Slike vašeg Hardvera izdvojena tema

poruka: 11.881
|
čitano: 3.442.515
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori, Slike vaših mobilnih uređaja
6 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

nije hardvere al me veseli! njjjjj ... 

 

Ciri and the Kitsune ... fantasticna figura! 

 

 

 

 

14 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Nakupilo se svega u zadnjih par mjeseci:

 

Dell S3220DGF

Razer Huntsman Mini Linear

Razer Viper Mini

 

:)

Ne vjeruj računalu kojeg ne možeš baciti kroz prozor!!
12 godina
online
Slike vašeg Hardvera

Nova igracka da zamijeni Rift S... 

 

 

| ORIGIN: CR0_VandaL | STEAM: vandalzd | uPlay: vandalzd | R* Club: vandal_zd | RaceNET: VandaLzd | RSI: vandalpr | XBox: VandaLpr
13 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Stigao Pixel 5. Zmaj!

prepičkavanje staklenkom ajvara ljudi koji pišu komentare poput LOL - tribute to Bojko
9 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Bok, 

napravio sam par upgradea. Prije nekoliko mjeseci sam uzeo Arctic Freezer 34, koji se pokazao dosta dobrim za svoju cijenu. 
Do prije par dana je hladio R5 1400, a jucer sam ga zamijenio za Ryzen 5 3600x. 

14 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Huawei Mate 20 Pro otišao u povijest, došao drugi Pro na njegovo mjesto.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
11 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Prinova...kolega Zizo naigraj se s mojom bivsom..red devil nisam uzeo radi 24 mj gare a nitro+ je bila 220kn skuplja..nepotrebno...strix nisam htio riskirat s serafima..ona je jeftinija 150kn..o da u 1 mj jedan 3600 i to je to..ak ce ici na moju 370 plocu

Ps i sad jos vidim da se dobe 2 igre godfall i wow:shadowlands

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Poruka je uređivana zadnji put sub 24.10.2020 18:41 (mariolla79).
13 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Čak je i Noctua morala potražiti pomoć od Noctua-e...

Upozorenje: Sva elektronika radi na bijeli dim, kad on ode pouzdano možemo zaključiti da je mrtva.
13 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Poslije G25 kojeg sam imao od 2007-2011, pa DFGT i zadnjih 3 godine na G29 s mjenjačem jednostavno je morao pasti Thrustmaster jednog dana.

Milina je voziti s ovim, opisivali su ovdje ljudi na forumu prednosti tog remena u Thrustmasteru naspram Logijevih zupčanika ali to jednostavno treba probati da bi zbilja uvidio kolika je razlika. Tišina, FFB, nema osjećaja praznine u sredini volana, sve je za koplje bolje na Thrustmasteru.

Sad dok vidim da je Logi u novi G923 opet stavio zupčanike a onda još kolika mu je cijena mislim si, koji qrac. Jedino će mi faljeti koža s Logija i neke tipke na koje sam se naviknuo, a i sustav kopči je praktičniji. Thrustmaster mjenjač je druga dimenzija, al zato je i 2-3 puta skuplji zato bi moja preporuka bila da ko kupuje G29 ili G923 a zbilja hoće mjenjač nek radije ušpara za taj TH8A jer radi s tim volanima, isplatiti će mu se jer zaista razlika je neopisiva.

 

 

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
11 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Prinova u obitelji 😄

14 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Po jutru se poznaje dan, probudiš se prije 5 pa do 8 više ne znaš šta bi sa sobom. Nakon što sam kupio xiaomia nisam monitore imao na nosaču, tako da sam ih na oduševljenje svojih ukućana jutros stavljao.

 

Naručio sam i bijele extensione za napajanje i još se čeka rtx 3080...

10 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Novi ryzen u obitelji, radi se o R5 4500U sa integriranom grafom, 8GB rama (dual slot na 2666mhz), 512GB M.2 SSDa sa full hd rezolucijom. Sve sam rekao u temi o laptopima, nisam mu jos nasao manu a mislim da nit necu nac, cista 10tka od laptopa. + pohvala za Links i GLS, naruceno jucer te doslo danas oko 1.

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.10.2020 17:35 (hahhaajaads).
15 godina
online
Slike vašeg Hardvera

Prije par dana sam uzeo gaming stolicu. Udobna je, ali jedna plastična ručka je provrtila. A druga je na putu da doživi istu sudbinu. Morati ću nabaviti ili izraditi neke druge. I to metalne. Ah, plastika...

 

9 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

u četvrtak sam kupio grafičku rtx 3070 gainward phoenix gs, i evo sinoć je ugradio. Nažalost nisam se baš sjetio puno slikati jer sam iskreno odveo ženu u bolnicu i čeka se porod. S obzirom da ne mogu ni blizu bolnice zbog korone odlučio sam vrijem uprazniti sa prčkanjem po kompu. Jedino što sam se sjetio uslikati je usporedba veličine gtx 1080 i rtx 3070 kartica i te slike ću ovdje staviti. Također sam iz kompa potpuno izbacio HDD, sada imam kingston nvme od 1tb i samsung ssd od 2 tb, i također sam izbacio prošli RAM i ubacio crucial ballistix 32 gb ddr4 3200 mhz

11 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

vanjski ssd pny elite 480gb

brzine nisu baš kao deklarirane, kad se prebacuje veliki file nakon 32gb brzina padne sa 300mb/s na cca 40mb/s

16 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Gigabyte GeForce RTX 3070 Gaming OC, kupio u petak, danas u jutro već stigla. Sad više ne moram razmišljati dal će biti nestašica prije C2077

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
11 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Kupio frend rtx 2070 super..jucer...imao prije toga mjesec dana rx5700xt gaming oc...danas me zove da bi on opet 5700xt..da se smilujem pa mjenjam za njegovu?!...lol

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.11.2020 21:06 (mariolla79).
12 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Hotas one.

13 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Došla prinova. 

Upozorenje: Sva elektronika radi na bijeli dim, kad on ode pouzdano možemo zaključiti da je mrtva.
4 godine
protjeran
offline
Slike vašeg Hardvera

Kako je moj P30p imao udes, a jucerasnji ga je dokrajcio.

A servis je preko 3k kn, zakljucio sam da se to jednostavno

ne isplati i piknuo xiaomi poco f2 pro.

 

Trenutno je na akciji za 3000kn inace ide po 3500-3700.

Nadam se da za black friday nece ici ispod 3k hahaha...

 

Ugodno me iznenadio headphone jack i predinstalirana folija na

ekranu i naravno maskica. Svaka cast xiaomi 

Poruka je uređivana zadnji put sub 7.11.2020 14:30 (bloodborne).
10 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Evo na preporuku forumasa iz teme slaganje konfiguracija se slozilo nesto umjesto i5 6500.Hvala kolegema koji su mi preporucili konfu.Za mizernu nadoplatu od 800kn novi cpu,ram i mbo.Jednostavno je i5 6500 dao svoje

13 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

don4ld

Fala za TV Samsung UE50TU8072U preporuku popusta.

TV mi je danas došao super slika za 2300 Kn.

P.S. mobitel je loš pa slike nisu oštre.

10 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Stigla RTX 3070 

AMD prljavi, pokvareni bugoviti gadovi
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.11.2020 21:08 (nicky.sl).
16 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

RTX3080 Aorus Master 10G 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 16.11.2020 17:23 (4mal).
16 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Pozrdav nakon duuuugo vremena.

 

Puno je proslo, ali ljubav prema PC-u se neda :)

 

Uglavnom, malo sam si (opet)sredio pilu, kako je u dnevnom boravku da se ipak ima u sta gledati. 

 

Ubacio sam novo NZXT vodeno hladnje, ventove od NZXT-a i Corsair RGB RAM-e(3200 c14!).

Inace, kuciste je 350D, samo za mATX ploce, ali sam ga modao da mi stane normalna ploca(nedvano mi je krepala moja  mATX u Z370 je jako tesko nabaviti).

Odrezao sam lim koji je bio drzac napajanja dole, izbacio sam prednji vent i izbusio potrebne rupe i napajanje priserafio da vuce zrak odnaprijed.

Iako je ideja za vecom maticnom bila privremena, moram prinznati da mi se mod na kraju toliko svidio da cu na kraju ovako i ubuduce raditi (bit ce upgrade na Zen3 kada malo cijene padnu) za ovo kuciste.

Jedina je mana sto napajanje vise nije izolirano pa topli zrak ide u kuciste ali zato su tu dva dodatna venta koja rade svoj posao 

 

Evo slike prije i poslije.

 

Kakvi su vasi dojmovi, iduci upgarde raditi sa mATX ili zadrzati modove?

Trust Me, I'm an Engineer :)
12 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Modecom Eclipse 180 pošli u vječna lovišta nakon nepunih 2 godine korištenja. Jutros stigli Edifier S2000MKIII. Razlika u zvuku naspram modecomovim zvučnicima je nebo i zemlja.

10 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Ovako sada izgleda moj radni stol. Prije imao laptop spojen na veći ekran, bežičnu tipkovnicu, eksternu pržilicu, eksterni HDD, zvučnike, on ear sluške i još raznih digitalija.

Sada se je to sve svelo na minimum i pospremilo u ladice.

Samo mi fale neki aktivni monitori, mat crni da prate ostatak opreme.

11 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Eto rtx 2070 super in the house stara 14 dana..mjenjao za 5700xt s frendom..opet na nvidiji

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Poruka je uređivana zadnji put sri 18.11.2020 18:09 (mariolla79).
6 godina
offline
Re: Slike vašeg Hardvera
Počastio se novim TV-om.
13 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Spreman za 2021... WFH i gaming station 

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori, Slike vaših mobilnih uređaja
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice