=https://valid.x86.fr/2kezbs][img]https://valid.x86.fr/cache/banner/2kezbs-6.png[/img][/url]
11 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Naravno da je mala dobila svitch...lol na njuskalu novi zapakirani s ekupi 24mj gara i animal crossing fizicka igra za 1100kn..danas postavljen oglas..naletio ko prstom u pekmez

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
11 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Evo jedan lagani ssd za storage par igara.. mislio uzet 970 evo plus ali je ovaj 240kn jeftiniji...laganih 445kn kingston a2000.mozda ga stavim u orico...imam novi zapakirani vec neko vrijeme...ili ak nekom treba mozemo se dogovorit...hvala kolega picajzla za.ssd..da napokon i poslusam kaj da kupim.😂😂😂

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Poruka je uređivana zadnji put pon 10.5.2021 17:15 (mariolla79).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori, Slike vaših mobilnih uređaja
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice