Slike vašeg Hardvera izdvojena tema

poruka: 11.882
|
čitano: 3.453.720
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori, Slike vaših mobilnih uređaja
11 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

A od druge plate...

 

Zezam se, ovo je ipak od tatine plate. 

 

Ukratko, četverojezgreni bla bla TV, aplikacija i nema previše (korisna je samo Youtube aplikacija). Iako je odmah ispod routera (3 metra i ploča između dva sprata) i ne hvata signal nešto posebno dobro (niti streama YT u full HD). Siguran sam da Smart opcije svakako nikog ne zanimaju.

 

Nažalost, ispostavilo se da HP620 laptop sa svojim Intel C2D T6670 @2.2 i GMA4500MHD (na novom Mintu) nije u stanju puštati Full HD materijal bez stuttera na vanjskim rubovima (da li je do hardvera ili do mene, nekako mi je nemoguće da mu je 1080p prevelik zalogaj?), ali prikazivanje Samsare je bilo donekle uspješno jer je slika izvrsna (nisam nikakav stručnjak za sliku, ali izgleda puno bolje od stvarnog života). 

Isto tako na 3D demo-u i na 3D stremanim programima (aplikacija za to stoji u App Shopu) 3D izgleda dobro (ni ono kino u Arena centru u Zagrebu ne prikazuje ovakav 3D). No još ne znam kako da koristim 3D saržaj na njemu, mislim, nisam siguran. Da samo kupim film kojem u nazivu stoji 3D? Hoće li to biti pravi 3D? Da li moram imati BR player? Meh...

 

Ovaj mali daljinski je posebno simpatičan (uređaj dođe s posebnim IC recieverom i wizardom za programiranje daljinskog upravljača za korištenje svih ostalih uređaja) jer zapravo funkcionira kao pointer, presentation pointer ili kako se već to zove. Uperite ga prema televiziji i pojavi se kursor. 

Samsung 48H6500 Samsung 48H6500
Dvoje aktivne 3D naočale. Dvoje aktivne 3D naočale.
Daljinski i pointer. Daljinski i pointer.
Plate s konektorima. Plate s konektorima.
Cordon bleu za doručak. Mama &lt;3 Cordon bleu za doručak. Mama <3
13 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Evo i moj doprinos temi...

Sveti PCE Forum!
15 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Evo jos samo fali Hdd da slika bude potpuna. Sljedeci tjedan nove slike kad sve stigne i bude spojeno :). Mis iz Devastatora ide ca i mijenja ga G400s.

Poruka je uređivana zadnji put sub 13.9.2014 19:20 (telefon).
13 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Evo slike mog kompa od prije tri godine pa do sada 

  - u planu je novo kućište uskoro nove slike ( naravno od Corsaira )

http://valid.canardpc.com/2gp8dx
13 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Evo da se i ja pohvalim s novim Monitorom (Dell U2414H) koji je zamijenio vjernog 19' slugu koji je delal/i dela već 10 godina bez ikakvih poteškoća.

Isto tako sam ubo i zvučnike (Genius GX2.1 1250) jerbo je stari monitor imo integrirane.

Vjerni stari sluga AOC 19&#39; 4:3 Vjerni stari sluga AOC 19' 4:3
Kutijice Kutijice
Dell U2414H Dell U2414H
Sub i jedan zvučnika u stolu Sub i jedan zvučnika u stolu
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.9.2014 10:14 (sinkee).
14 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

corsair air 540 je simpa kuciste ali bi bilo lijepo da u njega ubacis full custom vodeno hladenje..

cekam jos komplet slevova za 24 pin i 6+2 pin za gpu.. takoder ovaj tjedan bi trebala stici i nova crijeva posto su ova korištena sa crvenim mayhemsom pa su pofarbana. vidi se razlika između crijeva i tube(tekučina). termalni most ce bit zamjenjen sa placticnim crijevom i hd adapterom.. ubacit ce se uv rasvjeta. to bi sve trebalo bit gotovo sljedeci tjedan pa stavim malo vise slika.

 

 

 

H2O Forever
15 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Evo pocelo slaganje. Jos taj us...i hdd (WD 1TB black) fali, koji cekam mjesec dana. Tako da sam za sad stao i cekam. Da napomenem da prvi put sam slazem PC kompletni. Tako da nije bas nesto najurednije, ali sredit ce se to nekako :)

 

Znaci kupilo se:

1. Asus H97-PLUS

2. I5 4460

3. XFX R9 280 Black OC Edition

4. CX600M

5. G.Skill Sniper 2X4 GB

6. Zalman Z3 Plus

7. Dell P2414H

8. Logitech G430

9. Coolermaster Devastator

12 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Nadopuna sa Epsonovim printerom iz L serije. {#}

Intel Core™ i7
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.9.2014 16:11 (mserfezi).
14 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Evo nekih slikica laptopa nakon ciscenja. :D

 

(Lenovo G580)

9 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

ASUS SABERTOOTH Z97 MARK 2 (TUF SERIJA)

INTEL i7 4770K 3.5GHZ TURBO 3.9GHZ (OC na 4.6GHZ)

COOLERMASTER NEPTONE 280l vodeno hlađenje

2x4GB RIPJAWS @1866MHz

2x Gainward GTX 770 (SLI)

2xSSD HYPERX 120GB u raidu

1xHDD 500GB CAVIAR BLACK

1xHDD 500GB CAVIAR GREEN

CORSAIR TX750W

NZXT h440

 

 

slike se iz nekog razloga nisu dobro uploadale :(. Evo update slika.

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.9.2014 17:03 (Vukii).
15 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Pripreme za zimske dane... 

 

{#}

12 godina
odjavljen
offline
Slike vašeg Hardvera

Dva nova SSD-a- Kingston HyperX 3K 120 GB i ADATA mSATA 24 GB. ADATA je već našla svoje mjesto, dok Kingston čeka ladicu sa ebaya pa ide u laptop.

Professional Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop,Noiseblocker,Shuttle,In Win, Enermax, EKWB, ASUS,Lamptron, Aquatuning
16 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

stigla zamjena s reklamacije za krepanu 7870

Dok ne probam lava, svinja je za mene kralj životinja!
15 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Redovno čišćenje

10 godina
offline
Slike vašeg Hardvera
napokon nesto iz i5 serije: 3350p
13 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

monitor LG 34UM65 IPS LED UltraWide 

ambitious but rubbish
12 godina
protjeran
offline
Slike vašeg Hardvera

Evo stigla stara/nova zvjerčuga Sapphire Dual-X HD7970 OC Boost{#}

Dual-X,ali pravi s 5 heat-pipova Dual-X,ali pravi s 5 heat-pipova
mrcina od 30cm duzine i 5cm debljine;) mrcina od 30cm duzine i 5cm debljine;)
provjera prije umetanja:) provjera prije umetanja:)
2x8pin desing lol, cx430m ce da se rastali 2x8pin desing lol, cx430m ce da se rastali
ljepotica &amp; zvijer:-) ljepotica & zvijer:-)

nisam mogao odoljeti{#} 

LP{#}

time for some squeezing;)

 

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.10.2014 14:59 (Stjepanj).
13 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

nova graficka i ssd

9 godina
odjavljen
offline
Slike vašeg Hardvera

uzeo si danas jedan xbox one controller da imam ako nekad budem zazelio igrati putem controllera igrice :D

mpetr01
15 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

stiglo prekjucer. s obzirom koliko je placen (3.33$) i s obzirom da radi na w8.1 out of the box, nemozes bolje :) cak imam i bolji signal naspram ugradenoj wifi kartici na lapu (RSSI 41 naprema 60).

 

ako netko slucajno ima kakve probleme s wifi karticom, ovaj adapter mu toplo preporucam {#}

 

 

 

 

EDIT: vrag mi nije dao mira i od jutra sam razmisljao kako da napravim nekakvo kuciste za to cudo i stavim ga do prozora i nadu da se ne prevrce i ne pada na pod. sjetih se da na tavanu imam jos kantu starih LEGO kockica (ako me sjecanje sluzi: 1 BASIC, 7 TECHNO bageri, auti i slicno te 2 fejk lego autica). ako netko zeli ovo napraviti ili nesto slicno, trebaju mu legaci, te adapter i mali kablic (sve s eBaya).

LEGO(TM) wifi 1 LEGO(TM) wifi 1
LEGO(TM) wifi 2 LEGO(TM) wifi 2
LEGO(TM) wifi unutrasnjost LEGO(TM) wifi unutrasnjost
laptop wifi laptop wifi
eBay wifi eBay wifi
Steam: charmander2005 || Origin: Bassotronic || Xfire: charmander1 || Skype: thebass999
Poruka je uređivana zadnji put sub 20.9.2014 12:50 (Bass).
12 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Baterije za juniorove igračke i termalna pasta za tatine igračke... {#}

 

Danju zarađujem na crno,noću trošim na bijelo... :P BF4 Nick:Godfather0501
15 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Evo malo obnove :).Za sad zadovoljan onim što grafička kartica daje.

Asus R9 270 OC Asus R9 270 OC
So say We All
12 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Danas kupio novi tv,82 cm 

Almir
12 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Jucer kupio novi TV, 102cm 

 

12 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Dvije nove igracke, TV je SONY KDL50W828, danas je bio zadnji dan popusta u Elipsu (dobije se i Blu-Ray player gratis).

 

 

SONY KDL50W828 SONY KDL50W828
WordPress ❤
12 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Dokasno slagali konfu, upošto je dosta hitno bilo da se upogoni... Sad sam evo došao doma prije nekih pol ure...

Bit će još slika kad se konfa završi tokom idućeg mjeseca(kad legne plaća), planira se stavit D15 i svi ventovi od Noctue...
Ukratko:
FX8320
R9-280
Seagate 2Tb hdd
990XA-ud3 rev 3.0

Patriot Viper3 2x4gb 2133mhz

Commander GS-III case



Nikakav OC zasad, bit će kad završimo kučište, upošto je kolega limitiran buđetom bio a htjeli smo ipak nekakvu kvalitetu (napajanje nemojte komentirati, za prvu ruku je super) i perfomanse izvući, ovo je sjajno.

Ide li u GS-III NH-D15 bez muke? 

Što se tiče prekrižavanja serijskog broja na nekim proizvodima sa slike, nikad nemožeš biti dovoljno siguran bez obzira na to što su slike crappy kvalitete, Serial Number se može zloupotrijebiti.

Cable management nije nešto na ovoj slici, ali kasnije sam malo dotegnuo tu cijeli priču, dosta je vezica otišlo, kada nastavimo s build-om bit će slika još Cable management nije nešto na ovoj slici, ali kasnije sam malo dotegnuo tu cijeli priču, dosta je vezica otišlo, kada nastavimo s build-om bit će slika još
Živjeti u svijetu i pritom ne biti svjestan smisla svijeta isto je kao i lutati velikom knjižnicom i pritom ne doticati knjige
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.9.2014 2:34 (ramzocro-HCR).
13 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Unazad 2-3 mjeseca

Kingston V100 128GB Kingston V100 128GB
HTC One M7 HTC One M7
16 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Gainward GTX 650 Ti 1GB otišla u vječna lovišta pod garancijom te zamjenjena za GTX 750 Ti 2GB.... Jako dobra zamjena....{#}

 

15 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Pozdrav ekipo!

Evo par slika mojeg zadnjeg NAS projekta.

 

 

Komponente: 

AMD Athlon 5350

Asus AM1M-A

16GB Crucial CT2CP102472BD160B

RocketRAID 2720SGL

Seasonic SSR-360GP

2X TP-Link TG-3468 (Realtek 8111B)

Supermicro CSE-M35T-1

Sharkoon REX8

TDK Micro USB (Boot)

San Ace 120 Silent

 

Za par dana sižu: 4 X WD RED 1TB, 1 X Seagate 2TB

 

Cooler od APU-a je modificiran na način da je originalni ventilator skinut i na njegovo mjesto zalemljen cooler od IBM-ovog Power 3-II procesora.

Pasivni APU ne prelazi 40 stupnjeva celzija te je cijeli sistem bešuman... barem dok ne dođu diskovi.

Potrošnja sistema bez diskova, mjereno iz utičnice, iznosi 26W. 

ECC na ploči od 270kn! ECC na ploči od 270kn!
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.9.2014 19:16 (Katana).
15 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

stigao mi caddy s eBaya kao i ladica za optiku. vidio sam da je na slikama isti logo ali nisam mislio da ce mi doc odjednom u istom pakiranju. na slikama se vidi izgled kao i benchmark koji pokazuje najvecu razliku u sekvencijanim radnjama. 4k je ostalo jako slican (cak bi mogli reci da je u rangu pogreske).

Caddy s eBaya Caddy s eBaya
ovdje se vidi da je sposoban caddy posto mu se moze promijeniti prednja platika. na jeftinjacima se ne moze i samim tim narusavaju izgled laptopa ovdje se vidi da je sposoban caddy posto mu se moze promijeniti prednja platika. na jeftinjacima se ne moze i samim tim narusavaju izgled laptopa
eBay ladica za optiku eBay ladica za optiku
malo sintetike... malo sintetike...
Steam: charmander2005 || Origin: Bassotronic || Xfire: charmander1 || Skype: thebass999
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori, Slike vaših mobilnih uređaja
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice