Slike vašeg Hardvera izdvojena tema

poruka: 11.881
|
čitano: 3.444.810
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori, Slike vaših mobilnih uređaja
10 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Cekao sam AMD Zen, reko podrzavat cu ih i cekao i cekao, ali daleko je Zen, daleko je Amerika. 

Battlelog: D3lBoy-00
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.11.2015 14:38 (D3lBoy).
14 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

G933 sluške

 

15 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Stigle mi komponente naručene iz Njemačke preko ComputerUniverse.net, no tek sam sada našao vremena pa evo par fotki ispod:

Još jendom zahvala kolegama Silent horror1992, Valentin17 i MADAGASCAR na preporuci komponenata.

edit: wtf je s ovim forumom i slikama!?!?

edit2: nemam volje se zafrkavat s ovim ubacivanjem slika, idem dignut online


 
 
 
  

 Evo još slika u albumu na 1drive-u.

NVIDIA: The Way It's Meant to Be Played :P
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.11.2015 20:49 (gta_4).
14 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Evo par slika mog starog namučenog stroja, iz 2008. Par novijih komponenti je tu, Asus VG248QE, kućište, LED ventovi i tako, ugl. sve pod Moj PC. Al mašina je ona stara, šta vrti sve jedino na 1024x768 :D

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.11.2015 16:16 (LogicusMPS).
10 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Stigao i ostatak, sve radi bez mjenjanja windowsa iako su svi rekli da se mora mjenjati kad se prelazi sa AMD na Intel. Maticna, DDR4 i neka shit termalna pasta koja se iskazala odlicnom. Hyper 212evo je totalni overkill za ovo, maximalna temperatura koju sam uspio nagurat je 46c :D

Battlelog: D3lBoy-00
15 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Eto, sad jos samo da promijenim nesretnu 260x:)

Losija kvaliteta slika jer nikako da kupim normalan mobitel.

 

breakORdie
13 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Nit imam SLI mostić nit imam još 2x6pin molexa :(

 

Danas idem po SLI mostić i igranje na p5q pro turbo s SLI-em :D

Pošto se frend zeznuo i napisao 690 a ne 590 neko vrijeme ću biti na SLI-u 

 

 

EDIT
Tražim forumaša/forumašicu iz koprivnice a da ima volje za učiniti uslugu radi se o corsairu H100i...ostatak na PM.

Dont drink and drive...keep grass and fly !PEACE!
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.11.2015 6:39 (kruskar).
12 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Lexar, 64GB

 
 
 
 

 

http://www.bug.hr/forum/topic/ostale-hardverske-teme/popusti-akcije-dobre-ponudehardver/66513.aspx?page=133&jumpto=4828400&sort=asc&view=flat

http://www.bug.hr/forum/topic/ostale-hardverske-teme/raid-0-usb-memorija/232525.aspx

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
13 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Evo za 10. rođendan ovoj mojoj kanti poklanjam čišćenje ili ssd, pa nek odluči . Inače , jedino je lani crklo napajanje koje je došlo s kućištem ,a grafičku sam promijeno prije pet godina u neku samo da mi ima hdmi , stavio više memorije  i veći monitor , tako da sve to i dan danas radi ili bi radilo (naravno osim napajanja i tipkovnice koju mi je mali ispovraćao).

12 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Bilo mi je dosadno u nedjeljno poslijepodne pa sam malo počistio sve i bolje povezao kablove. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.11.2015 20:32 (monsieur).
16 godina
offline
Re: Slike vašeg Hardvera

Dugo nisam kupio nešto novo.

Recenzija bude danas.

 

Logitech G633

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
11 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

evo slika moje low rang gaming room...uletia jeftino komplet pc sa benq 20 inca ekranom neko staro gamersko kuciste sa plexi strancon a unutar pca dual core amd 2.6,2 gb rama,7300 gs,ugl pc za surfanje,i pocastia san se sa novin acer v226hql na akciji 790 kn u hg spota i geniuse gx slusalicama  P.S. sljedeci je stol na redu za minjanje 

komp1 komp1
komp2 komp2
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.11.2015 2:10 (gamer1511).
13 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Preselio se u Rijeku na studij, uzeo novi monitor i zvučnike pa reko' da okinem par fotki :)

 

Slike su usrane jer sam čekao mrak da slikam i jer sam morao resizeat da mogu uploadat..
I 25" + 1440p su zakon za hrpu tabova :D

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
10 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

ASUS ROG G20AJ


Intel® Core™ i7 4790K, 
NVIDIA® GeForce GTX980 4GB
RAM - 16 GB
2.5" - 256 SSD + 3.5" - 2TB HD 
Multi DVD burner, 802.11a/b/g/n/ac , Bluetooth V4.0 + WiFi ant. 10/100/1000/Gigabits Mbps
SonicMaster - High Definition 7.1 Channel Audio
Razine buke 22dB, Težina 6 kg
Miš: Asus Gladius
Podloga: ASUS Whetstone
Monitor: Samsung TV na HDMI.
 
 
14 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Stigao paket iz rootpc-a dobro upakiran što mi se svidjelo imaju uslugu Tisak paket s kioska na kiosk za one koji nisu po cijeli dan doma uzeo sam si kingston fury 1600 4gb izvinjavam  se na losim slikama :)

Benac
12 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Acer Aspire V3 772G i7 4702MQ,GTX 760M,180GB SSD + 1TB HDD,8GB rama 17.3 incha displey full HD (tn panel ali jako dobar)

 

prije par mjeseci uzeo ovaj laptop u njemackoj jer sam ga dobio za cijenu koja je van svake pameti,procesor se pregrijavao i švabo se zabrinuo koliko je to tesko popravit,ja mu nabio komplekse da je to u radnji otvorit i sve promjenut oko 150 eura i dobio ovaj laptop za 430 eura,uzeo za 3 eura arctic cooling MX4 stavio pastu na gpu i cpu.

Overclockao grafu do maximuma pa je sad kao 765m i sto je najbolje temperatura gpua ne ide preko 63 a procesor ne ide preko 73

 

a JBL zvucnik mi je super kombinacija mada iskreno nije los zvuk ni od samog laptopa,al et svi znamo da ne moze biti sjajan haha

 

jedino sto mi fali u ovog laptopa jeste osvjetljena tastatura ali et za ovaj novac dobro sam prosao

 

BiH__Snowflake BF4,CS:GO
13 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Neke nove stvari. Slušalice su koštale po 54€ za black friday na amazon.de, nisam mogao odoljeti, pa sam odmah uzeo dvije :D

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.11.2015 9:28 (Rasho).
15 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Asus MG279Q.  27" 1440p IPS 144Hz FreeSync

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.11.2015 2:47 (TonyKTM).
12 godina
protjeran
offline
Slike vašeg Hardvera

"došel mi prijatelj"i7 4790K

 
 
 
 

lp time to OC!

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
11 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Zamjenio stare Sharkoon sa Medusa NX

 

 

10 godina
odjavljen
offline
Slike vašeg Hardvera

Ajde da i ja isto napokon pokazem to svoje cudo.Mislim da je macka najzanimljivija na ovoj slici ;) 

 

P.S. Shit quality

13 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

U subotu mi riknula stara legenda od printera (klik), naglašavam legenda jer me fenomenalno služio devet godina. Nabrzaka pogledao što se nudi i na kraju se odlučio za HP-ov novi entry-level MFP model, DeskJet Ink Advantage 3835. Vidjet ćemo kakvim će se on pokazati, s obzirom da na netu gotovo da i nema nekih iskustava s konkretnim modelom. Uskoro prvi dojmovi i kratak osvrt u temi za odabir pisača, ovisi kad ga stignem malo testirati. Samo neka dobro služi svrsi i bit će super; to je to.

Ovom forumu kronično nedostaje Vlada koji je uvijek podizao atmosferu nasmijavanjem i uveseljavanjem sviju svojim slikovitoživopisnojedinstvenim postovima.
16 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

GTX 460 pa 660 pa 960

 

S MSI samo dobra iskustva pa ostajem vjeran i dalje.

 

GTX 660 vs GTX 960 GTX 660 vs GTX 960
11 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

antec gx505 window,pocastia se novim kucistem iz linksa! ja pre zadovoljan,3 coolera u kucistu i dosta manje temperature 

16 godina
online
Slike vašeg Hardvera

Stigla Sapphire Radeon R9 Nano za crossfire sa Fury x , malena , konpaktna ali mocna kartica

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.11.2015 18:40 (4mal).
12 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Ubrzao produktivnost s "Patriot Blast SSD-om od 120GB". 

13 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Malo novosti... Laptop Asus X751MJ.... Sluske steelseries siberia 150 i mis Logitech G502 Proteus Core

 

 

10 godina
odjavljen
offline
Slike vašeg Hardvera

Evo jos jedan dodatak ;) Trebo novi mobitel,a tele2 se bas rado ponudio da da jos i ps4 xD

 

P.S. S novim mobitelom valjda nece bit shit quality again for the next time :D

 

 

13 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Evo još par slikica :D

Desk Desk
11 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Stigla nova grafa, sad još samo da ju ubacim unutra

 

 

 

 

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori, Slike vaših mobilnih uređaja
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice